PDA

Επιστροφή στο Forum : Αν έχεις τύχη............



mixalis
16-06-11, 16:57
Πιστεύω ότι ο τύπος που οδηγάει πρέπει να άλλαξε βρακάκι μετα από αυτό.....:shok::shok::shok:


https://www.youtube.com/watch?v=WbUOfgxCdI4

fan1s_e21
16-06-11, 18:23
"αν εχεις τυχη διαβενε "λεει η λα'ι'κη ρυση ,οπως μας το αποδεικνυει και το βιντεο ο τυπος ειχε μπολικη τυχη και σιγουρα αλλα βρακι, συν τις αλλης ηταν πολυ ψυχραιμος και δαιχειριστηκε με πολυ επιτυχια την ολη κατασταση

DionisisM5
16-06-11, 18:38
Εδω τρομαξα εγω που ειδα το βιντεο......

Αρε εαν δεν εχει ερθει η ωρα σου!!!

DIMITr|S
16-06-11, 19:50
δεν ειναι πατρων αθηνων αλλα θα μπορουσε καλλιστα να ειναι.....

Samaro
16-06-11, 20:05
δεν ειναι πατρων αθηνων αλλα θα μπορουσε καλλιστα να ειναι.....

Δεν είναι έτσι η Αθηνών -Πατρών !!!

Την έχουν φτιάξει ! Την κάνανε καταπληκτική Εθνική Οδό !!!

Γεμάτη Διαχωριστικά (κορίνες), Με φαρδιές λωρίδες !! (μία ανα κατεύθυνση) και μέγιστη ταχύτητα κίνησης που περνά τα 70 -80 χλμ/ώρα !!!!
:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:

mixalis
17-06-11, 07:15
Δεν είναι έτσι η Αθηνών -Πατρών !!!

Την έχουν φτιάξει ! Την κάνανε καταπληκτική Εθνική Οδό !!!

Γεμάτη Διαχωριστικά (κορίνες), Με φαρδιές λωρίδες !! (μία ανα κατεύθυνση) και μέγιστη ταχύτητα κίνησης που περνά τα 70 -80 χλμ/ώρα !!!!
:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:

thumbthumbthumb

Tsakirakos
17-06-11, 11:00
αφου δε τα εχασε παλι καλα! εκανε ο,τι επρεπε για να γλιτωσει!

nik200
17-06-11, 11:17
ωραια skills...αλλα ηταν τυχερος σε ενα πραγμα..αν ακολουθουσε ακριβως απο πισω και δεξια αμαξι την νταλικα..εκει δεν γλιτωνε...

kloukakis
17-06-11, 16:25
ωραια skills...αλλα ηταν τυχερος σε ενα πραγμα..αν ακολουθουσε ακριβως απο πισω και δεξια αμαξι την νταλικα..εκει δεν γλιτωνε...

Σωστός!
Βέβαια μεταξύ νταλίκας και ιχ επιλέγω......... ναι ιχ.
Και τώρα θα μου πεις εσυ, εαν ακολουθούσε νταλίκα? Ε τότε διαλέγεις οτι να ναι:original:!

Πάντως το βίντεο αυτό έχει ανέβει ξανα στο φόρουμ πριν λίγες μέρεςthumb

konstantinaM3
17-06-11, 19:21
πω ρε φιλε ειναι να μην σου τυχη!!!!!!ευτυχως που καταφερε κ το αποφυγε!

Panos 316T
17-06-11, 19:38
ουτε ενα φακ δεν ακουστηκε!
Μουγγος αν ηταν θα χε μιλησει.

sheriff
17-06-11, 22:00
ηταν τυχερος και ψυχραιμος,αν ειχε 20 χλμ παραπανω μπορει να μην προλαβαινε,ηταν και βρεγμενος ο δρομος...

bill_m3
17-06-11, 22:12
ουτε ενα φακ δεν ακουστηκε!
Μουγγος αν ηταν θα χε μιλησει.

Μπααααα σε τέτοιες περιπτώσεις δεν μιλάς!!!

Εγώ και 3 φίλοι μου γλιτώσαμε από σίγουρο τρακάρισμα (πιτσιρικάδες ήμασταν) πάρκαρα στην άκρη του δρόμου....... μετά από 5 λεπτά ακούστηκε η πρώτη λέξη στο αυτοκίνητο!!!

DRAKOULAS
17-06-11, 22:28
Η αντιδραση ηταν ενστικτωδης και οχι συνειδητη, ολοι ετσι θα αντιδρουσαν...ολοι προσπαθουν να αποφυγουν ο,τι ερχεται πανω τους ασχετα αν εκει που θα πανε ισως ειναι χειροτερα....Απλα σταθηκε τυχερος μεσα στην ατυχια του...