PDA

Επιστροφή στο Forum : Το Εζησα Και αυτο!!



Lefteris116
29-05-11, 02:05
Πριν λιγη ωρα καθως γυρνουσα απο γλυφαδα με την παρεα,καπου στο υψος του παλιου αεροδρομιου βλεπω απο τον καθρεπτη μου ενα ''φως'' να πλησιαζει με μεγαλη ταχυτητα και στην ακρη του καθρεπτη ισα ισα φαινοντουσταν και αλλα δυο φωτακια..Πλησιαζει και βλεπω να περναει απο διπλα μου ενα 1000αρι CBR με μεγαλη ταχυτητα..Κλασματα δευτερολεπτου αργοτερα συνειδητοπτοιω πως τα δυο φωτακια που εβλεπα ηταν μια murcielago η οποια κυνηγιοταν με τη μηχανη!Ειχα την χαρα-τυχη να πεσουμε σε ψηλοκινηση και να εχω στα δεξια μου αυτο το ΚΤΗΝΟΣ με τον ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ηχο!!και εκει που πηγαινουμε καπως ''χαλαρα'' ξαφνικα αρχιζει και ανοιγει η 'λαμπο' σαν διαολος και κανει σφηνες μεσα στα υπολοιπα αυτοκινητα παραλληλα με το 1000αρι.Τη συνεχεια τη χασαμε δυστηχως διοτι μας επιασε φαναρι εμας!:ranting2::ranting2:!!!

Υ.Γ 1:Πραγματικα ειναι απιστευτο να βλεπεις και να ακους τετοιο πραγμα να ανοιγει διπλα σου!Κανει ολα τα αλλα να μοιαζουν τοοοοοοσο ασημαντα!

Υ.Γ 2:Πολυ λαλακας ομως ο τυπος.Δεν κανεις ρε φιλε τετοια πραγματα με τοση κινηση γυρω σου.Πανω απ'ολα η ασφαλεια!!!!

katsaraios
29-05-11, 02:07
Πανω απ'ολα η ασφαλεια!!!!

θα ειχε μικτη:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Jimmakos
29-05-11, 02:11
Πριν λιγη ωρα καθως γυρνουσα απο γλυφαδα με την παρεα,καπου στο υψος του παλιου αεροδρομιου βλεπω απο τον καθρεπτη μου ενα ''φως'' να πλησιαζει με μεγαλη ταχυτητα και στην ακρη του καθρεπτη ισα ισα φαινοντουσταν και αλλα δυο φωτακια..Πλησιαζει και βλεπω να περναει απο διπλα μου ενα 1000αρι CBR με μεγαλη ταχυτητα..Κλασματα δευτερολεπτου αργοτερα συνειδητοπτοιω πως τα δυο φωτακια που εβλεπα ηταν μια murcielago η οποια κυνηγιοταν με τη μηχανη!Ειχα την χαρα-τυχη να πεσουμε σε ψηλοκινηση και να εχω στα δεξια μου αυτο το ΚΤΗΝΟΣ με τον ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ηχο!!και εκει που πηγαινουμε καπως ''χαλαρα'' ξαφνικα αρχιζει και ανοιγει η 'λαμπο' σαν διαολος και κανει σφηνες μεσα στα υπολοιπα αυτοκινητα παραλληλα με το 1000αρι.Τη συνεχεια τη χασαμε δυστηχως διοτι μας επιασε φαναρι εμας!:ranting2::ranting2:!!!

Υ.Γ 1:Πραγματικα ειναι απιστευτο να βλεπεις και να ακους τετοιο πραγμα να ανοιγει διπλα σου!Κανει ολα τα αλλα να μοιαζουν τοοοοοοσο ασημαντα!

Υ.Γ 2:Πολυ λαλακας ομως ο τυπος.Δεν κανεις ρε φιλε τετοια πραγματα με τοση κινηση γυρω σου.Πανω απ'ολα η ασφαλεια!!!!

Σε βρίσκω λίγο διχασμένο.... Αλλά οκ σε καταλαβαίνω λόγο της τεστοστερόνης.... :th_Laie_67-1:

Lefteris116
29-05-11, 02:12
θα ειχε μικτη:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

stratos
29-05-11, 02:12
Αχ και να το έβλεπα και αυτό. Κρυφός καημός το Murcielago. Κανένα παράξενο τζιποειδές με μαύρα τζάμια δεν ακολουθούσε?

Lefteris116
29-05-11, 02:14
Σε βρίσκω λίγο διχασμένο.... Αλλά οκ σε καταλαβαίνω λόγο της τεστοστερόνης.... :th_Laie_67-1:

Ο διαολος μεσα μου γουσταρε τρελα και ο αγγελος με επανεφερε στην ταξη!!

Lefteris116
29-05-11, 02:17
Αχ και να το έβλεπα και αυτό. Κρυφός καημός το Murcielago. Κανένα παράξενο τζιποειδές με μαύρα τζάμια δεν ακολουθούσε?

ΟΧΙ! και μου εκανε εντυπωση γιατι εχω εδω κατι στενα πιο κατω εναν τυπα με μια γκαγιαρδο και παντα οταν βγαινει εχει συνοδεια τζιπ..τι να πω φαινεται ο τυπας ειχε σκοπο να τρεξει βραδυατικα!

Tsakirakos
29-05-11, 07:53
σαν τους 2 τροχους δεν εχει...να ακους να λυσσομαναει το τετρακυλινδρο!

MIKEN636
29-05-11, 09:42
ωραια τα αμαξια αλλα οταν ανοιγει το 1000αρι εισαι σε αλλο επιπεδο.ειχα την τυχη να τσακωσω μια gallardo στη Συγγρου και ανοιγε..εγω διπλα με την μηχανη οσο και να ανοιγε ο τυπος καθομουν διπλα για ακουω τον V του να ουρλιαζει.παρολα αυτα εχουν μοναδικο ηχο αυτα τα supercars.

Lefteris116
29-05-11, 10:32
Ειχα τον κολλητο μου διπλα να βριζει που δεν ειμασταν με το ζ 750 του να τους κυνηγαμε!

Jimmakos
29-05-11, 11:47
Τα supercars και οι 1000άρες όταν βαράνε 10άρες εκεί είναι η απόλαυση!

GARRETTMAN
30-05-11, 18:20
Αχ και να το έβλεπα και αυτό. Κρυφός καημός το Murcielago. Κανένα παράξενο τζιποειδές με μαύρα τζάμια δεν ακολουθούσε?

Χαχαχαχα...μ αρεσει το σκεπτικο σου...αλλα δεν χρειαζεται ν ακουλουθει..μ ενα τηλεφωνο λυνονται ολα...

Ρε μηπως ηταν ο Σειταριδης??Αυτος συνηθιζει να πηγαινει κοματια την Murcielago και να κυνηγαει μηχανακια...

pilot
30-05-11, 18:34
Ειχα τον κολλητο μου διπλα να βριζει που δεν ειμασταν με το ζ 750 του να τους κυνηγαμε!

δυστυχώς πάνω από τα 150 δεν θα είχατε καμιά τύχη...:whistle:

Lefteris116
30-05-11, 18:55
δυστυχώς πάνω από τα 150 δεν θα είχατε καμιά τύχη...:whistle:

Αυτο ακριβως του ειπα και εγω..