PDA

Επιστροφή στο Forum : Καλος ηλεκτρολογος?



TOMIS
17-06-11, 12:08
Καλησπερα σε ολους!!Ενα φιλαρακι μου εκανε μετατροπη ενα Ε39 απο 520 σε Μ5 και ψαχνει ηλεκτρολογο να του φτιαξει ολα τα ηλεκτρολογικα.Ξερουμε κανεναν που ειναι σιγουρα αξιοπιστος και σε τιμες νορμαλ?Ο δικος του τον κρεμασε και θελει αμεσα να παει να το αφησει σε καποιον να το φτιαξει..Ξερετε πως ειναι αναμονη και σκεφτειτε οτι το βλεπει 2 μερες με το μοτερ πανω και δεν μπορει να το χαρει..

Stefanos_Cool
17-06-11, 12:42
Καλησπερα σε ολους!!Ενα φιλαρακι μου εκανε μετατροπη ενα Ε39 απο 520 σε Μ5 και ψαχνει ηλεκτρολογο να του φτιαξει ολα τα ηλεκτρολογικα.Ξερουμε κανεναν που ειναι σιγουρα αξιοπιστος και σε τιμες νορμαλ?Ο δικος του τον κρεμασε και θελει αμεσα να παει να το αφησει σε καποιον να το φτιαξει..Ξερετε πως ειναι αναμονη και σκεφτειτε οτι το βλεπει 2 μερες με το μοτερ πανω και δεν μπορει να το χαρει..

ΔΡΟΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6947354352

Περιοχή Καλογρέζα.

Εγγύηση! thumb

TOMIS
17-06-11, 13:11
Ασχολειται με αυτα ετσι και ειναι μονο για bmw?Συγνωμη που ρωταω αλλα δεν θελω να εκτεθω στον συγκεκριμενο ανθρωπο..Ευχαριστω για την αμεση απαντηση!!

m-power_01
17-06-11, 13:23
Ασχολειται με αυτα ετσι και ειναι μονο για bmw?Συγνωμη που ρωταω αλλα δεν θελω να εκτεθω στον συγκεκριμενο ανθρωπο..Ευχαριστω για την αμεση απαντηση!!

Φίλε μου με συγχωρείς αλλά αν υπάρχει περίπτωση να εκτεθείς ,μην προτείνεις τίποτα. Εκανε κάποιος μία μετατροπή... και δεν δουλεύει ,και θα πάει τώρα σε κάποιον να του βγάλει το φιδι απο την τρύπα. Και αν δεν έχουν γίνει όλα σωστα? και αν έχουν γίνει κόψε ράψε και μαιμουδέματα?
Για ΄σενα το λέω ...

Stefanos_Cool
17-06-11, 13:25
Ασχολειται με αυτα ετσι και ειναι μονο για bmw?Συγνωμη που ρωταω αλλα δεν θελω να εκτεθω στον συγκεκριμενο ανθρωπο..Ευχαριστω για την αμεση απαντηση!!

Σπάνια ποστάρω δημόσια και δίνω συνεργάτη μου.

Για να το κάνω σημαίνει ότι είναι σε όλα οκ! ;)

Τον έχω ήδη ενημερώσει και περιμένει να τον καλέσεις για λεπτομέρειες.

TOMIS
17-06-11, 13:48
Ευχαριστω πολυ Στεφανε νομιζω το παιδι πρεπει να τον εχει παρει η θα τον παρει συντομα..