PDA

Επιστροφή στο Forum : BMW M3 E46 SMGII cabrio White Matte



3M_alexandros
03-06-11, 19:38
Φώτο από μια τοποθέτηση που σίγουρα θα σας ενδιαφέρει!!!

ΔημήτρηςΜ3
03-06-11, 19:55
ωραιος αλλα θα το προτιμούσα σε κουπε

Monsta
03-06-11, 20:03
Πολύ ωραία δουλειά. Είναι όντως εντυπωσιακό το λευκό ΜΑΤ.

Αν και το κανονικό χρώμα του συγκεκριμένου αυτοκινήτου είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. Έχω δει μόνο άλλο ένα σε κουπέ και ανάλογα πως το χτυπάει το φως, αλλάζει και η απόχρωση.

stef
03-06-11, 20:10
Άσχετα από την δουλειά η οποία φαίνεται ΑΨΟΓΗ, κρίμα γιατί το χρώμα όπως είπε και ο Κώστας είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ

Thomelef
03-06-11, 20:26
Πολύ ωραία δουλειά. Είναι όντως εντυπωσιακό το λευκό ΜΑΤ.

Αν και το κανονικό χρώμα του συγκεκριμένου αυτοκινήτου είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. Έχω δει μόνο άλλο ένα σε κουπέ και ανάλογα πως το χτυπάει το φως, αλλάζει και η απόχρωση.

σωστός ο κώστας...άνετα θα περνούσα μεμβράνη με το ορίτζιναλ χρώμα του αυτοκινήτου.
σε καμμία περίπτωση αν το αμάξι μου ήταν στο ίδιο χρώμα, δεν υπήρχε περίπτωση να του
περάσω μεμβράνη...η δουλειά φαίνεται πολύ καλή...πάντως δεν ξέρω, αλλά το ///Μ3 σε
κάμπριο δεν μου αρέσει καθόλου.

bill_m3
03-06-11, 20:28
σωστός ο κώστας...άνετα θα περνούσα μεμβράνη με το ορίτζιναλ χρώμα του αυτοκινήτου.
σε καμμία περίπτωση αν το αμάξι μου ήταν στο ίδιο χρώμα, δεν υπήρχε περίπτωση να του
περάσω μεμβράνη...η δουλειά φαίνεται πολύ καλή...πάντως δεν ξέρω, αλλά το ///Μ3 σε
κάμπριο δεν μου αρέσει καθόλου.

εεεεεεεεε??????????????
:wub: :wub: :wub: :salias: :salias:


Πολύ καλή δουλειά φίλε μου :thumbsup: :thumbsup:

Z-man
03-06-11, 22:18
εεεεεεεεε??????????????
:wub: :wub: :wub: :salias: :salias:


Πολύ καλή δουλειά φίλε μου :thumbsup: :thumbsup:

Θα μας τρελανεις τωρα ....

Vassilis ///M
03-06-11, 22:20
Καταπληκτικό!!!!!!!!!!

tassos
04-06-11, 14:19
Ωραια δουλειαthumb! Το μαυρο camaro διπλα το προσεξε κανεις?:warriorsmiley: ....ολα τα λεφτα το αμερικανακι!

Eleni
05-06-11, 06:23
Ωραια δουλειαthumb! Το μαυρο camaro διπλα το προσεξε κανεις?:warriorsmiley: ....ολα τα λεφτα το αμερικανακι!
καλα δεν μπορω να καταλαβω.... συγκρινεις το Camaro με το BMW????? μας προσβαλεις τωρα.....!!!!

GEO316
05-06-11, 09:47
καλα δεν μπορω να καταλαβω.... συγκρινεις το Camaro με το BMW????? μας προσβαλεις τωρα.....!!!!

ΑΧΑΧΑ σωστη η ελενη!!!!! :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

tassos
05-06-11, 17:07
καλα δεν μπορω να καταλαβω.... συγκρινεις το Camaro με το BMW????? μας προσβαλεις τωρα.....!!!!


Χίλια κουσουρια να έχουνε Ελένη, πάντα το αμερικάνικο V8 είναι θέμα..thumb

https://www.youtube.com/watch?v=IRJ6rGGzErU&feature=related"]https://www.youtube.com/watch?v=IRJ6rGGzErU&feature=related

Ξεφύγαμε απ το thread ομως..