PDA

Επιστροφή στο Forum : Tερας ψυχραιμιας και αντανακλαστικων



DIMITr|S
25-05-11, 13:01
https://www.youtube.com/watch?v=uoR7pTKi9Dw&feature=player_embedded

HULK
25-05-11, 13:03
Ευκολα :D

nikos1400
25-05-11, 13:08
:shok:

GEORGE316
25-05-11, 13:29
στο βιντεακι φαινεται πολυ ευκολο.στη παγματικοτητα ομως θα τα τα χαναμε οι περισσοτεροι...

Jimmakos
25-05-11, 13:50
Για αυτό μην τρέχετε σαν παλαβοί..... thumb

bomber21
25-05-11, 14:12
Δεν υπήρχε άλλη λύση, δεν είχε κάτι άλλο να κάνει πάντως...

S8N
25-05-11, 16:23
Κάτι παρόμοιο που είδα πριν χρόνια...


https://www.youtube.com/watch?v=gbN3drqcBAw

giannis_compact
25-05-11, 16:33
Στο πρώτο βίντεο με τη νταλίκα ο οδηγός έδρασε πολύ σωστά και δεν έχασε ούτε στιγμή την ψυχραιμία του πράγμα πολύ δύσκολο!

Ο οδηγός του Άουντι πώς έφυγε δεν κατάλαβα!

Χθές το μεσημέρι μεταξύ Καβάλας και Ξάνθης επί της Εγνατίας οδού μια νταλίκα που μετέφερε βαμβάκι έφυγε από το δρόμο με αποτέλεσμα να τυλιχθεί στις φλόγες!Καιγόταν μέχρι αργά το βράδυ και το ένα ρεύμα της Εγνατίας προς Ξάνθη ήταν κλειστό μέχρι πολύ αργά το βράδυ!
(Γιαυτούς που θα ρωτήσουν το βαμβάκι άν πάρει φωτιά δε σβήνει με τίποτα ειδικά άν μιλάμε για 25-30 συσσωρευμένους τόνους)

atha
25-05-11, 17:23
an kai pigaine poly siga poly kali antidrasi , mprabo tou, pisteuo oti oi perisoteroi mas tha ta eixame dei ola .
idios merikoi san kai mena pou den yparxei to pao me 70 tha eixame ginei xalkomania sta pleura tis ntalikas

Nino
25-05-11, 17:39
Να ψαξει να "βρει" ποιος Αγιος ηταν συνοδηγος του και τον βοηθησε αρχικα με το να επιβραδυνει πριν τη πρωτη στροφουλα και στη συνεχεια του εδωσε ακριβως το χωρο για τον ελιγμο.
Παντως για καλο και για κακο να αποφευγει οτι εχει να κανει με τη θαλασσα... γιατι σε οποιον του μελλει να πνιγει ποτε του δεν πεθαινει!!χαχαχα

υγ.κατι ομως δεν μου καθεται καλα στο βιντεο...

stratos
25-05-11, 18:50
Κάτι παρόμοιο που είδα πριν χρόνια...

https://www.youtube.com/watch?v=gbN3drqcBAw

Και εγώ έπαθα κάτι παρόμοιο με το Ε36 προσπερνώντας ένα λεωφορείο. Μόνο που εμένα μου πετάχτηκε ένα φανάρι και ένα πεζοδρόμιο με αποτέλεσμα να κοπανήσω και να μπώ στην μάντρα ενός σπιτιού, ευτυχώς χωρίς τραυματισμούς

tokiko
25-05-11, 18:59
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως τυχαίνει να τραβούν με την κάμερα μέσα στο αυτοκίνητο και ξαφνικά πετάγεται μια νταλίκα....???

dark knight
25-05-11, 19:19
στο βιντεο με το αουντι πρεπει να πατησε λαδια Η να κλαταρισε το λαστιχο.

Lambros46
25-05-11, 21:21
Αν κλατάριζε το λάστιχο του αουντι,όταν κατέβηκε από το αμάξι μετά τα ανάποδα, δεν θα έβαζε την ρεζέρβα???Θα συνέχιζε ακάθεκτος?

Stunt Mike
25-05-11, 22:00
Σε λαδια επεσε το Αουντι.Σε αλλο βιντεακι,το γραφει ο τυπας....

pilot
27-05-11, 18:10
Στο πρώτο βίντεο με τη νταλίκα ο οδηγός έδρασε πολύ σωστά και δεν έχασε ούτε στιγμή την ψυχραιμία του πράγμα πολύ δύσκολο!

Ο οδηγός του Άουντι πώς έφυγε δεν κατάλαβα!

Χθές το μεσημέρι μεταξύ Καβάλας και Ξάνθης επί της Εγνατίας οδού μια νταλίκα που μετέφερε βαμβάκι έφυγε από το δρόμο με αποτέλεσμα να τυλιχθεί στις φλόγες!Καιγόταν μέχρι αργά το βράδυ και το ένα ρεύμα της Εγνατίας προς Ξάνθη ήταν κλειστό μέχρι πολύ αργά το βράδυ!
(Γιαυτούς που θα ρωτήσουν το βαμβάκι άν πάρει φωτιά δε σβήνει με τίποτα ειδικά άν μιλάμε για 25-30 συσσωρευμένους τόνους)

Αουνταρα ρε φιλε!! WRC!!! :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: