PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΑΒΒΑΤΙΑΚΤΙΚΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ???



mormon
20-05-11, 08:33
Εφτασε η παρασκευη κα δεν ειδα καμια νηξη για
το καθιερωμενο καφεδακι μας!
αντε να βλεπω κοσμο!!
εγω και ο θωμας ειμαστε μεσα!
λεωνιδα κανονισε να σε δουμε ρε φιλε!

DaywalkeR
20-05-11, 08:49
Εγώ ψήνομαι, αλλά αν έρθει πάλι η σερβιτόρα και ρωτήσει "Τα συνηθισμένα;" θα σηκωθώ να φύγω

Unknown
20-05-11, 09:09
για που λέτε μπορεί να έρθω και εγώ εάν έχω πάρει το αυτοκίνητιτακι μου :)

mormon
20-05-11, 09:36
teo ελα εσυ και εγω θα την κανω νοημα να ερθει να ρωτησει! <<τι θα παρεται>>??

mormon
20-05-11, 10:00
Φιλε unknown στο shell το βενζιναδικο διπλα στα jumbo στο φοινικα!!
ειναι ο τρικαλιωτης διπλα ακριβως ειναι τα jumbo και 10μετρα πιο
κατω ειναι το βενζιναδικο!

Unknown
20-05-11, 11:34
ααα κατάλαβα που .Κατα τί ώρα λέτε ? Μπορείτε πρωί ?

mormon
20-05-11, 12:02
κατα τις 12,30 συναντιωμαστε παντα!

Unknown
20-05-11, 12:18
ααα πολύ ωραία τότε κατά πολλές πιθανότητες θα έρθω και θα φέρω και 1 φίλο μου που , έχει αδυναμία στις BMW, που θα δούμε τόσες κούκλες μαζεμένες ?

(Παρακαλειστε απο τωρα,μην με κοροιδεψετε για την κατασταση την εξωτερικη του αυτοκινητου :P )

τα δικα σας κουκλια ειναι...

optostyle
20-05-11, 13:19
Περασα χθες απο το βενζιναδικο και ειχε τεραστια πινακιδα '''ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΚΛΕΙΣΤΑ..ΜΑΣ ΓΑ@ΗΣΕ ΤΟ BMWFANS...''''

giannis_compact
20-05-11, 14:03
Περασα χθες απο το βενζιναδικο και ειχε τεραστια πινακιδα '''ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΚΛΕΙΣΤΑ..ΜΑΣ ΓΑ@ΗΣΕ ΤΟ BMWFANS...''''

χααχχαχαχααχαχαχχαχα :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Και γώ μέσα εννοείται!Και κατά πάσα πιθανότητα και ο Λεωνίδας!!!:thumbsup:thumb

gant
20-05-11, 14:52
Μέσα κι εγώ αλλά και ο Καζάκος όπως με ενημέρωσε στο τηλέφωνο.

Thomelef
20-05-11, 15:56
μέσα...όπως είπε και το πιστό μου κωλαούζο...χαχαχαχαχα!!!

Leonidas_E39
20-05-11, 16:00
Μεσα και εγω προλαβε και μίλησε ο γραμματεας μου. :hystericalbs1::hystericalbs1: :hystericalbs1::hystericalbs1:

pilot
20-05-11, 16:06
θα περάσω πριν την δουλειά..

mormon
20-05-11, 16:27
κωλαουζος εεεεεεεε!
αυριο να ερθεις με τα ποδια!!

Thomelef
20-05-11, 16:41
κωλαουζος εεεεεεεε!
αυριο να ερθεις με τα ποδια!!

τσου ρε λάκη...

nikos valvetronic
20-05-11, 22:57
Κι εγω μεσα,αντε και εχθες εμπαξα μια τετραδα DUNLOP MAXX TT να μου πειτε τη γνωμη σας απο κοντα..Λεωνιδα σε θελω γυαλισμενο,κομβιωμενο και προβλεπομενο!

Leonidas_E39
21-05-11, 08:34
Παμε ενα UP για οσος δεν ειδαν το θεμα μας. :thumbsup::thumbsup:

Leonidas_E39
21-05-11, 15:47
Ενα θα πω οτι οσοι δεν μπορεσαν να ερθουν εχασαν, ειμασταν καμια 20αρια μαζεμενοι με τις μπεμπες μας να κανουν παρελαση.:thumbsup::thumbsup:

Skyline_IS
21-05-11, 16:07
Ελπιζω οτι το επομενο σαββατο να ειμαι και γω

bill_m3
21-05-11, 16:10
Ενα θα πω οτι οσοι δεν μπορεσαν να ερθουν εχασαν, ειμασταν καμια 20αρια μαζεμενοι με τις μπεμπες μας να κανουν παρελαση.:thumbsup::thumbsup:

Βάλτε και καμιά φώτο παίδες :whistle: :whistle: :whistle:

optostyle
21-05-11, 16:53
Ναι..βγαλαμε πανω απο 1000-1500 :P

gant
21-05-11, 18:36
Καλοκαιρινή μέρα, ετσι όσοι ήθελαν αλλά και μπορούσαν ήρθαν. Κάποιοι έφευγαν, άλλοι έρχονταν, αλλά συνολικά είμασταν πάνω απο 20.
Δώσαμε και τις ευχές μας από κοντά στους εορτάζοντες tsagio και Kostantino E60, ο οποίος μας κέρασε και τα καφεδάκια.

Να και δυό ενδεικτικές φώτο απ το κινητό, για το χατήρι του Βασίλη (bill987).

https://imageshack.us/m/815/2486/imag0060j.jpg
https://imageshack.us/m/819/3598/imag0061qf.jpg

Nino
21-05-11, 19:26
Μπράβο παιδιά !!
Το σαββατιατικο καφεδάκι είναι πια θεσμός!
Για κανά καφεδάκι της Παρασκευής παίζει τίποτα μιας και εκτός απροόπτου στις 3/6/11 Παρασκευή θα είμαι Θεσσαλονίκη;

aristent
21-05-11, 19:29
Φτου,φτου να μη σας ματιασω!!!:thumbsup:

....παλιοπαιδα,.... εχετε κανει ωραιο στεκι και σας ζηλευω,με την καλη την εννοια, που δεν ειμαι εκει!!!....αλλα μετα την πανελληνια στους Ν.Πορους θα κανονισω και εγω μηπως και συντονισω εδω τους Λαρσινους να βρεθουμε για κανενα καφεδακι!thumb

Thomelef
21-05-11, 19:35
Μπράβο παιδιά !!
Το σαββατιατικο καφεδάκι είναι πια θεσμός!
Για κανά καφεδάκι της Παρασκευής παίζει τίποτα μιας και εκτός απροόπτου στις 3/6/11 Παρασκευή θα είμαι Θεσσαλονίκη;

τι καφεδάκι και τρίχες...την παρασκευή δεν παίζει καφεδάκι...παίζει σουτζουκάκι.
να κανονίσουμε κάνα τραπέζι για τον φίλο μας τον νίνο???τι λέτε???ποιος ψήνει
παρασκευιάτικο σουτζουκάκι στον μανώλη???έλα να βλέπω!!!και σαββάτο μετά,
το κάνουμε και το καφεδάκι!!!
υγ. οι καφέδες του σαββάτου, είναι όλα τα λεφτά!!!πως και πως περιμένω να έρθει
το σαββάτο για να κάνουμε την μάζοξη μας!!!

DionisisM5
21-05-11, 19:37
Ειναι θεμα χρονου να ερθω και εγω σαββατο για καφεδακι..!!!

gant
21-05-11, 19:42
Μπράβο παιδιά !!
Το σαββατιατικο καφεδάκι είναι πια θεσμός!
Για κανά καφεδάκι της Παρασκευής παίζει τίποτα μιας και εκτός απροόπτου στις 3/6/11 Παρασκευή θα είμαι Θεσσαλονίκη;

Και καφεδάκι η και σουτζουκάκι που λέει ο ψηλός, εγώ είμαι μέσα.
Να γνωρίζω και τον Γιάννη από κοντά, μια που μόνο από φώτος τον ξέρω.

Nino
21-05-11, 19:44
Σουτζουκακι στο Μανώλη(Περαια εκεί δεν είναι;) απίστευτο!!
Αλλά βρε Θωμά δεν ξέρω αν θαμεινω για βράδυ στη Θεσσαλονίκη, θα έχω και την γυναίκα μου μαζί και μάλλον μόλις τελειώσω απο τη δουλειά που έχω να πάμε στον Θανο . Έτσι έχει βάλει το πλάνο στο μυαλό της και αν της το αντιστρεψω...μαύρη συνάντηση θα περάσω χαχαχα.
Βέβαια για μεσημέρι ούτε λόγος μέσα!!

Thomelef
21-05-11, 19:48
αν υπάρχει πρόγραμμα, πάω πάσο...για παρασκευή μεσημέρι, εγώ είμαι πνιγμένος...χώρια που
την προηγούμενη θα πάω λάρισα, οπότε θα έχω και τις δουλειές της πέμπτης, για παρασκευή...
γαμώ...για 3 άτομα δουλειές κάνουμε, και χαίρι δεν βλέπουμε πάλι...τες πα. για μεσημέρι
εγώ δυστηχώς δεν...

Nino
21-05-11, 20:18
Δεν πειράζει θα κάνουμε κατάσταση στους πόρους η την άλλη φορά ...
Η Σαλονικη αποτελεί ένα κοματι της ζωής μου,με πολύ έντονα συναισθήματα και ευχάριστες αναμνήσεις...πάντα αφήνω κάτι να εκκρεμεί ..για να έχω"λόγο" να πηγαίνω!
Ασε που τα παιδιά μου λένε ρε μπαμπά πάλι Χαλκιδική θα μας πας...χαχαχα
Gant και τα υπόλοιπα παιδιά θα χαρώ να σας γνωρίσω στη συνάντηση!Με τον Θωμά έχουμε γνωριστεί στην εδώ επίσκεψη του.

aristent
22-05-11, 00:00
αν υπάρχει πρόγραμμα, πάω πάσο...για παρασκευή μεσημέρι, εγώ είμαι πνιγμένος...χώρια που
την προηγούμενη θα πάω λάρισα, οπότε θα έχω και τις δουλειές της πέμπτης, για παρασκευή...
γαμώ...για 3 άτομα δουλειές κάνουμε, και χαίρι δεν βλέπουμε πάλι...τες πα. για μεσημέρι
εγώ δυστηχώς δεν...

Nαι,Τομι ελα Λαρισα,αφου κανεις δουλειες για τοσα ατομα,....να σε φορτωσω κατι τελαρα με ζαρζαβατικα που θελει ο Θανος για τη συναντηση!!!!:th_Laie_67-1::thumbsup:

Αμα ερθεις με το Μ3ιο,.... ελα ρε συ να κανουμε κανενα πατηματακι,.....:whistle:οχι με μενα βρε!!!...εγω ειμαι ψοφιος....αλλα με τον Γρηγορη!!!:thumbsup:

Thomelef
22-05-11, 09:46
Nαι,Τομι ελα Λαρισα,αφου κανεις δουλειες για τοσα ατομα,....να σε φορτωσω κατι τελαρα με ζαρζαβατικα που θελει ο Θανος για τη συναντηση!!!!:th_Laie_67-1::thumbsup:

Αμα ερθεις με το Μ3ιο,.... ελα ρε συ να κανουμε κανενα πατηματακι,.....:whistle:οχι με μενα βρε!!!...εγω ειμαι ψοφιος....αλλα με τον Γρηγορη!!!:thumbsup:

πές του θάνουτι τα θέλεις τα τελάρα ρε!!!με κοτζάμ κασόνι έρχεται ο θωμάς!!!
πατήματα δεν παίζουν...χώρια που θα είμαι με την ελίνα, δεν ασχολούμαι με το
άθλημα...μόνο με την γιωργάρα...

nikos valvetronic
23-05-11, 20:42
τι καφεδάκι και τρίχες...την παρασκευή δεν παίζει καφεδάκι...παίζει σουτζουκάκι.
να κανονίσουμε κάνα τραπέζι για τον φίλο μας τον νίνο???τι λέτε???ποιος ψήνει
παρασκευιάτικο σουτζουκάκι στον μανώλη???έλα να βλέπω!!!και σαββάτο μετά,
το κάνουμε και το καφεδάκι!!!
υγ. οι καφέδες του σαββάτου, είναι όλα τα λεφτά!!!πως και πως περιμένω να έρθει
το σαββάτο για να κάνουμε την μάζοξη μας!!!

Θωμα ετσι ειναι,εγω δυο φορες καταφερα να ερθω και η παρεα ειναι πολυ δυνατη! Πραγματικα περναμε ωραια,εχουμε και σταθερα στο ρεπορταζ τον κ.Γιωργο! Τωρα που ο καιρος εφτιαξε για τα καλα θα ειναι σκετη απολαυση!

Leonidas_E39
23-05-11, 20:46
Θωμα ετσι ειναι,εγω δυο φορες καταφερα να ερθω και η παρεα ειναι πολυ δυνατη! Πραγματικα περναμε ωραια,εχουμε και σταθερα στο ρεπορταζ τον κ.Γιωργο! Τωρα που ο καιρος εφτιαξε για τα καλα θα ειναι σκετη απολαυση!

Eκανες και την πολυπόθητη βόλτα Νικολα με το ΤΑΝΚΣ:th_Laie_67-1::thumbsup:

nikos valvetronic
23-05-11, 21:16
Ευχαριστω φιλε Λεωνιδα,πηρα μια καλη γευση απο το αρμα! :rally: Πιο μεγαλη εντυπωση απο ολα μου εκανε το πως εκρυβε το βαρος του στο δρομο (m-packet λεμε..) Αν ξεκινησαμε τα test drive τα Σαββατα σε λιγο θα κανουμε και μπαξιματα !!!

Leonidas_E39
23-05-11, 21:19
Αυριο εχει μπαξιμο Νο2 στο ΑΡΜΑ μιας και ηρθαν τα πραγματακια που περιμενα παρεα με Giannis_Compact, θα γινει και η κατάλληλη ενημερωση στο καταλληλο θρεντ.

nikos valvetronic
23-05-11, 21:28
Η λεξη πραματακια μου φαινεται υποπτη...! Λεω θα σου στειλω ενα πμ

Leonidas_E39
23-05-11, 22:02
τι καφεδάκι και τρίχες...την παρασκευή δεν παίζει καφεδάκι...παίζει σουτζουκάκι.
να κανονίσουμε κάνα τραπέζι για τον φίλο μας τον νίνο???τι λέτε???ποιος ψήνει
παρασκευιάτικο σουτζουκάκι στον μανώλη???έλα να βλέπω!!!και σαββάτο μετά,
το κάνουμε και το καφεδάκι!!!
υγ. οι καφέδες του σαββάτου, είναι όλα τα λεφτά!!!πως και πως περιμένω να έρθει
το σαββάτο για να κάνουμε την μάζοξη μας!!!

Εδω βρε Θωμα εφτασε σε σημειο η μεγαλη κορη μου το προηγουμενο Σαββατο που δεν ηρθα να γυρισει και να μου πει ''Μπαμπα σημερα γιατι δεν θα πας για καφε με τους φίλους σου ??????'' εμεις φαντασου πως νοιωθουμε περιμενωντας να τα πουμε με ολη την γαματη παρεα η οποια ξεκινησε απο το μηδεν μεσα απο την προσκληση την δικη σου και του Χρηστου (Να στε καλα) και φτασαμε καθε Σαββατο να κανουμε καταληψη στο βενζιναδικο.