PDA

Επιστροφή στο Forum : ΔΙΑΒΑΣΤΕ!~!~!~!~!~



GEORGE316
31-05-11, 14:47
News247.gr Ελλάδα Ειδήσεις
"Στόλισαν" πολιτικό στο αεροδρόμιο Κρήτης

Η φράση "Για όλα φταίνει οι πολιτικοί" απλού πολίτη ήταν αρκετή για εξοργίσει κορυφαίο στέλεχος της Νέας Δημοκρατίας. Απειλεί με μηνύσεις για εξύβριση ο πολιτικός. Το περιστατικό έγινε στο αεροδρόμιο Ηρακλείου
3 σχόλια | Σχολιάστε

Δημοσιεύτηκε: Μάϊος 31 2011 14:31 Ενημερώθηκε: Μάϊος 31 2011 14:31

"Για όλα φταίνε οι πολιτικοί", τόλμησε να ξεστομίσει πολίτης σε στέλεχος της Νέας Δημοκρατίας, γεγονός που εκνεύρισε τον δεύτερο και απείλησε με μηνύσεις.

Σύμφωνα με το Cretalive.gr, το απίστευτο περιστατικό συνέβη στο αεροδρόμιο Ηρακλείου όταν ο πολίτης που ετοιμαζόταν να ταξιδέψει αεροπορικώς για την Αθήνα διαπίστωσε πως η πτήση του καθυστερούσε.

Ωστόσο, δίπλα του καθόταν πολιτικό στέλεχος της Ν.Δ που είχε έρθει στην Κρήτη για να προετοιμάσει την επίσκεψη Αντώνη Σαμαρα.

Ο γνωστός πολιτικός απείλησε τον συνεπιβάτη του με μήνυση για εξύβριση και στη συνέχεια τον οδήγησε στο Α.Τ Αερολιμένα, ενώ προηγήθηκε και φασαρία στο χώρο των αναχωρήσεων.

Στο τμήμα οι αστυνομικοί ζητούσαν από τον πολιτικό να τους πει ποιες είναι οι ύβρεις, προκειμένου να συντάξουν το κείμενο της μήνυσης ωστόσο δεν πήραν απάντηση.

Ο πολιτικός και οι ακόλουθοί του δεν υπέβαλαν μήνυση όμως υποχρέωσαν τον πολίτη να ζητήσει δημόσια συγνώμη, όχι μόνο μπροστά στους αστυνομικούς αλλά και μπροστά στους επιβάτες.

Ειρωνεία; Ο πολίτης είναι ψηφοφόρος της Νέας Δημοκρατίας


σημειωση...
μας κανουνκαι μυνησεις απο πανω???ειναι θιγμενοι????
ρε δε ντρεπονται????????παμε καλα???ειμαστε με τα καλα μας???
και αυτος ειναι στη βουλή???πληρωνεται επο τις κρατησεις που μου κανουν στο μισθο μου???????/
εγω του πληρωνω ακομα και το χαρτι υγειας και αυτος απειλει για μυνησεις?????

pilot
31-05-11, 14:53
:shok::shok:

απίστευτο.... καλά όλοι οι άλλοι οι χαφτανάδες δεν τους άρχισαν στα μπινελίκια και στο γιαούρτωμα???? πόσο πρόβατα είμαστε ρε πούστη μου???:ranting2::ranting2::ranting2::ranting2:

Jimmakos
31-05-11, 15:12
Ας μην συγχιστώ ειδικά πριν το φαγητό!

mixalis
31-05-11, 16:25
Άραγε όταν ζήτησε συγνώμη ο ανθρωπάκος, ο μ@λ@κ@ς ο πολιτικός, ένιωθε ότι μπορεί και γ@μ@ει όλο το κόσμο?:thumbsdown:

Εύχομαι να του βιάσουν τη κόρη και να τους κάνει μήνυση μετά.....θα το κάνει άραγε το λαμόγιο?:think:

oldcarskickass
31-05-11, 16:51
Ένα κουμπούρι χρειάζοταν εκεί ο ανθρωπάκος, θα σου έλεγα εγώ μετά.

Άντε γιατί πολύ τους αφήσαμε να μιλάνε, ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΣΥΛΟ τους πάντα.

konstantinaM3
31-05-11, 17:54
τον θαβεις εκεινη την ωρα τον πο@στη η δεν τον θαβεις?????? 10 μετρα κατω απο την γη για να μην μυριζει κιολας ουστ ρε!!!!!!!!!!!!!

z3 2.2
31-05-11, 18:12
χλεμπονα στη μαπα ρε!
και μετα να σου κανει μηνυση γιατι τον εφτυσες....χαχαχαχαχα
ντροπη τους

giannis_compact
31-05-11, 19:05
Αλήτες όλοι οι πολιτικοί θυσιάζουν στο όνομα του προσωπικού κέρδους-συμφέροντος την κοινωνική ομαλότητα και ευμάρεια ενός λαού!:ranting2::ranting2:

DRAKOULAS
31-05-11, 20:52
καλα του εκανε ο πολιτικος, και χειροτερα επρεπε αφου πολιτικοι και πολιτες ειναι η ιδια φαρα με τους πολιτικους παντα νικητες...Αφου εμεις ειμαστε στα 4 με τον κ@λο εξω, δε θα ερθουν να μας απαυτωσουν??? Τι θα μας πουν δηλαδη, ''σκεπασου μην κρυωσεις?''