PDA

Επιστροφή στο Forum : N.Ποροι..... scania124 & aristent



aristent
03-07-11, 21:06
Μια ευχαριστη Κυριακη στους Ν.Πορους για το πρωτο καλοκαιρινο μπανακι στη θαλασσα,με φουλ ολη την οικογενεια(συζυγο,γιο & 2 κορες),στο γνωστο στεκι στο μαγαζι του Θανου,ηταν οτι καλυτερο θα μπορουσα να κανω σημερα!!!:thumbsup:

:whistle:φυσικα και απασχολησα για λιγο το Θανο να τα πουμε λιγο παρ'ολο που ειχε δουλεια λογο της ημερας και ωρας που πηγα!!!...τρελλα που την εχουμε!!!...δεν χορταινουμε κουβεντα με τον Θανο:thumbsup:

εννοητε οτι φαγαμε τις σπεσιαλ μακαροναδες μας και την περιφημη σαλατα "ανεμος" που στο λεπτο εξαφανιστικε λες και την πηρε ο ανεμος!!!:thumbsup::th_Laie_67-1:τι να κανουμε???... πεινουσαμε μετα το μπανακι!!!:thumbsup:

:thnx:σπεσιαλ ευχαριστω στο Θανουλη που παντα φροντιζει να παρακαρω την "ασπρουλα"μου σε ασφαλες μερος,ομως και:thnx: για τα κερασμενα παγωτα!!!thumb

το πρωτο πραγμα που ρωτησα ηταν εαν φανηκε κανενα απο τα παιδια τα γνωστα(Γρηγορης,Βασιλης)αλ α δεν ηταν κανεις αλλος απο το φορουμ εκει.

.....δυστυχως δεν ημουν και εγω σιγουρος για την εκδρομουλα και ετσι δεν ειχα αναφερει κατι και εδω στο φορουμ,αλλα ελπιζω σε επομενη φορα λιγο πιο οργανωμενα να βρεθουμε!thumb

Nino
03-07-11, 21:28
.....δυστυχως δεν ημουν και εγω σιγουρος για την εκδρομουλα και ετσι δεν ειχα αναφερει κατι και εδω στο φορουμ,αλλα ελπιζω σε επομενη φορα λιγο πιο οργανωμενα να βρεθουμε!thumb

Για αυγουστο οικογενειακως εισαι?

strof
03-07-11, 22:04
Αρη την τελευταία εβδομάδα είμαι μόνομος πελάτης του Θάνου, σήμερα που είπα να πάω να δω πως είναι Πλαταμώνας βρήκες να πας;;;;

aristent
03-07-11, 22:21
Για αυγουστο οικογενειακως εισαι?

....δεν εχω καταληξει ακομη που και πως θα κανω διακοπες φετος ,αλλα σε ημερομηνια την 2η και 3η εβδομαδα το Αυγουστου ειμαι παντα κλειστα στο μαγαζι,οποτε εαν ειμαι Λαρισα ερχομαι για κανενα διημερο,.......γιατι για διακοπες???............ ημουν περισυ διακοπες στους Ν.Πορους και για φετος βλεπω πολυ δυσκολα να πειθω την οικογενεια να παμε στο ιδιο μερος,που εμενα προσωπικα δε με χαλαει καθολου,.....αλλα βλεπεις εχουμε ....."δημοκρατια" στην οικογενεια!!!:thumbsup:

aristent
03-07-11, 22:23
Αρη την τελευταία εβδομάδα είμαι μόνομος πελάτης του Θάνου, σήμερα που είπα να πάω να δω πως είναι Πλαταμώνας βρήκες να πας;;;;

Αντε βρε Παναγιωτη!!!...και μου ειπε ο Θανος για σενα!!!....δεν πειραζει ομως,ελπιζω να τα πουμε την επομενη φορα!!!thumb

scania124
17-06-12, 12:59
σημερα κατευθασε στην παραλια των νεων πορων ΜΑΙΜΟΥ Μ5 και επειδη ο ιδιοκτητης του δεν το ταισε μου φωναζε να το ταισω.......

τι να του εδεινα ?????μα τι αλλο?????

ΜΠΑΝΑΝΕΣ


:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΑΛΕΞΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ(ALEXM)!!!!

deepBLUE
17-06-12, 13:06
Να έρθετε στη ΜΗΛΟ :thumbsup:

VanVIC
17-06-12, 13:08
σημερα κατευθασε στην παραλια των νεων πορων ΜΑΙΜΟΥ Μ5 και επειδη ο ιδιοκτητης του δεν το ταισε μου φωναζε να το ταισω.......

τι να του εδεινα ?????μα τι αλλο?????

ΜΠΑΝΑΝΕΣ


:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΑΛΕΞΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ(ALEXM)!!!!

Το οτι είσαι εξαιρετικός οικοδεσπότης το γνωρίζω και απο προσωπική εμπειρία, το τί έμβασμα σου έκανε ο Αλέξης δεν ξέρω, προκειμένου να "ταίσεις" αλλά κυρίως να φωτογραφίσεις την ασπρούλα με τις μπανάνες ...

Άρη ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ! απο προβοκάτσια, η ασπρούλα είναι ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΤΑΤΗ κι ας μην είναι η καρδιά της τόσο δυνατή (θα γίνει κι αυτό)

scania124
17-06-12, 13:14
ο αρης ειναι ξεγνιαστος στην ξαπλωστρα και λιαζετε....δεν εχει παρει χαμπαρι τιποτα!!!!!!!!!!!:hystericalbs1:

alexm
17-06-12, 13:24
Το οτι είσαι εξαιρετικός οικοδεσπότης το γνωρίζω και απο προσωπική εμπειρία, το τί έμβασμα σου έκανε ο Αλέξης δεν ξέρω, προκειμένου να "ταίσεις" αλλά κυρίως να φωτογραφίσεις την ασπρούλα με τις μπανάνες ...

Άρη ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ! απο προβοκάτσια, η ασπρούλα είναι ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΤΑΤΗ κι ας μην είναι η καρδιά της τόσο δυνατή (θα γίνει κι αυτό)

εγω εμβασμα γιατι; :whistle:
η αληθεια παντα παει :banana: μποστα.....Βαγγελη
η καρδια οχι μονο δεν ειναι δυνατη, αλλα εχει και αρρυθμιες,αφου δεν εχει κανει ακομα την καμπανια.......:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

alexm
17-06-12, 13:26
σημερα κατευθασε στην παραλια των νεων πορων ΜΑΙΜΟΥ Μ5 και επειδη ο ιδιοκτητης του δεν το ταισε μου φωναζε να το ταισω.......

τι να του εδεινα ?????μα τι αλλο?????

ΜΠΑΝΑΝΕΣ


:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΑΛΕΞΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ(ALEXM)!!!!

Θανο να προσεχεις τον φιλο μου......
ευχαριστω για τις φωτο, αβανταρ οκ.....thumb

scania124
17-06-12, 13:32
Θανο να προσεχεις τον φιλο μου......
ευχαριστω για τις φωτο, αβανταρ οκ.....thumb

τον προσεχω μην ανχωνεσε......

θελω να δω την φατσα του οταν δει το αβαταρ!!!!!!!!!!!!:hystericalbs1::hysterical bs1:

alexm
17-06-12, 13:34
μηπως μπορει καποιος πρασινος.....:whistle: κυριος,να μεγαλωσει λιγο το αβανταρ μου......:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

:thanks:

PANOS-E60
17-06-12, 13:37
μηπως μπορει καποιος πρασινος.....:whistle: κυριος,να μεγαλωσει λιγο το αβανταρ μου......:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

:thanks:

ακομα δεν στο φανερωσε το κόλπο ο λαρισαίος ?

ε, αμα στο φανερωσει, πεστο μου και μένα :hystericalbs1:

Andri
17-06-12, 14:47
σημερα κατευθασε στην παραλια των νεων πορων ΜΑΙΜΟΥ Μ5 και επειδη ο ιδιοκτητης του δεν το ταισε μου φωναζε να το ταισω.......

τι να του εδεινα ?????μα τι αλλο?????

ΜΠΑΝΑΝΕΣ


:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΑΛΕΞΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ(ALEXM)!!!!


Θανο να προσεχεις τον φιλο μου......
ευχαριστω για τις φωτο, αβανταρ οκ.....thumb


τον προσεχω μην ανχωνεσε......

θελω να δω την φατσα του οταν δει το αβαταρ!!!!!!!!!!!!:hystericalbs1::hysterical bs1:


μηπως μπορει καποιος πρασινος.....:whistle: κυριος,να μεγαλωσει λιγο το αβανταρ μου......:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

:thanks:
:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Gregory_///M
17-06-12, 15:21
σημερα κατευθασε στην παραλια των νεων πορων ΜΑΙΜΟΥ Μ5 και επειδη ο ιδιοκτητης του δεν το ταισε μου φωναζε να το ταισω.......

τι να του εδεινα ?????μα τι αλλο?????

ΜΠΑΝΑΝΕΣ


:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΑΛΕΞΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ(ALEXM)!!!!

Είσαι τρελός.......:th_Laie_67-1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

aristent
17-06-12, 19:03
Να έρθετε στη ΜΗΛΟ :thumbsup:

αμα εχετε μπανανες και εκει,..... δεν ερχομαστε!!!:th_Laie_67-1: :thumbsup:


Το οτι είσαι εξαιρετικός οικοδεσπότης το γνωρίζω και απο προσωπική εμπειρία, το τί έμβασμα σου έκανε ο Αλέξης δεν ξέρω, προκειμένου να "ταίσεις" αλλά κυρίως να φωτογραφίσεις την ασπρούλα με τις μπανάνες ...

Άρη ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ! απο προβοκάτσια, η ασπρούλα είναι ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΤΑΤΗ κι ας μην είναι η καρδιά της τόσο δυνατή (θα γίνει κι αυτό)

Πες τα ρε Βαγγελη!!!:thumbsup:


Είσαι τρελός.......:th_Laie_67-1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

θεομουρλος ειναι!!!...δες τις κοπελες που κοιτανε!!!
https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=14026&d=1339938562
....σου λεει ο μπανανεμπορας εβγαλε εμπορευμα στο καπο για πωληση!!!...που να καταλαβουν τι θελει να πει ο "ποιητης"!!!!:th_Laie_67-1: :thumbsup:

Andri
17-06-12, 22:13
....σου λεει ο μπανανεμπορας εβγαλε εμπορευμα στο καπο για πωληση!!!...που να καταλαβουν τι θελει να πει ο "ποιητης"!!!!:th_Laie_67-1: :thumbsup:

Θα μπορούσε απλά να είναι συμβολικό :whistle: :whistle: :whistle:

aristent
17-06-12, 22:33
Θανο να προσεχεις τον φιλο μου......
ευχαριστω για τις φωτο, αβανταρ οκ.....thumb

Με προσεξε,δεν το ειδες????!!!!....την αλλη φορα θα βαλει και την Τσιτα εκει διπλα να τρωει τις μπανανες!!!


ΥΣ.....:ranting2: σου φεξε!!!!ουτε φωτοσοπ, ουτε τιποτα!!!κατευθειαν πανω στο γαμπριατικο οι μπανανες!!!!

aristent
24-06-12, 20:07
Σημερα και παλι για Κυριακατικο μπανακι στην καταπληκτικη/πεντακαθαρη θαλασσα στους Νεους Πορους και στις ξαπλωστρες στου Θανου!!!:thumbsup:

Εκπληξεις?....παρων ο ΚωνσταντινοςΕ60 απο Σαλονικα!!!(με την αραββωνιαστικα του και τον αδερφο της με την γυναικα του) ...και ο Παναγιωτης (Strof) με την γυναικα του και την κορακλα του!!!:thumbsup:

Χαρηκα πολυ που τα ειπαμε με τον Κωστα που ειχα καιρο να τον δω, αλλα και με τον Πανο,.....καλα με τον Θανο σημερα δεν προλαβαμε να πουμε πολλα ,....ειχε πολυ δουλεια και δεν ειχε χρονο για κουβεντα,....:whistle:αν και την παραγγελια με τις Τεντες προλαβα και την πηρα!!!:thnx:

....καποια στιγμη οταν εφευγα μου ειπε ο Θανος οτι ειχε ερθει και ο Φανης απο Θεσσαλονικη.....παλι καλα που δεν ειχα την 5αρα να τον "αρωστησω"!!!:th_Laie_67-1: :thumbsup:

Σημερα Αλεξη δεν ειχε μπανανες το μενου!!!:thefinger:
εφτασα Ν.Πορους μ'αυτο:
https://i797.photobucket.com/albums/yy252/aristent/22-10-2011003.jpg
....πηγα με το Πουντο,να οδηγησει και λιγο σε εθνικη οδο ο γιος μου, γιατι ολο οδηγει μεσα στην πολη και πρεπει να παρει και λιγο τον "αερα" σε αλλες διαδρομες!!!!thumb

Andri
24-06-12, 20:23
Αυτά είναι! Και χρώμα κλασσικά...ΛΕΥΚΟ ! Θα κανονίσουμε meeting στο Θάνο όταν με το καλό ανέβω :thumbsup:

aristent
24-06-12, 20:45
Αυτά είναι! Και χρώμα κλασσικά...ΛΕΥΚΟ ! Θα κανονίσουμε meeting στο Θάνο όταν με το καλό ανέβω :thumbsup:

"κατα μανα κατα κυρη κατα γιο και νοικοκυρη!!!"
:thumbsup:

ΦΑΝΗΣ
25-06-12, 08:31
Ναι!!!βρεθήκαμε και εμείς εκεί την Κυριακή,ερχόμενος από Λίμνη Πλαστήρα!αν και δεν πρόλαβα να δώ τον aristent,αλλά είδα τον Κωνσταντίνο και τα είπαμε λίγο,όσο για το Θάνο μας έφερε εκεί της σπεσιαλιτές του και ικανοποιηθήκαμε πλήρως,αν και στο γυρισμό φάγαμε πάρα πολύ βροχή!!!!την επόμενη φορά θα έρθω από το πρωί για μπανάκι!!!:thumbsup:

spar@
25-06-12, 19:05
ΡΙΟ 9558 άσπρο μ5 βρώμικο και αυτο μαϊμού ;

aristent
25-06-12, 19:29
ΡΙΟ 9558 άσπρο μ5 βρώμικο και αυτο μαϊμού ;

....:whistle: αυτο ειναι γνησιο.....αλλα παντα ομως ειναι τιγκα στα μυγακια!!!

Andri
25-06-12, 19:34
....:whistle: αυτο ειναι γνησιο.....αλλα παντα ομως ειναι τιγκα στα μυγακια!!!

Ε να μην έχει κάτι και αυτό να ξεχωρίζει? :whistle: :th_Laie_67-1:

spar@
25-06-12, 20:32
....:whistle: αυτο ειναι γνησιο.....αλλα παντα ομως ειναι τιγκα στα μυγακια!!!

Αρη το δικο σου ειναι καλυτερο... μπορει να μην ειναι αλλα εχει ψυχη μ5!
το αλλο εχει μυγακια και βρωμια!
ειχα ελπιδες οτι θα ναι δικο σου, και θα μπορεσει να βγαλει το αχτι του ο μπαουερ... αλλα οι πινακιδες μου διελυσαν τα ονειρα!

Nick bmwlover
25-06-12, 20:53
....:whistle: αυτο ειναι γνησιο.....αλλα παντα ομως ειναι τιγκα στα μυγακια!!!

Το ειπες μονος σου,ειναι γνησιο Μ5,απλως δεν εχει σελοφαν,ετσι ειναι τα γρηγορα αμαξια,εσυ με τη δικια σου τη μαιμου πως να το κανεις αυτο???:hystericalbs1::hystericalbs1:Εσεν η δικια σου(μαιμου) τα τρωει,ενω αυτο τα σκοτωνει...:gun_bandana::hystericalbs1:

aristent
25-06-12, 21:20
.....
ειχα ελπιδες οτι θα ναι δικο σου, και θα μπορεσει να βγαλει το αχτι του ο μπαουερ... αλλα οι πινακιδες μου διελυσαν τα ονειρα!

ρε 'σεις, τι ειχατε σκοπο να κανετε???:ranting2: :thumbsup:


Το ειπες μονος σου,ειναι γνησιο Μ5,απλως δεν εχει σελοφαν,ετσι ειναι τα γρηγορα αμαξια,εσυ με τη δικια σου τη μαιμου πως να το κανεις αυτο???:hystericalbs1::hystericalbs1:Εσεν η δικια σου(μαιμου) τα τρωει,ενω αυτο τα σκοτωνει...:gun_bandana::hystericalbs1:

....εμενα τρωει μπανανουλες,δεν σκοτωνει ολο το ιπταμενο ζωϊκο βασιλειο!!!:th_Laie_67-1: :thumbsup:

Νικολα,καποια μερα ελπιζω να εχω τα λεφτα να εχω ενα τετοιο αμαξι,τοτε θα λεω ομως σιγα το κατορθωμα,....ενα αμαξι ειναι....αυτο θε εξυπηρετει εμενα και οχι εγω αυτο!!!!........προς το παρων, λεω να το εχω καθαρο να ειμαι μισός αρχοντας!!!:thumbsup:

spar@
25-06-12, 21:28
ρε 'σεις, τι ειχατε σκοπο να κανετε???:ranting2: :thumbsup:


ειχες δημιουργησει μεγαλο θεμα με το βρωμικο αυτοκινητο του, και εχει δωσει μπονους 500ευρο αν βρεθει φωτογραφια με βρωμικο το αυτοκινητο σου, και νομιζα οτι ηταν η τυχερη μου μερα!

Andri
25-06-12, 21:28
....καποια μερα ελπιζω να εχω τα λεφτα να εχω ενα τετοιο αμαξι,τοτε θα λεω ομως σιγα το κατορθωμα,....ενα αμαξι ειναι....αυτο θε εξυπηρετει εμενα και οχι εγω αυτο!!!!........προς το παρων, λεω να το εχω καθαρο να ειμαι μισός αρχοντας!!!:thumbsup:

Η αξία ενός αυτοκινήτου για τον οποιοδήποτε μπορεί να είναι ανεκτίμητη και κάτι παραπάνω για πολλούς και διάφορους λόγους...από τον κόπο και τον ιδρώτα για να το αποκτήσει μέχρι την τρέλα για τα μπαξίματα που του έχει κάνει...Από αυτά που έζησε με αυτό και πάει λέγοντας...αλλιώς θα ήταν όπως το είπες ένα αμάξι...

Nick bmwlover
25-06-12, 21:33
....εμενα τρωει μπανανουλες,δεν σκοτωνει ολο το ιπταμενο ζωϊκο βασιλειο!!!:th_Laie_67-1: :thumbsup:
:hystericalbs1:


Νικολα,καποια μερα ελπιζω να εχω τα λεφτα να εχω ενα τετοιο αμαξι,τοτε θα λεω ομως σιγα το κατορθωμα,....ενα αμαξι ειναι....αυτο θε εξυπηρετει εμενα και οχι εγω αυτο!!!!........προς το παρων, λεω να το εχω καθαρο να ειμαι μισός αρχοντας!!!:thumbsup:
Αρη μου το ξερεις οτι κανω πλακα κ συμφωνω μαζι σου 100%!!!thumb

aristent
25-06-12, 21:46
ειχες δημιουργησει μεγαλο θεμα με το βρωμικο αυτοκινητο του, και εχει δωσει μπονους 500ευρο αν βρεθει φωτογραφια με βρωμικο το αυτοκινητο σου, και νομιζα οτι ηταν η τυχερη μου μερα!

....ετσι!!!!....να υποφερει ο μπαουερ!!!!:thumbsup:

...ακους εκει μοντερεϊτορ σε ΜΕΓΑΛΟ BMW ΦΟΡΟΥΜ και να βγαζει απλυτο το οχημα του βολτα και μαλιστα διπλα σε συναντηση απο αλλο φορουμ με αλφαρομεο ????:ranting2:....σας το λεω,θα ειστε υποδειγμα η θα σας κανουν μπαν τα γιουζερακια!!!:whistle: αυτο δεν παιζει???.... ε καλε μου Μπαουερ????:th_Laie_67-1: :hystericalbs1: :thumbsup:

Andri
25-06-12, 21:51
....και να βγαζει απλυτο το οχημα του βολτα και μαλιστα διπλα σε συναντηση απο αλλο φορουμ με αλφαρομεο ???

Για ξεκάρφωμα...ξέρεις μετά τα 0-400 κτλπ αφήνουν τη βρώμα και λένε "ρε πως πάει έτσι τούτο?, τι του ρίχνει αντί για βενζίνη κτλπ...":th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

aristent
25-06-12, 21:54
...αν βρεθει φωτογραφια με βρωμικο το αυτοκινητο σου......

:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :thumbsup:

το αλλο με τον Τοτο το ξερεις????:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :thumbsup:

Andri
25-06-12, 22:00
:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :thumbsup:

το αλλο με τον Τοτο το ξερεις????:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :thumbsup:

Θα σε πάω παραλία(με το μπεμπέ όμως) και θα βρέξει πάλι...έτοιμος με τη ψηφιακή θα είμαι ...:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

aristent
25-06-12, 22:02
Θα σε πάω παραλία(με το μπεμπέ όμως) και θα βρέξει πάλι...έτοιμος με τη ψηφιακή θα είμαι ...:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

ασε,θα παρω το Πουντο παλι!!!:hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

Andri
25-06-12, 22:03
ασε,θα παρω το Πουντο!!!:hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

ΑΑααα δεν θέλω τέτοια...προϋπόθεση να είσαι με το μπεμπέ για να σε παίξω ρακέτες!! :whistle: :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

Nick bmwlover
25-06-12, 22:05
λένε "ρε πως πάει έτσι τούτο?, τι του ρίχνει αντί για βενζίνη κτλπ...":th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Χυμο μπανανα:hystericalbs1:

Andri
25-06-12, 22:07
Χυμο μπανανα:hystericalbs1:

Και σαμπούκα...? λαλαλα Θέλω παραλίαααααααααα :thumbsup: :hystericalbs1:

Nick bmwlover
25-06-12, 22:16
Και σαμπούκα...? λαλαλα Θέλω παραλίαααααααααα :thumbsup: :hystericalbs1:

Malibu ανανα,μαυρισμενο σωμα σοκολατοχρωμα κ.λ.π:hystericalbs1:

Andri
25-06-12, 22:17
Malibu ανανα,μαυρισμενο σωμα σοκολατοχρωμα κ.λ.π:hystericalbs1:

Κάτσε να γίνω και εγώ αδειούχος και θα τραγουδάω και άλλα...!!:th_Laie_67-1: