PDA

Επιστροφή στο Forum : προς ολους τους Ε30αριδες...



kostas
22-06-11, 15:37
Την Τεταρτη 22 Ιουνιου στις 7 το απογευμα ραντεβου στον ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ στην Εθνικη οδο αθηνων-λαμιας
θα παμε βολτα στην Λιμνη μαραθωνα οπου και θα κατσουμε στην καφετερια που υπαρχει διπλα σε αυτην,
εχει parking εκει να παρκαρουμε ανετα . θα παμε ομορφα σαν κονβοι και οχι
σκορποχωρι! να φανουμε σαν λεσχη και να χαζεψουν ολοι τα 30αρια μας

καλο ειναι κατα την διαρκεια της βολτας να αποφυγουμε τις κοντρες μεταξυ μας αλλα και με αλλα αυτοκινητα
σκοπος δεν ειναι να αποδειξουμε ποσο γαματοι οδηγοι ειμαστε και ουτε ποσο γρηγορα παει-στριβει το 30αρι μας
η κακια στιγμη παντα καραδοκει! παμε να διασκεδασουμε να κανουμε την βολτα μας και να πιουμε τον καφε μας
οχι να εχουμε μπλεξιματα με το νομο η δεν ξερω και εγω τι αλλο

οδηγιες προσελευσης!

για οσους θα ερθουν απο τον Νοτια ανεβαινουμε την εθνικη οδο και βγαινουμε
στην εξοδο πρως Βαρυμπομπη στην γεφυρα κανουμε ΔΕΞΙΑ και στο φαναρι που ειναι στα 100 μετρα κανουμε ΑΡΙΣΤΕΡΑ
ετσι μπαινουμε στον παραδρομο της εθνικης συνεχιζουμε για κανα 5 λεπτο και στο δεξι μας χερι βλεπουμε τον ΑΒ ραντεβου λοιπον στο parking

Για οσους ερθουν απο Βορια δεν χρειαζετε να ερθουν εως την εξοδο της βαρυμπομπης, βγαινετε στην εξοδο για Αγ.Στεφανο κανετε δεξια στον κεντρικο δρομο περνατε κατω απο την εθνικη και στο φαναρι ξανακανετε δεξια για να μπειτε στον παραδρομο της εθνικης ,συνεχιζετε ολο ευθεια
εως να βρειτε τον ΑΒ στο αριστερο σας χερι

m-power_01
22-06-11, 15:45
Φίλε μου πολύ ωραία κίνηση ,αλλά γιατί έπρεπε να το πεις τόσο αργά?
Αν μπορείς την επόμενη φορά ενημέρωσε λίγο νωρίτερα. Καλά να περάσετε

nikos1400
22-06-11, 15:50
:laughing:
ρε παιδια, 16:30 ειναι τωρα...

δεν πειραζει, καλη βολτα και βγαλτε και καμμια φωτο!
:worthlesswithoutpic

να τα δουμε τα 30αρια !
thumb

Samaro
22-06-11, 15:50
Σωστός !!

Οι αξιοπρεπείς εμφανίσεις χαρακτηρίζουν την ποιότητα των μελών και κατ'επέκταση, όλου του χώρου στον οποίο είμαστε μέλη ;;; :original:

Αλήθεια, η πρόσκληση απευθύνεται αυστηρά σε 30άρια ???

m-power_01
22-06-11, 15:54
Σωστός !!

Οι αξιοπρεπείς εμφανίσεις χαρακτηρίζουν την ποιότητα των μελών και κατ'επέκταση, όλου του χώρου στον οποίο είμαστε μέλη ;;; :original:

Αλήθεια, η πρόσκληση απευθύνεται αυστηρά σε 30άρια ???

Αντώνη ούτε 30αρι έχεις , ούτε 30αρης είσαι...αρα...:th_Laie_67-1:

kostas
22-06-11, 15:57
ρε συς πριν 2 ωρες το ειδα και εγω και ειπα να το στειλω νας σας φτιαξω το απογευμα και εσεις με κραζεται???αχαχαχαχ....ωραιο ειστε...

m-power_01
22-06-11, 15:59
ρε συς πριν 2 ωρες το ειδα και εγω και ειπα να το στειλω νας σας φτιαξω το απογευμα και εσεις με κραζεται???αχαχαχαχ....ωραιο ειστε...

Προς θεού ρε δεν σε κράζω...απλά θα ήθελα να πάρω την γριούλα να έρθω, αλλά έχω υποχρεώσεις. Δεν πειράζει άλλη φορά. Βγαλε καμιά φωτό να δουμε τουλάχιστον

kostas
22-06-11, 16:02
Προς θεού ρε δεν σε κράζω...απλά θα ήθελα να πάρω την γριούλα να έρθω, αλλά έχω υποχρεώσεις. Δεν πειράζει άλλη φορά. Βγαλε καμιά φωτό να δουμε τουλάχιστον

μπααα...για τον samaro περισσοτερο πηγαινε!
εγινε ρε συ κατι θα κανω....

Samaro
22-06-11, 19:16
Αντώνη ούτε 30αρι έχεις , ούτε 30αρης είσαι...αρα...:th_Laie_67-1:

Κάνεις λάθος Σπυράκο !!! Είμαι 30 Χ 2 !!! :th_Laie_67-1: