PDA

Επιστροφή στο Forum : μετα το Μ3 τι?????



ΔημήτρηςΜ3
17-05-11, 18:07
και επειδη ποτε δε ξερουμε τι μας ξημερωνει αν θα πουλουσατε
το Ε46 Μ3 σας τι θα περνατε μετα????
δε ξερω αλλα μαλλον κατα Χ5 η Χ3 βλεπω.. εγω εσεις τι θα αγοραζατε???

ΔημήτρηςΜ3
17-05-11, 18:11
και αυτο καλο ειναι μωρε...
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=en&id=145942151&action=topInCategory&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=52&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&categories=SportsCar&tabNumber=2 :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

deepBLUE
17-05-11, 18:11
M5 E60 εκει που εφτασαν οι τιμες !!!
Αμαξι μιας ζωης !!

ΔημήτρηςΜ3
17-05-11, 18:13
δε ξερω ακομα μικρος λεω πως ειμαι για Μ5..

giannis_compact
17-05-11, 18:17
Ρε Μητσάρα για Μ3 κάμπριο δεν έλεγες???

bill_m3
17-05-11, 18:19
PORSCHE 911 CABRIO :notworthy: :notworthy:

ΤΕΛΟΣ!!

ORPHEUS
17-05-11, 18:22
απο Μ3 σε suv? εγω μεχρι audi allroad η subaru forester θα πηγαινα , μεχρι εκει

ΔημήτρηςΜ3
17-05-11, 18:26
Γιαννη δε ξερω ακομα τιποτα.. απλα με το Χ5η3 βλεπω και λιγο ποιο μπροστα
if you know what i mean..

gyiama
17-05-11, 18:28
δλδ ποοοσο μπροστα βλεπεις?θες να πεις οτι εισια ετοιμος για οικογενεια????χαχαχαχαχ καλο ρεεεεεεε

ΔημήτρηςΜ3
17-05-11, 18:32
δλδ ποοοσο μπροστα βλεπεις?θες να πεις οτι εισια ετοιμος για οικογενεια????χαχαχαχαχ καλο ρεεεεεεε

ποσο βλακας εισαι ρε

soc12r
17-05-11, 18:35
:notworthy:

Tsakirakos
17-05-11, 18:35
παρε ενα μαυρο λυκο να σε φαει!

ΔημήτρηςΜ3
17-05-11, 18:42
:notworthy:

:hystericalbs1::hystericalbs1:
μετα δε θα γινω ποτε καλο παιδι:whistle:

Thomelef
17-05-11, 18:47
Χ5 - Χ3, είναι μεγάλη στροφή. πιστεύω πως θα απογοητευτείς με ένα τέτοιο αμάξι μετά το
τρομπέτο. ΑΝ και λέω ΑΝ έχεις βρεί κάποιον που να σου δίνει καλά λεφτά, δώστο και μην
παίρνεις τπτ. εγώ αν μου το επέτρεπαν οι καταστάσεις, μετά το Μ3 καρέρα θα έπαιρνα. η
δική μου γνώμη είναι πως η μεγαλύτερη βλακεία που μπορείς να κάνεις, είναι να δώσεις
ένα τέτοιο αμάξι με α σημερινά δεδομένα στις τιμές. και το λέω, γιατί αυτή την στιγμή, δεν
υπάρχει απολύτως τπτ καλύτερο να πάρεις σε αυτά τα λεφτά. δεν είναι τυχαίο άλωστε το
γεγονός, πως αν έβγαινες και ρωτούσες τον κόσμο τι θα έπαιρνε απο 20 ώς 25 χιλιάρικα,
οι 9 στους 10 θα απαντούσαν Μ3 Ε46. αυτή την στιγμή, είναι η πιο vallue for money επιλογή.

ΔημήτρηςΜ3
17-05-11, 18:53
δε διαφωνω Θωμα..σε αυτο που λες αλλα λεω να ξεφυγω λιγο απο το βαλε βαλε βαλε βαλε... you know,, α τωρα 200αριδες α και προγραμμα και και και..

stratos
17-05-11, 18:55
Πάρε ένα 335 χαχαχαχαχαχαχαχαχα.

Μετά το Μ3 πάς σε καλήτερο αυτοκίνητο εκτός αν υπάρχει οικονομικό/οικογενειακό πρόβλημα. Και τα επόμενα καλήτερα αυτοκίνητα είναι τα Μ5, Μ6, GTR και 911 turbo.

ΔημήτρηςΜ3
17-05-11, 18:59
oxι δοξα το θεό δεν εχω θεμα..
και 335 σκεφτομουν εκει ειναι που θα φυγουν τρελα λεφτα Στρατο

Thomelef
17-05-11, 19:01
δε διαφωνω Θωμα..σε αυτο που λες αλλα λεω να ξεφυγω λιγο απο το βαλε βαλε βαλε βαλε... you know,, α τωρα 200αριδες α και προγραμμα και και και..

πραγματικά αυτό που λές είναι τελείως χαζό. αν βαρέθηκες να χώνεις, απλά δεν
χώνεις άλλο. δεν βαρέθηκες στο κάτω κάτω???το αμάξι μια χαρά είναι, και δεν
χρειάζεται τπτ.

Nino
17-05-11, 19:02
και επειδη ποτε δε ξερουμε τι μας ξημερωνει αν θα πουλουσατε
το Ε46 Μ3 σας τι θα περνατε μετα????
δε ξερω αλλα μαλλον κατα Χ5 η Χ3 βλεπω.. εγω εσεις τι θα αγοραζατε???

μετα το Μ3 ειναι "μονοδρομος" το Ε60 Μ5!!!!!!!!

Tsakirakos
17-05-11, 19:31
δε βαρεθηκε...απλα ειναι μικροβιο το μπαξιμο...και ασυμφορο!

stratos
17-05-11, 19:33
oxι δοξα το θεό δεν εχω θεμα..
και 335 σκεφτομουν εκει ειναι που θα φυγουν τρελα λεφτα Στρατο

Αν θες να πάς αρκετά ψηλά με αναρτήσεις, φρένα και διαφορικό εκτός του κινητήρα τότε ξεπερνάς τα 10-12k. Αν πάς και στην εξωτερική εμφάνιση που σου αρέσει τότε το έχεις το 15άρι στο 335i.


Δευτερο αμάξι έχεις Δημήτρη? γιατί αν έχεις, την λύση του κομπρέσσορα την σκέφτηκες?

ΔημήτρηςΜ3
17-05-11, 19:33
δε βαρεθηκε...απλα ειναι μικροβιο το μπαξιμο...και ασυμφορο!

ετσι ενας που το επιασε...thumb

giannis_compact
17-05-11, 19:33
Άν θέλεις να σταματήσεις το σταματάς!
Δημήτρη τόσο καιρό έκανες για να το φτιάξεις όπως θέλεις και τώρα λές να το δώσεις?Κρίμα δεν είναι?Κράτα το όπως είναι μια χαρά είναι δε χρειάζεται απολύτως τίποτα!

ΔημήτρηςΜ3
17-05-11, 19:34
Αν θες να πάς αρκετά ψηλά με αναρτήσεις, φρένα και διαφορικό εκτός του κινητήρα τότε ξεπερνάς τα 10-12k. Αν πάς και στην εξωτερική εμφάνιση που σου αρέσει τότε το έχεις το 15άρι στο 335i.


Δευτερο αμάξι έχεις Δημήτρη? γιατί αν έχεις, την λύση του κομπρέσσορα το σκέφτηκες?

και 2-3-4 γαμισετα.... 4 ατομα 4 αμαξια...:original:
αν επερνα Ε9Χ δεν θα επεζε να το αφησω απλο.. σιγα σιγα μαζεμα για Μ3 και ξανα απο την αρχη...

doctore
17-05-11, 21:56
και επειδη ποτε δε ξερουμε τι μας ξημερωνει αν θα πουλουσατε
το Ε46 Μ3 σας τι θα περνατε μετα????
δε ξερω αλλα μαλλον κατα Χ5 η Χ3 βλεπω.. εγω εσεις τι θα αγοραζατε???

Αν άλλαζα το Ε46 Μ3 SMG θα έπαιρνα ενα από τα εξής:

Ε92 Μ3 DCT
997 Carrera S

M5 όταν γεράσω
SUV με τίποτα !!!

Thomelef
17-05-11, 22:03
μετά το Μ3 τι???
ΤΟ ΧΑΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...

ΔημήτρηςΜ3
17-05-11, 22:07
μετά το Μ3 τι???
ΤΟ ΧΑΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

panos90
17-05-11, 22:08
πορκι γιατι βαρεθηκαμε να βαζουμε τα ψωνια πισω.

ε?

atha
17-05-11, 22:21
m5, alpima, hartge oikogeneiako

ruf,techart turbo gia tin parti mou

ΔημήτρηςΜ3
17-05-11, 22:23
Aν ζουσα σε αλλη πολη ναι θα το επερνα..

gyiama
17-05-11, 22:28
να μιλησω λιγο σοβαρα??? (αυτο λογο οτι γνωριζω αρκετα καλα τον Μητσο γι αυτο και τα πειραγματα που εχουμε)λοιποοοον.ο Μητσος αρχικα ειχε ενα αυτοκινητο το οποιο ηταν full απλο και το εφερε σε αυτη την κατασταση που το εφερε με οοοοοσα χρηματα και να ξοδεψε!!αλλα ξεχναμε κατι του μητσου το αμαξι ειναι και 2λιτρο...με οτι αυτο συνεπαγεται.ωραια τα λεμε ολοι αλλα ρε παιδια ενα αμαξι 4000 5000 κυβικων που προτεινουμε δεν ειναι και οτι πιο ευκολο να συντηρηθει ετσι δεν ειναι?και δεν αναφερομαι σε λαδια ξυδια κλπ μιλαω για τα παγια εξοδα ενος τετοιου οχηματος δλδ ασφαλειεες τελη κλπ που ολο αυξανονται και δεν ξερουμε που θα σταματησουν.και παγκανι ζοντα να του δοσεις του μητσου παλι κατι θα βρει να βαλει πανω ειτε λεγονατι ροζ λαμπακια μεσα ειτε φωτιζομενες πιτσιλιθρες!!! το χουι αυτο δεν κοβεται.το θεμα ειναι να παρει ενα οχημα (αν με το καλο καταφερει να δωσει αυτο)το οποιο και θα του προσφερει ευχαριστηση και θα κινηται σε λογικα πλαισια απο θεμα εξοδα! ενα αμαξακι σαν αυτα που ανεφερε(το Χ5 ειναι λιγο υπερβολικο για μενα)πιστευω οτι θα του εκανε ανετα την δουλεια.ενταξει τωρα θ αμου πειτε και σενα τι σε νοιαζει ρε φιλαρακι τι θα κανει ο μητσος η τι θα του προτεινουμε εμεις?οκ εχετε δικιο,απλα μιας και τον γνωριζω και ξερω ποσο ''αχμακης''ειναι ξερω και πανω κατω ποσο αντεχει να πληρωνει θα προτεινα κατι πιο προσγειωμενο.εξαλλου και λαντα να παρει παλι καποια μλκια θα βρει να βαλει οποτε ας μην το ξεσηκωνουμε και μεις(ενταξει φιλαρακι ειναι λιγο καμμενο βεβαια αλλα μην τον καψουμε εντελως γιατι λιγο θελει να πουλησει το μαγαζι και οτι αλλο ακινητο εχει και να παρει κανενα gt3 )αυτα απο μενα εντλεως φιλικα χωρις να θελω να προσβαλω κανενα ολες οι προτασεις ειναι σωστες αλλα αυτος δεν ειναι να του δινεις αερα ρε παιδια.ειδατε με το που του πηγανε ιντερνετ στο ''χωριο'' που μενει εχει κανει εισαγωγη την μιση αμερικη και την μιση αγγλια.φανταζεστε να παρει κανενα 335?με κοντεινερ θα ερχονται τα πραγματα:hystericalbs1:

ΔημήτρηςΜ3
17-05-11, 22:35
να μιλησω λιγο σοβαρα??? (αυτο λογο οτι γνωριζω αρκετα καλα τον Μητσο γι αυτο και τα πειραγματα που εχουμε)λοιποοοον.ο Μητσος αρχικα ειχε ενα αυτοκινητο το οποιο ηταν full απλο και το εφερε σε αυτη την κατασταση που το εφερε με οοοοοσα χρηματα και να ξοδεψε!!αλλα ξεχναμε κατι του μητσου το αμαξι ειναι και 2λιτρο...με οτι αυτο συνεπαγεται.ωραια τα λεμε ολοι αλλα ρε παιδια ενα αμαξι 4000 5000 κυβικων που προτεινουμε δεν ειναι και οτι πιο ευκολο να συντηρηθει ετσι δεν ειναι?και δεν αναφερομαι σε λαδια ξυδια κλπ μιλαω για τα παγια εξοδα ενος τετοιου οχηματος δλδ ασφαλειεες τελη κλπ που ολο αυξανονται και δεν ξερουμε που θα σταματησουν.και παγκανι ζοντα να του δοσεις του μητσου παλι κατι θα βρει να βαλει πανω ειτε λεγονατι ροζ λαμπακια μεσα ειτε φωτιζομενες πιτσιλιθρες!!! το χουι αυτο δεν κοβεται.το θεμα ειναι να παρει ενα οχημα (αν με το καλο καταφερει να δωσει αυτο)το οποιο και θα του προσφερει ευχαριστηση και θα κινηται σε λογικα πλαισια απο θεμα εξοδα! ενα αμαξακι σαν αυτα που ανεφερε(το Χ5 ειναι λιγο υπερβολικο για μενα)πιστευω οτι θα του εκανε ανετα την δουλεια.ενταξει τωρα θ αμου πειτε και σενα τι σε νοιαζει ρε φιλαρακι τι θα κανει ο μητσος η τι θα του προτεινουμε εμεις?οκ εχετε δικιο,απλα μιας και τον γνωριζω και ξερω ποσο ''αχμακης''ειναι ξερω και πανω κατω ποσο αντεχει να πληρωνει θα προτεινα κατι πιο προσγειωμενο.εξαλλου και λαντα να παρει παλι καποια μλκια θα βρει να βαλει οποτε ας μην το ξεσηκωνουμε και μεις(ενταξει φιλαρακι ειναι λιγο καμμενο βεβαια αλλα μην τον καψουμε εντελως γιατι λιγο θελει να πουλησει το μαγαζι και οτι αλλο ακινητο εχει και να παρει κανενα gt3 )αυτα απο μενα εντλεως φιλικα χωρις να θελω να προσβαλω κανενα ολες οι προτασεις ειναι σωστες αλλα αυτος δεν ειναι να του δινεις αερα ρε παιδια.ειδατε με το που του πηγανε ιντερνετ στο ''χωριο'' που μενει εχει κανει εισαγωγη την μιση αμερικη και την μιση αγγλια.φανταζεστε να παρει κανενα 335?με κοντεινερ θα ερχονται τα πραγματα:hystericalbs1:
:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

Thomelef
17-05-11, 22:37
ναι ρε πάνο, αλλά τι να του πούμε να πάρει μετά το Μ3???320???το ότι έχει κάλο στο κεφάλι,
είναι γνωστό όπως πολύ σωστά είπες. αν δεν μπορεί να καταλάβει ο ίδιος ότι όλα έχουν και ένα
όριο, και ειδικά την σημερινή εποχή, τότε τα θέλει ο κώλος του. όπως και να'χει, δικά του τα
γένια, δικά του και τα χτένια. εγώ ξέρω πως ο μήτσος οδηγικά, ακόμα το αμάξι δεν το έχει
χαρεί όπως πρέπει να το χαρεί. συνέχεια κάτι θέλει να του κάνει, και χάνει το πραγματικό
νόημα του να έχεις ένα τόσο ωραίο αυτοκίνητο.
άιντε βγες και λιώστο βρε παπάρα.

gyiama
17-05-11, 22:40
σωστοτατος και ο Θωμας!!αλλα ρε Θωμα αφου τον βλεπεις οτι εχει καμμενους ολους τους πολλαπλασιαστες μην τον φυτιλιαζουμε και μεις.....

ΔημήτρηςΜ3
17-05-11, 22:50
Πανο εχω ρε συ μια καμερα να βαλουμε πισω..
την εχω καιρο .. ξεχασα να σου πω

BATMAN M5
17-05-11, 22:56
Πωλειται το batmobil μου,η ανταλασεται με γνωστη αλυσιδα πιτσαριας στην βορεια Ελλαδα .:whistle::whistle::whistle:

gyiama
17-05-11, 22:56
εε να τωρα εγω φταιω ??να του απαντησω τι να του βαλω πισω???ηοχι????

ΔημήτρηςΜ3
17-05-11, 23:01
Πωλειται το batmobil μου,η ανταλασεται με γνωστη αλυσιδα πιτσαριας στην βορεια Ελλαδα .:whistle::whistle::whistle:

οπα οπα εδω ειμαι αχαχαχαχ:hystericalbs1:

nik200
17-05-11, 23:07
αν και θεωρω οτι δεν ειμαι το καταλληλο ατομο να προτεινω κατι τετοιο..καθως εχω καψει πολυ κοσμο με τα χουγια μου...θα πω τα εξης..

1)αν ειχα πολλα λεφτα μετα το μ3..θα επαιρνα μια ferrari..μια 458 πχ...η μια gallardo...καθαρα για να εχω ενα κεντρομηχανο αμαξι..το οποιο να μαθω!!

2)αν ειχα χρονο και χρημα...θα εφτιαχνα ενα σοβαρο αγωνιστικο...και θα ετρεχα αναβασεις...η drift..και θα επαιρνα ενα απλο αμαξι για καθε μερα..

3)αν δεν ειχα τιποτα απο τα παραπανω σε μεγαλη ποσοτητα..θα ημουν απολυτα ευτυχης με το μ3 μου..και οταν θα το αλλαζα (μετα απο χρονια) και θα επαιρνα το 92αρι..μ3 που θα ηταν και σχετικα φτηνο..

EVERGET
17-05-11, 23:50
Αν άλλαζα το Ε46 Μ3 SMG θα έπαιρνα ενα από τα εξής:

Ε92 Μ3 DCT
997 Carrera S

M5 όταν γεράσω
SUV με τίποτα !!!

Αυτή ακριβώς θα ήταν και η δική μου απάντηση, με το 92άρι να προηγείται λόγω πρακτικότητας.

Για μένα γενικά ένα Μ3 είναι η αναμφισβήτητη αξία που πρέπει να υπάρχει στο γκαράζ μου (καλά να είμαστε), το ερώτημα που παίρνει περισσότερη συζήτηση είναι: Μαζί με το Μ3, τι??? Στο θέμα δεύτερο αυτοκίνητο νομίζω πως είμαστε λίγο πιο open minded....

stef
18-05-11, 00:39
911 ΜΟΝΟ

zannis
18-05-11, 03:27
Μετα απο το Μ3 μου θα παω για πορσικο!!!! Συγκεκριμενα το 996 TURBO or to 997 turbo or to 997 GT3 και αν δεν τα καταφερω οικονομικως θα χτυπησω κανα VETTE ZO6 505 HP.

STREETRACING
18-05-11, 09:29
M5 E60

z3 2.2
18-05-11, 09:34
περιεργους προβληματισμους εχεις αδερφακι μου.
κρατα το μι τριο και σταματα τα μπαξιματα

ghost-rider
18-05-11, 09:41
Χ3... Χ5... Πρασινα αλογα. Θες τζιπ?
Ηρθε η ωρα να ριξω μπομπα:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQlbI2JWzIgOo8BF0X8htYzHdU_p-1h8LM3u5zlaWUYMnZ1Zyqz

Παιρνεις ενα τετοιο.:shok:
Ξεχνας τις κουρσες και παιρνεις τα βουνα.
Μεχρι να παρεις πρεφα τι βγαινουν γι αυτα δε θα πειραξεις βιδα και θα εισαι ευτυχισμενος.

Μετα θα δεις οτι μπορουν να σε ξεζουμισει σαν το bmw(Υπεβολες. Το πολυ πολυ αν το παρεις 2,4 να το κανεις 5,7HEMI. Ναι γινεται. Μετα μπορεις να κομπρεσσαρεις, να βαλεις μια καλη αναρτησουλα, ενα βιντσι μπροστα)...

Παντως με τετοιο ειναι εφικτο να εισαι μαχιμος αγωνιστικα.
Καθε χρονο γιντεται πρωταθλημα rally raid & trial raid και μπορεις να παρεις μερος στην κατηγορια που αναλογει στο οχημα σου.

Τα trial δε την παλευουν, καθονται και ασχολουνται με μεμονωμένα εμποδια.
Αλλα τα ραλλακια ειναι ολα τα λεφτα!!!!
Πας και με road book και με συνοδηγο εκει!!
Και παιρνουν και οι δυο κυπελο!!!(οχι, γιατι θα σκεφτηκες τωρα, αν κερδισω θα θελει το κυπελο μου ο συνοδηγος?)
:rally:

z3 2.2
18-05-11, 09:54
Χ3... Χ5... Πρασινα αλογα. Θες τζιπ?
Ηρθε η ωρα να ριξω μπομπα:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQlbI2JWzIgOo8BF0X8htYzHdU_p-1h8LM3u5zlaWUYMnZ1Zyqz

Παιρνεις ενα τετοιο.:shok:
Ξεχνας τις κουρσες και παιρνεις τα βουνα.
Μεχρι να παρεις πρεφα τι βγαινουν γι αυτα δε θα πειραξεις βιδα και θα εισαι ευτυχισμενος.

Μετα θα δεις οτι μπορουν να σε ξεζουμισει σαν το bmw(Υπεβολες. Το πολυ πολυ αν το παρεις 2,4 να το κανεις 5,7HEMI. Ναι γινεται. Μετα μπορεις να κομπρεσσαρεις, να βαλεις μια καλη αναρτησουλα, ενα βιντσι μπροστα)...

Παντως με τετοιο ειναι εφικτο να εισαι μαχιμος αγωνιστικα.
Καθε χρονο γιντεται πρωταθλημα rally raid & trial raid και μπορεις να παρεις μερος στην κατηγορια που αναλογει στο οχημα σου.

Τα trial δε την παλευουν, καθονται και ασχολουνται με μεμονωμένα εμποδια.
Αλλα τα ραλλακια ειναι ολα τα λεφτα!!!!
Πας και με road book και με συνοδηγο εκει!!
Και παιρνουν και οι δυο κυπελο!!!(οχι, γιατι θα σκεφτηκες τωρα, αν κερδισω θα θελει το κυπελο μου ο συνοδηγος?)
:rally:

χαχαχαχαχαχαχα
τον μαμησες τωρα!!!!
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:hyste ricalbs1:

DionisisM5
18-05-11, 10:00
Μ5 Ε60 δαγκωτο ομως........Τη να λεμε τωρα...>!!

Gregory_///M
18-05-11, 10:09
Ρε Μήτσε εξαρτάται... τι ρωτάς ακριβώς??
Αν μας ξημερώσουν άσχημες μέρες και αναγκαστούμε να αποχωριστούμε τα Μ3 μας ("φυσικά για ένα κομμάτι ψωμί") λόγω της τρέλας που έχουμε για τα αυτοκίνητα και το μπάξιμο, σίγουρα δεν μπορούμε να συμβιβαστούμε με πολλά...:thumbsdown:
Για παράδειγμα εγώ αν κατέβαινα κατηγορία θα πήγαινα σε Ε36 Μ3, Ε46 λιγότερα κυβικά ή κανένα Honda Type-R....
Τώρα βέβαια αν δεν μιζεριάζουμε και είμαστε λίγο αισιόδοξοι ή πετάμε στα σύννεφα (όπως θέλει το παίρνει ο καθένας) είναι λογικό όταν έχεις κάτι καλό και το δίνεις, να πάρεις κάτι καλύτερο!!!
Σε τέτοια περίπτωση πραγματικά θα ήθελα να βλέπω στο γκαράζ μου ένα 630 cabrio ή ένα Porsche 911.........:warriorsmiley:

billarasm3
18-05-11, 10:17
μετα το μ3 η μ5 ε60 η ενα ζ06 κορβετ!!
αναλογα την φαση που θα βρισκομουν!!
μετα απο αυτα πας σε πορσε τουρμπο οπου μετα απο αυτο ειναι το ΧΑΟΣ!!!

Christos 330
18-05-11, 10:25
Mετα το Μ3 με τους μπουφους που εχουμε μπλεξει . . .

Ενα yaris πετρελαιο (αυτοματο) ειναι οκ . . .

Να κατεβουμε λιγο απο το αλογο μιας και αφτο μας εφαγε !!!!

Βεβαια τα ονειρα οκ ειναι για εμας τους ανθρωπους αλλα ας δουμε τα πραγματα

οπως εχουν φιλε Δημητρη . . .

Και αντε τωρα εχεις λιγα τελη διοτι ειναι μετατρωπη το αμαξι σου . . .

Τα αλλα τα αρματα δεν εχουν 600 ευρωπουλακια τελη αλλα ειναι χιλιαρικο ++++

Πιστευω μεχρι εκει δεν το σκεφτηκες σωστα ; ; ;

Η θα κανεις το αλλο το κουλο να παρεις Χ5 4.8 και να του ριξεις ενα τροπετ με

υγραεριοκινηση να μην καιει και να βγαλεις απο εκει τα λεφτα ; ; ;

Και μιας μιλαμε για ονειρα και ονειρα που πηγανε χαμενα μετα το Μ3 πας για πορκι απλα

πραγματα μιας και το Μ3 γινεται καθημερινο ετσι και το πορκι ενα 997 για μενα δεν ειναι

κακο !!!!

DionisisM5
18-05-11, 10:42
Mετα το Μ3 με τους μπουφους που εχουμε μπλεξει . . .

Ενα yaris πετρελαιο (αυτοματο) ειναι οκ . . .

Να κατεβουμε λιγο απο το αλογο μιας και αφτο μας εφαγε !!!!

Βεβαια τα ονειρα οκ ειναι για εμας τους ανθρωπους αλλα ας δουμε τα πραγματα

οπως εχουν φιλε Δημητρη . . .

Και αντε τωρα εχεις λιγα τελη διοτι ειναι μετατρωπη το αμαξι σου . . .

Τα αλλα τα αρματα δεν εχουν 600 ευρωπουλακια τελη αλλα ειναι χιλιαρικο ++++

Πιστευω μεχρι εκει δεν το σκεφτηκες σωστα ; ; ;

Η θα κανεις το αλλο το κουλο να παρεις Χ5 4.8 και να του ριξεις ενα τροπετ με

υγραεριοκινηση να μην καιει και να βγαλεις απο εκει τα λεφτα ; ; ;

Και μιας μιλαμε για ονειρα και ονειρα που πηγανε χαμενα μετα το Μ3 πας για πορκι απλα

πραγματα μιας και το Μ3 γινεται καθημερινο ετσι και το πορκι ενα 997 για μενα δεν ειναι

κακο !!!!

ΣΩΣΤΟ>>>>>>>>>>>!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔημήτρηςΜ3
18-05-11, 11:23
αν ημουν στο αμερικα δεν θα το σκεφτομουν και πολλη ενα 966 θα ηταν τρελαααα!!!
αλλα ειμαι Ναουσα τωρα επειδη εχει καιρο που σταματαω τη πωλήσει του αυτοκινητου και
ο λογος ειναι τι να παρω μετα δε ξερω εχω μπερδευτεί οχι ιποτα αλλο στο τελος θα χασω και τον αγοραστει εχει απο πριν το πασχα που τον λεω περιμενε περιμενε...

Konstantinos E60
18-05-11, 11:45
Εγω λέω να το σπρώξεις και με τα φράγκα να μπάξεις κανα μαγαζί Σαλόνικα μεριά και ασε τα Πορσίδια και τα Μίτρια για αργότερα...thumb

ΔημήτρηςΜ3
18-05-11, 11:47
Εγω λέω να το σπρώξεις και με τα φράγκα να μπάξεις κανα μαγαζί Σαλόνικα μεριά και ασε τα Πορσίδια και τα Μίτρια για αργότερα...thumb

Σωστος!!!!!!!!!!!!!thumb

Christos 330
18-05-11, 13:09
Εγω λέω να το σπρώξεις και με τα φράγκα να μπάξεις κανα μαγαζί Σαλόνικα μεριά και ασε τα Πορσίδια και τα Μίτρια για αργότερα...thumb

Μαγαζι υπαρχει εδω κολητε να ξες !!!!

Εχεις ειδη λαο που αγαπαει τα κοινα σου !!!!

yodas
18-05-11, 14:27
εγώ πάλι λέω πως το μόνο που σου πάει είναι ένα Navara με Nitro.

και θα ζήσουμε όλοι παρέα επικές στιγμές

pilot
18-05-11, 15:04
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

ΔημήτρηςΜ3
18-05-11, 15:33
X3 diezelακη foul m pack και νομιζω κλεινω προς τα εκει..

nikos ///M
18-05-11, 16:02
ρε Μητσο οπως ειπε και ο θωμας πιο πανω
μετα το Μ3 το χαος
κατσε στα αυγα σου αγορινα
γιατι αν το δωσεις και μετα το μετανωσεις
τη γα.....ες!
τι να το κανεις το Χ3?
θα πας για σκι στο χιονοδρομικο?
μια χαρα εισαι!!!


Υ.Γ. για να απαντισω και στην ερωτηση σου
μετα το Μ3 ειναι το επομενο Μ3:rally:

Thomelef
18-05-11, 16:54
X3 diezelακη foul m pack και νομιζω κλεινω προς τα εκει..

out of sympan είσαι μήτσο...τες πα.
καλά ρε μλκ. επειδή βρέθηκε κάποιος που να αγοράζει το αμάξι σου, εσύ
πρέπει να το πουλήσεις???ρε σύ. με τα λεφτά που θα πάρεις, δεν παίζει
απολύτως τπτ καλύτερο να πάρεις πέρα απο αυτό που έχεις. σου το λέω
απο τώρα, αν δώσεις το Μ3 και πάρεις Χ5, σε 2 μήνες θα παίρνεις φόρα,
και θα βαράς το κεφάλι σου στα ντουβάρια. για Χ3 δε αν πάς μετά το Μ3,
άστο. και τέλος θα σου πώ και το καλύτερο. θα έχεις το Χ3 - Χ5, και θα
έρθει το φιλαράκι σου ο SAOUL. μλκ θα τον βγάλεις και θα τον κόψεις
στα 10 απο την βλακεία που θα έχεις κάνει...και επαναλαμβάνω για να
εμπεδώσεις καλύτερα. ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ, ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ
ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ
ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΟΥ. το ότι τα Μ3 πουλιούνται για ένα κομμάτι ψωμί πλέον,
δεν σημαίνει πως είναι πλέον αμάξι της σειράς. βάλτο καλά στο ποντιακό
σου το κεφάλι, και σταμάτα να πριζώνεσαι με κάθε τι που σε λένε.

Nino
18-05-11, 17:22
για Χ3 δε αν πάς μετά το Μ3,
άστο.
.

σαν απο πιλοτος σε F16 να πας στα ψεκαστικα...
θα σου κακοφανει, βεβαια ολα μια συνηθεια ειναι ασε που υπαρχουν και χαπια για να βοηθησουν το μακρυ και βασανιστικο διαστημα της προσαρμογης..:th_Laie_67-1:

aristent
18-05-11, 17:44
out of sympan είσαι μήτσο...τες πα.
καλά ρε μλκ. επειδή βρέθηκε κάποιος που να αγοράζει το αμάξι σου, εσύ
πρέπει να το πουλήσεις???ρε σύ. με τα λεφτά που θα πάρεις, δεν παίζει
απολύτως τπτ καλύτερο να πάρεις πέρα απο αυτό που έχεις. σου το λέω
απο τώρα, αν δώσεις το Μ3 και πάρεις Χ5, σε 2 μήνες θα παίρνεις φόρα,
και θα βαράς το κεφάλι σου στα ντουβάρια. για Χ3 δε αν πάς μετά το Μ3,
άστο. και τέλος θα σου πώ και το καλύτερο. θα έχεις το Χ3 - Χ5, και θα
έρθει το φιλαράκι σου ο SAOUL. μλκ θα τον βγάλεις και θα τον κόψεις
στα 10 απο την βλακεία που θα έχεις κάνει...και επαναλαμβάνω για να
εμπεδώσεις καλύτερα. ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ, ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ
ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ
ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΟΥ. το ότι τα Μ3 πουλιούνται για ένα κομμάτι ψωμί πλέον,
δεν σημαίνει πως είναι πλέον αμάξι της σειράς. βάλτο καλά στο ποντιακό
σου το κεφάλι, και σταμάτα να πριζώνεσαι με κάθε τι που σε λένε.

Πες τα χρυσοστομε!!!!:thumbsup::th_Laie_67-1:

αντε και μια αφιερωση...

https://www.youtube.com/watch?v=ZDRvj_8wbDc"]https://www.youtube.com/watch?v=ZDRvj_8wbDc

ΔημήτρηςΜ3
18-05-11, 18:00
ΠΩΩΩΩΩΩ EXΩ ΛΙΩΣΕΙ ΛΕΜΕ!!!!!!!! :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

saulm3
18-05-11, 18:01
ειπα να μην γραψω τπτ για αυτο το θεμα αλλα απο την αλλη δεν μπορω θα σκασω.....αποψη μου ειναι να το κρατησεισ φιλε μου να σταματησεισ να κανεισ οτιδιποτε κ αν εχεισ ψορα με το μπαξε παρε ενα τηλεκατευθυνομενο με ε46 κ βαλε πραμα.χαχαχα.ουτε ακριβα ασφαλιστρα εχεισ ουτε γαμωτελη εχεισ τπτ.κρατα το κ παλι κρατα το.η μηπωσ χεστηκεσ που ερχεται η μερα π θα κανεισ κοντρα με τον θωμα κ μασ την κανεισ....χαχαχαχα {πλακα κανω}.

ΔημήτρηςΜ3
18-05-11, 18:08
ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ κουφαλααααααααα θα το κρατησω μεχρι τι συνάντηση ... για
να κανουμε πατηματα ...

Leonidas_E39
18-05-11, 18:16
Μητσαρα τιποτα δεν πιστευω να σου καλυψει το κενο που θα δημιουργησει το Μ3.


Αρα κατσε οπως εισαι στα αυγα σου γιατι μετα βλέπω να καταλήγουμε σαν τα ποντιακα ανεκδοτα.:hystericalbs1::hystericalbs1:

Christos 330
18-05-11, 18:32
Ρε παιδια δηλαδη οκ . . .

Το πηρε απλο το εκανε Μ3 . . .

Το σκισε τα ματια . . .

Πηγε με 30 γκομενες . . .

Εκανε το ενα εκανε το αλλο . . .

Δηλαδη πρεπει να το κρατησει εφ'ορου ζωης αυτο το αμαξι ; ; ;

Για να βρηκε να το πουλησει κατι αλλο θα εχει στο μυαλο του . . .

Ισως ξενερωσε με το ολο θεμα . . .

Δεν ξερω απλα το οτι ριχνουμε αισθηματα σε λαμαρινες δεν πρεπει να κραταμε την

ιδια παρασταση γιατι πρεπει . . .

Το ποσο που θα το πουλησει ειναι σεβαστο για τα σημερινα δεδομενα με λιγη υπομονη

μετα το καλοκαιρι ισως να χαιδευει ενα 335 μιας και ολα εχουν παρει την κατηφορα !!!!!

Δημητρη ξες το αμαξι σου οτι μιας και εγινε η μετατρωπη σε εμενα σε τι βαθμο το εχω

μαζι ζησαμε την πρωτη μιζια του s54 !!!!

Αν βρηκες κατι πολυ απλα τελειωνε το ξεκινα την ιστορια με το νεο σου παιχνιδι !!!

Thomelef
18-05-11, 18:39
λοιπόν. για να μην λέμε αερολογίες, για πόσα λεφτά μιλάμε ρε μήτσο???γιατί καλή η θεωρία,
αλλά αν έχεις βρεί κάποιον πουτο παίρνει καμμιά 30άρα, τότε πάω πάσο, και παίρνω πίσω ότι
έχω πεί.
αν και πάλι με 30κ, δύσκολα να βρείς αυτοκίνητο που να καλύπτει όσα σου παρέχει το Μ3.
χρήστο. δεν μιλάμε απο συναισθηματική πλευρά. εσύ θα έδινες ένα ε46 Μ3 για 20κ έτσι όπως
είναι οι τιμές???σκέψου μόνο πόσο έδωσες το δικό σου, και μετά σκέψου αν θα έδινες για
ένα κομμάτι ψωμί ένα Μ3. εγώ το λέω επειδή προσωπικά δεν παίζει αυτή την περίοδο να
πάρω κάτι άλλο, οπότε κάθομαι στ'αυγά μου, και χαίρομαι εγώ το αμάξι, αντί κάποιος άλλος
που θα μου το έπαιρνε για ένα κομμάτι ψωμί.

Christos 330
18-05-11, 18:48
λοιπόν. για να μην λέμε αερολογίες, για πόσα λεφτά μιλάμε ρε μήτσο???γιατί καλή η θεωρία,
αλλά αν έχεις βρεί κάποιον πουτο παίρνει καμμιά 30άρα, τότε πάω πάσο, και παίρνω πίσω ότι
έχω πεί.
αν και πάλι με 30κ, δύσκολα να βρείς αυτοκίνητο που να καλύπτει όσα σου παρέχει το Μ3.
χρήστο. δεν μιλάμε απο συναισθηματική πλευρά. εσύ θα έδινες ένα ε46 Μ3 για 20κ έτσι όπως
είναι οι τιμές???σκέψου μόνο πόσο έδωσες το δικό σου, και μετά σκέψου αν θα έδινες για
ένα κομμάτι ψωμί ένα Μ3. εγώ το λέω επειδή προσωπικά δεν παίζει αυτή την περίοδο να
πάρω κάτι άλλο, οπότε κάθομαι στ'αυγά μου, και χαίρομαι εγώ το αμάξι, αντί κάποιος άλλος
που θα μου το έπαιρνε για ένα κομμάτι ψωμί.

Ρε συ Θωμα το ιδιο πραγμα ειναι . . .
Κερδιζεις απο το αλλο χανεις απο αυτο . . .
Το να εβαζα πχ ενα ταληρο για εντελως νεο αυτοκινητο θα το δινα με την μια!!!
30κ για Μ3 46 τροπετ σημερα δεν παιζει ετσι και αλλιως !!!

Thomelef
18-05-11, 18:54
υπάρχει άνθρωπος που δίνει 30κ για Μ3 μετατροπή???
anyway. και με 35 παίρνει? υπάρχουν διαθέσιμα τα 5
επιπλέον για να τα διαθέσει για αμάξι?
υγ. πείτε μου ποιός είναι ο αγοραστής. του δίνω το δικό
αν είναι έτσι, που είναι και γνήσιο, και με καλούλα πρίκα.
υγ2. παίζει τρόμπετ csl με 27κ, φούλ μετατροπή όπως
του μανωλάκη...

ΔημήτρηςΜ3
18-05-11, 18:57
20 ζεστα στο χερι

Thomelef
18-05-11, 18:59
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/1417945/
αν αυτό το τρόμπετ είναι σε καλή κατάσταση, και έδινα το δικό μου
σε αυτά τα λεφτά, το είχα πάρει με τις μπάντες, και θα έλεγα και
ευχαριστώ. χέστηκα κιόλα που δεν είναι γνήσιο...το αμάξι τα έχει
απλά όλα...

EVERGET
18-05-11, 19:06
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/1417945/
αν αυτό το τρόμπετ είναι σε καλή κατάσταση, και έδινα το δικό μου
σε αυτά τα λεφτά, το είχα πάρει με τις μπάντες, και θα έλεγα και
ευχαριστώ. χέστηκα κιόλα που δεν είναι γνήσιο...το αμάξι τα έχει
απλά όλα...

Kαλά έβαλε τα πάντα από csl, πανάκριβες bbs LM, και ξέχασε τους μαρσιπιέδες???

Thomelef
18-05-11, 19:07
20 ζεστα στο χερι

δεν το έδινα με τπτ. το στο χέρι, είναι κάτι που ενοείτε, ειδικά στις μέρες μας.
μήτσο τι να σου πώ. για να πάρεις κάτι ισάξιο που να μην είναι Μ3, και Μ3 το
οποίο δεν θα έχει τπτ απο αυτά που έχει το δικό σου, δεν παίρνεις απολύτως
τπτ. τώρα αν έχεις κάβα και περίσια μια 25άρα για να συμπληρώσεις και να
πάρεις κάτι καλό, όρμα. αν δεν διαθέτεις καλό καπέλο για αμάξι, καλύτερα να
κάτσεις στ'αυγά σου. τες πα, ελπίζω να κάνεις καλή επιλογή, και να μην το
μετανοιώσεις στο τέλος ρε φιλαράκι.

Thomelef
18-05-11, 19:11
Kαλά έβαλε τα πάντα από csl, πανάκριβες bbs LM, και ξέχασε τους μαρσιπιέδες???

λεπτομέρειες νάσο!!!βάζεις 2 καινούριους και τέλος. πάντως όντως. πολύ χάχας
να τα αλλάξει όλα και να αφήσει αυτό...πρέπει να στέγνωσε ο κακομοίρης μέχρι
να το κάνει csl φαίνεται, και στο τέλος είπε δε γ@μιούνται και οι μαρσιπιέδες!!!
πάντως και το ντιφιούζερ είναι λίγο YO απο πίσω...απο την δεξιά πλευρά, είναι
αλού γι' αλλού.

mo328i
18-05-11, 19:22
to thema einai oxi ti doulevei kai fenetai wraio sto aftokinhto alla ti DEN doulevei .. ean einai kalh metatroph kai einai ola pena tote pragmatika mpravo tou-s!

Thomelef
18-05-11, 19:31
αν είναι κομπλέ μετατροπή απο csl, που λογικά τέτοια θα είναι, αλλιώς μιλάμε πως δεν αξίζει
να κάνεις τέτοια δουλειά, όλα θα δουλεύουν κανονικότατα. με έναν έλεγχο πάντως, λύνονται
πολές απωρείες. το σίγουρο είναι, πως είναι μια αγγελεία, που για μένα αξίζει τον κόπο να
ασχοληθεί κανείς.

Christos 330
18-05-11, 20:01
υπάρχει άνθρωπος που δίνει 30κ για Μ3 μετατροπή???
anyway. και με 35 παίρνει? υπάρχουν διαθέσιμα τα 5
επιπλέον για να τα διαθέσει για αμάξι?
υγ. πείτε μου ποιός είναι ο αγοραστής. του δίνω το δικό
αν είναι έτσι, που είναι και γνήσιο, και με καλούλα πρίκα.
υγ2. παίζει τρόμπετ csl με 27κ, φούλ μετατροπή όπως
του μανωλάκη...

Oπως αναφερα 30κ με τιποτα . . .

20 πλεον εχουν τα γνησια . . .

Αλλα στην φαση του Μητου ειναι ποιο ευκολη η πωληση . . .

Και στην ουσια το αμαξι ειναι αρκετα δεμενο για μην εχει διαφορα αλλα θεματα . . .

20κ αν το πουλησει μετα το καλοκαιρι θα γινεται καλο πανυγηρι με αυτοκινητα

μεγαλου κυβισμου . . .

Ειδη τα οργανα μια χαρα ξεκινησαν . . .

Τεσπα ας κανει οτι θελει ο Μητσακος !!!

ΔημήτρηςΜ3
18-05-11, 20:13
ρε μη ξανηγεστε στο θεμα τι εχω κανει η οχι πολλοι τα βλεπουν

HULK
18-05-11, 20:25
Mητσο η οικονομικη κριση βοηθησε πολλους που ειχαν χασει το μυαλο τους να το ξαναβρουν και εσυ βρηκες περιοδο να το χασεις αναποδος εισαι ρε φιλε μου...

ΔημήτρηςΜ3
18-05-11, 20:26
γαμησετα Μητσαρα αχαχαχα

toubas
18-05-11, 22:48
μιτσακο παρε αλλο τουτου και βλεπω να κυνηγας τους πελατες να μπουν μετα στο μαγαζι....δυστυχως υπαρχει και κακος κοσμος και τετοιες εποχες.....:whistle::whistle::whistle:

οσο για τα 911 ολοι το λενε με μια ευκολια παρε παρε
δεν μας ειπε κανεις τι ζημιες εχουν και ποιες ειναι αυτες και το ποσο κανουν :whistle::whistle:
που απο τα 10 τα 6 911s εχουν αλλαξει μοτερ :whistle::whistle::whistle:

Thomelef
18-05-11, 23:11
οσο για τα 911 ολοι το λενε με μια ευκολια παρε παρε
κανείς δεν το είπε να πάρει 911. απλά κάποιοι είπαμε, πως αν αλλάζαμε αυτοκίνητο
μετά το Μ3, πιθανότατα να πειγαίναμε στο συγκεκριμένο αυτοκίνητο. δεν νομίζω
να γράφτηκε πουθενά, δημήτρη μην πάρεις Χ5 πάρε 911. εμείς απλά του λέμε να
μην αλλάξει αμάξι, γιατί στα λεφτά που θα πάρει, δεν αγοράζει τπτ καλύτερο...

δεν μας ειπε κανεις τι ζημιες εχουν και ποιες ειναι αυτες και το ποσο κανουν :whistle::whistle:
τι ζημιές έχουν???όσο για το αν κάποιες ζημιές είναι ακριβές στα πόρσε, ισχύει ένα
και μόνο πράγμα. τα μεταξωτά βρακυά, θέλουν και επιδέξιους κώλους. δε

που απο τα 10 τα 6 911s εχουν αλλαξει μοτερ :whistle::whistle::whistle:
μήπως είσαι λίγο υπερβολικός???γνωρίζω 8 - 9 911 είτε τούρμπο είτε απλά, και
όλα είναι αστέρια. δεν ξέρω τι έχεις δεί εσύ, εγώ αυτά βλέπω, αυτά λέω...

toubas
18-05-11, 23:31
μιτσακο παρε αλλο τουτου και βλεπω να κυνηγας τους πελατες να μπουν μετα στο μαγαζι....δυστυχως υπαρχει και κακος κοσμος και τετοιες εποχες.....



το πιο σοβαρο δεν το σχολιαζεις και πιο σπουδαιο που εχει να κανει με την δουλεια του..........

ΔημήτρηςΜ3
18-05-11, 23:42
σε αυτο εισαι ο μονος που το εχει καταλαβει μεχρι τωρα...

Thomelef
18-05-11, 23:43
το πιο σοβαρο δεν το σχολιαζεις και πιο σπουδαιο που εχει να κανει με την δουλεια του..........

τι θα μπορούσα να σχολιάσω πάνω σε αυτό δλδ???πάνε τώρα στο μαγαζί δλδ που
ο μήτσος έχει Μ3, και θα σταματήσουν να πειγαίνουν αν θα πάρει το Χ3 που είπε?
το πολύ πολύ, να πεί ο κόσμος, ααααααα ρε τον καυμένο χάλια πάει...έριξε τόσα
λεφτά για το αμάξι, και αναγκάστηκε να το δώσει για να πάρει το τζιπάκι...τι να
σχολιάσω ρε φίλε???για το αν υπάρχει κομπλεξικός κόσμος???οκ υπάρχει. εμείς
τι πρέπει να κάνουμε δλδ. να σταματήσουμε να ζούμε???άσε που στο κάτω κάτω,
αυτό είναι και ένα σενάριο, που πλέον πολύ λίγοι το βλέπον έτσι. και στο κάτω
κάτω, τέτοιοι τύποι, καλύτερα να μένουν μακρυά μας.

katsaraios
19-05-11, 00:10
κανείς δεν το είπε να πάρει 911. απλά κάποιοι είπαμε, πως αν αλλάζαμε αυτοκίνητο
μετά το Μ3, πιθανότατα να πειγαίναμε στο συγκεκριμένο αυτοκίνητο. δεν νομίζω
να γράφτηκε πουθενά, δημήτρη μην πάρεις Χ5 πάρε 911. εμείς απλά του λέμε να
μην αλλάξει αμάξι, γιατί στα λεφτά που θα πάρει, δεν αγοράζει τπτ καλύτερο...

τι ζημιές έχουν???όσο για το αν κάποιες ζημιές είναι ακριβές στα πόρσε, ισχύει ένα
και μόνο πράγμα. τα μεταξωτά βρακυά, θέλουν και επιδέξιους κώλους. δε

μήπως είσαι λίγο υπερβολικός???γνωρίζω 8 - 9 911 είτε τούρμπο είτε απλά, και
όλα είναι αστέρια. δεν ξέρω τι έχεις δεί εσύ, εγώ αυτά βλέπω, αυτά λέω...

https://www.autofarm.co.uk/news/article/290
η συγκεκριμενη επισκευη κοστιζει αρκετα..μαλλον πιο
σωστα αν γλυτωσει το αλουμινενιο μπλοκ "σκιζει",τσιμπαει γυρω στα 13χιλιαρικακια.
ο συνδεσμος αυτος κοβεται και στο ρελαντι υποψιν..
και οπως ξερουν οι γνωστες το φαινομενο ειναι συχνο..

Z4///M
19-05-11, 00:51
οπως το σκεφτομαι και εγω, μαλλον παλι ///Μ, ή αν φυγουμε απο BMW, 911 GT3RS, ή F430 ή murcielago. Δε ξερω για τι λεφτα λετε, προσωπικες (oνειρικες)σκεψεις ειναι αυτες!

Eleni
19-05-11, 06:06
δλδ ποοοσο μπροστα βλεπεις?θες να πεις οτι εισια ετοιμος για οικογενεια????χαχαχαχαχ καλο ρεεεεεεε
καλα μπορεις να συγκρινεις το Μ3 με το Χ3..... μου φαινεσαι λιγο απαραδεκτος..... (ισως παιδακια, σκυλακι, σουπερμαρκετ...... με το Χ3 ταιριαζουν.....) εχεις δει το καινουριο μοντελο? για τα λεφτα του πολυ φτηνη ποιοτητα.....

Thomelef
19-05-11, 08:06
https://www.autofarm.co.uk/news/article/290
η συγκεκριμενη επισκευη κοστιζει αρκετα..μαλλον πιο
σωστα αν γλυτωσει το αλουμινενιο μπλοκ "σκιζει",τσιμπαει γυρω στα 13χιλιαρικακια.
ο συνδεσμος αυτος κοβεται και στο ρελαντι υποψιν..
και οπως ξερουν οι γνωστες το φαινομενο ειναι συχνο..

οκ άρα τρομπέτα και τα 911.
εγώ στο μεταξύ, ακόμα προσπαθώ να βρώ,
ποιός πρότεινε στον δημήτρη να πάρει 911,
και πως η κουβέντα έχει φύγει εκεί...αυτό
που ξέρω, είναι πως ο άνθρωπος έκανε μια
ερώτηση, του δώσαμε δέκα διαφορετικές
γνώμες, εκ των οποίων καμμιά δεν έλεγε,
δημήτρη δώστο και πάρε μια 911. τες πα.
σε BMW forum είμαστε, άρα τα BMW, είναι
και τα καλύτερα...ayeee!!!εσείς δεν μας
είπατε ακόμα τι του προτείνεται να κάνει.
να το δώσει, ή όχι...και αν το δώσει να το
πάρει το Χ3 που σκέφτεται???

Christos 330
19-05-11, 08:50
Εγω ξερω οτι . . .

Καλυτερα ο κοσμος να σε φοβαται παρα να σε λεει κακομοιρη !!!

Ο καθε ενας εχει τις αχολιες του αλλος την αυτοκινηση αλλος τα κουνελακια κτλ !!!

Γουστα ειναι αυτα !!!

4 bmw αλλαξα μεχρι τωρα 2 ο αδερφος μου και δεν ειδα διαφορα του κοσμου !!!

Τωρα στην φαση του πορκι οκ ειναι αλλιως !!!

nikos-Mpacket
19-05-11, 09:57
Δημητρη αγορι μου ασε τα τζιπακια και τα χαζα,μετα το Μ3 ενα ειναι το αμαξι για να κανεις τα γουστα σου 850 CSI.thumb

Ο Γιωργος που εχει τετοιο εργαλειο θα ξερει να σου πει,καθεσαι και ακους τον καθενα μας ενω εχεις κοντα σου τον απολυτο.

Δεν στο ειπε κανενας ομως γιατι αν παρεις τετοιο αμαξι καποιοι με Μτριο εκει στα Βορεια:whistle: θα πρεπει να κρυφτουν αφου θα κυκλοφορουν 2 εργαλεια που θα τους ριχνουν κυαλι.:thumbsup:

Περα απο την πλακα αν πραγματικα θες να δωσεις το Μ3,να παρεις κατι το οποιο πραγματικα γουσταρεις ΕΣΥ και θα ειναι και χρηστικο για την ζωη που κανεις.

bill_m3
19-05-11, 10:07
PORSCHE 911 CABRIO :notworthy: :notworthy:

ΤΕΛΟΣ!!

Θωμά εδώ!!! :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:


Και επιμένω αν δεν πάει σε m3 e93 (αν θέλει cabrio) τότε μόνο 911!!

Όσο γιa το θέμα που είπε ο φίλος toubas, ο μόνος που μπορεί να πάρει θέση σε αυτό είναι ο Δημήτρης, δικό του είναι το μαγαζί και ξέρει τι πελάτες έχει, τα έχω περάσει ολίγον (σχετικά με το μαγαζί και αυτοκίνητο) και ξέρω.

Thomelef
19-05-11, 12:17
ο άνθρωπος έκανε μια ερώτηση για το τι θα πέρναμε στην θέση του,
μετά απο ένα Μ3 Ε46. κάποιοι είπαν τι θα έκαναν, και κάποιοι είπαν
στον δημήτρη 2 - 3 πράγματα, για το αν είναι έξυπνη κίνηση το να
πουλήσει το αμάξι του, ειδικά σε μια εποχή, την οποία ο δημήτρης
δεν έχει και καμμιά ιδιαίτερη καήλα οικονομικώς, για να είναι σε θέση
να πεί πρέπει να πουληθεί το αμάξι. σε κάποιο άλλο θρεντ αν έχετε
δεί, που ο δημήτρης πουλάει την ζέτα, την πουλάει γιατί υπάρχει
αρκετά σοβαρός λόγος. ο άνθρωπος χρειάζεται να πάρει ένα αμάξι,
για να μπορεί ο άνθρωπος να ταξιδεύει άνετα με την γυναίκα του και
την κορούλα του. ΠΡΕΠΕΙ να πουληθεί εκείνο το αμάξι λοιπόν, έστω
και σκοτωμένα, αν δεν υπάρχει οικονομική άνεση για αγορά άλλου
αυτοκινήτου ως οικογενειακού, και το ζήτα να μείνει για τα κέφια του
δημήτρη. απο την άλλη ο πόντιος χωρίς να υπάρχει λόγος, επειδή
βρέθηκε κάποιο ξυπνιοπούλι να του πεί πως πέρνει το αμάξι του για
20 χιλιάρικα, ο δημήτρης μπήκε στην πρίζα. τι να του πούμε εμείς σαν
φίλοι του που είμαστε???κάντο είναι η ευκαιρεία της ζωής σου???

Nikos
19-05-11, 12:33
Εμενα μ'εντυπωσιαζει η ευκολια με την οποια σου προτεινουν το Μ5 Ε60........οκ, απο θεμα επιδοσεων ειναι καλο, αλλα καμια σχεση με αυτο που εχεις συνηθησει με το Μ3. Ειναι ενα αυτοκινητο τεραστιο και παρα πολυ βαρυ και βεβαια ειναι κατι εντελως διαφορετικο με αυτο που εχεις τωρα. Σε οτι αφορα το οδηγικο fun απλα δε συγκρινονται και ας εχει το Μ5 1000 αλογα.
Αλλα ηθελα να ηξερα...... οι μνηστηρες ενος τετοιου αυτοκινητου με φαινομενικα παρα πολυ (πλεον) προσιτη τιμη, αναλογιζονται αραγε ποια ειναι τα λειτουργικα εξοδα ενος τετοιου αυτοκινητου ?
Και ποια ειναι τα εξοδα ΣΩΣΤΗΣ συντηρησης του ? Διοτι αλλο συντηρω και διατηρω ενα τετοιο αυτοκινητο σε τελεια και ΑΣΦΑΛΕΣΤΑΤΗ κατασταση και αλλο το εχω καθαρο και γυαλισμενο και ωπου το παρκαρω αφηνω και 1 κιλο λαδι ,μισο λιτρο βαλβολινες και κανα λιτρο λαδι υδραυλικου........
Μετα το Μ3 Ε46, μαλλον για Μ3 Ε46 θα σου ελεγα δεδομενης της σημερινης οικονομικης καταστασης......

Monsta
19-05-11, 13:53
Μήτσοοοοοοοοοο, σ έχουν μπερδέψει άσχημα ρε.


Να σου δώσω μερικές σοβαρές ιδέες / προτάσεις λοιπόν.


Σε Ε30 6-cyl


https://2.bp.blogspot.com/_9UDz8Dgv1pg/Sv14yQ5ZewI/AAAAAAAAHi8/Fbm3igqqM94/s1600/BMW-E30-M3-HOT-GIRL.jpg
https://i224.photobucket.com/albums/dd196/databass1967/final11.jpg


ή αν θες κάτι πιο 'αγωνιάρικο' πας εδώ


https://forums.pelicanparts.com/uploads3/friday11093564967.jpg


ή εδώ


https://i30.tinypic.com/2yp181t.jpg


σε Benz

https://i474.photobucket.com/albums/rr104/roobe16/8.png
https://i474.photobucket.com/albums/rr104/roobe16/1.png
https://i474.photobucket.com/albums/rr104/roobe16/2.png
https://i474.photobucket.com/albums/rr104/roobe16/3.png
https://i474.photobucket.com/albums/rr104/roobe16/9.png
https://i474.photobucket.com/albums/rr104/roobe16/12.png


σε audi

https://img.photobucket.com/albums/v175/phattydre/kompendium/R8nModel/zb2d6429.jpg
https://img.photobucket.com/albums/v175/phattydre/kompendium/R8nModel/zb2d6475.jpg
https://img.photobucket.com/albums/v175/phattydre/kompendium/R8nModel/zb2d6521.jpg
https://i220.photobucket.com/albums/dd182/s4exy/Silver21b.jpg


Εύχομαι να σε κατατόπισα κάπως ...

manos///3
19-05-11, 14:01
.................................................. .........το χαος!

gyiama
19-05-11, 14:27
Εμενα μ'εντυπωσιαζει η ευκολια με την οποια σου προτεινουν το Μ5 Ε60........οκ, απο θεμα επιδοσεων ειναι καλο, αλλα καμια σχεση με αυτο που εχεις συνηθησει με το Μ3. Ειναι ενα αυτοκινητο τεραστιο και παρα πολυ βαρυ και βεβαια ειναι κατι εντελως διαφορετικο με αυτο που εχεις τωρα. Σε οτι αφορα το οδηγικο fun απλα δε συγκρινονται και ας εχει το Μ5 1000 αλογα.
Αλλα ηθελα να ηξερα...... οι μνηστηρες ενος τετοιου αυτοκινητου με φαινομενικα παρα πολυ (πλεον) προσιτη τιμη, αναλογιζονται αραγε ποια ειναι τα λειτουργικα εξοδα ενος τετοιου αυτοκινητου ?
Και ποια ειναι τα εξοδα ΣΩΣΤΗΣ συντηρησης του ? Διοτι αλλο συντηρω και διατηρω ενα τετοιο αυτοκινητο σε τελεια και ΑΣΦΑΛΕΣΤΑΤΗ κατασταση και αλλο το εχω καθαρο και γυαλισμενο και ωπου το παρκαρω αφηνω και 1 κιλο λαδι ,μισο λιτρο βαλβολινες και κανα λιτρο λαδι υδραυλικου........
Μετα το Μ3 Ε46, μαλλον για Μ3 Ε46 θα σου ελεγα δεδομενης της σημερινης οικονομικης καταστασης......

αυτο ειπα και γω Νικο απλα το ειπα πιο πλαγιως γιατι πολλοι παρεξιγησιαριδες υπαρχουν και μπορει καποιος να το επαιρνε προσωπικα το θεμα!!!!thumb

gyiama
19-05-11, 14:28
καλα μπορεις να συγκρινεις το Μ3 με το Χ3..... μου φαινεσαι λιγο απαραδεκτος..... (ισως παιδακια, σκυλακι, σουπερμαρκετ...... με το Χ3 ταιριαζουν.....) εχεις δει το καινουριο μοντελο? για τα λεφτα του πολυ φτηνη ποιοτητα.....

εεεε??????????:shok::shok:μαλλον καπου το χασαμε το θεμα.......thumb

Nikos
19-05-11, 15:18
αυτο ειπα και γω Νικο απλα το ειπα πιο πλαγιως γιατι πολλοι παρεξιγησιαριδες υπαρχουν και μπορει καποιος να το επαιρνε προσωπικα το θεμα!!!!thumb

Ας το παρει προσωπικα οποιος θελει.....αλλωστε αυτη ειναι η αληθεια...και κατι τετοιοι παρεξηγιαρηδες ειναι που κυκλοφορουν κατι χρεπια Μ3 , Μ5, που νομιζουν οτι η αποκτηση ενος (παλαι ποτε) πανακριβου αυτοκινητου σταματα στην τιμη που πληρωσαν για να το αποκτησουν (1/4-1/5 της τιμης καταλογου)......γι αυτο και βλεπεις κατι ματρακαδες (καποτε ενδοξα μοντελα) να κυκλοφορουν χωρις λαστιχα, με τα ιδια λαδια για 50,000χλμ, με φαγωμενα τακακια, με δισκους φρενων με πατουρα 2 εκατοστων, με εξατμισεις που ακουγονται να κροταλιζουν στο "ντουβαρι εκει κειθε" (κατα τον αγαπημενο μας "σαραντατριο"), με κολλημενα υδραυλικα ωστηρια να κοπανανε και ν'ακουγονται 3 γειτονιες παραπερα, με ΟΛΑ τα σινεμπλοκ κομμενα απο εμπρος εως πισω....και το καλυτερο......οταν πανε για ελεγχο σε καποιο συνεργειο, ο μαστορας βαζει αδιαβροχο και κραταει ομπρελλα για να μπει απο κατω.....το χαος....και εκει ειναι που σπαζεσαι τρελλα, οταν συντηρεις ενα αυτοκινητο by the book για πολλες χιλιαδες χιλιομετρα και οταν θες να το πουλησεις ερχεται ενα μακακισμενο και σου λεει "ξερεις αυτα τα δινουν τοσο στο car.gr, οποτε αν θες δινω μονο τοσα"....... εχεις πληρωσει μια περιουσια για να εχεις ενα αρτια συντηρημενο και κυριως ΑΣΦΑΛΕΣ αυτοκινητο και στο συγκρινουν με τα χρεπια που ειναι για παλιοσιδερα........εχω αδικο ???

Thomelef
19-05-11, 16:02
Ας το παρει προσωπικα οποιος θελει.....αλλωστε αυτη ειναι η αληθεια...και κατι τετοιοι παρεξηγιαρηδες ειναι που κυκλοφορουν κατι χρεπια Μ3 , Μ5, που νομιζουν οτι η αποκτηση ενος (παλαι ποτε) πανακριβου αυτοκινητου σταματα στην τιμη που πληρωσαν για να το αποκτησουν (1/4-1/5 της τιμης καταλογου)......γι αυτο και βλεπεις κατι ματρακαδες (καποτε ενδοξα μοντελα) να κυκλοφορουν χωρις λαστιχα, με τα ιδια λαδια για 50,000χλμ, με φαγωμενα τακακια, με δισκους φρενων με πατουρα 2 εκατοστων, με εξατμισεις που ακουγονται να κροταλιζουν στο "ντουβαρι εκει κειθε" (κατα τον αγαπημενο μας "σαραντατριο"), με κολλημενα υδραυλικα ωστηρια να κοπανανε και ν'ακουγονται 3 γειτονιες παραπερα, με ΟΛΑ τα σινεμπλοκ κομμενα απο εμπρος εως πισω....και το καλυτερο......οταν πανε για ελεγχο σε καποιο συνεργειο, ο μαστορας βαζει αδιαβροχο και κραταει ομπρελλα για να μπει απο κατω.....το χαος....και εκει ειναι που σπαζεσαι τρελλα, οταν συντηρεις ενα αυτοκινητο by the book για πολλες χιλιαδες χιλιομετρα και οταν θες να το πουλησεις ερχεται ενα μακακισμενο και σου λεει "ξερεις αυτα τα δινουν τοσο στο car.gr, οποτε αν θες δινω μονο τοσα"....... εχεις πληρωσει μια περιουσια για να εχεις ενα αρτια συντηρημενο και κυριως ΑΣΦΑΛΕΣ αυτοκινητο και στο συγκρινουν με τα χρεπια που ειναι για παλιοσιδερα........εχω αδικο ???

καθόλου.
πρίν μία ώρα άφησα το δικό μου στο συνεργείο, για βαλβίδες, λάδια, φίλτρο
βάνος, βαλβολίνες διαφορικού. εκεί ήταν και ένας ακόμα με ένα 46άρι Μ3 που
τον είδα για πρώτη φορά, και σχολίασε αυτά που σημείωνε ο μηχανικός για το
αμάξι μου...κααααααααααααλά. κάτι τέτοιοι είναι που στο τέλος τα παίρνουν
όλα στο χέρι. σκαλίζουν σκαλίζουν κάνοντας τους ψύρες και τους γνώστες,
και στο τέλος τα χαλάνε. το αμάξι πέρα απο λάδια και καλό σκήσιμο δεν θέλει
τπτ άλλο. Μ3 είναι. τι μπορεί να πάθει...και αυτά τα γράφω, κατά λέξη όπως
τα είπε. φυσικά δεν έδωσα σημασία, μιάς και ο μηχανικός που μου έκανε και μια
εξυπηρέτηση να με επιστρέψει σπίτι, στο αμάξι μου είπε πως το συγκεκριμένο
αμάξι, είναι ένα μπουρδέλο και μισό. τον έχουμε πεί 800 φορές ρε μλκ μου λέει,
έστω βαλβολίνες να αλλάξουμε, που το αμάξι έχει 130.000χιλιόμετρα, και αυτός
μας λέει ότι η bmw, τα έχει για μια ζωή.

ΔημήτρηςΜ3
19-05-11, 16:15
Μήτσοοοοοοοοοο, σ έχουν μπερδέψει άσχημα ρε.


Να σου δώσω μερικές σοβαρές ιδέες / προτάσεις λοιπόν.


Σε Ε30 6-cyl


https://2.bp.blogspot.com/_9UDz8Dgv1pg/Sv14yQ5ZewI/AAAAAAAAHi8/Fbm3igqqM94/s1600/BMW-E30-M3-HOT-GIRL.jpg
https://i224.photobucket.com/albums/dd196/databass1967/final11.jpg


ή αν θες κάτι πιο 'αγωνιάρικο' πας εδώ


https://forums.pelicanparts.com/uploads3/friday11093564967.jpg


ή εδώ


https://i30.tinypic.com/2yp181t.jpg


σε Benz

https://i474.photobucket.com/albums/rr104/roobe16/8.png
https://i474.photobucket.com/albums/rr104/roobe16/1.png
https://i474.photobucket.com/albums/rr104/roobe16/2.png
https://i474.photobucket.com/albums/rr104/roobe16/3.png
https://i474.photobucket.com/albums/rr104/roobe16/9.png
https://i474.photobucket.com/albums/rr104/roobe16/12.png


σε audi

https://img.photobucket.com/albums/v175/phattydre/kompendium/R8nModel/zb2d6429.jpg
https://img.photobucket.com/albums/v175/phattydre/kompendium/R8nModel/zb2d6475.jpg
https://img.photobucket.com/albums/v175/phattydre/kompendium/R8nModel/zb2d6521.jpg
https://i220.photobucket.com/albums/dd182/s4exy/Silver21b.jpg


Εύχομαι να σε κατατόπισα κάπως ...

mammyo mammy... θελω γαλατακι :shok::shok:

pilot
19-05-11, 16:44
αν κάποιος είδε αυτοκίνητα στο ποστ του Αρη είναι gay!!! :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

katsaraios
19-05-11, 17:42
παντως Δημητρη αν σκεφτεσαι για σειρα Χ θα σου προτεινα diesel Χ5 (αν και θα στεναχωρησω τον φιλο μου ΝΙΝΟ χ3) καθως ειναι σε πολλα θεματα ανωτερο απο το μικρο του αδελφακι.επισης με λιγοτερα προληματα απο το Χ3.

και την σημερινη εποχη (κανεις εξαλου δεν γνωριζει τις προσωπικες αναγκες η υποχρεωσεις του καθενα μας) οπως βλεπεις ΟΛΑ τα αυτοκινητα εχουν πτωση τιμης,εσυ θα αποφασισεις με βαση τις αναγκες χρησης και το γουστο αν και τι θα παρεις αν δωσεις το τερατακι.

Nino
19-05-11, 18:05
Σιγά να μην στεναχωρηθω Γιώργο!!
Και τι πήρα ξέρω και γιατί το πήρα! και το σημαντικότερο το τι μπορώ να έχω.
Αν μπορούσα να πάω σε Χ5 θα είχα παει ( έξοδα συντήρησης)
Εδώ μας τιναξαν τη πυτιριδα,με τέλη καύσιμα τεκμήρια,οικονομικά μέτρα,σκέψου να είχα και περισσότερα κυβικά.
Τεσπα όπως έχω γράψει και παλαιότερα το αμάξι πρέπει να σε ευχαριστεί και να σου διευκολύνει τη Ζωη και αυτό ο καθένας το ορίζει μόνος του.

nikos1400
19-05-11, 18:19
Σιγά να μην στεναχωρηθω Γιώργο!!
Και τι πήρα ξέρω και γιατί το πήρα! και το σημαντικότερο το τι μπορώ να έχω.
Αν μπορούσα να πάω σε Χ5 θα είχα παει ( έξοδα συντήρησης)
Εδώ μας τιναξαν τη πυτιριδα,με τέλη καύσιμα τεκμήρια,οικονομικά μέτρα,σκέψου να είχα και περισσότερα κυβικά.
Τεσπα όπως έχω γράψει και παλαιότερα το αμάξι πρέπει να σε ευχαριστεί και να σου διευκολύνει τη Ζωη και αυτό ο καθένας το ορίζει μόνος του.

...και σαφως πρεπει να μας υπηρετει και οχι να το υπηρετουμε.
thumb

ειναι ενα εργαλειο.
τι εργαλειο χρειαζεται ο καθενας, αυτος ξερει.

fanisk
19-05-11, 19:39
Ας το παρει προσωπικα οποιος θελει.....αλλωστε αυτη ειναι η αληθεια...και κατι τετοιοι παρεξηγιαρηδες ειναι που κυκλοφορουν κατι χρεπια Μ3 , Μ5, που νομιζουν οτι η αποκτηση ενος (παλαι ποτε) πανακριβου αυτοκινητου σταματα στην τιμη που πληρωσαν για να το αποκτησουν (1/4-1/5 της τιμης καταλογου)......γι αυτο και βλεπεις κατι ματρακαδες (καποτε ενδοξα μοντελα) να κυκλοφορουν χωρις λαστιχα, με τα ιδια λαδια για 50,000χλμ, με φαγωμενα τακακια, με δισκους φρενων με πατουρα 2 εκατοστων, με εξατμισεις που ακουγονται να κροταλιζουν στο "ντουβαρι εκει κειθε" (κατα τον αγαπημενο μας "σαραντατριο"), με κολλημενα υδραυλικα ωστηρια να κοπανανε και ν'ακουγονται 3 γειτονιες παραπερα, με ΟΛΑ τα σινεμπλοκ κομμενα απο εμπρος εως πισω....και το καλυτερο......οταν πανε για ελεγχο σε καποιο συνεργειο, ο μαστορας βαζει αδιαβροχο και κραταει ομπρελλα για να μπει απο κατω.....το χαος....και εκει ειναι που σπαζεσαι τρελλα, οταν συντηρεις ενα αυτοκινητο by the book για πολλες χιλιαδες χιλιομετρα και οταν θες να το πουλησεις ερχεται ενα μακακισμενο και σου λεει "ξερεις αυτα τα δινουν τοσο στο car.gr, οποτε αν θες δινω μονο τοσα"....... εχεις πληρωσει μια περιουσια για να εχεις ενα αρτια συντηρημενο και κυριως ΑΣΦΑΛΕΣ αυτοκινητο και στο συγκρινουν με τα χρεπια που ειναι για παλιοσιδερα........εχω αδικο ???

thumbthumbthumb

E60_Arkadia
19-05-11, 20:33
Εγω κανα Ε60 θα επαιρνα ή 325 Ε90,για πιο ηπιες καταστασεις σε σχεση με το Μ3,αν ηθελα κατι ανωτερο τοτε Μ5 Ε60..

ΔημήτρηςΜ3
19-05-11, 21:18
xa αν επερνα κατι σε e9x απο την αλλη μερα ξανα μαζεμα
για να το κανω Μ3 οποτε μπαααααα

Leonidas_E39
19-05-11, 21:21
Μητσο Μ5 Ε39 εκει που εχουν παει οι τιμες ειναι δελεαρ η αγορα ενος τετοιου αυτοκινητου.

Το θεμα ειναι να μην υπαρχει προβλημα με τις εφοριεςς και να μπορεις να το δικαιολογησεις.

ΔημήτρηςΜ3
19-05-11, 21:27
δεν ειμαι 100% σιγουρος αλλα δεν εχω προβλημα Λεω!

Christos 330
19-05-11, 21:29
xa αν επερνα κατι σε e9x απο την αλλη μερα ξανα μαζεμα
για να το κανω Μ3 οποτε μπαααααα

Σε βαριεμαι ωρες ωρες ρε γμτ !!!!

Τι εχουμε πει και ξερεις οτι ειναι σωστο ; ; ;

Βγαλε τα τροπετ απο μεσα σου !!!

Στο 2011 ζουμε αδερφε . . .

Τα κανες τα ζησες ΟΧΙ ΞΑΝΑ !!!!

Αυτα ειναι για μια φορα ετσι και αλλιως !!!!

Ξερω μην βαρας το ιδιο ειμαι και εγω με σενα ωρες ωρες σαλευει το

μυαλο μου . . .

Ξυπναω και λεω οκ τελος ξεκιναω αλλα..................

ΣΥΝΕΡΧΟΜΑΙ !!!!!!

Thomelef
19-05-11, 21:32
θεωρώ πως είναι λίγο τρέλα η αγορά ενός 5λιτρου ν8 ///Μ την σήμερον ημέρα.
πάντως, τις τελευταίες 2 μέρες μου έχει κινηθεί η περιέργεια και μένα για το τι
θα μπορούσα να πάρω μετά το 46άρι. το μοναδικό που θα έπαιρνα, είναι αυτό το
τρομπέτο csl που ποσταρα πιο πρίν...και αυτό, μόνο αν έδινα το δικό μου στα ίδια
λεφτά...άντε να συμπλήρωνα κάνα 2χίλιαρο. αλλιώς ούτε που το σκέφτομαι...

nikos ///M
19-05-11, 21:34
αφου ο ανθρωπος ειναι ποντιος!!!!!!!!!!!
γινεται να καταλαβει?
δεν γινεται!!!

Christos 330
19-05-11, 21:37
θεωρώ πως είναι λίγο τρέλα η αγορά ενός 5λιτρου ν8 ///Μ την σήμερον ημέρα.
πάντως, τις τελευταίες 2 μέρες μου έχει κινηθεί η περιέργεια και μένα για το τι
θα μπορούσα να πάρω μετά το 46άρι. το μοναδικό που θα έπαιρνα, είναι αυτό το
τρομπέτο csl που ποσταρα πιο πρίν...και αυτό, μόνο αν έδινα το δικό μου στα ίδια
λεφτά...άντε να συμπλήρωνα κάνα 2χίλιαρο. αλλιώς ούτε που το σκέφτομαι...

Θωμα αν σκεφτεις λιγο ποιο πρακτικα και πουλησεις το Μ3 σου

σε μια λογικη τιμη για τα σημερινα δεδομενα . . .

Και αραξεις κανα 2-3 μηνακια θα δεις πολυ πραμα για πουληση !!!

Μεχρι και η στουτγαρδη θα ειναι πολυ ευκολο θεμα . . .

ΔημήτρηςΜ3
19-05-11, 21:47
αχαχαχχ ρε αφου εχω το γνωθης εαυτο

nikos ///M
19-05-11, 21:49
:th_Laie_67-1::hystericalbs1::hystericalbs1:
τι εχεις???????????????????
:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

ΔημήτρηςΜ3
19-05-11, 21:51
τι δε καταλαβες???????????????????????????????? ??????????

Thomelef
19-05-11, 21:58
Θωμα αν σκεφτεις λιγο ποιο πρακτικα και πουλησεις το Μ3 σου

σε μια λογικη τιμη για τα σημερινα δεδομενα . . .

Και αραξεις κανα 2-3 μηνακια θα δεις πολυ πραμα για πουληση !!!

Μεχρι και η στουτγαρδη θα ειναι πολυ ευκολο θεμα . . .

χρηστάκο...εγώ 335 δεν παίρνω. Μ3 Ε9Χ επίσεις δεν παίρνω, άσε που θα πρέπει να
δώσω και άλλα τόσα απο πάνω απο όσα θα πάρω για το δικό μου. πιο αργό επίσεις
δεν παίρνω. τζίπ απο την άλλη, προτιμώ να βγάλω δίπλωμα μηχανής, παρά να
οδηγάω ένα μέτρο πάνω απο την άσφαλτο. 911 που θα ήθελα, επίσεις δεν παίρνω.
εκεί θα πρέπει να δώσω τα τριπλά απο αυτά που θα πάρω για το δικό μου...
το μοναδικό που θα έπαιρνα, όπως είπα είναι το τρόμπετ που είναι φουλ csl,
μιάς και δεν με πολυαπασχολεί το γεγονός ότι δεν είναι γνήσιο. να το σκίσω
θέλω. όχι να το κάνω διαφήμιση πως έχω the real thing. άλωστε όπως πολύ
σωστά λέει και το τραγούδι των U2, και με την τιμή που πουλιέται, το αμάξι
είναι even better that the real thing...

ΔημήτρηςΜ3
19-05-11, 22:00
σκεψου οτι ειμαι και στα βουνα διπλα ειμαι φουλ ski το χειμωνα γι αυτο σκεφτομαι για 4χ4

Thomelef
19-05-11, 22:04
ε άμα γουστάρεις βουνά, πάνε πάρτο και τελείωνε.

ΔημήτρηςΜ3
19-05-11, 22:07
φετος παω πηγαδια και οταν ηρθε η ωρα να φυγω
οδικη κοντεψε να με κατεβασει απο το βουνο

Thomelef
19-05-11, 22:15
ε δεν είναι και ο λόγος για να δώσεις το αμάξι και να πάρεις τζιπ. εκτός και αν θέλεις να είσαι
μέρα παρά μέρα στο βουνό...τέλος πάντων ρε μήτσο. εσύ ξέρεις τι θές...εγώ κάνω και μια ωραία
διακοπή συνδρομής στο θρεντ, μιάς και δεν έχει άλλο νόημα η περαιτέρω συζήτηση επί του θέματος.
καλορίζικο το επόμενο αν τελικά δώσεις το τρόμπετ.

HULK
19-05-11, 22:21
Κατσε να παρω την μαμα σου τηλεφωνο περιμενε....

katsaraios
19-05-11, 22:27
σε κοβω για RANGE ROVER Δημητροοοοο
εξαλου ειναι και με BMW μοτερ ρε συ τρελε :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

ΔημήτρηςΜ3
19-05-11, 22:34
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxxxaxaxaxaxaxaxa

toubas
19-05-11, 22:47
σε κοβω για RANGE ROVER Δημητροοοοο
εξαλου ειναι και με BMW μοτερ ρε συ τρελε :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:


εδω εισαι μιτσο και το απλο για να εχεις να ριξεις και σε αυτο να το κανεις οπως θες...:whistle:

δεν είναι τυχαιο οτι ολοι οι κυνηγοι χρησιμοποιουν lada nιva :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

παρτο να τελειωνουμε...............

ΔημήτρηςΜ3
19-05-11, 22:57
εδω εισαι μιτσο και το απλο για να εχεις να ριξεις και σε αυτο να το κανεις οπως θες...:whistle:

δεν είναι τυχαιο οτι ολοι οι κυνηγοι χρησιμοποιουν lada nιva :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

παρτο να τελειωνουμε...............:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Stunt Mike
19-05-11, 23:17
σκεψου οτι ειμαι και στα βουνα διπλα ειμαι φουλ ski το χειμωνα γι αυτο σκεφτομαι για 4χ4

Κι εγω ανεβαινω συνεχεια στα βουνα για snowboard,οποτε μην απαρνηθεις το Μ3...βαλε χιονολαστιχα!
Αν και τελευταια παω με Jeep κι εγω πανω...

katsaraios
19-05-11, 23:20
σε κοβω για RANGE ROVER Δημητροοοοο
εξαλου ειναι και με BMW μοτερ ρε συ τρελε :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
παιρνει και κομπρεσσορα !!!

εδω εισαι μιτσο και το απλο για να εχεις να ριξεις και σε αυτο να το κανεις οπως θες...:whistle:

δεν είναι τυχαιο οτι ολοι οι κυνηγοι χρησιμοποιουν lada nιva :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

παρτο να τελειωνουμε...............

αυτο παιρνει καμινετο :hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

ΔημήτρηςΜ3
19-05-11, 23:49
εεεεε ειστε αρρωστει και οι 2!

m_power_lunatic
20-05-11, 07:46
Δημητρη να σου πω και εγω την γνωμη μου.....

Πρωτον ο Θωμας εχει δικαιο για αυτο που σου λεει οτι σε αυτης της κατηγοριας και τυπου αυτοκινητο η Μ3 Ε46 ειναι αξεπεραστη τωρα και για αρκετο καιρο ακομα.

Δευτερον εχεις δικαιο και εσυ για τα χρηματα που σου δινουνε,αν σου δινει 20χιλιαρικα στο χερι για μετατροπη Μ3 Ε46 (οσο και αν ακουγεται περιεργο πολυ το θεωρουν πλεονεκτημα στις μερες μας) κανε το σταυρο σου και σταυροφιλα κα μεγαλη αγκαλια σε αυτον που στο προτεινε.Αν κουραστηκες απο το μπαξιμο,θες κατι διαφορετικο κτλ ΔΩΣΤΟ ΤΩΡΑ.Ερχεται ακομα μεγαλυτερη κατρακυλα για τα Μ3 Ε46 (τωρα παει για 1200ευρω σημα το 2012).Καταλαβαινω να θες κατι διαφορετικο (πολλοι γνωστοι ασχολουνται συνεχεια,χωνουν-χωνουν χρημα και ξαφνικα βαρεμαρα και πουλημα για κατι εντελως διαφορετικο),το εχω δει το σκηνικο απειρες φορες εδω και πολλα χρονια απλα μην σου φαινεται περιεργο που μερικοι ανθρωποι (Θωμας,εγω και αλλοι) κυλαει βενζινη στο αιμα και χρονομετρο στο μυαλο και δεν θα μπορουσαμε ποτε αν ηταν να εχουμε ΕΝΑ μονο αμαξι να περναμε τζιπ ή ΓΑΜΠΡΙΟ κτλ.

Αυτα φιλικα και με καλη διαθεση απο ενα απολυτο και αφοσιωμενο petrolhead!!!!!!

Y.Γ Φιλε ξερεις τι θα σου πω τωρα ομως εεεε??????

ΜΗΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ ΟΜΩΣ!!!!!

ΔημήτρηςΜ3
20-05-11, 10:16
ok δεν σας το ειχα πει αλλα ειχα στο πισω μερος του εγκεφαλου μου ειχα e46 M3 cabrio ενας ενας ομως το κραξιμο.. τωρα που κολαει Χ3-5 ME M3 cabrio????? πουθενα απλα
ηταν ενα ακομα αμαξι που ειχα κ@υλα!!! με οσο μου εχετε μου λετε να μη δωσω το ///Μ
ok δεν θα ειναι coupe cabrio ομως??? ειναι σκεψεις που κανω και εχω πελαγώσει
ερε προβληματα που εχουμε πρωι πρωι..

mormon
20-05-11, 10:25
Μητσο ακουσε εμενα και δεν θα χασεις!
παρε ενα range rover βαλτου 24αρια ζαντολαστιχα με SPINERS ΝΙΚΕΛ
φουλ ηχεια και ενισχυτες ρυθμιζομενη αναρτηση να αυξομειωνεις το υψος
φορα οτι ασημικο και αλυσιδα εχεις
και θα εισαι πρωτος!
ο ερχοντας της πιτσας σε λεω!!

περαν της πλακας τοσος κοπος και χρημα ειναι κριμα για 20000ευρω
σιγουρα εχουμε δωσει παρα πολυ περισσοτερα!
κρατα το και καντω μοναδικο!!

bill_m3
20-05-11, 11:59
Δημήτρη σου έχω ευκαιρία, ανταλλαγή με το δικό μου, δεν θέλω να μου δώσεις τίποτα, μέσα σε ενα μήνα το έχεις κάνει μ3!!!!!!!!

Αν έχεις την οικονομική άνεση πάρε αυτό που γουσταρεις και τέρμα!!!

ΔημήτρηςΜ3
20-05-11, 14:39
το δικο σου και ενα 4 και ερχομαι αυριο να το αφησω!

HULK
20-05-11, 15:04
Ετοιμο το deal απο εκει που δεν το περιμενε κανεις.Βασιλη δεν χρειαζεται να σου δωσει κιολας εσυ θα του δωσεις, ακομα καλυτερα :D

Thomelef
20-05-11, 15:59
https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=8190
έλα εδώ τα καλά τρόμπετ λέμε...μήτσο σε βλέπω να γίνεσαι ανάρπαστος σε λίγο καιρό...
ενώ τα ορίτζιναλ θα πέφτουν, το μήτσου θα ανεβαίνει λόγο ζήτησης...χαχαχαχαχαχαχα

bill_m3
20-05-11, 16:19
το δικο σου και ενα 4 και ερχομαι αυριο να το αφησω!

Βαλτός είσαι????????????
Με βάζεις σε σκέψεις :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ttjohn
20-05-11, 16:25
και επειδη ποτε δε ξερουμε τι μας ξημερωνει αν θα πουλουσατε
το Ε46 Μ3 σας τι θα περνατε μετα????
δε ξερω αλλα μαλλον κατα Χ5 η Χ3 βλεπω.. εγω εσεις τι θα αγοραζατε???
Ετσι οπως παν τα πραματα για πουντο βλεπω:original:

ΔημήτρηςΜ3
20-05-11, 17:12
οχι τιποτα αλλο αλλα κανα 4αρι θελει για το κανω Μ3 Bασιλη αχαχαχ

A8hnaios
20-05-11, 17:28
μετα το Μ3 τι?????

Dodge Viper SRT 10 coupe

https://www.google.gr/search?q=doch+viper&hl=el&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=QYfWTZKsNYi7hAeR6eHPBg&sqi=2&ved=0CBoQsAQ&biw=1440&bih=785

aristent
20-05-11, 17:35
https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=8190
έλα εδώ τα καλά τρόμπετ λέμε...μήτσο σε βλέπω να γίνεσαι ανάρπαστος σε λίγο καιρό...
ενώ τα ορίτζιναλ θα πέφτουν, το μήτσου θα ανεβαίνει λόγο ζήτησης...χαχαχαχαχαχαχα

:hystericalbs1::th_Laie_67-1::thumbsup:...βαλτος ειναι ο φιλος που το ζηταει?????...διαβασε το θρεντ μηπως???!!!!:th_Laie_67-1::thumbsup:


Δημήτρη σου έχω ευκαιρία, ανταλλαγή με το δικό μου, δεν θέλω να μου δώσεις τίποτα, μέσα σε ενα μήνα το έχεις κάνει μ3!!!!!!!!

Αν έχεις την οικονομική άνεση πάρε αυτό που γουσταρεις και τέρμα!!!

Βαλτος να τον τρελλανεις και εσυ Μπιλι!!!!:th_Laie_67-1:...ουτε τζιπ ουτε τιποτα ηθελε,.....ΓΑΜΠΡΙΟ ΗΘΕΛΕ!!!:thumbsup::thumbsup::thumbsup:


το δικο σου και ενα 4 και ερχομαι αυριο να το αφησω!

Βρε Δημητρακη,προσεξε προσθεση 14.800+4.000=18.800 Μ3 ο Βασιλακης????....αντε Μπιλ!!!!!!:thumbsup:


οχι τιποτα αλλο αλλα κανα 4αρι θελει για το κανω Μ3 Bασιλη αχαχαχ

....στη συνεχεια 18,800+4,000=22,800 Μ3 Γαμπριο ο Δημητρακης???? ωραιοτατα!!!!!.....για να δω τραμπες/μετατροπες/μπαξιματα!!!!:thumbsup:

Thomelef
20-05-11, 17:40
με 4 χιλιάρικα δεν γίνεται Μ, τον κώλο του κάτω να βαράει.στην καλύτερη, να φέρει μοτέρ
με σαζμάν στα 3.5 χιλιάρικα. χώρια όλα τα υπόλοιπα.

aristent
20-05-11, 17:45
Καλα σιγουρα δεν ξερω τιμες για μετατροπες,.....αλλα του Μπιλ μεσα/εξω ειναι...:wub::wub::wub:

Κουκλα!!!
https://i3.photos.scar.gr/1407/1407447_1_b.jpg
https://i3.photos.scar.gr/1407/1407447_K_b.jpg

aristent
20-05-11, 17:49
βγαζει και καλες φωτο,παναθεμα τον!!!!
https://i3.photos.scar.gr/1407/1407447_Z_b.jpg

Ρε Δημητρη που να βγεις στη Ναουσα για καφε με αυτο το οχημα,.....ξεσκεπαστος....εδω με το Μ3 και εχεις θεμα!!!:thumbsup:

υπολοιπες φωτο εδω:https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/1407447/

Thomelef
20-05-11, 17:53
ωωωωωωωω κούκλα...πρώτη φορά το βλέπω...πάλι δουλειές στα φτερά ρε μήτσο???

nikos ///M
20-05-11, 17:57
Πολυ ωραιο βασιλη!!!
να το χερεσαι!!!

ΔημήτρηςΜ3
20-05-11, 18:37
πω Βασιλη τι μου κανεις τωραααααα ερχετε και καλοκαιρι!!!!
φουλ τα μελαχρινα μεσα στο cab.... και δωσε και παρε...

ΔημήτρηςΜ3
20-05-11, 18:38
ωωωωωωωω κούκλα...πρώτη φορά το βλέπω...πάλι δουλειές στα φτερά ρε μήτσο???
τι καλα που το αλαζω τα ματια....thumb

Thomelef
20-05-11, 18:57
πάντως μλκ αν το δώσεις, κάνε κουμάντο με το ζαντικό...δεν ξέρω τι και πως, κανόνισε...

ΔημήτρηςΜ3
20-05-11, 19:03
πάντως μλκ αν το δώσεις, κάνε κουμάντο με το ζαντικό...δεν ξέρω τι και πως, κανόνισε...

αχαχαχαχ εισαι 3 σε λιστα....
ειχε μια ευκαιρια σα τισ δικες μου μαζι με λαστιχα αλλα το πουλι πεταξε..

Thomelef
20-05-11, 19:11
αχαχαχαχ εισαι 3 σε λιστα....
ειχε μια ευκαιρια σα τισ δικες μου μαζι με λαστιχα αλλα το πουλι πεταξε..

αν πάρεις κάμπριο για τρόμπετ και κανονίσεις με τα ζαντικά, θα έχεις έτοιμο το
πίσω ντιφιούζερ, φρένα μπρος πίσω κομπλέ, και προφυλακτήρα για τα πρισμένα
φτερά που θα κάνεις...:original: για να μην με πιάσουν και τα χουβαρδαλίκια μου,
και σου πώ και για διαφορικό...σε μια βδομάδα θα έχω άλλο ένα 3.91...έστειλα
το μαμά που καθόταν στην αποθήκη στον νικολάι, και μου στέλνει το 3.91 που
είχε...ανέβηκα καθόλου στην λίστα???:th_Laie_67-1:

Leonidas_E39
20-05-11, 19:12
αν πάρεις κάμπριο για τρόμπετ και κανονίσεις με τα ζαντικά, θα έχεις έτοιμο το
πίσω ντιφιούζερ, φρένα μπρος πίσω κομπλέ, και προφυλακτήρα για τα πρισμένα
φτερά που θα κάνεις...:original: για να μην με πιάσουν και τα χουβαρδαλίκια μου,
και σου πώ και για διαφορικό...σε μια βδομάδα θα έχω άλλο ένα 3.91...έστειλα
το μαμά που καθόταν στην αποθήκη στον νικολάι, και μου στέλνει το 3.91 που
είχε...ανέβηκα καθόλου στην λίστα???:th_Laie_67-1:


Ωπα Θωμα τι εγινε αρχισαμε τα λαδώματα ? :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

ΔημήτρηςΜ3
20-05-11, 19:15
αν πάρεις κάμπριο για τρόμπετ και κανονίσεις με τα ζαντικά, θα έχεις έτοιμο το
πίσω ντιφιούζερ, φρένα μπρος πίσω κομπλέ, και προφυλακτήρα για τα πρισμένα
φτερά που θα κάνεις...:original: για να μην με πιάσουν και τα χουβαρδαλίκια μου,
και σου πώ και για διαφορικό...σε μια βδομάδα θα έχω άλλο ένα 3.91...έστειλα
το μαμά που καθόταν στην αποθήκη στον νικολάι, και μου στέλνει το 3.91 που
είχε...ανέβηκα καθόλου στην λίστα???:th_Laie_67-1:

εεεεεεεεεεεεε εισαι το νουμερο 1 Θωμα...:thumbsup::thumbsup:

Leonidas_E39
20-05-11, 19:17
Μητσο θα του βάλεις Angel Eyes πριν το δωσεις.:shok:



Εισαι μουρλοκομειο τελικα.:original:

pilot
21-05-11, 02:21
εεεεεεεεεεεεε εισαι το νουμερο 1 Θωμα...:thumbsup::thumbsup:

α στα διαλα ρε!!!:ranting2:




κανονίζω ραντεβού με αεροσυνοδούς.. κάθε βδομάδα και άλλη!

ΔημήτρηςΜ3
21-05-11, 03:14
α στα διαλα ρε!!!:ranting2:




κανονίζω ραντεβού με αεροσυνοδούς.. κάθε βδομάδα και άλλη!

:hystericalbs1::hystericalbs1:
τι εχεις να μου δωσεις πεεεεεεεεε :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Eleni
21-05-11, 04:49
Μετα απο το Μ3 μου θα παω για πορσικο!!!! Συγκεκριμενα το 996 TURBO or to 997 turbo or to 997 GT3 και αν δεν τα καταφερω οικονομικως θα χτυπησω κανα VETTE ZO6 505 HP.
και που θα το πηγαινεις? η περιοχη ειναι ο βασιλιας της λακουβας, ασε που το οριο ειναι 35 μιλια μεσα και εξω 55 - 60 ... τι να σου λεω, τα πρωινα οδηγω ενα κουβα (Toyota Prius Hybrid)του γραφειου μου με συμβατικες /κυβερνητικες πινακιδες και με εχουν σταματησει 3 φορες μεσα σε 2 μηνες..... και να φανταστεις πηγαινα μονο με 80 μιλια........ φυσικα την γλυτωνω καθε φορα ( προς το παρων)... που θα πας με 505 αλογακια??????? δεν τα λυπασαι που δεν θα μπορουν να ανασανουν????????

zannis
21-05-11, 06:05
και που θα το πηγαινεις? η περιοχη ειναι ο βασιλιας της λακουβας, ασε που το οριο ειναι 35 μιλια μεσα και εξω 55 - 60 ... τι να σου λεω, τα πρωινα οδηγω ενα κουβα (Toyota Prius Hybrid)του γραφειου μου με συμβατικες /κυβερνητικες πινακιδες και με εχουν σταματησει 3 φορες μεσα σε 2 μηνες..... και να φανταστεις πηγαινα μονο με 80 μιλια........ φυσικα την γλυτωνω καθε φορα ( προς το παρων)... που θα πας με 505 αλογακια??????? δεν τα λυπασαι που δεν θα μπορουν να ανασανουν????????

και ετσι ειναι οντως υποφερω ακομα και με τα 18αρια που φοραω... μωρε ας ειχα τοσα αλογακια και πιστεψε με ξερω που θα τα ελευθερωσω χαχαχαχαχαχα:th_Laie_67-1:

Thomelef
21-05-11, 08:27
και ετσι ειναι οντως υποφερω ακομα και με τα 18αρια που φοραω... μωρε ας ειχα τοσα αλογακια και πιστεψε με ξερω που θα τα ελευθερωσω χαχαχαχαχαχα:th_Laie_67-1:

έτσι αγόρι μου...θετική σκέψη θέλει...:original:
το δύσκολο είναι να το αποκτήσεις...όχι να το οδηγήσεις.

ΔημήτρηςΜ3
21-05-11, 11:35
και που θα το πηγαινεις? η περιοχη ειναι ο βασιλιας της λακουβας, ασε που το οριο ειναι 35 μιλια μεσα και εξω 55 - 60 ... τι να σου λεω, τα πρωινα οδηγω ενα κουβα (Toyota Prius Hybrid)του γραφειου μου με συμβατικες /κυβερνητικες πινακιδες και με εχουν σταματησει 3 φορες μεσα σε 2 μηνες..... και να φανταστεις πηγαινα μονο με 80 μιλια........ φυσικα την γλυτωνω καθε φορα ( προς το παρων)... που θα πας με 505 αλογακια??????? δεν τα λυπασαι που δεν θα μπορουν να ανασανουν????????

Helen where are u from darling??
γιατι εχω χασει επεισόδια?
Ζαννη ας ειχα οπως λες και 600 πιστεψεμε καπου θα εβρισκα να τα
αμολήσω τα αλαγα ...:original:

Eleni
24-05-11, 06:39
Helen where are u from darling??
γιατι εχω χασει επεισόδια?
Ζαννη ας ειχα οπως λες και 600 πιστεψεμε καπου θα εβρισκα να τα
αμολήσω τα αλαγα ...:original:
Νew York and New Jersey baby......!!!!!

Eleni
24-05-11, 06:45
και ετσι ειναι οντως υποφερω ακομα και με τα 18αρια που φοραω... μωρε ας ειχα τοσα αλογακια και πιστεψε με ξερω που θα τα ελευθερωσω χαχαχαχαχαχα:th_Laie_67-1:
εσυ στο κεντρο του queens δεν σε βλεπω για καλα...... που θα πας γεματο μπλοκα ειναι Ζαννη, τουλαχιστον εμενα με επιασε με 97 μιλια στο route 17 , new jersey και την γλυτωσα... (οριο 50 στη περιοχη) και οταν πας πανω απο 40 απο το οριο πας αυτοφωρο........και Παρασκευη βραδυ, αστα να πανε.... να ειναι καλα ο ανθρωπος......

aristent
24-05-11, 07:15
εσυ στο κεντρο του queens δεν σε βλεπω για καλα...... που θα πας γεματο μπλοκα ειναι Ζαννη, τουλαχιστον εμενα με επιασε με 97 μιλια στο route 17 , new jersey και την γλυτωσα... (οριο 50 στη περιοχη) και οταν πας πανω απο 40 απο το οριο πας αυτοφωρο........και Παρασκευη βραδυ, αστα να πανε.... να ειναι καλα ο ανθρωπος......

Υποψιαζομαι δυο λογους που σε αφησε:
Α.:whistle:εχεις κρατικες πινακιδες....οκ δηλ συναδελφος κλπ.
Β.:whistle:εχεις ωραια .....ματια!!!:thumbsup:

εαν ειναι το Β,βλεπω το Δημητρη να πουλαει το Μ3 και να ερχεται Αμερικα!!!:thumbsup:

Eleni
26-05-11, 04:19
Υποψιαζομαι δυο λογους που σε αφησε:
Α.:whistle:εχεις κρατικες πινακιδες....οκ δηλ συναδελφος κλπ.
Β.:whistle:εχεις ωραια .....ματια!!!:thumbsup:

εαν ειναι το Β,βλεπω το Δημητρη να πουλαει το Μ3 και να ερχεται Αμερικα!!!:thumbsup:
κρατικες πινακιδες εχω στον "κουβα" της δουλειας, Τoyota Prius Hybrid δεν ειναι δικο μου, μας παρεχουν δωρεαν αυτοκινητο με κρατικες πινακιδες αναλογως την θεση σου/βαθμο και πληρωνουν και την βενζινη.... ασε που σε αυτο ξεχνας να βαλεις βενζινη......

στο 328 δεν εχω κρατικες πινακιδες, αλλα ειμαι μαλλον "τυχερη" προς το παρων στα 24 χρονια μου εδω εχω φαει μονο ενα απο ενα στραβογαλο σε μπλοκο ....

ολες τις αλλες φορες (οχι κ λιγες ) τις εχω γλυτωσει......

θα ειμαι Ελλαδα τον Αυγουστο, θα προσπαθησω να γνωριστουμε .... αν ειναι ευκολο και εφικτο.....

katsaraios
26-05-11, 04:27
εσυ στο κεντρο του queens δεν σε βλεπω για καλα...... που θα πας γεματο μπλοκα ειναι Ζαννη, τουλαχιστον εμενα με επιασε με 97 μιλια στο route 17 , new jersey και την γλυτωσα... (οριο 50 στη περιοχη) και οταν πας πανω απο 40 απο το οριο πας αυτοφωρο........και Παρασκευη βραδυ, αστα να πανε.... να ειναι καλα ο ανθρωπος......
ελαααα κανουνε και στο στεητς τα "κλειστα" ματια????
βρε μπας και ηταν Ελληνας ο μιστερ???:hystericalbs1::hystericalbs1:

giannis_compact
26-05-11, 08:01
ελαααα κανουνε και στο στεητς τα "κλειστα" ματια????
βρε μπας και ηταν Ελληνας ο μιστερ???:hystericalbs1::hystericalbs1:

Και γώ το ίδιο σκέφτηκα! :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

ΔημήτρηςΜ3
26-05-11, 08:27
Υποψιαζομαι δυο λογους που σε αφησε:
Α.:whistle:εχεις κρατικες πινακιδες....οκ δηλ συναδελφος κλπ.
Β.:whistle:εχεις ωραια .....ματια!!!:thumbsup:

εαν ειναι το Β,βλεπω το Δημητρη να πουλαει το Μ3 και να ερχεται Αμερικα!!!:thumbsup:
0axax0ax00axax00ax0ax0axa0x :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:
ζητηται νεαρα με BMW ματια δε με ενδιαφερουν τα αλλα τα κανω εγω.. :hystericalbs1:
p.s fb εχεις?:whistle: :whistle:

Christos 330
26-05-11, 09:46
0axax0ax00axax00ax0ax0axa0x :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:
ζητηται νεαρα με BMW ματια δε με ενδιαφερουν τα αλλα τα κανω εγω.. :hystericalbs1:
p.s fb εχεις?:whistle: :whistle:

Eχ μωρε σαλιαρη με το fb . . .

gant
26-05-11, 09:53
Προχωρημένα πράγματα ο Δημήτρης.....μου άρεσε ο όρος fb. Πολύ συνθηματικό! :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Thomelef
26-05-11, 19:01
0axax0ax00axax00ax0ax0axa0x :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:
ζητηται νεαρα με BMW ματια δε με ενδιαφερουν τα αλλα τα κανω εγω.. :hystericalbs1:
p.s fb εχεις?:whistle: :whistle:

παπαπα!!!βρε τον σαλιάρη...:th_Laie_67-1:

Eleni
27-05-11, 01:14
Και γώ το ίδιο σκέφτηκα! :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:
μαυρος, ντερεκη, 2 κατι.... αλλα κυριος......

Eleni
27-05-11, 01:17
ελαααα κανουνε και στο στεητς τα "κλειστα" ματια????
βρε μπας και ηταν Ελληνας ο μιστερ???:hystericalbs1::hystericalbs1:
μαυρος, ντερεκη, 2 κατι.... αλλα κυριος......

NickM3CS
27-05-11, 17:26
Mετα το Μ3 με τους μπουφους που εχουμε μπλεξει . . .

Ενα yaris πετρελαιο (αυτοματο) ειναι οκ . . .

Να κατεβουμε λιγο απο το αλογο μιας και αφτο μας εφαγε !!!!

Βεβαια τα ονειρα οκ ειναι για εμας τους ανθρωπους αλλα ας δουμε τα πραγματα

οπως εχουν φιλε Δημητρη . . .

Και αντε τωρα εχεις λιγα τελη διοτι ειναι μετατρωπη το αμαξι σου . . .

Τα αλλα τα αρματα δεν εχουν 600 ευρωπουλακια τελη αλλα ειναι χιλιαρικο ++++

Πιστευω μεχρι εκει δεν το σκεφτηκες σωστα ; ; ;

Η θα κανεις το αλλο το κουλο να παρεις Χ5 4.8 και να του ριξεις ενα τροπετ με

υγραεριοκινηση να μην καιει και να βγαλεις απο εκει τα λεφτα ; ; ;

Και μιας μιλαμε για ονειρα και ονειρα που πηγανε χαμενα μετα το Μ3 πας για πορκι απλα

πραγματα μιας και το Μ3 γινεται καθημερινο ετσι και το πορκι ενα 997 για μενα δεν ειναι

κακο !!!!

συμφωνς απολυτα με τον Χρηστο. και εγω εχω M3 και πληρωνω 1000 ευρω τελη ετσι οπως τα κανανε τα πραγματα και απο οτι ακουσα προσφατα προβλέπεται αυξηση στα τελη 20% δηλαδη θα παει στα 1200 ευρω. αν βαλεις και ασφαλιστρα 800 ευρω φτανουμε στα 2000 παγια εξοδα το χρονο χωρις να υπολογιζω service Και κατανάλωση με τις σημερινες τιμες.!! λατρευω το αμαξι μου αλλα το θεωρω κοροιδια να δινω τοσα λεφτα στο κρατος στα τελη!!! πολλες φορες σκεφτομαι να το πουλησω μονο και μονο να μην δινω τοσα πολλα λεφτα στα τελη ..στο κρατος !! αν υπηρχε τροπος να μην πληρωνω τοσα τελη θα το κραταγα για παντα το αμαξι μου

ΔημήτρηςΜ3
27-05-11, 18:10
αν και ειχα σχεδον 2 βδομαδες να το οδηγησω
το ******* καθε φορα με τρελενει..

Thomelef
27-05-11, 18:21
αν και ειχα σχεδον 2 βδομαδες να το οδηγησω
το ***** καθε φορα με τρελενει..

και που να μάθεις να οδηγάς και λίγο...εκεί θα το ευχαριστηθείς καλύτερα.:th_Laie_67-1:

aristent
27-05-11, 18:25
και που να μάθεις να οδηγάς και λίγο...εκεί θα το ευχαριστηθείς καλύτερα.:th_Laie_67-1:

:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Δημητρη παρε το αιμα σου πισω!!!!....θελω απαντηση καλη τωρα!!!!:thumbsup:

Thomelef
27-05-11, 18:38
:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Δημητρη παρε το αιμα σου πισω!!!!....θελω απαντηση καλη τωρα!!!!:thumbsup:

ποιό αίμα να πάρει πίσω ρε άρη???του άφησε και καμμιά σταγόνα το ebay???:th_Laie_67-1:

pilot
27-05-11, 18:41
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Πόντιε.. έχε χάρη που δεν πήγα να σου τα ξηλώσω ΟΛΑ από πάνω και να τα πάρω!!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Leonidas_E39
27-05-11, 18:52
Εσεις Γιωργο σκεφτοσασταν και το ανεβατορι θα παιρνατε αν το αφηνε ακομα λίγο ο μητσος. :hystericalbs1::hystericalbs1: :hystericalbs1:

ΔημήτρηςΜ3
27-05-11, 22:16
εεε ειστε τρελοι... τελος...

Leonidas_E39
27-05-11, 22:43
Μητσο εδω κοντεψαν να μαλωσουν το Σαββατο Ο Θωμας με τον Γιωργο για τις ζαντες.:hystericalbs1::hystericalbs1:

(Ρουφιανος Speak :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:)

giannis_compact
27-05-11, 22:51
Καλά Δημήτρη ειναι περιζητητες οι ζάντες σου!Πρόσεχε μη στις ματιάξουμε!Όλοι να τις πάρουν θέλουν!

Eleni
28-05-11, 00:40
0axax0ax00axax00ax0ax0axa0x :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:
ζητηται νεαρα με BMW ματια δε με ενδιαφερουν τα αλλα τα κανω εγω.. :hystericalbs1:
p.s fb εχεις?:whistle: :whistle:
φιλε μου σου πεφτω λιγο μικρη.......... το μονο που δεν ειμαι "νεαρα".....
η αναλογως τι εννοεις με το "νεαρα" ....

ΔημήτρηςΜ3
28-05-11, 00:53
φιλε μου σου πεφτω λιγο μικρη.......... το μονο που δεν ειμαι "νεαρα".....
η αναλογως τι εννοεις με το "νεαρα" ....

πλακα κανουμε ετσι!!thumb αν και παντα ελεγα πως η γρια η κοτα
εχει το ζουμι...:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Eleni
28-05-11, 00:58
πλακα κανουμε ετσι!!thumb αν και παντα ελεγα πως η γρια η κοτα
εχει το ζουμι...:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

τωρα το παρακανες....... τη μια νεαρα και την αλλη γρια......????? τι να σου πω..... (πλακα κανω κ εγω)

Αγορι μου η ηλικια στα χαρτια δεν παιζει ρολο.... ειναι το πως αισθανεσαι......

ΔημήτρηςΜ3
28-05-11, 01:09
σωστα!!! μπορει να ειμαι σχεδον λεω σχεδον 30
αλλα νιωθω σα 18 χαχαχαχαχ

zannis
28-05-11, 01:14
Ο λυκος και αν εγερασε μονον το τριχωμα του αλλαξε χαχαχαχα!!!!!

Jimmakos
28-05-11, 01:19
Ο λυκος και αν εγερασε μονον το τριχωμα του αλλαξε χαχαχαχα!!!!!

και αυτό παίζεται.... :th_Laie_67-1:


https://www.youtube.com/watch?v=k4jSFu4tefg&feature=related

aristent
28-05-11, 07:11
κρατικες πινακιδες εχω στον "κουβα" της δουλειας, Τoyota Prius Hybrid δεν ειναι δικο μου, μας παρεχουν δωρεαν αυτοκινητο με κρατικες πινακιδες αναλογως την θεση σου/βαθμο και πληρωνουν και την βενζινη.... ασε που σε αυτο ξεχνας να βαλεις βενζινη......

στο 328 δεν εχω κρατικες πινακιδες, αλλα ειμαι μαλλον "τυχερη" προς το παρων στα 24 χρονια μου εδω εχω φαει μονο ενα απο ενα στραβογαλο σε μπλοκο ....

ολες τις αλλες φορες (οχι κ λιγες ) τις εχω γλυτωσει......

θα ειμαι Ελλαδα τον Αυγουστο, θα προσπαθησω να γνωριστουμε .... αν ειναι ευκολο και εφικτο.....

Δημητρη.....οδηγει ηδη 24 χρονια!!!.....


φιλε μου σου πεφτω λιγο μικρη.......... το μονο που δεν ειμαι "νεαρα".....
η αναλογως τι εννοεις με το "νεαρα" ....

Αν και στο προφιλ σου Ελενη,αναφερεις ξεκαθαρα την ηλικια σου(48),.....δεν αποκλειεται να μοιαζεις και για 30αρα!!!....στην Αμερικη ζεις...συμφωνα με τις αμερικανικες σειρες που βλεπουμε εδω και 25χρονια(the Bold and the Beautiful.....και αλλα)τιποτα δεν αλλαζει στην "Μπρουκ"....:thumbsup:
https://images.theage.com.au/ftage/ffximage/2008/12/03/bold_narrowweb__300x447,0.jpg
https://cdn.thebest.gr/media/images/frontNews/ewkuydytih4b4f057eacc3d.jpg


σωστα!!! μπορει να ειμαι σχεδον λεω σχεδον 30
αλλα νιωθω σα 18 χαχαχαχαχ

Εσυ δεν παιζεσαι με τιποτα!!!!:thumbsup::th_Laie_67-1:

zannis
29-05-11, 05:53
εσυ στο κεντρο του queens δεν σε βλεπω για καλα...... που θα πας γεματο μπλοκα ειναι Ζαννη, τουλαχιστον εμενα με επιασε με 97 μιλια στο route 17 , new jersey και την γλυτωσα... (οριο 50 στη περιοχη) και οταν πας πανω απο 40 απο το οριο πας αυτοφωρο........και Παρασκευη βραδυ, αστα να πανε.... να ειναι καλα ο ανθρωπος......

XAXAXA exw RADAR DETECTOR koukla!!!!:warriorsmiley:

a_garas
29-05-11, 13:26
Μ3....ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ ΠΑΙΔΙΑ !!!!

Z-man
26-06-11, 16:21
Και το επομενο Μ3 πρεπει να ειναι...

bill_m3
26-06-11, 16:48
Πλέον matiz, αν σε ενδιαφέρουν οι χώροι, ή smart αν δεν σε ενδιαφέρουν!!!!!

Z4 DCT
26-06-11, 17:05
Πλέον matiz, αν σε ενδιαφέρουν οι χώροι, ή smart αν δεν σε ενδιαφέρουν!!!!!

η iq!!!.....:whistle:




Τωρα στο θεμα μας.......

Αν βαλω τον εαυτο μου στην θεση σου και το Ζ στην θεση του Μ, τοτε θα το αλλαζα με ενα αλλο Μ (1Μ) για να εχω και χωρους πισω , αλλα θα αλλαζα και το αλλο μου αμαξι με ενα Χ3...


Τωρα, τετοια εποχη τετοια λογια να αγαπιομαστε......οτι και να παρεις κοιτα να ειναι μεχρι 2000cc, απο κει και πανω εισαι καταζητουμενος:whistle:

Driver M
26-06-11, 17:25
Πλέον matiz, αν σε ενδιαφέρουν οι χώροι, ή smart αν δεν σε ενδιαφέρουν!!!!!
Η twingo αν σου αρέσει η σπορ οδήγηση.
Επίσης 500άρι για να τραβάς όλα τα βλέμματα. :hystericalbs1: