PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΓΑΛΗ...



Thomelef
07-06-11, 22:00
μου είπε μόλις τώρα μια ιστορία η ελίνα για ένα περιστατικό που της είπαν ότι
έγινε στην κρήτη αυτές τις μέρες.
μια κοπέλα λοιπόν ενώ οδηγούσε, σταμάτησε για να πάρει μια καλόγρια, η οποία
έκανε ωτοστόπ.
ενώ λοιπόν οδηγούσε η κοπέλα, αντιλήφθηκε πως την ακολουθούσε ένα τζιπ...
μετά απο ώρα, και ενώ το τζίπ ήταν κολλημένο απο πίσω της, η κοπέλα λογικώς
ανησύχησε, και πείρε την απόφαση να τρακάρει το μπροστινό αυτοκίνητο. αμέσως
μόλις έγινε η σύγκρουση, η καλόγρια άνοιξε την πόρτα και έφυγε βολίδα απο το
αμάξι, επιβιβάστηκε στο τζίπ που ακολουθούσε, και έγιναν καπνός με τον οδηγό.
μετά απο μια βδομάδα περίπου, το τζίπ κατασχέθηκε, η καλόγρια και ο οδηγός
συνελήφθησαν.
ξέρετε τι ήταν οι 2 αυτοί άνθρωποι???έμποροι οργάνων.:shok:
πραγματικά μόλις μου το είπε η ελίνα, ανατρίχιασα ολόκληρος. προσοχή μεγάλη
μάγκες. όσο και να θέλουμε να βοηθήσουμε μια κατάσταση και μάλιστα με όλη
μας την καρδιά, μπορεί να πάθουμε μεγάλη λαχτάρα. όπως έχουν πει και άλλοι
σε παρόμοια θέματα. ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΠΤ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ.

dark knight
07-06-11, 22:06
χωρις ειρωνεια.μαλλον δεν ειναι αληθεια.εχω ακουσει την ιδια ιστορια με μικροδιαφορες πολλες φορες.απλως διαδιδεται στομα με στομα.

Nino
07-06-11, 22:10
μου είπε μόλις τώρα μια ιστορία η ελίνα για ένα περιστατικό που της είπαν ότι
έγινε στην κρήτη αυτές τις μέρες.
μια κοπέλα λοιπόν ενώ οδηγούσε, σταμάτησε για να πάρει μια καλόγρια, η οποία
έκανε ωτοστόπ.
ενώ λοιπόν οδηγούσε η κοπέλα, αντιλήφθηκε πως την ακολουθούσε ένα τζιπ...
μετά απο ώρα, και ενώ το τζίπ ήταν κολλημένο απο πίσω της, η κοπέλα λογικώς
ανησύχησε, και πείρε την απόφαση να τρακάρει το μπροστινό αυτοκίνητο. αμέσως
μόλις έγινε η σύγκρουση, η καλόγρια άνοιξε την πόρτα και έφυγε βολίδα απο το
αμάξι, επιβιβάστηκε στο τζίπ που ακολουθούσε, και έγιναν καπνός με τον οδηγό.
μετά απο μια βδομάδα περίπου, το τζίπ κατασχέθηκε, η καλόγρια και ο οδηγός
συνελήφθησαν.
ξέρετε τι ήταν οι 2 αυτοί άνθρωποι???έμποροι οργάνων.:shok:
πραγματικά μόλις μου το είπε η ελίνα, ανατρίχιασα ολόκληρος. προσοχή μεγάλη
μάγκες. όσο και να θέλουμε να βοηθήσουμε μια κατάσταση και μάλιστα με όλη
μας την καρδιά, μπορεί να πάθουμε μεγάλη λαχτάρα. όπως έχουν πει και άλλοι
σε παρόμοια θέματα. ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΠΤ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ.

το οτι πια δεν σταματαμε ουτε συζητηση,Δυστυχως αλλα ετσι ειναι!!
πρεπει να ειμαστε υποψιασμενοι.
Τωρα για την ιστοριουλα μαλλον για urban legend ειναι μιας και εχει ακουστει πολλες φορες και με διαφορες παραλαγες (μεταμφιεσμενη γριουλα,καλογρια κλπ)

Thomelef
07-06-11, 22:11
χωρις ειρωνεια.μαλλον δεν ειναι αληθεια.εχω ακουσει την ιδια ιστορια με μικροδιαφορες πολλες φορες.απλως διαδιδεται στομα με στομα.

μπορεί κιόλα. μιάς και η ελίνα το άκουσε απο κάποιο άτομο στην δουλειά της, και
όχι απο κάποιο δελτίο ειδήσεων, ή απο κάποια άλλη έγκυρη πηγή...όπως και να'χει,
στις μέρες μας δεν θα μου φαινόταν παράξενο ακόμα και αν είναι αλήθεια. γενικώς,
προσοχή μεγάλη πάντως.

manos///3
07-06-11, 22:29
Oσες πιθανοτητες εχω να πιασω λοτο αλλες τοσες εχω για να συναντησω αυτη τη γριουλα!

Ψηλε μουφα η ιστορια επαε στη Κρητη :original:

nikos1400
07-06-11, 22:32
θα'χει ακουστει σιγουρα, γιατι σιγουρα εχει ξανασυμβει (αλλου μεχρι τωρα...).

πρεπει να'ναι αληθεια το συγκεκριμενο που λεει ο Θωμας, το'χα ακουσει πριν κανα-δυο μηνες πρεπει να'γινε, το'γραψε και η τοπικη εφημεριδα. η μονη διαφορα, δε θυμαμαι να συνελληφθησαν οι ενοχοι. βρηκαν μονο τα "συμπραγαλα" νομιζω. μπορει να κανω και λαθος.

προσοχη !



edit: μολις βρηκα αυτο
https://www.cretalive.gr/new/32118/crete/Oi_fimes_gia_emporio_organon_stin_Kriti_eginan...e idisi

μπορει να'ναι και ψεματα, ξερω 'γω ?
παντως αν θυμαμαι καλα το διαβασα στα "Χανιωτικα Νεα".
τεσπα...

gyiama
07-06-11, 22:33
ειναι καθαρα chain mail το οποιο ειναι και παρα πολυ παλιο απλα μαλλον τωρα εκανε παλι τον κυκλο του και παλι το λενε.πολυ σπασιμο νευρων ειναι αυτα τα κ@@@λο mail.απορω κιολας που τις βρισκουν και τις γραφουν καθε τοσο ρε γμτ τετοιες μλκιες.

Monsta
07-06-11, 22:42
Άμα της αρχίσει ο Μάνος τα παντιλίκια, η γριούλα θα πει 'σταμάτα να κατέβω ΤΩΡΑ!' οπότε όλα ΟΚ.

stef
07-06-11, 22:42
Δεν ξέρω τι λένε τα chain mail, ξέρω αυτό που έτυχε σε γνωστό μου προ 1-1,5 μήνα μια καθημερινή στα φανάρια του Yabanaki στη Βαρκιζα.
1 το βράδυ, σταματάει στο φανάρι που είναι κόκκινο μαζί με την κοπέλα του.
Ξαφνικά 3 αλλοδαποί (Αλβανοί, Ρουμάνοι δεν ξέρω και εγώ τι..) πετάγονται με καλάσνικοφ στα χέρια.
Τους βγάζουν και τους 2 έξω από το αυτοκίνητο, τους δένουν, τους φυμώνουν, κλέβουν το ρολόι του οδηγού και φυσικά και το αυτοκίνητό του και γίνονται καπνός!

hades7
07-06-11, 22:46
Πρην περίπου 2 Χρόνια αλλοδαπή έβαζε αγγελίες πληρωμένου έρωτα σε εφημερίδες και αφού είχε νικιασει διαμέρισμα στο Κεντρο παρεσερνε ανηποψιαστους τους προσέφερε για αρχή ποτό με υπνωτικο και το πρωί ο άτυχος βρισκωταν χειρουργημενος χωρίς νεφρό μέσα στη μπανιέρα με παγακια ένα τηλέφωνο δίπλα και ένα σημείωμα να μην μετακινηθεί και να καλέσει το 166. Εννοείτε πισω της κρηβωνταν ολόκληρη σπείρα με γιατρούς και διακινητές οργανων

sophie
07-06-11, 22:54
Hades, κι αυτό αστικός μύθος φοβάμαι...
Στην Αγγλία το είχα πρωτακούσει, πάνε χρόνια τώρα.
Όλα αυτά αν ήταν πραγματικά γεγονότα κι εφόσον το θύμα πάντα επιζεί να πει την ιστορία θα είχαν γίνει σούπερ ντούπερ θέμα στην Τατιάνα τουλάχιστον!
Πιο τρομαχτική είναι η ιστορία ληστείας στο φανάρι από ένοπλους κι ακόμα πιο πιθανό να μας αρπάξουν την τσάντα από το ανοιχτό παράθυρο.
Όχι ότι δεν πρέπει να έχουμε τα μάτια μας 14 αλλά ειδικά για τα όργανα δυστυχώς υπάρχουν τεράστιες αγορές σε χώρες του τρίτου κόσμου...

dark knight
07-06-11, 22:56
παντως τωρα τελευταια κυκλοφορει μια περιεργη ιστορια για ενα περιστατικο στην πατρα 2 εβδομαδες πριν περιπου.για ενα ζευγαρι που λενε οτι το βιασαν αλλοδαποι πισω απο τη veso.αν κανενας φιλος απο πατρα ξερει περισσοτερα ας μας πει.

hades7
07-06-11, 23:07
Σοφία πράγματα που δεν μπορω να τα αποδείξω δεν έχει νόημα να τα υποστήριξω παραπάνω απλά στο πισω μέρος του μυαλού σου κρατα ότι μπορεί κάποιος που αναφέρει ένα υποτιθέμενο η πραγματικο γεγονός μπορεί να ειναι αμπελοφυλοσοφος αλλα μπορει και γνωστης

sophie
07-06-11, 23:16
Δεν αμφιβάλλω Πως οι μύθοι ξεκινούν από πραγματικές εγκληματικές ενέργειες αλλά ένα απλό search στο google δίνει δεκάδες τέτοια
https://urbanlegendsonline.com/2010/03/kidneys-on-the-black-market/

katsaraios
07-06-11, 23:22
παμεεεεεεεεε
https://www.youtube.com/watch?v=uP16qzqM52A

fanisk
08-06-11, 00:05
Ιστορια που μου εχει μεινει !

Τελειωσαμε τις Πανελληνιες, και παμε με τον κολλητο μου να δουμε τα αποτελεσματα. Στο δρομο προς το σχολειο τοτε, εχει πεσει μια γριουλα μερικα μετρα απο το σπιτι της με το καροτσι της λαικης. Πηγαμε τη σηκωσαμε, μαζεψαμε τις τσαντες, και μου λεει να τη στηριξω να τη παω προς το σπιτι. Οντως ρεταλι η γιαγια τοτε.. δεν ξερω αν ζει ακομα αλλα το σπιτι υπαρχει! Ανοιγουμε την εξωπορτα και εχει ενα μακρυ στενο διαδρομο το σπιτι, μαλλον η εισοδος ηταν στο τελος και δεξια, ο φιλος περιμενε εξω. Ειχα ακουσει και ιστορια με οργανα τοτε! Κανουμε μερικα βηματα.. λεω ενταξει? Οχι οχι πιο μεσα. Τωρα ενταξει? Οχι οχι πιο μεσα. Λεω απο μεσα μου 1 βημα ακομα και μπουχος.. τελικα οντως εκανα 1 και τις λεω πρεπει να φυγω βιαζομαι :hystericalbs1:

Ποτε δεν εμαθα αν η γρια οντως δεν μπορουσε να φτασει τη πορτα, ή ειχε το σχιζοφρενη δολοφονο με το πριονι μεσα :th_Laie_67-1:

spar@
08-06-11, 01:00
Πρην περίπου 2 Χρόνια αλλοδαπή έβαζε αγγελίες πληρωμένου έρωτα σε εφημερίδες και αφού είχε νικιασει διαμέρισμα στο Κεντρο παρεσερνε ανηποψιαστους τους προσέφερε για αρχή ποτό με υπνωτικο και το πρωί ο άτυχος βρισκωταν χειρουργημενος χωρίς νεφρό μέσα στη μπανιέρα με παγακια ένα τηλέφωνο δίπλα και ένα σημείωμα να μην μετακινηθεί και να καλέσει το 166. Εννοείτε πισω της κρηβωνταν ολόκληρη σπείρα με γιατρούς και διακινητές οργανων

hades εχεις μηπως τηλεφωνο???

:hystericalbs1::hystericalbs1:

giannis_compact
08-06-11, 03:42
μου είπε μόλις τώρα μια ιστορία η ελίνα για ένα περιστατικό που της είπαν ότι
έγινε στην κρήτη αυτές τις μέρες.
μια κοπέλα λοιπόν ενώ οδηγούσε, σταμάτησε για να πάρει μια καλόγρια, η οποία
έκανε ωτοστόπ.
ενώ λοιπόν οδηγούσε η κοπέλα, αντιλήφθηκε πως την ακολουθούσε ένα τζιπ...
μετά απο ώρα, και ενώ το τζίπ ήταν κολλημένο απο πίσω της, η κοπέλα λογικώς
ανησύχησε, και πείρε την απόφαση να τρακάρει το μπροστινό αυτοκίνητο. αμέσως
μόλις έγινε η σύγκρουση, η καλόγρια άνοιξε την πόρτα και έφυγε βολίδα απο το
αμάξι, επιβιβάστηκε στο τζίπ που ακολουθούσε, και έγιναν καπνός με τον οδηγό.
μετά απο μια βδομάδα περίπου, το τζίπ κατασχέθηκε, η καλόγρια και ο οδηγός
συνελήφθησαν.
ξέρετε τι ήταν οι 2 αυτοί άνθρωποι???έμποροι οργάνων.:shok:
πραγματικά μόλις μου το είπε η ελίνα, ανατρίχιασα ολόκληρος. προσοχή μεγάλη
μάγκες. όσο και να θέλουμε να βοηθήσουμε μια κατάσταση και μάλιστα με όλη
μας την καρδιά, μπορεί να πάθουμε μεγάλη λαχτάρα. όπως έχουν πει και άλλοι
σε παρόμοια θέματα. ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΠΤ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ.

Θωμά στην ιστορία αυτή έχω ακούσει επίσης ότι η καλόγρια είχε μαζί της και μία τσάντα την οποία άφησε πίσω της μετά το τρακάρισμα καθώς έφυγε πανικόβλητη,η οποία τσάντα περιείχε ένα τσεκούρι και χειρουργικά εργαλεία!Δε ξέρω κατά πόσο αληθεύει αλλά έχει δικιο ο Θωμάς!
ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΠΤ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ.

fanisk
08-06-11, 03:52
Θωμά στην ιστορία αυτή έχω ακούσει επίσης ότι η καλόγρια είχε μαζί της και μία τσάντα την οποία άφησε πίσω της μετά το τρακάρισμα καθώς έφυγε πανικόβλητη,η οποία τσάντα περιείχε ένα τσεκούρι και χειρουργικά εργαλεία!Δε ξέρω κατά πόσο αληθεύει αλλά έχει δικιο ο Θωμάς!
ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΠΤ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ.

Αυτο λεγαν οτι εχει συμβει και στο Γκαζι.. μπηκε μεσα στο αμαξι, εγινε το τροχαιο και εμεινε η τσαντα πισω. @@ μαντολες.

Οσο για το δεν σταματαμε, ετσι ειναι πια.. και 1/1000 να εισαι ο ατυχος που χρειαζεσαι βοηθεια ή δεις καποιον αλλο.. δεν σταματας για κανενα λογο πια. Ακομη και τροχαιο με αιμα να δεις σε ερημια..βοηθας ή φευγεις? Για τροχαιο που εγινε μπροστα στα ματια σου οκ βοηθας!

Επισης θυμηθηκα αλλη φαση περσι το καλοκαιρι, βραδυ θελω να παω Λουτρακι. Μολις περναω τα διοδια, εκει που τελειωνει το φως και αρχιζει το σκοταδι ειναι ενα smart με μια γκομενα εντυπωσιακη και ξεκωλα ντυμενη η οποια πεταχτηκε μεσα στη μεση φωναζοντας βοηθεια λαστιχο. Στα 20 μετρα ηταν ενα αμαξι με κατραμι φιμε..
Και βοηθεια να χρειαζοταν, θα μπορουσε να περπατησει 100 μετρα να παει στα γκισε των διοδιων που υπηρχε και οχημα τους..
Ποιος αφελης σταματησε??

giannis_compact
08-06-11, 03:57
Αυτο λεγαν οτι εχει συμβει και στο Γκαζι.. μπηκε μεσα στο αμαξι, εγινε το τροχαιο και εμεινε η τσαντα πισω. @@ μαντολες.

Οσο για το δεν σταματαμε, ετσι ειναι πια.. και 1/1000 να εισαι ο ατυχος που χρειαζεσαι βοηθεια ή δεις καποιον αλλο.. δεν σταματας για κανενα λογο πια. Ακομη και τροχαιο με αιμα να δεις σε ερημια..βοηθας ή φευγεις? Για τροχαιο που εγινε μπροστα στα ματια σου οκ βοηθας!

Επισης θυμηθηκα αλλη φαση περσι το καλοκαιρι, βραδυ θελω να παω Λουτρακι. Μολις περναω τα διοδια, εκει που τελειωνει το φως και αρχιζει το σκοταδι ειναι ενα smart με μια γκομενα εντυπωσιακη και ξεκωλα ντυμενη η οποια πεταχτηκε μεσα στη μεση φωναζοντας βοηθεια λαστιχο. Στα 20 μετρα ηταν ενα αμαξι με κατραμι φιμε..
Και βοηθεια να χρειαζοταν, θα μπορουσε να περπατησει 100 μετρα να παει στα γκισε των διοδιων που υπηρχε και οχημα τους..
Ποιος αφελης σταματησε??
Κάποιος στερημένος λογικά...Ότι και να δεις στο δρόμο δε σταματάς πλέον καλείς την αστυνομία να σπεύσει αυτή (αργά και σταθερά) σε αυτόν που χρειάζεται βοήθεια!Οι επόχες δεν είναι όπως παλιά έχουν αλλάξει!

zgouriazmenos
08-06-11, 07:53
Ενημερωθείτε για τη νέα σεξυ κομπίνα που κάνουν δύο όμορφα κορίτσια και πάρτε τα μέτρα σας..

Δυο όμορφα 18χρονα κορίτσια πλησιάζουν στο αυτοκίνητο σου καθώς σταματάς στο φανάρι Κωνταντινουπόλεως και Ιεράς Οδού, στην κάθοδο.
Ενώ η μια σκουπίζει το παρμπρίζ με ένα πανί, η άλλη έρχεται στο
παράθυρο και σε χαιρετά σκύβοντας ταυτόχρονα με τα στήθη της σχεδόν να βγαίνουν έξω από την μπλούζα της.

Αδύνατον να μην κοιτάξεις! Όταν τις ευχαριστήσεις και προσφέρεις φιλοδώρημα, αρνούνται και σε παρακαλάνε να τις πας λίγο παρακάτω, μέχρι το Ρουφ, με το αυτοκίνητό σου.

Συμφωνείς εσύ ανυποψίαστος και τους λες να καθίσουν πίσω.
Καθ'οδόν αρχίζουν να κάνουν σεξ στο πίσω κάθισμα. Μετά, μία από αυτές σου αποσπά την προσοχή κάνοντάς σου στοματικό έρωτα ενώ η άλλη σου κλέβει το πορτοφόλι!

Δώστε προσοχή γιατί εμένα με λήστεψαν την περασμένη Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή!

Σάββατο και Κυριακή δεν τις βρήκα !!!

GEORGE316
08-06-11, 08:12
οι ιστοριες αυτες μπορουν να μπουν στη κατηγορια urban legents.
ομως ολες αυτες οι ιστοριες εχουν καποια βαση.απο καπου δημιουργηθηκαν.
πριν 20 χρονια παντως μπορει ολα αυτα να υπηρχαν,αλλα ηταν στο παρασκηνιο.
υπηρχαν θελω ν απω και τα ναρκωτικα,και η πορνεια και το εμποριο σαρκος και οργανων...
ομως τοτε αν σου ελεγαν οτι στο κεντρο της αθηνας θα δολοφονησουν εν ψυχρω ανθρωπο για μια βιντεοκαμερα τοτε θα γελουσες και θα ελεγες..ελα μωρε δεν ειμαστε σικαγο...
σημερα το θεωρω οχι μονο λογικο σεναριο,αλλα πιστευω και υπαρκτο αυτο με τη καλογρια...

DRAKOULAS
08-06-11, 14:20
Εγω παλι επειδη υπηρξα μοιραια γυναικα και παλληκαρια εσφαζοντο στην ποδια μου, πριν λιγα χρονια ενας ζηλιαρης και κακοπροαιρετος γκομενος μου μην αντεχοντας την αισθηματικη μου ασταθεια, κανοντας μου μαγια-βουντου, με μεταμορφωσε σε αντρα για να με τιμωρησει...Να επισημανω οτι εκεινο το βραδυ ειχε πανσεληνο.....

Εκτοτε ψαχνω να βρω τον χαμενο μου εαυτο και να βρω εναν τροπο να ξαναγινω γυναικα,γιατι αυτος ο ηλιθιος με εκανε αντρα αλλα με μικρο πουλι, κατι που εγω φυσικα δεν αντεχω..Τι μ@λακας θεε μου..!!!!

sophie
08-06-11, 14:22
Έχουμε γίνει τόσο καχύποπτοι (και καλά κάνουμε) που θα ξεχάσουμε πώς ζούσαμε, ανύποπτοι, αφελείς και αλτρουιστές, πριν μερικά χρόνια.
Πριν μερικούς μήνες, ο Φάνης την ξέρει την ιστορία, έχω αργήσει σε ραντεβού στην Γλυφάδα και βρίσκομαι χαμένη για τα καλά στα στενά της Αργυρούπολης, ψαχνοντας να βρω τρόπο να βγω στην κάθοδο της Λ. Βουλιαγμένης.
Αποφασίζω λοιπόν να σταματήσω να ρωτήσω έναν γεράκο πού βρήκα στον δρόμο μου.
Αντί για οδηγίες όμως αυτός μου λέει 'θα με πας ως το καφενείο να σου δείξω και το φανάρι;' (!!!)
Προφανώς δίστασα για μερικά δευτερόλεπτα και τον κοίταξα με μάλλον δολοφονικό βλέμμα πού σήκωσε την εφημερίδα πού κρατούσε και μου είπε 'αλήθεια, στο καφενείο πάω!'
Πέρασαν από το μυαλό μου χίλιες δύο φρίκες αλλά σκέφτηκα λογικά πως εγώ τον σταμάτησα κι όχι το αντίθετο, με κοντομάνικο πουκαμισάκι πιο συνταξιούχος δεν γινόταν, κι ίσως να έκανα και μεγάλη βλακεία αλλά τον πήγα στο καφενείο πέντε στενά παρακάτω και μου έδειξε και το φανάρι. Στη διαδρομή μου έλεγε πως έχει δύο κόρες και πού κρύβει η καθεμιά την τσάντα της όταν οδηγεί...
Η γεύση πού μου άφησε αυτή η ιστορία ήταν πως ρίσκαρα και δεν θα το ξανακανα ποτέ, αλλά και μία πίκρα γιατί μέχρι πριν μερικά χρόνια θα ήταν αυτονόητο να αλληλοεξυπηρετηθούν δύο άνθρωποι πού βρίσκονται σε ανάγκη.

Z4///M
08-06-11, 14:58
Κάποιος στερημένος λογικά...Ότι και να δεις στο δρόμο δε σταματάς πλέον καλείς την αστυνομία να σπεύσει αυτή (αργά και σταθερά) σε αυτόν που χρειάζεται βοήθεια!Οι επόχες δεν είναι όπως παλιά έχουν αλλάξει!
:hystericalbs1::hystericalbs1:

giannis_compact
08-06-11, 15:01
:hystericalbs1::hystericalbs1:

Άδικο έχω?? :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: :hystericalbs1::hystericalbs1:

A8hnaios
08-06-11, 15:07
μου το ειπε πριν κανα μηνα μια γνωστη μου αλλα δε πιστευω οτι ειναι Αληθεια...

μουφα που λεει κ ο Μανος.!!

Nino
08-06-11, 15:36
Εγω παλι επειδη υπηρξα μοιραια γυναικα και παλληκαρια εσφαζοντο στην ποδια μου, πριν λιγα χρονια ενας ζηλιαρης και κακοπροαιρετος γκομενος μου μην αντεχοντας την αισθηματικη μου ασταθεια, κανοντας μου μαγια-βουντου, με μεταμορφωσε σε αντρα για να με τιμωρησει...Να επισημανω οτι εκεινο το βραδυ ειχε πανσεληνο.....

Εκτοτε ψαχνω να βρω τον χαμενο μου εαυτο και να βρω εναν τροπο να ξαναγινω γυναικα,γιατι αυτος ο ηλιθιος με εκανε αντρα αλλα με μικρο πουλι, κατι που εγω φυσικα δεν αντεχω..Τι μ@λακας θεε μου..!!!!


:original:
μια υποψια σκιας...μετα βιας ορατη στο γυμνο ματι,"ταραξε" την ολοστρογγυλη πανσεληνο...
Ολα τα πλασματα της νυχτας αποψε εχασαν την σατανικοτατη τους πριγκιπισσα...Ο κομης μολις ειχε γεννηθει!!
η καταρα θα λυνοταν μονο την ωρα της εκλειψης της σεληνης στη χρονια με τα δεκατρια φεγγαρια!!!
:hystericalbs1::th_Laie_67-1:


https://www.youtube.com/watch?v=gDjAI1wr_7c"]https://www.youtube.com/watch?v=gDjAI1wr_7c

kloukakis
08-06-11, 15:38
Ωραία λοιπόν, αφού αρχίσαμε τις περίεργες ιστορίες ακούστε και μια που είναι πέρα για πέρα αληθινή καθώς συνέβει σε εμένα τον ίδιο. Το συμβάν έγινε πριν 3 χρόνια όταν είχα ένα 1.6 xantia και ακόμα και τώρα κάθε φορά που το σκέφτομαι ανατριχιάζω και δακρύζω.

Όλα ξεκίνησαν ένα όμορφο καλοκαιρινό βραδάκι στην Νεα Σμύρνη όπου είχα πάει να δω μια φίλη μου(όμορφη κοπέλα). Η φίλη μου πρότεινε να πάμε έξω να φάμε καμιά κρεπούλα και εγώ δεν αρνήθηκα. Που να πάμε λέω εγώ, πάμε γλυφάδα μου λέει εκείνη. Πάω στη Ποσειδώνος να κάνω αριστερά για την πλατεία, μου λέει πάμε πιο κάτω για βόλτα. Φτάνουμε Βάρκιζα και κάνω να γυρίσω, πάμε πιο πέρα μου λέει η φίλη μου. Καλά λέω και εγώ και βάζουμε πλώρη για.....Σούνιο......! Τι το θέλαμε?

Να κάνω εδώ μια παρένθεση και να πω οτι Σούνιο και γύρω περιοχές πηγαίναμε συχνά πυκνά με έναν φίλο μου πριν χρόνια και στρίβαμε όσο δεν πάει, μέχρι να βράσουν τα λάστιχα και να πυρώσουν τα φρένα. όταν κρύωναν πάλι το ίδιο. Είναι λίγο θαύμα που την βγάζαμε κάθε φορά καθαρή και δεν φύγαμε σε κανέναν γκρεμό! Ποτέ δεν πίστευα ότι αυτές οι λαμακίες που κάναμε θα μπορούσαν να με σώσουν από πολύ επικίνδυνες καταστάσεις, αλλά και όμως....!

Φτάνουμε λοιπόν Σούνιο και στρίβω σε ένα στενό για να γυρίσω πίσω.....και εδώ αρχίζουν τα ωραία!! Περιμένοντας να βγω στον κεντρικό για να γυρίσουμε Αθήνα, με περνάει ένα Γκολφάκι με ΟΛΑ και μακριά πίσω ερχόταν ένα άλλο αυτοκίνητο. Βγαίνω στον κεντρικό και το διερχόμενο αυτοκίνητο, ένα audi 80, μου κάνει νόημα με τα φώτα. Έντρομη η κοπέλα μου λέει να μην κάνω κανένα αστείο και σταματήσω. Για να την ηρεμήσω της λέω "χαλάρωσε μην ανησυχείς" και προσπαθώ να καταλάβω τι στον πέο θέλει ο άλλος! Το Audi ήταν κατάμαυρο με μαύρα φιμέ παντού και δεν μπορούσα να δω καν πόσα άτομα έχει μέσα.

Είχα ακούσει διάφορες ιστορίες για σατανιστές και εμπόρους οργάνων στο Σούνιο, οπότε στην καλύτερη θα μας κλέβανε και στην χειρότερη θα μας κάναν ανθρωποθυσία:original:. Με όλα τα πιθανά σενάριο στο μυαλό μου η καρδιά μου κόντευε να σκάσει απο την ταχυπαλμία. Προφανώς και δεν με ένοιαζε αν θα μου έκλεβαν το αμάξι ή θα με βάραγαν. Μέσα όμως είχα μία κοπέλα και μάλιστα όμορφη.

Απο την Αθήνα μέχρι το Σούνιο στον δρόμο δεν υπήρχε ψυχή οπότε αν μας σταματούσαν δεν θα τους έβλεπε και κανείς. Απο Σούνιο προς Αθήνα μέχρι να βγεις στον πολιτισμός έχεις απο την μια βράχια και απο την αλλη γκρεμό, χωρίς διασταυρώσεις για να στρίψεις για μεγάλο διάστημα. Επίσης στο xantia το χειρόφρενο πιάνει και στους 4 τροχούς οπότε αναστροφή δεν έπαιζε σε περίπτωση που μου έκλειναν τον δρόμο. Δεν έπρεπε να με περάσει με τίποτα. Άρα έπρεπε να διαπιστώσω γρήγορα αν μου έπαιζε τα φώτα για να με περάσει(που δεν το πίστευα) ή αν όντως μου έκανε νόημα για να σταματήσω.

Για καλή μου τύχη πριν βγούμε στον στενό δρόμο με τα βράχια και τους γκρεμούς πετυχαίνω ένα άνοιγμα το οποίο θα ξεκαθάριζε πολύ τα πράγματα, ενώ είχε άπλα για να γυρίσω απο την άλλη σε περίπτωση που μου έκλεινε τον δρόμο. Βγάζω λοιπόν αλάρμ και κάνω πως θα σταματήσω. Έλα όμως που και ο άλλος πάει να σταματήσει απο πίσω μου.... πριν ακινητοποιηθώ εντελώς και με τον άλλο να είναι κολλημένος στον προφυλακτήρα μου, πατάω τέρμα γκάζι και το κυνήγι αρχίζει!! ΑΜΑΝ λέω τα πιάσαμε τα λεφτά μας! Η κοπέλα να έχει βάλει ήδη τα κλάματα και ο άλλος να μου παίζει φώτα κολλημένος προφυλακτήρα!! Μη έχοντας άλλη επιλογή απο το να βγάλω φτερά λέω στην κοπέλα να μην φοβηθεί για αυτά που θα δει και αρχίζω να πηγαίνω Τ-Α-Π-Α! Φυσικά το να πηγαίνεις με την ταυτότητα στο στόμα, με άλλο άτομο μέσα ,με έναν μανιακό απο πίσω και το χάος αριστερά σου, δεν είναι σε καμία περίπτωση το ίδιο με το πηγαίνεις όριο μόνος σου επειδή γουστάρεις! Το λάθος είναι πολύ πιο εύκολο και πιθανότατα τελευταίο!

Για κάποια χλμ ήταν κολλημένος απο πίσω μου, του άνοιγα λίγο στις στροφές και με μάζευε στις ευθείες λόγο της παραπάνω δύναμης. Μετά απο τόσα οριακά φρεναρίσματα και τόσες στροφές το citroenάκι είχε αρχίσει να παραδίδει, αλλά ξαφνικά τον χάνω απο πίσω μου!! Κάπου να στρίψει δεν είχε, ξαφνικά χάθηκε.... Ωραία λέω σκοτώθηκε! Πάνω που αφήνω το γκάζι, μου φωνάζει η κοπέλα "ΕΧΕΙ ΣΒΙΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ"!!! ΕΕΕΕ?? Κοιτάω απο τον μεσαίο καθρέφτη, δεν βλέπω τίποτα, κοιτάω απο τον καθρέφτη του συνοδηγού και τι να δω?? Βλέπω απο την αντανάκλαση των φαναριών μου οτι είχε αρχίσει να με προσπερνάει με σβησμένα φώτα ανάμεσα απο εμένα και τον γκρεμό!! Πατάω "τέρμα" και ευτυχώς δεν πρόλαβε να με περάσει! Τώρα με πλεον με κυνηγούσε στο όριο με σβησμένα φώτα στους γκρεμούς σε δρόμο μεσα στο μαυρο σκοτάδι! Πέρα απο εκεί που φώτιζαν τα φώτα μου δεν έβλεπες τίποτα και ο άλλος ήταν κολλημένος απο πίσω μου!! Δεν μπορούσα να το πιστέψω οτι είναι τόσο τρελός!! Μιας και δεν έβλεπε καλά, σιγά σιγά άρχισα να του κάνω απόσταση οπότε μη μπορώντας να εκμεταλλευτεί τα φώτα μου, άναψε και αυτός τα δικά του! Λίγο πριν βγούμε στο ύψος με τις πολλές λωρίδες και τα φώτα ο τύπος έγινε καπνός! Ούτε που είδα πως και που χάθηκε, αν εστριψε κάπου πριν βγούμε στον πολιτισμό ή εαν κάρφωσε πουθενά!!

Όταν φτάσαμε Σαρωνίδα έστριψα σε κάτι πολυκατοικίες 800 στενά μέσα, έσβησα τη μηχανή τράβηξα μερικές μπουνιές στην πόρτα να ηρεμήσω, περίμενα κανα τέταρτο να σταματήσω να τρέμω και φύγαμε!! Στο σπίτι μας περίμεναν οι υπόλοιποι σαν να μην είχε συμβεί τίποτα! Η όλη φάση δε κράτησε παραπάνω απο 20-25 λεπτά αλλά τα θυμάμαι σαν αιώνα. Πραγματικά δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα μπορούσε να μας είχε συμβεί και κυρίως στην κοπέλα!! Όπως βλέπετε όμως είμαι ακόμα εδω και σας πρήζω κάθε μέρα, τέλος καλό όλα καλά!!

Thomelef
08-06-11, 15:45
Ωραία λοιπόν, αφού αρχίσαμε τις περίεργες ιστορίες ακούστε και μια που είναι πέρα για πέρα αληθινή καθώς συνέβει σε εμένα τον ίδιο. Το συμβάν έγινε πριν 3 χρόνια όταν είχα ένα 1.6 xantia και ακόμα και τώρα κάθε φορά που το σκέφτομαι ανατριχιάζω και δακρύζω.

Όλα ξεκίνησαν ένα όμορφο καλοκαιρινό βραδάκι στην Νεα Σμύρνη όπου είχα πάει να δω μια φίλη μου(όμορφη κοπέλα). Η φίλη μου πρότεινε να πάμε έξω να φάμε καμιά κρεπούλα και εγώ δεν αρνήθηκα. Που να πάμε λέω εγώ, πάμε γλυφάδα μου λέει εκείνη. Πάω στη Ποσειδώνος να κάνω αριστερά για την πλατεία, μου λέει πάμε πιο κάτω για βόλτα. Φτάνουμε Βάρκιζα και κάνω να γυρίσω, πάμε πιο πέρα μου λέει η φίλη μου. Καλά λέω και εγώ και βάζουμε πλώρη για.....Σούνιο......! Τι το θέλαμε?

Να κάνω εδώ μια παρένθεση και να πω οτι Σούνιο και γύρω περιοχές πηγαίναμε συχνά πυκνά με έναν φίλο μου πριν χρόνια και στρίβαμε όσο δεν πάει, μέχρι να βράσουν τα λάστιχα και να πυρώσουν τα φρένα. όταν κρύωναν πάλι το ίδιο. Είναι λίγο θαύμα που την βγάζαμε κάθε φορά καθαρή και δεν φύγαμε σε κανέναν γκρεμό! Ποτέ δεν πίστευα ότι αυτές οι λαμακίες που κάναμε θα μπορούσαν να με σώσουν από πολύ επικίνδυνες καταστάσεις, αλλά και όμως....!

Φτάνουμε λοιπόν Σούνιο και στρίβω σε ένα στενό για να γυρίσω πίσω.....και εδώ αρχίζουν τα ωραία!! Περιμένοντας να βγω στον κεντρικό για να γυρίσουμε Αθήνα, με περνάει ένα Γκολφάκι με ΟΛΑ και μακριά πίσω ερχόταν ένα άλλο αυτοκίνητο. Βγαίνω στον κεντρικό και το διερχόμενο αυτοκίνητο, ένα audi 80, μου κάνει νόημα με τα φώτα. Έντρομη η κοπέλα μου λέει να μην κάνω κανένα αστείο και σταματήσω. Για να την ηρεμήσω της λέω "χαλάρωσε μην ανησυχείς" και προσπαθώ να καταλάβω τι στον πέο θέλει ο άλλος! Το Audi ήταν κατάμαυρο με μαύρα φιμέ παντού και δεν μπορούσα να δω καν πόσα άτομα έχει μέσα.

Είχα ακούσει διάφορες ιστορίες για σατανιστές και εμπόρους οργάνων στο Σούνιο, οπότε στην καλύτερη θα μας κλέβανε και στην χειρότερη θα μας κάναν ανθρωποθυσία:original:. Με όλα τα πιθανά σενάριο στο μυαλό μου η καρδιά μου κόντευε να σκάσει απο την ταχυπαλμία. Προφανώς και δεν με ένοιαζε αν θα μου έκλεβαν το αμάξι ή θα με βάραγαν. Μέσα όμως είχα μία κοπέλα και μάλιστα όμορφη.

Απο την Αθήνα μέχρι το Σούνιο στον δρόμο δεν υπήρχε ψυχή οπότε αν μας σταματούσαν δεν θα τους έβλεπε και κανείς. Απο Σούνιο προς Αθήνα μέχρι να βγεις στον πολιτισμός έχεις απο την μια βράχια και απο την αλλη γκρεμό, χωρίς διασταυρώσεις για να στρίψεις για μεγάλο διάστημα. Επίσης στο xantia το χειρόφρενο πιάνει και στους 4 τροχούς οπότε αναστροφή δεν έπαιζε σε περίπτωση που μου έκλειναν τον δρόμο. Δεν έπρεπε να με περάσει με τίποτα. Άρα έπρεπε να διαπιστώσω γρήγορα αν μου έπαιζε τα φώτα για να με περάσει(που δεν το πίστευα) ή αν όντως μου έκανε νόημα για να σταματήσω.

Για καλή μου τύχη πριν βγούμε στον στενό δρόμο με τα βράχια και τους γκρεμούς πετυχαίνω ένα άνοιγμα το οποίο θα ξεκαθάριζε πολύ τα πράγματα, ενώ είχε άπλα για να γυρίσω απο την άλλη σε περίπτωση που μου έκλεινε τον δρόμο. Βγάζω λοιπόν αλάρμ και κάνω πως θα σταματήσω. Έλα όμως που και ο άλλος πάει να σταματήσει απο πίσω μου.... πριν ακινητοποιηθώ εντελώς και με τον άλλο να είναι κολλημένος στον προφυλακτήρα μου, πατάω τέρμα γκάζι και το κυνήγι αρχίζει!! ΑΜΑΝ λέω τα πιάσαμε τα λεφτά μας! Η κοπέλα να έχει βάλει ήδη τα κλάματα και ο άλλος να μου παίζει φώτα κολλημένος προφυλακτήρα!! Μη έχοντας άλλη επιλογή απο το να βγάλω φτερά λέω στην κοπέλα να μην φοβηθεί για αυτά που θα δει και αρχίζω να πηγαίνω Τ-Α-Π-Α! Φυσικά το να πηγαίνεις με την ταυτότητα στο στόμα, με άλλο άτομο μέσα ,με έναν μανιακό απο πίσω και το χάος αριστερά σου, δεν είναι σε καμία περίπτωση το ίδιο με το πηγαίνεις όριο μόνος σου επειδή γουστάρεις! Το λάθος είναι πολύ πιο εύκολο και πιθανότατα τελευταίο!

Για κάποια χλμ ήταν κολλημένος απο πίσω μου, του άνοιγα λίγο στις στροφές και με μάζευε στις ευθείες λόγο της παραπάνω δύναμης. Μετά απο τόσα οριακά φρεναρίσματα και τόσες στροφές το citroenάκι είχε αρχίσει να παραδίδει, αλλά ξαφνικά τον χάνω απο πίσω μου!! Κάπου να στρίψει δεν είχε, ξαφνικά χάθηκε.... Ωραία λέω σκοτώθηκε! Πάνω που αφήνω το γκάζι, μου φωνάζει η κοπέλα "ΕΧΕΙ ΣΒΙΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ"!!! ΕΕΕΕ?? Κοιτάω απο τον μεσαίο καθρέφτη, δεν βλέπω τίποτα, κοιτάω απο τον καθρέφτη του συνοδηγού και τι να δω?? Βλέπω απο την αντανάκλαση των φαναριών μου οτι είχε αρχίσει να με προσπερνάει με σβησμένα φώτα ανάμεσα απο εμένα και τον γκρεμό!! Πατάω "τέρμα" και ευτυχώς δεν πρόλαβε να με περάσει! Τώρα με πλεον με κυνηγούσε στο όριο με σβησμένα φώτα στους γκρεμούς σε δρόμο μεσα στο μαυρο σκοτάδι! Πέρα απο εκεί που φώτιζαν τα φώτα μου δεν έβλεπες τίποτα και ο άλλος ήταν κολλημένος απο πίσω μου!! Δεν μπορούσα να το πιστέψω οτι είναι τόσο τρελός!! Μιας και δεν έβλεπε καλά, σιγά σιγά άρχισα να του κάνω απόσταση οπότε μη μπορώντας να εκμεταλλευτεί τα φώτα μου, άναψε και αυτός τα δικά του! Λίγο πριν βγούμε στο ύψος με τις πολλές λωρίδες και τα φώτα ο τύπος έγινε καπνός! Ούτε που είδα πως και που χάθηκε, αν εστριψε κάπου πριν βγούμε στον πολιτισμό ή εαν κάρφωσε πουθενά!!

Όταν φτάσαμε Σαρωνίδα έστριψα σε κάτι πολυκατοικίες 800 στενά μέσα, έσβησα τη μηχανή τράβηξα μερικές μπουνιές στην πόρτα να ηρεμήσω, περίμενα κανα τέταρτο να σταματήσω να τρέμω και φύγαμε!! Στο σπίτι μας περίμεναν οι υπόλοιποι σαν να μην είχε συμβεί τίποτα! Η όλη φάση δε κράτησε παραπάνω απο 20-25 λεπτά αλλά τα θυμάμαι σαν αιώνα. Πραγματικά δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα μπορούσε να μας είχε συμβεί και κυρίως στην κοπέλα!! Όπως βλέπετε όμως είμαι ακόμα εδω και σας πρήζω κάθε μέρα, τέλος καλό όλα καλά!!

μετά απο τέτοια φάση πάντως, εγώ αν είμουν γκόμενα, θα καθόμουν πάνω στο καπό,
θα άνοιγα τα πόδια μου, και θα σου έλεγα σκίσε με...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

kloukakis
08-06-11, 15:58
μετά απο τέτοια φάση πάντως, εγώ αν είμουν γκόμενα, θα καθόμουν πάνω στο καπό,
θα άνοιγα τα πόδια μου, και θα σου έλεγα σκίσε με...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Έτσι όπως είχε σκάσει το χρώμα απο το καπό με τα χρόνια.....μάλλον θα το ξανασκευτόσουν:whistle:. Η αλήθεια είναι οτι η κοπέλα παραδέχτηκε τον όλο χειρισμό και πως την επόμενη μέρα κάναμε και αστειάκια επι του θέματος. Μάλιστα μου είπε πως τα χέρια τα είχε βάλει στο πρόσωπο όχι για να μην την βλέπω που έκλαιγε, αλλά για να μη βλέπει αυτή που πηγαίνουμε.... Τη μιά πηγαίναμε λέει καρφί για βράχο και την άλλη για βουτιά:hystericalbs1:! Γυναίκες......το "τόσο" το κάνουν "τόοοοσο".

stratos
08-06-11, 16:39
Τελικά δεν μας είπες. Εγινε το "κακο"?

skandalis447
08-06-11, 16:43
Άμα της αρχίσει ο Μάνος τα παντιλίκια, η γριούλα θα πει 'σταμάτα να κατέβω ΤΩΡΑ!' οπότε όλα ΟΚ.
Το πολυ-πολυ απο την ζαλαδα της να βουτηξει τα οργανα του Μ3...:hystericalbs1:

Z4 DCT
08-06-11, 16:50
μετά απο τέτοια φάση πάντως, εγώ αν είμουν γκόμενα, θα καθόμουν πάνω στο καπό,
θα άνοιγα τα πόδια μου, και θα σου έλεγα σκίσε με...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Εκτος του οτι θα του μαμουσες το καπο!!!!!!!! πας καλα ρε Θωμα???? που θα χωραγες πανω στο καπο του xanthia η κομανετσι εισαι????:shok:

:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1::hyst ericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

Thomelef
08-06-11, 17:03
Εκτος του οτι θα του μαμουσες το καπο!!!!!!!! πας καλα ρε Θωμα???? που θα χωραγες πανω στο καπο του xanthia η κομανετσι εισαι????:shok:

:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1::hyst ericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

σε πληροφορώ κύριε γιάννη, πως αν ακουμπούσε ο κ@λος μου στο καπό,
θα ήταν σαν να είχε φρεσκαριστεί με αλοιφαδόρο, και πέρασμα με κότα...
άσε που θα του έκανα και το πρίξιμο του Μ3 στο καπό, αλλά προς τα μέσα.

Stunt Mike
08-06-11, 17:13
Όταν φτάσαμε Σαρωνίδα έστριψα σε κάτι πολυκατοικίες 800 στενά μέσα, έσβησα τη μηχανή τράβηξα μερικές μπουνιές στην πόρτα να ηρεμήσω, περίμενα κανα τέταρτο να σταματήσω να τρέμω και φύγαμε!! Στο σπίτι μας περίμεναν οι υπόλοιποι σαν να μην είχε συμβεί τίποτα! Η όλη φάση δε κράτησε παραπάνω απο 20-25 λεπτά αλλά τα θυμάμαι σαν αιώνα. Πραγματικά δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα μπορούσε να μας είχε συμβεί και κυρίως στην κοπέλα!! Όπως βλέπετε όμως είμαι ακόμα εδω και σας πρήζω κάθε μέρα, τέλος καλό όλα καλά!!

Και μετα την επομενη μερα ο Λουκακης πηγε να δωσει το 100ρικακι που ειχε ταξει στον Αουντακια για το κυνηγι.....ετσι ριχνει τα γκομενακια στο κρεββατι απ'το πρωτο ραντεβου!!:hystericalbs1::th_Laie_67-1:

giannis_compact
08-06-11, 17:13
σε πληροφορώ κύριε γιάννη, πως αν ακουμπούσε ο κ@λος μου στο καπό,
θα ήταν σαν να είχε φρεσκαριστεί με αλοιφαδόρο, και πέρασμα με κότα...
άσε που θα του έκανα και το πρίξιμο του Μ3 στο καπό, αλλά προς τα μέσα.

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

kloukakis
08-06-11, 17:30
To ήξερα ότι θα με καταλαβαίνατε!!!
Χαχαχαχα έχω λιώσει δεν την παλεύετε!
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

εντιτ: Όχι ρε Στράτο.... μας έφαγε η απόσταση....! Τελικά δεν μάμησα ούτε εγώ ούτε ο αυντάκιας.....

fanisk
08-06-11, 18:01
To ήξερα ότι θα με καταλαβαίνατε!!!
Χαχαχαχα έχω λιώσει δεν την παλεύετε!
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

εντιτ: Όχι ρε Στράτο.... μας έφαγε η απόσταση....! Τελικά δεν μάμησα ούτε εγώ ούτε ο αυντάκιας.....

Τσαμπα η χαροπαλη..

Περαν της πλακας, ταπα χωρις φωτα σε αυτο το δρομο μονο τρελος το κανει.. ποιος ξερει τι ζορια τραβαγε ο τυπος..

giannis_compact
08-06-11, 18:20
Τσαμπα η χαροπαλη..

Περαν της πλακας, ταπα χωρις φωτα σε αυτο το δρομο μονο τρελος το κανει.. ποιος ξερει τι ζορια τραβαγε ο τυπος..

Ποιός ξέρει τί ήθελε από αυτούς για να κάνει τόσο χοντρά πράγματα?

kloukakis
08-06-11, 20:31
Αφήστε παιδιά....Όσο σκέφτομαι οτι την βγάλαμε λάδι, κάνω τον σταυρό μου. Σίγουρα για να επέμενε τόσο φτάνοντας στα άκρα και λίγο πιο πέρα, για καλό δεν ήταν. Πραγματικά μανιακός και η καταδίωξη απο αμερικάνικη ταινία που λες, μα ποιόν κοροιδεύουν? Αυτά δεν γίνονται! Θα είχαν σκοτωθεί 8 φορές μέχρι τώρα!

Το μόνο και σοβαρό λάθος που έκανα ήταν οτι δεν πήρα την αστυνομία τηλ οταν τελείωσε το σκηνικό, να την γλυτώσει και ο επόμενος! Πιο πριν δεν είχε νόημα, ή θα τους ξεφεύγαμε ή θα μας έπιαναν μέχρι να έρθει το 100! Χώρια οτι δεν μπορούσα να πάρω τα μάτια μου απο τον δρόμο ούτε κλάσμα.
Το ερώτημα είναι τι θα έκανε κάποιος άλλος που δεν έκανε στον δρόμο αυτό συχνά πυκνά προπόνηση!

Z4 DCT
08-06-11, 21:18
Ποιός ξέρει τί ήθελε από αυτούς για να κάνει τόσο χοντρά πράγματα?

Δε μας ειπε αν η μικρα ειχε συζηγο η γκομενο........:whistle::whistle::whistle:
Και ηθελε να κανει σεξ και με τους δυο!!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

giannis_compact
08-06-11, 22:05
Δε μας ειπε αν η μικρα ειχε συζηγο η γκομενο........:whistle::whistle::whistle:
Και ηθελε να κανει σεξ και με τους δυο!!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

kloukakis
08-06-11, 23:54
Ρε γμτ τώρα με βάλατε σε σκέψεις! Λέτε στο audi να ήταν καμία εξίσου καλή και να έχασα το τρίγωνο της χρονιάς?? Ή να ήταν περισσότερες μέσα:hyper::tt1:??? Ερε φιτίλια που μου βάλατε!! Πως την πάτησα έτσι:doh:!!

stratos
08-06-11, 23:54
Δε μας ειπε αν η μικρα ειχε συζηγο η γκομενο........:whistle::whistle::whistle:
Και ηθελε να κανει σεξ και με τους δυο!!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

που ξέρεις, μπορεί να έκανε (με την βία) σεξ και ο Κώστας :hystericalbs1:

giannis_compact
09-06-11, 00:33
Ρε γμτ τώρα με βάλατε σε σκέψεις! Λέτε στο audi να ήταν καμία εξίσου καλή και να έχασα το τρίγωνο της χρονιάς?? Ή να ήταν περισσότερες μέσα:hyper::tt1:??? Ερε φιτίλια που μου βάλατε!! Πως την πάτησα έτσι:doh:!!

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

halkida116mpack
09-06-11, 02:02
Oσες πιθανοτητες εχω να πιασω λοτο αλλες τοσες εχω για να συναντησω αυτη τη γριουλα!

Ψηλε μουφα η ιστορια επαε στη Κρητη :original:

εσυ και να την παρεις αν πηγαινεις οπως πας μεσα στην πιστα να εισαι σιγουρος οτι η καλογρια θα πηδηξει απο το αμαξι σου απο τα πρωτα μετρα και εκτος απο αυτο δεν νομιζω να μπορει να σε φτασει καποιο τζιπ(πλην του τζιπ του Τσακ Νορις)...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: