PDA

Επιστροφή στο Forum : Papadopoulos Tuning



papadtuning
28-05-11, 10:57
https://www.youtube.com/watch?v=0YX14OyIO8Q

stef
28-05-11, 11:02
Μήπως οι admins να το δουν ....?

katsaraios
28-05-11, 11:44
ωραιο το Μ3 Κωστα !!!

papadtuning
28-05-11, 12:35
ωραιο το Μ3 Κωστα !!!

ευχαριστω συνονοματε thumb

ziaba
28-05-11, 12:51
πανέμορφο 46αρι ειδικά το χαμήλωμα μπροστά είναι όλα τα λεφτά

sofos 2.8i
28-05-11, 13:05
Mπραβο Γιωργο για το εργαλειο σου,κι εγω που το ξερω κι απο κοντα ειναι πολυ χαρτι πραγματικα σε ολο του το συνολο!!!!!

chief
28-05-11, 14:06
το πρωην αμαξι του Μιλτου ειναι αυτο?
πολύ ομορφο πάντως.




Μήπως οι admins να το δουν ....?
κατα λαθος το thanks...
τι να δουν οι admins ??

S8N
28-05-11, 15:47
το πρωην αμαξι του Μιλτου ειναι αυτο?
πολύ ομορφο πάντως.




κατα λαθος το thanks...
τι να δουν οι admins ??

Μάλλον να δουν τι ωραία δουλειά έχει γίνει στο M3 εννοεί! :th_Laie_67-1:

Βάλτε και το video του Μ5 που ανέφερε ο άλλος...

z3 2.2
28-05-11, 15:51
Πολυ ωραιο το αυτοκινητο.
Λυσε μου ομως μια απορια....που το κυκλοφορεις?μονο σε παρκε????
αυτο αμα πεσει σε λακουβα θα θες καλυμπρα!
Σαφως και δεν χλευαζω το αυτοκινητο αλλα την αδυναμια καποιου να χαρει ενα αυτοκινητο οπως το γουσταρει σε αυτη την χωρα με τους καροδρομους :)

Stefanos_Cool
28-05-11, 15:59
Μήπως οι admins να το δουν ....?

Stef, τα πάντα βλέπουν οι admins.

z3outofmind
28-05-11, 19:57
Πολυ ωραιο το αυτοκινητο.
Λυσε μου ομως μια απορια....που το κυκλοφορεις?μονο σε παρκε????
αυτο αμα πεσει σε λακουβα θα θες καλυμπρα!
Σαφως και δεν χλευαζω το αυτοκινητο αλλα την αδυναμια καποιου να χαρει ενα αυτοκινητο οπως το γουσταρει σε αυτη την χωρα με τους καροδρομους :)

Απανταω επειδη δεν ειναι μεσα ο γιωργος και τον ξερω και ξερω την περιπτωση!
Το αμαξι ειναι της εκθεσης του μαγαζιου του γιωργου και ενιοτε βγαινει και στους Ελληνικους ΥΠΕΡ δρομους!!:whistle:

z3 2.2
28-05-11, 20:00
Απανταω επειδη δεν ειναι μεσα ο γιωργος και τον ξερω και ξερω την περιπτωση!
Το αμαξι ειναι της εκθεσης του μαγαζιου του γιωργου και ενιοτε βγαινει και στους Ελληνικους ΥΠΕΡ δρομους!!:whistle:

Πωπω με την ψυχη στο στομα πρεπει να βγαινει βολτα παντως!

z3outofmind
28-05-11, 20:13
https://www.youtube.com/watch?v=0YX14OyIO8Q

Απο κοντα ειναι ακομα πιο ωραιο αλλα τωρα με τις μεμβρανες""απορω πως και
δεν το φτιαξατε ακομα με το αδερφακι σου??
υγ ειδα το bmw απο την δουλεια μου..κανατε εξαιρετικη δουλεια και το ασπρο ματ ειναι κ@υλ@ τελικα ειχες δικιο...:shok:

kloukakis
28-05-11, 20:14
https://www.youtube.com/watch?v=0YX14OyIO8Q

Πολύ όμορφο, αξίζει μόνο και μόνο και μόνο να το βλέπεις να κάθετεthumb!

Έεεεελα μωρέ παιδιά....Μπρος στα κάλοι, τι 'ναι ο πόνος:thumbsup:

stef
28-05-11, 20:21
Stef, τα πάντα βλέπουν οι admins.

Για αυτό είμαι σίγουρος....thumb:thumbsup:

Nino
28-05-11, 20:26
Stef, τα πάντα βλέπουν οι admins.

Τίποτα δεν ξεφεύγει απο τον παντεποπτη οφθαλμο του admin!!:original:

Thomelef
28-05-11, 20:42
πολύ ωραίο αυτοκίνητο...αν και οι 20άρες δεν μ'αρέσουν καθόλου, το υπόλοιπο σύνολο είναι
πολύ όμορφο...

chief
28-05-11, 23:00
Του MILTOS M3 E46 νομιζω ηταν αυτο και το ειχε ετσι με τις 20αρες.
Πουληθηκε πριν κανα χρονο Θεσαλονίκη.

Αυτό ειναι?
Αν ειναι αυτο ειναι και γρηγορο.

stratos
28-05-11, 23:36
Του MILTOS M3 E46 νομιζω ηταν αυτο και το ειχε ετσι με τις 20αρες.
Πουληθηκε πριν κανα χρονο Θεσαλονίκη.

Αυτό ειναι?
Αν ειναι αυτο ειναι και γρηγορο.

Καλητερα να μας απαντήσει ο ιδιοκτήτης σε αυτό αλλά μαλλον όχι.

Πριν 3 χρόνια είχα βγάλει μπροστά του φωτογραφίες στο Athens Tuning Show, οπότε δύσκολα να το είχε άλλος ιδιοκτήτης

papadtuning
30-05-11, 20:43
το πρωην αμαξι του Μιλτου ειναι αυτο?
πολύ ομορφο πάντως.




κατα λαθος το thanks...
τι να δουν οι admins ??

καλησπερα
το αμαξι ειναι δικο μου απο το 2006 που εχει γινει και η εισαγωγη του απο γερμανια...
δεν υπηρξε κανενας προηγουμενος ιδιοκτητης στην ελλαδα και οπως τα λεει και ο stratos εχει βγαλει φωτο στο athens tuning show 2007 μαζι του:original:

chief
30-05-11, 21:03
οκ συγνωμη τοτε, αλλα τα ιδια περιπου ειναι.:original:

katsaraios
30-05-11, 22:21
καλησπερα
το αμαξι ειναι δικο μου απο το 2006 που εχει γινει και η εισαγωγη του απο γερμανια...
δεν υπηρξε κανενας προηγουμενος ιδιοκτητης στην ελλαδα και οπως τα λεει και ο stratos εχει βγαλει φωτο στο athens tuning show 2007 μαζι του:original:

θα ανεβεις Κατερινη στην συναντηση??

ΔημήτρηςΜ3
30-05-11, 22:34
Για αυτό είμαι σίγουρος....thumb:thumbsup:
επειδη
δεν εχω καταλαβει μπορειτε να μας ενημερώσετε
για λογο εγινε αυτη η αναφορα στον αν βλεπουν οι admin???
ευχαριστωthumbthumb

Thomelef
30-05-11, 22:46
επειδη
δεν εχω καταλαβει μπορειτε να μας ενημερώσετε
για λογο εγινε αυτη η αναφορα στον αν βλεπουν οι admin???
ευχαριστωthumbthumb

πλάκα πλάκα, δίκιο έχει ο μήτσος και ο χριστόφορος...
και εγώ δεν κατάλαβα τι να δούν. εκτός και αν υπήρξε
κάτι και δεν προλάβαμε να δούμε οι υπόλοιποι. έγινε
κάτι???

ΔημήτρηςΜ3
30-05-11, 22:49
??????

katsaraios
30-05-11, 22:50
στις 'πονηρες" μερες καποιοι παρασυρθηκαν για τυχον διαφημιση απο τον Γιωργο,αλλα δεν παιζει κατι τετοιο,ο ανθρωπος δεν ειπε ελατε να σας τα φτιαξω...:original:
καμια φορα γινονται και λαθος παρεξηγησεις,νομιζω ολα ειναι οκ.
Γιωργο για κανονισε να ανεβουμε προς τα πανω,ερχομαι και με το Μ5 αμα θες :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

stratos
30-05-11, 22:59
δεν χρειάζετε να ανησυχείτε για τίποτα. Οι admins και οι mods βλέπουν τα πάντα, μόλις αυτά δημοσιευτούν.

Δεν χρειάζεται να συνεχίσουμε τα σχόλια για το τι είδαμε, έχουμε έρθει σε επικοινωνία με τον χρήστη πολύ πριν αυτό το βίντεο, όπως και με τους περισσότερους απο εσάς.

Η δουλειά του συντονισμού του φόρουμ δεν είναι εύκολο πράγμα. Πρέπει να πάρουμε αποφάσεις για τα πάντα, απο την διόρθωση ενός πόστ μέχρι και την αποβολή κάποιου χρήστη. Αυτά γίνονται σε συνεννοήση με όλους μας και δεν δρούμε αυτόβουλα (εκτός απο κάποιες εξαιρέσεις). Πόσο μάλλον όταν αυτή η δουλειά γίνεται τα ξημερώματα, τις αργίες και άλλες ακατάλληλες ώρες για την σωστή λειτουργία αυτού του φόρουμ

Αν κάτι σας φαίνεται περίεργο, πάνω δεξιά απο κάθε πόστ υπάρχει ένα τρίγωνο με ένα θαυμαστικό. Οταν το πατάτε, γράφετε μια περιγραφή τι δεν σας άρεσε σε αυτό το πόστ και τι σας φαίνεται περίεργο. Εμείς το βλέπουμε άμεσα και δρούμε ανάλογα.

Thomelef
30-05-11, 23:06
ναι οκ δεν είπαμε όχι...απλά δεν καταλάβαμε τι ενοούσε ο στεφ. φυσικά και δεν υπήρξε κάτι
φάουλ για να δούνε οι αντμίν ή οι μοντ. τελικά ο στεφ απλά ήταν υπερβολικός με αυτό που
έγραψε και τπτ άλλο.

turbodog
30-05-11, 23:17
Ωραιο αυτοκινητο...Βεβαια με τις 20αρες δεν συμφωνω και εγω. Εδω και οι 19αρες ειναι πολυ, καθως οι 18αρες ειναι η καλυτερη ζαντα για το Ε46 Μ3. Αλλα οπως και εγω εχω 19αρες για καλυτερο look (το μονο που δινει η 19αρα σε σχεση με τις 18αρες-σε ολα τα αλλα ειναι χειροτερη-ειμαι σιγουρος για αυτο) ετσι και καποιος αλλος αποφασισε να θυσιασει ακομα περισσοτερο ανεση,προοδευτικοτητα κλπ και να βαλει 20αρες για χαρη του καλυτερου οπτικου αποτελεσματος. Ολα καλα thumb Να το χαιρεσαι...

HULK
31-05-11, 05:57
Μηπως θα επρεπε να αναφερθει και τι φοραει το αμαξι αφου προφανως ειναι βελτιωμενο να κανουμε και περαιτερω συζητηση, εκτος αν ανεβηκε για να σχολιασουμε την ζαντα μονο.

papadtuning
31-05-11, 19:56
το μονο σιγουρο ειναι οτι το βιντεο δεν μπηκε για να γινει οποιαδηποτε διαφημιση στην δουλεια μου η στον αντιπροσωπο

το αμαξι κυκλοφορει κανονικα στους ελληνικους δρομους χωρις ιδιαιτερα προβληματα και χωρις να ειναι κουραστικο


στην συναντηση στην κατερινη δεν ξερω ακομα αν θα μπορεσω να παρευρεθω


οι 18αρες σιγουρα ειναι η καλυτερη επιλογη και ειδικα στην περιπτωση που μιλαμε για χρηση πιστας και για ανοιγματα...βεβαια το αυτοκινητο δεν εχει καμια απο τις 2 χρησεις οποτε πηγαμε στις 20αρες χωρις αυτο να σημαινει οτι εχουμε θυσιασει κατι..ολα γινονται με τις καταλληλες ρυθμισεις

το αμαξι φοραει GRUPPE M τελικο και μεσαιο SUPERSPRINT και μια σκουπα MK motosport
ολα αυτα δυστυχως χωρις να εχει γινει καποιος επαναπρογραμματισμος στον εγκεφαλο του αυτοκινητου με οτι αυτο συνεπαγεται σε επιδοσεις και καταναλωση