PDA

Επιστροφή στο Forum : Πούλησε το νεφρό του για το ipad και το iphone



giannis_compact
03-06-11, 14:49
https://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2011/06/ipad-iphone.html

GEORGE316
03-06-11, 14:53
μου κανεις πλακα ε???ειδες τι ποσταρα για το 328 hommage και μου κανεις πλακα...

konstantinaM3
03-06-11, 14:55
ο μικρος δεν την παλευει καθολου!!!!!!

Χρίστος
03-06-11, 15:20
Την ειδηση τη διαβασα απο αλλη πηγη με πιο μεγαλη λεπτομερια και να προσθεσω οτι ακομα και σημερα ο εν λογω πιτσιρικας υποφερει απο πονους και μετεγχειρητικές παρενεργειες.
Ο ιδιος τωρα δηλωνει οτι εχει μετανοιωσει

sophie
03-06-11, 15:24
Όταν βγει το iPhone 5 να δείτε πόσο θα μετανιώσει!
Δεν πάει καλά ο κόσμος...

nikos ///M
03-06-11, 15:27
τελικα υπαρχουν πολλοι μακακες
απλως ειναι σκορπιοι και δεν φαινονται!

DRAKOULAS
03-06-11, 15:44
Όταν βγει το iPhone 5 να δείτε πόσο θα μετανιώσει!
Δεν πάει καλά ο κόσμος...

χαχαχααα...εχει κι αλλο νεφρο το παιδι κοπελια. Και μετα εχει και σπληνα και χολη και παγκρεας και συκωτακι..Τρεμε apple....:th_Laie_67-1:

giannis_compact
03-06-11, 15:44
μου κανεις πλακα ε???ειδες τι ποσταρα για το 328 hommage και μου κανεις πλακα...

Είδα Γιώργο και μετά πόσταρα αλλά δεν το έκανα γιαυτό το λόγο :original:

giannis_compact
03-06-11, 15:45
Την ειδηση τη διαβασα απο αλλη πηγη με πιο μεγαλη λεπτομερια και να προσθεσω οτι ακομα και σημερα ο εν λογω πιτσιρικας υποφερει απο πονους και μετεγχειρητικές παρενεργειες.
Ο ιδιος τωρα δηλωνει οτι εχει μετανοιωσει

Αν είναι δυνατόν!Πόσο χαζός μπορεί να είναι ο κόσμος ώρες ώρες???

Z4 DCT
03-06-11, 15:48
Πουλαω.......

ΟΡΓΑΝΑ ΦΙΛΩΝ!!!!.....(ΣΚΑΝΙΑ-ΑΡΙΣΤΕΝΤ-ΒΑΣΙΛΗ-ΑΡΗ-ΔΗΜΗΤΡΗ).....ειμαι large ατομο!!!

και τα ανταλασω και με.......ΙΝΤΕΡΚΟΥΛΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΗ-ΦΡΕΝΑ


:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1::hyst ericalbs1::hystericalbs1:



εκτος πλακας....πολυ τραγικο....ποσο στερημενο παιδι θα ηταν αυτο και ποσο απληριφορητο!!!!:shok::shok:

hades7
03-06-11, 16:10
Πουλαω.......

ΟΡΓΑΝΑ ΦΙΛΩΝ!!!!.....(ΣΚΑΝΙΑ-ΑΡΙΣΤΕΝΤ-ΒΑΣΙΛΗ-ΑΡΗ-ΔΗΜΗΤΡΗ).....ειμαι large ατομο!!!

και τα ανταλασω και με.......ΙΝΤΕΡΚΟΥΛΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΗ-ΦΡΕΝΑ


:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1::hyst ericalbs1::hystericalbs1:



εκτος πλακας....πολυ τραγικο....ποσο στερημενο παιδι θα ηταν αυτο και ποσο απληριφορητο!!!!:shok::shok:




και εγω ανταλασσω το συκωτι μου και δωρο μια κυρωση υπατος με iphone πρωτης γενιας και την διαφορα απο μερους μου.....

DionisisM5
03-06-11, 17:06
ΠΩΛΕΙΤΑΙ νεφρο σε αριστη κατασταση με 22 χρονια λειτουργιας......Καθημερινο τρεξιμο και γυμναστικη!!!!!
Δεκτη ανταλλαγη με Μ5 και τη διαφορα!!:hystericalbs1:

S8N
03-06-11, 17:14
Παρακαλώ τους Moderators να βάλουν τις ως άνω προσφορές στο αντίστοιχο τμήμα.

Εγώ ως παντρεμένος προσφέρω το σπέρμα μου ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ, υπό προϋποθέσεις όμως. Οι ενδιαφερόμενες παρακαλούνται όπως αποστείλουν φωτογραφία για έγκριση από τη σύζυγο. :hystericalbs1:

aristent
03-06-11, 17:18
.........
Εγώ ως παντρεμένος προσφέρω το σπέρμα μου ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ, υπό προϋποθέσεις όμως. Οι ενδιαφερόμενες παρακαλούνται όπως αποστείλουν φωτογραφία για έγκριση από τη σύζυγο. :hystericalbs1:

Τι μας λες?....εγω το πουλαω!!!!!.... και μαλιστα θελω εξτρα διαφορα απο την αγοραστρια σε περιπτωση που η εμφανηση ειναι κατωτερη της Κλωντια Σιφερ!!!! :hystericalbs1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

aristent
03-06-11, 17:19
:think:...δεν πιστευω να τα θελουν σε κυπελακι!!!...εγω μονο φρεσκο και απευθειας μπορω!!!!:th_Laie_67-1::hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

Χρίστος
03-06-11, 19:05
Τελικα ολοι οι παντρεμενοι ιδιοι ειστε!

stratos
03-06-11, 20:08
Και η διαφορά του ελεύθερου: αν είναι εμφανίσιμη και με τα κατάλληλα κριτήρια τότε χαρίζεται δωρεάν. Μόνο σοβαρές προτάσεις για απευθείας ανάληψη.

Tsakirakos
03-06-11, 22:06
τον πιασαν κοτσο ομως....τζαμπα το εδωσε! με λιγα παζαρια χτυπουσε και αλλα προϊοντα της apple...

fanisk
03-06-11, 22:23
Πιθανον αμορφωτο παιδι, που δεν γνωριζει καν τι αξια εχει το νεφρο στον ανθρωπο, και τι σημαινει η αφαιρεση του. Ηθελε σωνει και ντε να παρει τα ψιψιψινια και ειπε αφου το ζητανε...ας το δωσω.

Θα επρεπε να δικαστει λογω βλακειας! Στους χασαπηδες του ανευ αδειας νοσοκομειου ας ριξουν μια πιο χοντρη ποινη γιατι ξεραν τι κανουν!

Χρίστος
03-06-11, 23:52
Και η διαφορά του ελεύθερου: αν είναι εμφανίσιμη και με τα κατάλληλα κριτήρια τότε χαρίζεται δωρεάν. Μόνο σοβαρές προτάσεις για απευθείας ανάληψη.

τι λεεε ρε? κατι τετοιοι σα και σενα ειναι που χαλανε τη πιατσα
Ο τσαμπας πεθανε ρε.
Σιγα μν αφησω εγω τη καθε τσαπαβουριτσα να με γλεντησει τοσες ωρες και να της δωσω και το μαγικο ζωμο στο τελος.....


Πιθανον αμορφωτο παιδι, που δεν γνωριζει καν τι αξια εχει το νεφρο στον ανθρωπο, και τι σημαινει η αφαιρεση του. Ηθελε σωνει και ντε να παρει τα ψιψιψινια και ειπε αφου το ζητανε...ας το δωσω.

Θα επρεπε να δικαστει λογω βλακειας! Στους χασαπηδες του ανευ αδειας νοσοκομειου ας ριξουν μια πιο χοντρη ποινη γιατι ξεραν τι κανουν!
Ποιος σου ειπε οτι το κανανε ατομα του νοσοκομειου?
Καποιος μισθωσε καποιον να του ανοιξει ενα δωματιο και αλλον εναν να βγαλει ενα νεφρο χωρις ερωτησεις.
κοψε-ραψε-καληνυχτα.

tokiko
04-06-11, 00:31
Ανταλλάσσω τα @@ μου με Μ5 ή GTR R35....
πέρα από την πλάκα το παιδί πρέπει να το κλείσουν στο τρελοκομείο μαζί με το ipad.

Eleni
04-06-11, 04:53
Παρακαλώ τους Moderators να βάλουν τις ως άνω προσφορές στο αντίστοιχο τμήμα.

Εγώ ως παντρεμένος προσφέρω το σπέρμα μου ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ, υπό προϋποθέσεις όμως. Οι ενδιαφερόμενες παρακαλούνται όπως αποστείλουν φωτογραφία για έγκριση από τη σύζυγο. :hystericalbs1:
αν ειναι ανωνυμη (χωρις να αποκαλυψεις το πραγματικο σου ονομα) θα εκανες αρκετα χρηματα εδω.......

katsaraios
04-06-11, 05:28
αν ειναι ανωνυμη (χωρις να αποκαλυψεις το πραγματικο σου ονομα) θα εκανες αρκετα χρηματα εδω.......
American dream....
λεφτα λογω αναβροχιας:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Eleni
04-06-11, 05:40
Αμερικανιδες βαζουν αγγελιες και ζητουν αποκλειστικα -απο Μεσογειο.....

katsaraios
04-06-11, 05:49
Αμερικανιδες βαζουν αγγελιες και ζητουν αποκλειστικα -απο Μεσογειο.....

ζω σε λαθος χωρα το εχω πει πολλες φορες:doh::doh:

Eleni
04-06-11, 06:03
ελα να κανουμε ανταλλαγη ....ανα εξαμηνο μονο.....

katsaraios
04-06-11, 06:04
ελα να κανουμε ανταλλαγη ....ανα εξαμηνο μονο.....

:notworthy::notworthy::notworthy:

mixalis
04-06-11, 08:42
Αμερικανιδες βαζουν αγγελιες και ζητουν αποκλειστικα -απο Μεσογειο.....

Πραγματικά σκεφτόμουν που θα είναι ωραία για διακοπές φέτος το καλοκαίρι.......thumb

konstantinaM3
04-06-11, 08:56
ο μικρος θελει κατι μπατσες ξεγυρισμενες!!!!!!

hades7
04-06-11, 09:34
Αμερικανιδες βαζουν αγγελιες και ζητουν αποκλειστικα -απο Μεσογειο.....

και οι Ελληνες Ελενη βαζουν αγγελιες να διωξουν τις ελεεινιδες μεσογειακες φωκιες..... που εχουν γεμισει και απαιτησεις παναθεμα τες


Υ.Γ εξαιρουνται οι γυναικιες παρουσιες του φορουμ απο τους χαρακτηρισμους

Χρίστος
04-06-11, 10:35
εγω θα πω μονο οτι μονο οταν χάσουμε αυτο που εχουμε το εκτιμάμε.

Θα προτιμουσατε να ειχατε τουρκαλες ή αραβιτισες με τσεμπερια, ή μηπως κινεζες(φανη μη μιλησεις εσυ) χωρις καμπυλες???

S8N
04-06-11, 10:44
Συμφωνώ απολύτως με τον προλαλήσαντα. Αν και ο καλός ο μύλος... :hystericalbs1:

oldcarskickass
04-06-11, 12:38
Αμερικανιδες βαζουν αγγελιες και ζητουν αποκλειστικα -απο Μεσογειο.....

Κάποιο λινκ; Έχουμε κρίση εδώ.

Σοβαρά τώρα, λινκ...

giannis_compact
04-06-11, 15:17
εγω θα πω μονο οτι μονο οταν χάσουμε αυτο που εχουμε το εκτιμάμε.

Θα προτιμουσατε να ειχατε τουρκαλες ή αραβιτισες με τσεμπερια, ή μηπως κινεζες(φανη μη μιλησεις εσυ) χωρις καμπυλες???

Έτσι ακριβώς...thumb

bill_m3
04-06-11, 15:33
Κάποιο λινκ; Έχουμε κρίση εδώ.

Σοβαρά τώρα, λινκ...

:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:



Έχουμε ?????????????? :shok: :shok: :shok:

Eleni
04-06-11, 17:32
και οι Ελληνες Ελενη βαζουν αγγελιες να διωξουν τις ελεεινιδες μεσογειακες φωκιες..... που εχουν γεμισει και απαιτησεις παναθεμα τες


Υ.Γ εξαιρουνται οι γυναικιες παρουσιες του φορουμ απο τους χαρακτηρισμους
γινεσαι λιγο "κακος "τωρα......?????

Eleni
04-06-11, 17:35
Πραγματικά σκεφτόμουν που θα είναι ωραία για διακοπές φέτος το καλοκαίρι.......thumb
ειναι η χειροτερη εποχη, αλλα αν επιμενεις μπορεις να ερθεις....

fanisk
04-06-11, 17:56
και οι Ελληνες Ελενη βαζουν αγγελιες να διωξουν τις ελεεινιδες μεσογειακες φωκιες..... που εχουν γεμισει και απαιτησεις παναθεμα τες


Υ.Γ εξαιρουνται οι γυναικιες παρουσιες του φορουμ απο τους χαρακτηρισμους

:hystericalbs1: αυτο θυμιζει bourdela.com :th_Laie_67-1:

Ωραια τα σχιστοματικα (Κινα, Ιαπωνια, Κορεα, κ.α) αλλα υπαρχουν και πολυ ομορφες Ελληνιδες αναλογως το γουστο του καθενα. Για τις απαιτησεις φταιει το σπιτι τους που απο μωρα τις μαθαινουν "να μη τους λειψει τιποτα" και "να βρουν ενα πλουσιο γαμπρο", και η TV που τους κανει πλυση εγγεφαλου και ονειρευονται μεγαλες ζωες χωρις να μπορουν να τις ζησουν. Οποια δεν ειναι μαθημενη ετσι ... μια χαρα περνας χωρις γκρινιες και απαιτησεις.

sophie
04-06-11, 19:04
Βρε παιδιά, βρε παιδιά, πάλι τα ίδια;
Δεν φταίνε οι εθνικότητες, τα άτομα πού γνωρίσατε οι πικραμένοι φταίνε.
Κι αν αύριο μεθαύριο καψουρευτεί κανείς μια Ελληνίδα θα του αρεσε να την λένε φώκια;; Κι οι μάνες μασ Ελληνίδες δεν είναι; Ποιος σηκώνει όμως κουβέντα για την μάνα του ή την γυναίκα του; Κανείς ελπίζω!!
Κι εγώ θα μπορούσα να πω πως αρκετοί έλληνες είναι μαμάκηδες και ίσως και να είναι, αλλά δεν θα ήταν σωστό να γενικεύσω για οποιον ξερω ή να ζω με την ψευδαίσθηση πως άλλος λαός δεν Έχει κουσούρια. Απλά για να ταιριαξουν δύο άνθρωποι είναι λαχείο και πρέπει κανείς να βρει το σωστό άτομο! Το διαβατήριο δυστυχώς δεν είναι ούτε εγγύηση ούτε ταξιδιωτική οδηγία!!

Φιλικά πάντα και χωρίς παρεξήγηση...

S8N
04-06-11, 21:57
Η Σοφία τα είπε όλα.

Φάνη, που το θυμηθηκες εκείνο το site? LOL!

DRAKOULAS
04-06-11, 22:06
Κατω τα χερια σας απ'τις ελληνιδες παιδια, δε θελω βλακειες.
Η ελληνιδα ειναι ο χειροτερος φιλος του ανθρωπου, το αντιθετο απο τα σκυλια...
Και φυσικα η ανθεστερη εποχη τους ειναι μετα το γαμο με ενα ''σωμα'' 150 κιλα και εναν χαρακτηρα στο ιδιο βαρος...

S8N
04-06-11, 23:32
Εγώ θα διαφωνήσω και πάλι! Η ελληνίδα ειναι πάνω απ' όλα μάνα. Το πως καταντά σωματικά η ψυχολογικά μετα τον γάμο έχει κυρίως σχέση με τον συντροφο της. Οι σύγχρονες ελληνίδες παντως φροντίζουν πολύ τον εαυτό τους και κατά την άποψη μου συγκαταλέγονται στις ομορφότερες γυναίκες.

katsaraios
05-06-11, 05:24
Βρε παιδιά, βρε παιδιά, πάλι τα ίδια;
Δεν φταίνε οι εθνικότητες, τα άτομα πού γνωρίσατε οι πικραμένοι φταίνε.
Κι αν αύριο μεθαύριο καψουρευτεί κανείς μια Ελληνίδα θα του αρεσε να την λένε φώκια;; Κι οι μάνες μασ Ελληνίδες δεν είναι; Ποιος σηκώνει όμως κουβέντα για την μάνα του ή την γυναίκα του; Κανείς ελπίζω!!
Κι εγώ θα μπορούσα να πω πως αρκετοί έλληνες είναι μαμάκηδες και ίσως και να είναι, αλλά δεν θα ήταν σωστό να γενικεύσω για οποιον ξερω ή να ζω με την ψευδαίσθηση πως άλλος λαός δεν Έχει κουσούρια. Απλά για να ταιριαξουν δύο άνθρωποι είναι λαχείο και πρέπει κανείς να βρει το σωστό άτομο! Το διαβατήριο δυστυχώς δεν είναι ούτε εγγύηση ούτε ταξιδιωτική οδηγία!!

Φιλικά πάντα και χωρίς παρεξήγηση...
αν και καθουμενη,μιλησες ορθως..


Κατω τα χερια σας απ'τις ελληνιδες παιδια, δε θελω βλακειες.
Η ελληνιδα ειναι ο χειροτερος φιλος του ανθρωπου, το αντιθετο απο τα σκυλια...
Και φυσικα η ανθεστερη εποχη τους ειναι μετα το γαμο με ενα ''σωμα'' 150 κιλα και εναν χαρακτηρα στο ιδιο βαρος...
και που να δεις τις Γερμανιδες,τιγκα στην παιδεια ,την ανατροφη και τα λουκανικο... Scheiße !!!

DRAKOULAS
05-06-11, 13:23
αν και καθουμενη,μιλησες ορθως..


και που να δεις τις Γερμανιδες,τιγκα στην παιδεια ,την ανατροφη και τα λουκανικο... Scheiße !!!

Ασε αγορι μου....εσενα γερμανιδα σε εκαψε, τι θα πεις..καλη κουβεντα???:hystericalbs1:

fanisk
05-06-11, 20:45
Η Σοφία τα είπε όλα.

Φάνη, που το θυμηθηκες εκείνο το site? LOL!

Ακομη το διαβαζω οποτε εχω χρονο, οι ατακες που γραφονται εκει μεσα ειναι μια και μια ολες :th_Laie_67-1:

stratos
05-06-11, 21:02
Γνώστης ο φάνης ;)

hades7
05-06-11, 21:14
Φανη αυτο το site ειναι το lower, adultforum για να προχωρησεισ στο profficiency.....

fanisk
05-06-11, 22:14
Φανη αυτο το site ειναι το lower, adultforum για να προχωρησεισ στο profficiency.....

:hystericalbs1:

Dimzan
06-06-11, 02:13
εγω παντως στο συνταγμα σημερα ειδα πολλα γκομενακια

μαλλον ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ηταν... ;)

katsaraios
06-06-11, 18:32
Ασε αγορι μου....εσενα γερμανιδα σε εκαψε, τι θα πεις..καλη κουβεντα???:hystericalbs1:
have german fun..


https://www.youtube.com/watch?v=GT86iWiH2mI&feature=related


https://www.youtube.com/watch?v=ZAF9oQJ2a0g&feature=related

Jimmakos
06-06-11, 18:42
Αμερικανιδες βαζουν αγγελιες και ζητουν αποκλειστικα -απο Μεσογειο.....

Άμα έρθω Αμερική θα κάνω δυναστεία....
τσάκ μπάμ τελειώσατε, ούτε γάμοι, ούτε συνοικέσια, ούτε 50 ραντεβού.... i love america!

Jimmakos
06-06-11, 18:45
Εγώ θα διαφωνήσω και πάλι! Η ελληνίδα ειναι πάνω απ' όλα μάνα. Το πως καταντά σωματικά η ψυχολογικά μετα τον γάμο έχει κυρίως σχέση με τον συντροφο της. Οι σύγχρονες ελληνίδες παντως φροντίζουν πολύ τον εαυτό τους και κατά την άποψη μου συγκαταλέγονται στις ομορφότερες γυναίκες.

Και εδώ σε βρήσκω λίγο λάθος Άρη γιατί ναι είναι ΜΑΝΑΔΕΣ με όλη την σημασία της λέξης αλλά όσες είναι καλοσυντηρημένες έχουν τον άντρα να φέρνει σπίτι το χρήμα, η κυρία εισπράτει απο μαμά και μπαμπά χρήμα, ξοδεύει σε κομμωτήρια και ρούχα όλη μέρα, το μόνο άγχος είναι η ρίζα στο μαλλί και η περμανάντ και για να φύγει όλη αυτή η ρουτίνα έχουμε και τον 25άρη να μας θυμίζει οτι είμαστε και γυναίκες και περνάει η μπογιά μας....

sophie
06-06-11, 19:11
Τζιμάκο πληζ μην γενικεύεις γιατί είναι αδικο όπως εξήγησα και κρατιέμαι να μην παρεξηγηθώ! Καλοσυντηρημένο είναι ο,τι μπαίνει στην φορμόλη, τα μαλλιά μας δεν τα βάφουμε όλες, κάποιες έχουμε περάσει χρόνια στα θρανία για να είμαστε οικονομικά ανεξάρτητες και δεν ασχολούμαστε όλες με 25αρηδες όσο και να το θέλουν αυτοί! Έχουμε τα παιδιά μας και το σπίτι μας να ασχοληθούμε βλέπεις ;)

PANOS-E60
06-06-11, 19:16
Εγώ θα διαφωνήσω και πάλι! Η ελληνίδα ειναι πάνω απ' όλα μάνα. Το πως καταντά σωματικά η ψυχολογικά μετα τον γάμο έχει κυρίως σχέση με τον συντροφο της. Οι σύγχρονες ελληνίδες παντως φροντίζουν πολύ τον εαυτό τους και κατά την άποψη μου συγκαταλέγονται στις ομορφότερες γυναίκες.

:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whis tle:

Nino
06-06-11, 19:18
Αμερικανιδες βαζουν αγγελιες και ζητουν αποκλειστικα -απο Μεσογειο.....

Α βρε Γιωργαρα (850csi)σε λάθος χώρα μάλλον μετανάστευεις...

katsaraios
06-06-11, 19:20
Α βρε Γιωργαρα (850csi)σε λάθος χώρα μάλλον μετανάστευεις...

κανονιζω εγω για στειτς φιλε λες να ειναι καλα???:th_Laie_67-1:

fanisk
06-06-11, 19:29
Και εδώ σε βρήσκω λίγο λάθος Άρη γιατί ναι είναι ΜΑΝΑΔΕΣ με όλη την σημασία της λέξης αλλά όσες είναι καλοσυντηρημένες έχουν τον άντρα να φέρνει σπίτι το χρήμα, η κυρία εισπράτει απο μαμά και μπαμπά χρήμα, ξοδεύει σε κομμωτήρια και ρούχα όλη μέρα, το μόνο άγχος είναι η ρίζα στο μαλλί και η περμανάντ και για να φύγει όλη αυτή η ρουτίνα έχουμε και τον 25άρη να μας θυμίζει οτι είμαστε και γυναίκες και περνάει η μπογιά μας....

.. αμα εισαι ο 25αρης που λες, τι σε χαλαει? :hystericalbs1:

hades7
06-06-11, 19:41
Παιδιά λόγω ότι οι αντεκλησεις σας ξεκίνησαν απο δικό μου post λάβετε υπόψιν σας ότι έγεινε χάριν αστεισμου πιο πολυ και δεν αντικατοπτρίζει πλήρως τα πραγματικά μου πιστεύω.Καλο θα ήταν να μην παίρνουμε όλοι μας τα πάντα της μετρητοις.Η ζωή μας και τα λεγόμενα μας καμια φορα ειναι αναλαφρα μιας που όλοι μας πιστεύω την σοβαρότητα μας την διοχετευουμε εκει που πραγματικά χρειάζεται.... Ζητω Συγνώμη που σας έφερα σε αντιπαραθέσεις

sophie
06-06-11, 19:45
Κι από μένα συγνώμη αν κάπου έχασα την ψυχραιμία μου. Ο καθένας άλλωστε Έχει Από μία γνώμη και αυτή είναι σεβαστή.

No hard feelings!

katsaraios
06-06-11, 19:51
εγω παντως για τις Γερμανιδες δεν αναιρω ...

wurst-strudel-saouer crout........
Sheizeeeeeee

Eleni
07-06-11, 06:09
Και εδώ σε βρήσκω λίγο λάθος Άρη γιατί ναι είναι ΜΑΝΑΔΕΣ με όλη την σημασία της λέξης αλλά όσες είναι καλοσυντηρημένες έχουν τον άντρα να φέρνει σπίτι το χρήμα, η κυρία εισπράτει απο μαμά και μπαμπά χρήμα, ξοδεύει σε κομμωτήρια και ρούχα όλη μέρα, το μόνο άγχος είναι η ρίζα στο μαλλί και η περμανάντ και για να φύγει όλη αυτή η ρουτίνα έχουμε και τον 25άρη να μας θυμίζει οτι είμαστε και γυναίκες και περνάει η μπογιά μας....
Τζιμμακο, με αυτα τα μυαλα, δεν μπορεις να επιζησεις εδω μωρο μου, αν πεις ετσι σε μια γυναικα εδω.... σε "σουταρε....." οι περισσοτερες ειναι ανεξαρτητες......!!!!

Ωριμασε!!!!!!

Eleni
07-06-11, 06:14
Παιδιά λόγω ότι οι αντεκλησεις σας ξεκίνησαν απο δικό μου post λάβετε υπόψιν σας ότι έγεινε χάριν αστεισμου πιο πολυ και δεν αντικατοπτρίζει πλήρως τα πραγματικά μου πιστεύω.Καλο θα ήταν να μην παίρνουμε όλοι μας τα πάντα της μετρητοις.Η ζωή μας και τα λεγόμενα μας καμια φορα ειναι αναλαφρα μιας που όλοι μας πιστεύω την σοβαρότητα μας την διοχετευουμε εκει που πραγματικά χρειάζεται.... Ζητω Συγνώμη που σας έφερα σε αντιπαραθέσεις
Απλα ο καθενας εφραζει τη γνωμη του, δεν ειναι αντιπαραθεση με καθενα, ανταλαγη σκεψεων. Ο καθενας σεβεται την γνωμη του αλλου ..... θελω να πιστευω...........

katsaraios
07-06-11, 06:20
Τζιμμακο, με αυτα τα μυαλα, δεν μπορεις να επιζησεις εδω μωρο μου, αν πεις ετσι σε μια γυναικα εδω.... σε "σουταρε....." οι περισσοτερες ειναι ανεξαρτητες......!!!!

Ωριμασε!!!!!!

:nitro::nitro:

katsaraios
07-06-11, 06:36
Τζιμμακο, με αυτα τα μυαλα, δεν μπορεις να επιζησεις εδω μωρο μου, αν πεις ετσι σε μια γυναικα εδω.... σε "σουταρε....." οι περισσοτερες ειναι ανεξαρτητες......!!!!

Ωριμασε!!!!!!
θα ωριμασει οπως οι περισσοτεροι μετα απο χρονια ολοι τα βλεπουμε διαφορετικα πολλα πραγματα στην ζωη.

Ptboul
07-06-11, 07:59
Από ένα νεφρό φτάσαμε στο the real housewifes of Athens :hystericalbs1: