PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΦΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ?????????



Leonidas_E39
25-05-11, 22:25
Μεσα της βδομαδας και ωρα να κλεισουμε το ραντεβουδακι μας στο γνωστο μερος την γνωστη ωρα.


ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ........................... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

pilot
25-05-11, 22:47
μέσα..thumb

giannis_compact
25-05-11, 23:19
Και γώ μέσα! :)

m_sak
25-05-11, 23:33
Έξω....Ξεκινάω τα μπάνια............

gant
26-05-11, 01:30
Mέσα thumb

Thomelef
26-05-11, 05:36
μέσα. για την ώρα ξεκινάω για λάρισα...

mormon
26-05-11, 07:19
εγω μαλον δεν θα ειμαι γιατι
το σαββατο θα περασουμε την οθονη στο αμαξι!
για πιο σιγουρα θα γνωριζω αυριο!

giannis_compact
26-05-11, 07:27
μέσα. για την ώρα ξεκινάω για λάρισα...

Καλό ταξίδι Θωμά!thumb

giannis_compact
26-05-11, 07:28
εγω μαλον δεν θα ειμαι γιατι
το σαββατο θα περασουμε την οθονη στο αμαξι!
για πιο σιγουρα θα γνωριζω αυριο!
Γιατί δεν πάς κατά τις 9 για να έχεις τελειώσει ώς τις 12-12 και?Δε νομίζω να χρειαστεί τόσες ώρες!:original:

mormon
26-05-11, 08:34
Γιαννακη μου ειναι οτι πρεπει να περαστουν καινουργια rca
προς τους ενισχυτες να κρυφτουν τα καλωδια
εχει λιγο δουλιτσα!
κανονιστε αμα ειναι την κυριακη να βγαλουμε το καρμπον!

giannis_compact
26-05-11, 08:56
Γιαννακη μου ειναι οτι πρεπει να περαστουν καινουργια rca
προς τους ενισχυτες να κρυφτουν τα καλωδια
εχει λιγο δουλιτσα!
κανονιστε αμα ειναι την κυριακη να βγαλουμε το καρμπον!

Όποτε θές Χρήστο μου πάντως το Σάββατο εάν προλάβεις έλα!!thumb

pilot
26-05-11, 14:56
Γιαννακη μου ειναι οτι πρεπει να περαστουν καινουργια rca
προς τους ενισχυτες να κρυφτουν τα καλωδια
εχει λιγο δουλιτσα!
κανονιστε αμα ειναι την κυριακη να βγαλουμε το καρμπον!

σ'έπεισε τελικά ε???:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Thomelef
26-05-11, 18:50
μέσα για το κάρμπον την κυριακή λέμε!!!το πρώτο κομμάτι θέλω να το βγάλω εγώ...

ΔημήτρηςΜ3
26-05-11, 21:01
μέσα για το κάρμπον την κυριακή λέμε!!!το πρώτο κομμάτι θέλω να το βγάλω εγώ...

εδω επεισε εμενα να τα βαψω δε θα επειθε τον Χρηστο να βγαλει τα 3Μ :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Thomelef
26-05-11, 21:12
εγώ φταίω που κοιτάω να σας κάνω άνθρωπους...παλιοκάνγκουρε ...χαχαχα

Leonidas_E39
27-05-11, 20:45
Παμε ενα :up: για οσους δεν ειδαν το Θεματάκι μας. :thumbsup::thumbsup:

aristent
28-05-11, 07:40
Εκτακτα, ανεβαινω και εγω σημερα με τη συζυγο μου για διανυκτερευση Θεσσαλονικη,αφου παω πρωτα στα Γρεβεννα να αφησω την κορη μου,αν προλαβω θα περασω.thumb


.....αν και δεν προλαβα να καθαρισω τις ζαντες μου απο μεσα,και ντρεπομαι γι'αυτο....αλλα τι να κανουμε.....στους Ν.Πορους θα ειμαι ενταξη!!!!:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Κωνσταντινος&Κικη......... ετοιμαστητε για.....ξενυχτι!!!:thumbsup:

gant
28-05-11, 09:21
Εκτακτα, ανεβαινω και εγω σημερα με τη συζυγο μου για διανυκτερευση Θεσσαλονικη,αφου παω πρωτα στα Γρεβεννα να αφησω την κορη μου,αν προλαβω θα περασω.thumb


.....αν και δεν προλαβα να καθαρισω τις ζαντες μου απο μεσα,και ντρεπομαι γι'αυτο....αλλα τι να κανουμε.....στους Ν.Πορους θα ειμαι ενταξη!!!!:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Κωνσταντινος&Κικη......... ετοιμαστητε για.....ξενυχτι!!!:thumbsup:


Μέχρι 2.30 - 3.00 εκεί είμαστε. Προσπάθησε το, πάτα το εργαλείο.

aristent
29-05-11, 20:07
Μέχρι 2.30 - 3.00 εκεί είμαστε. Προσπάθησε το, πάτα το εργαλείο.

Το πατησα!!!!! το ξεζουμισα!!!!!:ranting2:....16.00 εφτασα τελικα!!!:ranting2:....ειναι μακρια το Γρεβενα!!!!....αν και ευθεια ο δρομος,αλλα με καμερες!!!:ranting2:...λειτουργου ν?ξερει κανεις?....το μονο οχημα που με περασε ηταν μια Μ6 καμπριο που πηγαινε με πανω απο 220χιλ./ωρα!!!:thumbsup:...:whistle:οποτε φανταζεστε.......τι και πως.....αλλα πρωτη φορα εκανα την διαδρομη,η οποια ειναι τελεια.

Τελος παντων,.... δεν μπορεσα να συναντησω και των Κωστα...ειχε και αυτος τα δικα του,περαστικα Κωστα!!!:original:

Θα τα πουμε στη συναντηση!!!!:thumbsup:

gant
29-05-11, 23:25
Το πατησα!!!!! το ξεζουμισα!!!!!:ranting2:....16.00 εφτασα τελικα!!!:ranting2:....ειναι μακρια το Γρεβενα!!!!....αν και ευθεια ο δρομος,αλλα με καμερες!!!:ranting2:...λειτουργου ν?ξερει κανεις?....το μονο οχημα που με περασε ηταν μια Μ6 καμπριο που πηγαινε με πανω απο 220χιλ./ωρα!!!:thumbsup:...:whistle:οποτε φανταζεστε.......τι και πως.....αλλα πρωτη φορα εκανα την διαδρομη,η οποια ειναι τελεια.

Τελος παντων,.... δεν μπορεσα να συναντησω και των Κωστα...ειχε και αυτος τα δικα του,περαστικα Κωστα!!!:original:

Θα τα πουμε στη συναντηση!!!!:thumbsup:

Σε συναντήσαμε όμως εμείς κύριε Αρη μας στην παραλία της Αρετσούς!

https://img263.imageshack.us/img263/8528/imag0068ui.jpg

https://img705.imageshack.us/img705/965/imag0069oh.jpg

Υ.Γ. Ήμουν απόλυτα πως είναι το δικό σου και έτσι όπως έλαμπε το φωτογράφισα, αλλά δυστυχώς δεν κατάφερα να συναντήσω εσένα τον ίδιο.

Leonidas_E39
29-05-11, 23:27
Ωπα Γιωργο τελικα δεν γλυτώνει τιποτα απο τον κατασκοπευτικο φακο της μηχανής σου βλέπω.:thumbsup::thumbsup:


Καλα λενε πως η Θεσσαλονικη ειναι ενα μεγαλο χωριο.:th_Laie_67-1:

gant
29-05-11, 23:32
Ωπα Γιωργο τελικα δεν γλυτώνει τιποτα απο τον κατασκοπευτικο φακο της μηχανής σου βλέπω.:thumbsup::thumbsup:


Καλα λενε πως η Θεσσαλονικη ειναι ενα μεγαλο χωριο.:th_Laie_67-1:

Με το HTC ρε Λεωνίδα φωτογράφισα την κούκλα, βολτάριζα με παρέα και να σου μπροστα μου απαστράπτουσα.

aristent
29-05-11, 23:43
Σε συναντήσαμε όμως εμείς κύριε Αρη μας στην παραλία της Αρετσούς!

https://img263.imageshack.us/img263/8528/imag0068ui.jpg

https://img705.imageshack.us/img705/965/imag0069oh.jpg

Υ.Γ. Ήμουν απόλυτα πως είναι το δικό σου και έτσι όπως έλαμπε το φωτογράφισα, αλλά δυστυχώς δεν κατάφερα να συναντήσω εσένα τον ίδιο.

:shok:με πιασατε!!!:thumbsup:
Γιωργο σε ευχαριστω για τις φωτο!thumb

:thnx:


Ωπα Γιωργο τελικα δεν γλυτώνει τιποτα απο τον κατασκοπευτικο φακο της μηχανής σου βλέπω.:thumbsup::thumbsup:


Καλα λενε πως η Θεσσαλονικη ειναι ενα μεγαλο χωριο.:th_Laie_67-1:

...και να φανταστεις οτι η Καλαμαρια ειναι,σχεδον, οσο ειναι η Λαρισα...:thumbsup:


Με το HTC ρε Λεωνίδα φωτογράφισα την κούκλα, βολτάριζα με παρέα και να σου μπροστα μου απαστράπτουσα.

Καλα εκει στην Αρετσου πρεπει να εχουν τρελλα με τα οχηματα!!!!....εχω ακουσει μεχρι και επιφωνηματα του στυλ" ωρε πο@στη μου Μ5!!!!!"....:th_Laie_67-1:...ασε που κατι ιδιοκτητες Μιτσουμπισι Εβο και κατι S2000 Χοντα με κοιτουσαν ετοιμοι για κοντρα!!!!:th_Laie_67-1::hystericalbs1::thumbsup:

....και ελεγα απο μεσα μου.... και V10 να ειχα, αντε το πολυ καμμια ψιλοεκκινηση στο φαναρι....δεν ειμαι για παραπερα εγω!!!:thumbsup:

gant
29-05-11, 23:51
Εκεί μοστράρουν Άρη αργά τα βράδυα μερικές φορές κάτι πόρσε, φεράρι, λάμπο, κορβέτες.
Τα βλέπουν κοι οι πιτσιρικάδες με τα σαξόραλλα και παθαίνουν.
Παλιότερα είχε μεγαλύτερο πανηγύρι και όλα τα μαγαζιά λίγο-πολύ δούλευαν. Τώρα έμειναν 4-5 μόνο.
Εγώ μένω 4 δρόμους πάνω απ την παραλιακή.

giannis_compact
29-05-11, 23:56
Και γώ τον συνάντησα τον Άρη στο ίδιο ακριβώς σημείο και τον χαιρέτισα κιόλας!Αλλά ήταν βράδυ και κάπως αργούτσικα θα έλεγα!! :)