PDA

Επιστροφή στο Forum : I PHONE 4 VS SONY ERICKSON EXPERIA 10



scania124
23-06-11, 16:23
αυριο παω για νεο κινητο.

τι να παρω????για πειτε τα + και τα - των δυο παραπανω.


δεν σας κρυβω οτι γερνω κατα το sony.

:thanks:

scania124
23-06-11, 16:25
ουπς!!!!!
σε λαθος σημειο εβαλα το ποστ....παρακαλω να μεταφερθει!!!!:thnx:

Χρίστος
23-06-11, 16:44
καλο το σονι θανο ειδικα στις φωτο αν σε ενδιαφερει αλλα ειναι στα τοπ 10 σε μετρησεις SAR....

scania124
23-06-11, 16:45
καλο το σονι θανο ειδικα στις φωτο αν σε ενδιαφερει αλλα ειναι στα τοπ 10 σε μετρησεις SAR....

ακτινοβολια δηλαδη??το μηλο??

Χρίστος
23-06-11, 17:03
το μηλο ειναι σε κανονικα πλαισια.
ουτε top10 ουτε πατος!

Στο ειπα ποιο πολυ λογω του μωρου επειδη ειναι κριμα.

Το μηλο ειναι εγγυηση.το θεμα ειναι αν οι παροχες του συμφωνουν με τα θελω σου.
Δες και τα galaxy2,HTC Sensation αφου θες μεγαλη οθονη και touch.

bill_m3
23-06-11, 17:06
Μεταφέρθηκε το θέμα!!


Ο Δάσκαλος aceman μίλησε :thumbsup: :thumbsup:

Χρίστος
23-06-11, 17:14
Δεν ειμαι τοσο προκατειλημμένος για να σου πω θανο παρε 4ρι και τελος.

Υπαρχουν και ντροιντακια πολυ δυνατα και αξιοπιστα και γιαυτο σου αναφερω μερικα.
Το 4ρι και γενικα ολα τα idevices εχουν τις παραξενιες τους και τις ελειψεις τους.Πολλοι τα κατακρινουν.
Αντιστοιχα ομως για καποιον που τα εχει συνηθησει δυσκολα μετα συμβιωνει με ντροιντ.

εσυ εχεις το κασερι και εσυ θα παιζεις ολη μερα μαζι του!
Διαλεγεις.

S8N
23-06-11, 17:52
Δεν είναι και τόσο κακό σε SAR το Xperia. Λίγο παραπάνω από το Iphone 4.

Ρίξε μια ματιά και στο HTC Desire HD. Εγώ είμαι κατευχαριστημένος. Είναι το 4ο HTC που αγοράζω.

mitsos_chania
23-06-11, 18:44
Το μονο μειονεκτημα του iphone ειναι οτι οπου να ναι βγαινει το 5αρι ή εχω λαθος εντυπωση?

Nino
23-06-11, 18:57
αυριο παω για νεο κινητο.

τι να παρω????για πειτε τα + και τα - των δυο παραπανω.


δεν σας κρυβω οτι γερνω κατα το sony.

:thanks:

νουμερο μη αλλαξεις γιατι λεμε και να σε επισκεφθουμε τον Αυγουστο....

περυσι τετοια εποχη πηρα το 3gs και μετα απο λιγο (Αυγουστο) "εσκασε" το τεσσαρι (καλα να παθεις να διαβαζες τα thread του forum...)
κοιτα να την πατησεις και εσυ...(ερχεται το πενταρι,διαβασε τα thread του forum:th_Laie_67-1:)
Κατα τα αλλα πηρε ο γιος μου ενα xpeiria 10 mini pro που εχει και 500+ ευρω λιγοτερα και ειναι τζιτζιλονι!!!:shok:

ΥΓ. οχι δεν μετανιωσα που πηρα μηλο,μονο μερικες φορες νιωθω λιγο"μονος".. ( δεν το εχω jailbroken):original::whistle:

Kostas_1
23-06-11, 19:39
1. Galaxy

2. HTC

3. Xperia

4. Μηλο

Χρίστος
24-06-11, 06:09
περυσι τετοια εποχη πηρα το 3gs και μετα απο λιγο (Αυγουστο) "εσκασε" το τεσσαρι (καλα να παθεις να διαβαζες τα thread του forum...)
κοιτα να την πατησεις και εσυ...(ερχεται το πενταρι,διαβασε τα thread του forum:th_Laie_67-1:)
το καλα να παθεις δε θα στο πω.
Η συσκευη σου αντεχει ακομα μια χαρα και για φετος.
και υποστήριξη εχεις ακομα και συμβατοτητες και εισαι απο πολλα μοντελα ποιο γρηγορος/καλος.
Αν παρατηρησεις ή ασχολησαι με την εταιρια γενικα(κινητo, pc, laptop, tablet, tv) η apple θελει το μετριο χρηστη της να την επισκεπτεται μια φορα στα 2 χρονια (24 με 27 μηνες) και τον πιο καλο μια φορα το χρονο(12 μηνες) για το καθε προιον της.


Κατα τα αλλα πηρε ο γιος μου ενα xpeiria 10 mini pro που εχει και 500+ ευρω λιγοτερα και ειναι τζιτζιλονι!!!:shok:

Προσωπικα δε με βολεψε λογω ασχημης οθονης και γενικα δε μ αρεσει.Λες και πηρες Χ10 ειναι και μπηκε στο πρωτο πλυσιμο:th_Laie_67-1:


ΥΓ. οχι δεν μετανιωσα που πηρα μηλο,μονο μερικες φορες νιωθω λιγο"μονος".. ( δεν το εχω jailbroken):original::whistle:
κακο του κεφαλιου σου, της τσεπης σου, της ευκολιας σου, της διασκεδασης σου


1. Galaxy

2. HTC

3. Xperia

4. Μηλο
ποιο απο ολα?
Galaxy & Xperia υπαρχουν πολλα
HTC ακομα περισσοτερα
Μηλο ομως ενα!
:th_Laie_67-1:


Εχεις βαλει συγκριση εταιριων με ενα τηλεφωνο :whistle:

DaywalkeR
24-06-11, 07:42
Galaxy S II και μετά HTC Sensation είναι ότι καλύτερο αυτή τη στιγμή στην αγορά, εκτός αν περιμένεις να βγει το iPhone 5 για το οποίο δεν ξέρουμε ακόμα πολλά.
Το μόνο μειονέκτημα αν μπορείς να το πεις μειονέκτημα για το Galaxy και το HTC οτι ακόμα δεν υπάρχουν πολλά αξεσουάρ στην Ελληνική αγορά.

Samaro
24-06-11, 07:43
Το μονο μειονεκτημα του iphone ειναι οτι οπου να ναι βγαινει το 5αρι ή εχω λαθος εντυπωση?

Σε 2 - 3 μήνους. Και απ'ότι φαίνεται, δεν θα έχει καμία σχέση με το 4 !

Samaro
24-06-11, 07:53
,,,,,,,,,,,,,,,,,,

περυσι τετοια εποχη πηρα το 3gs και μετα απο λιγο (Αυγουστο) "εσκασε" το τεσσαρι (καλα να παθεις να διαβαζες τα thread του forum...)
κοιτα να την πατησεις και εσυ...(ερχεται το πενταρι,διαβασε τα thread του forum:th_Laie_67-1:)
....................

ΥΓ. οχι δεν μετανιωσα που πηρα μηλο,μονο μερικες φορες νιωθω λιγο"μονος".. ( δεν το εχω jailbroken):original::whistle:

Γιατί ρε Γιαννάκο τι έχει το 3gs σου ;; Αν εξαιρέσεις την εμπρός κάμερα και το φλας, δεν σε ικανοποιεί ;; Αφού μέχρι στιγμής αναβαθμίζεται κανονικά !!!

Οσο για το JB δεν είσαι μόνος πλέον. Μετά την αναβάθμιση που του έκανα στην 4.3.3 δεν το έχω πειράξει !!!

Kostas_1
24-06-11, 09:10
τ
ποιο απο ολα?
Galaxy & Xperia υπαρχουν πολλα
HTC ακομα περισσοτερα
Μηλο ομως ενα!
:th_Laie_67-1:
Εχεις βαλει συγκριση εταιριων με ενα τηλεφωνο :whistle:

Ελα ρε θες και διευκρινησεις....σε εχω για εξυπνο παιδι....

Προφανως αυτα που ειχες πριν γραψει παραπανω....

Τη σειρα προτιμησης εβαλα...

A8hnaios
24-06-11, 17:58
μολις παραγγειλα το Χ10 Το μεγαλο, ειδωμεν....... 283Ε

scania124
12-07-11, 09:27
η αγορα εγινε!!!!!!

το νεο xperia ARC ειναι στα χερια μου....πολυ καλο και ποιο ευκολο απο το μηλο!!!

βεβαια περιμενουμε αποτελεσματα που θα διξει σε βαθος χρονου!

A8hnaios
12-07-11, 09:51
το ειχα κυαλιαρει απο καιρο αλλα 445 Ε πολλα....
το ειδα και σε χρηση το'χουν αρκετοι πελατες μου απο Σουηδια Νορβηγια..
Καλοριζικοο....