PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΛΟΠΗ Μ3 E92 !!!!!



lourbas
17-05-11, 15:11
Καλημερα σε ολους!!Σημερα το πρωι μεταξυ 11:30 κ 12 κλεψανε το Μ3 μου μεσα απο την αυλη του σπιτιου μου στον Ασπροπυργο!!
Το αμαξι ειναι ασημογαλαζιο κ εχει 19αρες ζαντες!
Παρακαλω πολυ οποιον βρει δει η ακουσει κατι να με ενημερωσει με πμ η μεσω τηλεφωνου!!
Το αμαξι συμφωνα με αυτοπτη μαρτυρα απεναντι απο το γκαραζ μου εφυγε κανονικα!!! στην παραπανω ωρα που αναφερω!Τα κλειδια κ τα δυο ειναι σπιτι μου οποτε προφανως ανοιχτηκε με μηχανημα η με καποιο τυπου αντικλειδι!!!!!
αυτα...

Φωτογραφία απο το όχημα:

https://img864.imageshack.us/img864/6064/dsc01009b.jpg (https://imageshack.us/photo/my-images/864/dsc01009b.jpg/)

Χρίστος
17-05-11, 15:16
Δε μιλας σοβαρα???

Ευχομαι πραγματικα να το βρεις συντομα και πανω απο ολα να το βρεις οπως το αφησες.

Θα εχω το νου μου και θα ενοιμερωσω και αλλους

zaharias
17-05-11, 15:21
Ε οχι ρε π*υστη..

Αμα αρχισουν και παιρνουν και τα 92αρια ετσι ευκολα, καηκαμε..

Ευχομαι να το βρεις και να ειναι ανεπαφο..

Γραψε και το τηλ σου εδω στο θρεντ..

chief
17-05-11, 15:24
Ε δεν ειμαστε καλα !

Moufas E46
17-05-11, 15:28
βαλε καμια φωτο φιλε να χουμε το νου μας. τι να πω μακαρι να το βρεις φιλε μου το συντομοτερο

pilot
17-05-11, 15:33
μπ@σταρδα.. καρκίνο στα @@ να βγάλουν...:ranting2::ranting2::ranting2::ra nting2:

Jimmakos
17-05-11, 15:39
Βάλε φωτογραφίες και τηλέφωνο φίλε!

Ότι μπορούμε θα κάνουμε να το βρούμε και εύχομαι να είναι ανέπαφο όπως το άφησες!

Thomelef
17-05-11, 15:50
πω ρε γμτ...μιλάμε τα πράγματα έχουν ξεφύγει για τα καλά. μέρα μεσημέρι στις 12, πείραν
το αμάξι σαν κύριοι και έφυγαν. τι να πείς ρε γμτ. εύχομαι να βρεθεί, αν και λίγο δύσκολο,
αλλά ποτέ μην λές ποτέ...πιστεύω τουλάχιστο απο ασφάλεια να είσαι καλυμένος. αν και στις
περιπτώσεις κλοπής κάνεις ένα εξάμηνο να αποζημιωθείς, τουλάχιστο αποζημιώνεσαι.
περαστικά ρε φίλε τι να πώ.

Christos 330
17-05-11, 15:53
Ολα βολικα φιλε μου !!!!

Σου ευχωμαι και εγω απο την καρδια να βρεθει γρηγορα !!!!

Δυστηχως παιδια αγριευουν οι καταστασεις !!!!

Και οι παραγγελιες προς το εξωτερικο ειναι απ'οτι φαινεται πολλες !!!

hades7
17-05-11, 16:00
οχι ρε γαμωτο βαλε φωτο και πες πινακιδες ρε φιλε.σε καταλαβαινω στην θεση σου βρεθηκα πριν 2 μηνες οταν μου εκλεψαν το brabus

lourbas
17-05-11, 16:39
Πινακιδα...... ΖΧΖ1847

mixalis
17-05-11, 16:40
Τουλάχιστον το είχες ασφαλισμένο για τη περίπτωση που δεν βρεθεί?

Πάντως αρχίζουν να ζορίζουν πολύ τα πράγματα...........

lourbas
17-05-11, 16:45
σαφως κ υπαρχει ασφαλεια.....μεικτη!

stratos
17-05-11, 16:45
Εβαλα και μια φωτογραφία απο το όχημα.

Ανοιχτό γαλάζιο που ασημίζει λίγο.

Ευχομαι να βρεθεί το αυτοκίνητο σύντομα. Είναι άσχημο το αίσθημα να γυρνάς και να βλέπεις οτι λείπει η περιουσία σου.

https://img864.imageshack.us/img864/6064/dsc01009b.jpg (https://imageshack.us/photo/my-images/864/dsc01009b.jpg/)

m_power_lunatic
17-05-11, 17:05
Μακαρι να το βρεις φιλε μου,στο ευχομαι ολοκαρδα!

Παρολιγο να βρεθω στη θεση σου με την Μ3 Ε46 μου περυσι τετοια εποχη και για αυτο αποφασισα να τη δωσω οριστικα.

Να εισαι ετοιμος για τσαμπουκα με την ασφαλιστικη σου (θα σου κοψουνε απο το νουμερο που την ειχες ασφαλισμενη).

Θεωρω οτι επειδη εισαι ''μαχιμος'' στα στεκια τα βραδυνα να ξερεις οτι εκει αναμεσα σε ολους μας δεν ειναι ολα καλα παιδια.......

Γενικα στα συνεργεια αφησες ποτε το αμαξι και να φυγεις??Δεν υπονοω κατι.....σκεφτομαι φωναχτα.Η πιο κοντινη σου επισκεψη χρονικα???

giannis_compact
17-05-11, 17:05
Καλά μιλάμε τα πράγματα έχουν σοβαρέψει πολύ άσχημα!Πολύ τα έχουν στο μάτι τα BMW!Ένα Μ3 Ε92 κλάπηκε και από την Κομοτηνή πρίν μερικούς μήνες!Σίγουρα κάποια σπείρα θα είναι!Το θέμα είναι πού τα κρύβουν αυτά τα αυτοκίνητα και τί τα κάνουν μετά!Από την Κομοτηνή που είναι στα σύνορα κοντά είναι λογικό να τα περνάν σε μία νύχτα σε κάποιο γειτονικό κράτος!Από την Αθήνα όμως τί γίνεται?
Εύχομαι,τέλος,ολόψυχα να βρεθεί το αυτοκίνητο ανέπαφο και να εκαρθρωθεί η συμμορία των ανθρώπων αυτών!!!

stratos
17-05-11, 17:12
Καλά μιλάμε τα πράγματα έχουν σοβαρέψει πολύ άσχημα!Πολύ τα έχουν στο μάτι τα BMW!Ένα Μ3 Ε92 κλάπηκε και από την Κομοτηνή πρίν μερικούς μήνες!Σίγουρα κάποια σπείρα θα είναι!Το θέμα είναι πού τα κρύβουν αυτά τα αυτοκίνητα και τί τα κάνουν μετά!Από την Κομοτηνή που είναι στα σύνορα κοντά είναι λογικό να τα περνάν σε μία νύχτα σε κάποιο γειτονικό κράτος!Από την Αθήνα όμως τί γίνεται?
Εύχομαι,τέλος,ολόψυχα να βρεθεί το αυτοκίνητο ανέπαφο και να εκαρθρωθεί η συμμορία των ανθρώπων αυτών!!!

Δυστηχώς στην περιοχή μας βρίσκονται πολλές εταιρίες logistics με άπειρα container, ότι και αν σημαίνει αυτό....

giannis_compact
17-05-11, 17:19
Δυστηχώς στην περιοχή μας βρίσκονται πολλές εταιρίες logistics με άπειρα container, ότι και αν σημαίνει αυτό....

Τί να πώ πραγματικά δε ξέρω!Δε σκέφτονται κάν δηλαδή ότι ο άλλος μπορεί να δουλεύει μια ζωή για να αποκτήσει το αμάξι αυτό?

mixalis
17-05-11, 17:22
Δυστηχώς στην περιοχή μας βρίσκονται πολλές εταιρίες logistics με άπειρα container, ότι και αν σημαίνει αυτό....

Αυτό που λες δεν ισχύει απλά δεν είναι ο κατάλληλος χώρος για να στο εξηγήσω και είναι κακό να ρίχνουμε λάσπη έτσι δημόσια γιατι το διαβάζουν και
άνθρωποι που ενδεχομένως να θέλουν να χρησιμοποιήσουν τέτοιου είδους εταιρίες και να τους μπούν στο μυαλό πολλά..................

υ.γ. Δεν έχω στη κατοχή μου τέτοια εταιρία για να αποφευχθούν παρεξηγήσεις.

stratos
17-05-11, 17:42
Αυτό που λες δεν ισχύει απλά δεν είναι ο κατάλληλος χώρος για να στο εξηγήσω και είναι κακό να ρίχνουμε λάσπη έτσι δημόσια γιατι το διαβάζουν και
άνθρωποι που ενδεχομένως να θέλουν να χρησιμοποιήσουν τέτοιου είδους εταιρίες και να τους μπούν στο μυαλό πολλά..................

υ.γ. Δεν έχω στη κατοχή μου τέτοια εταιρία για να αποφευχθούν παρεξηγήσεις.

Φυσικά μπορούμε να το συζητήσουμε σε κάποια συνάντηση απο κοντά.

Οσο για το παραπάνω, αυτοί που κάνουν τέτοιες ενέργειες έχουν σκεφτεί άπειρα πράγματα και δεν νομίζω να περιμένουν εμάς για να μάθουν τα κόλπα

mixalis
17-05-11, 17:47
Φυσικά μπορούμε να το συζητήσουμε σε κάποια συνάντηση απο κοντά.

Οσο για το παραπάνω, αυτοί που κάνουν τέτοιες ενέργειες έχουν σκεφτεί άπειρα πράγματα και δεν νομίζω να περιμένουν εμάς για να μάθουν τα κόλπα

Στράτο παραπάνω εννοούσα πιθανούς πελάτες αυτών των εταιριών και όχι τα καθίκια που κάνουν ότι κάνουν...
Συγνώμη για το :offtopic: ξεφύγαμε, μακάρι λοιπόν να βρεθεί το Μ3 και όλα τα άλλα είναι λόγια........

Karizma Z4
17-05-11, 17:53
Τί να πώ πραγματικά δε ξέρω!Δε σκέφτονται κάν δηλαδή ότι ο άλλος μπορεί να δουλεύει μια ζωή για να αποκτήσει το αμάξι αυτό?

Δεν νομιζω πως τους απασχολει και ιδιαιτερα τους τυπαδες...αν ειχαν συναισθηματα και ευαισθησιες δεν θα εκαναν αυτη την δουλεια εξαλλου...

Παντως μου γεννιουνται οι εξης αποριες...
Εχουν φτασει σε σημειο τα κλεφτρονια να μπορουν να "σπανε" το immobiliser της BMW...αλλα με το στιγμα που δινει το αυτοκινητο προς τον δορυφορο της BMW τι γινεται;;;Αν βγαλουν μπαταρια και εγκεφαλο πχ καταργειται-απενεργοποιηται αυτοματα;;;

Υ.Γ : Παναγιωτη μακαρι να βρεθει ρε φιλε και μακαρι να βρεθουν και οι αλητες που το εκλεψαν για να υποστουν τις συνεπειες

DionisisM5
17-05-11, 18:00
Ερε γαμωτο......

Κριμα φιλε......

Σου ευχομαι να το βρεις το συντομοτερο δυνατο.....!!

nikos1400
17-05-11, 18:03
φιλε οτι και να σου λεμε τωρα εμεις....
:(

περαστικα σου ευχομαι

soc12r
17-05-11, 18:11
Κριμα κουκλε:no: .. ευχομαι να το βρεις το συντομοτεροthumb

bill_m3
17-05-11, 18:17
Ελπίζω να βρεθεί το συντομότερο και άθικτο φίλε μου!

Thomelef
17-05-11, 18:22
η μεγαλύτερη βλακεία πάντως είναι που η ίδια η bmw, δεν ανοίγει λίστα με τα vin των κλεμένων
bmw, έτσι ώστε όταν κάποιος παραγγέλνει κάποιο ανταλακτικό με το συγκεκριμένο serial, να
υπάρχει κατευθείαν ενημέρωση πως το αμάξι για το οποίο προορίζεται το ανταλακτικό, είναι κλεμένο.
τουλάχιστο έτσι, όσα αμάξια δεν γίνονται ανταλακτικά, υπάρχει μία περίπτωση να βρεθεί μια
άκρη. για αυτά που γίνονται ανταλακτικά, κλάφτα.

yodas
17-05-11, 18:29
23 Απριλίου 2010.

Κλοπή του 335 e93 από την πυλωτή μου με ασφαλισμένη γκαραζόπορτα. Οι κύριοι το βάλανε μπρός πιο γρήγορα και από μένα μάλλον. Μετά από άπειρα γράμματα στην Γερμανία και στην bmw hellas (το αμάξι ήταν δικό τους μισθωμένο) ακόμα άκρη δεν βρήκα.

11 Νοεμβρίου 2011

Κλοπή Μ3 Ε92 του κολλητού μου μέσα από υπόγειο γκαράζ. Οι τύποι ανοίξανε την γκαραζόπορτα βγάλανε το lexus του πατέρα του έχω του πήρανε το αμάξι και ούτε γάτα ούτε ζημιά.

Από ότι καταλαβαίνω υπάρχει κάποιο θέμα ασφάλειας στο σύστημα της bmw και βγάζουνε κλειδία πανεύκολα.

Σου έυχομαι πραγματικά το καλύτερο αν και δεν θα είχα υψηλές προσδοκίες να βρεθεί.

GARRETTMAN
17-05-11, 18:30
Μιας και δουλευω καπου εκει γυρω θα εχω το νου μου...

Πολυ περιεργη περιοχη εκει περα μαγκες...βραδυ δεν πατας...

aristent
17-05-11, 19:32
Καλημερα σε ολους!!Σημερα το πρωι μεταξυ 11:30 κ 12 κλεψανε το Μ3 μου μεσα απο την αυλη του σπιτιου μου στον Ασπροπυργο!!
Το αμαξι ειναι ασημογαλαζιο κ εχει 19αρες ζαντες!
Παρακαλω πολυ οποιον βρει δει η ακουσει κατι να με ενημερωσει με πμ η μεσω τηλεφωνου!!
Το αμαξι συμφωνα με αυτοπτη μαρτυρα απεναντι απο το γκαραζ μου εφυγε κανονικα!!! στην παραπανω ωρα που αναφερω!Τα κλειδια κ τα δυο ειναι σπιτι μου οποτε προφανως ανοιχτηκε με μηχανημα η με καποιο τυπου αντικλειδι!!!!!
αυτα...

Φωτογραφία απο το όχημα:

https://img864.imageshack.us/img864/6064/dsc01009b.jpg (https://imageshack.us/photo/my-images/864/dsc01009b.jpg/)

:crying:Κριμα ,κριμα,.....Παναγιωτη, ευχομαι κουραγιο με την αναμονη για τον εντοπισμο,αλλα και αν τελικα βρεθει να ειναι ΑΘΙΚΤΟ!!!

Αν παλι δεν βρεθει,....καλο κουραγιο και παλι με την.... ασφαλιστικη!!!!!,....καλο ειναι που εχεις και τα δυο κλειδια ,αλλα παρ'ολα αυτα , υπαρχει μια πιθανοτητα να θελουν, ετσι για το γαμωτο, να κοψουν κατι απο το ποσο που ηταν ασφαλισμενο:thumbsdown:...μονο και μονο για να καθυστερησουν την καταβολη της αποζημιωσης:thumbsdown:

Thomelef
17-05-11, 19:42
οτιδήποτε κουλό σου πεί η ασφαλιστική, ΑΝ σου πεί βέβαια, γιατί μπορεί να τυχαίνει και να
έχεις ασφαλιστή που του τα χώνεις και για άλλα πράγματα, και να μην θέλει να σε χάσει
απο πελάτη, ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΚΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ, ΘΑ ΠΩ ΤΟΝ
ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΙ. 3 τρείς φίλοι έφαγαν το παραμύθι, δεν ασχολήθηκαν και
έφαγαν καλό ψαλίδι. ένας άλλος το έκανε θέμα, και λίγο πρίν φτάσουν στα δικαστήρια,
αποζημειώθηκε ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ, ενώ ήταν να του κόψουν 7.5 χιλιάρικα για ένα Χ5 που είχε.

yodas
17-05-11, 19:55
Όυτως ή αλλιώς σε πληρώνει μετά το 3μηνο αφού λήξει και καλά το κυνηγητό της τροχαίας. Αν επιμείνεις στο συμβολαιό σου με ένα δικηγόρο δεν θα έχεις θέμα. Εγώ πληρώθηκα κανονικότατα μετά την παρέλευση 3μήνου + μια εβδομάδα.

stratos
17-05-11, 19:58
Ο Δικηγόρος σε αυτή την περίπτωση είναι μονόδρομος

Vasilis
17-05-11, 20:34
φιλε μου ευχομαι το ταχυτερο δυνατο να το βρεις!

φυσικα κ θα χουμε το νου μας ολοι!


ωστοσο...ας σκεφτουμε ολοι μας τι καιρους διανυουμε κ ας λαβουμε τα μετρα μας...οσο μπορουμε βεβαια!

Monsta
17-05-11, 20:41
Εύχομαι και γω να είσαι τυχερός και να το βρεις.

Πρόσφατα κλέψανε πελάτη μου ένα S60, αλλά του το βρήκε η αστυνομία 10 μέρες αργότερα εντελώς άθικτο.

spar@
17-05-11, 20:48
lourba πραγματικα κριμα για το αυτοκινητο, υγεια πανω απ ολα και σου ευχομαι ή να το βρεις ή να παρεις κατι καλυτερο, αν μου δωσεις το οκ το προωθω και σε αλλο site!

bmwgiorgos
17-05-11, 20:58
φιλε θα εχω το νου μου και τα ματια ανοιχτα,επειδη ολη μερα λογω δουλειασ ειμαι στον δρομο.βαλε τηλ και πινακιδες.πληροφοριακα σου λεω αν σε παρουν τηλ για λυτρα.απλα μην μπεις στην διαδικασια.και τα λεφτα θα χασεις και αμαξι δεν θα δεις.στο λεω εκ πειρας.

lourbas
17-05-11, 21:08
lourba πραγματικα κριμα για το αυτοκινητο, υγεια πανω απ ολα και σου ευχομαι ή να το βρεις ή να παρεις κατι καλυτερο, αν μου δωσεις το οκ το προωθω και σε αλλο site!

Δεν εχω κανενα προβλημα ρε συ βαλτο οπου αλλου νομιζεις οτι μπορει να εχει απηχηση σε κοσμο που ασχολειτε με αμαξια!

lourbas
17-05-11, 21:08
ΖΧΖ 1847

GM6
17-05-11, 23:04
Κριμα...ευχομαι πραγματικα να το βρεις αθικτο,κουραγιο

stef
18-05-11, 00:34
ΖΧΖ 1847

Δεν θα το πιστέψεις!
Καθόμουν Γλυφάδα πριν λίγο και περνάει Μ3 Ε92 με πινακίδα ΖΧΖ-1817 και τρελλάθηκα!
Ήμουν έτοιμος να πάρω τηλ τον Karizma, αλλά ήταν λευκό
Εύχομαι να το βρεις γαμώτο γιατί είναι κρίμα!

Karizma Z4
18-05-11, 00:46
Δεν θα το πιστέψεις!
Καθόμουν Γλυφάδα πριν λίγο και περνάει Μ3 Ε92 με πινακίδα ΖΧΖ-1817 και τρελλάθηκα!
Ήμουν έτοιμος να πάρω τηλ τον Karizma, αλλά ήταν λευκό
Εύχομαι να το βρεις γαμώτο γιατί είναι κρίμα!

Μεχρι να διαβασω ολοκληρο το μηνυμα σου Στεφανε τρελαθηκα!!!
Θα ερχομουν σφαιρα Αθηνα

m3est
18-05-11, 07:05
Καλα ξεμπερδεματα.Αν το βρεις παντως θα ειναι τωρα συντομα.Αλλιως μετα απο καιρο ξεχνα το.Παλι καλα που εχεις καλη ασφαλεια.

z3 2.2
18-05-11, 07:34
Tι να πει κανεις?
Καλη δυναμη.
Κοιτα μη σε παρει κανεις τηλεφωνο και ζηταει λεφτα....πες "Το εχω ασφαλισμενο καντε το οτι θελετε"
Καλη δυναμη και παλι:)

Panos 316T
18-05-11, 10:09
Μακάρι να βρεθεί το συντομότερο και άθικτο συνονόματε.

Μπορείς να τσεκάρεις από τυχόν κάμερες αν υπάρχουν στα γύρω σπίτια ή μαγαζιά μπας και δεις κάτι;

Επίσης για την λεωφ.Νάτο πολλά ακούγονται...

billarasm3
18-05-11, 10:19
μπ@σταρδα.. καρκίνο στα @@ να βγάλουν...:ranting2::ranting2::ranting2::ra nting2:

αν βγαλουν στα @@ διορθωνετε!!
να βγαλουν στα κοκαλα καλυτερα!!!

S8N
18-05-11, 10:48
Τι να πω ρε Παναγιώτη... Μακάρι να το βρεις άμεσα και άθικτο, ειδάλλως καλύτερα να μη το βρεις ποτέ. Θα έχω κι εγώ το νου μου, έδωσα και τα στοιχεία σε έναν φίλο ο οποίος δουλεύει στην Interpol και στέλνει σήμα στα σύνορα.

Ξέρετε όμως τι με εξοργίζει περισσότερο? Προσπαθώ ένα χρόνο να κάνω τον κωλοκαθρέπτη - homelink της BMW να μάθει έναν απλό κυλιόμενο κωλοκωδικό από τη μαμημένη τη γκαραζόπορτα και δεν το έχω καταφέρει, το ίδιο και χιλιάδες άλλοι κάτοχοι BMW. Κι απ' την άλλη κλέβονται με τόση ευκολία αυτοκίνητα τα οποία έχουν τελευταίας γενιάς Immobiliser και ηλεκτρονικά κλειδιά και τα οποία στο κάτω κάτω της γραφής βρίσκονται και σε γκαράζ. ΤΡΕΛΛΑ!

Konstantinos E60
18-05-11, 11:14
Είχες κατι έξτρα εκτος απο τον μαμά συναγερμο ?? Ετσι απλά μπήκαν στην αυλή και το
πήραν ?? Βρωμάει πολύ παντως το όλο θέμα με τις κλοπές τελευταία !!

z3 2.2
18-05-11, 11:27
Κι απ' την άλλη κλέβονται με τόση ευκολία αυτοκίνητα τα οποία έχουν τελευταίας γενιάς Immobiliser και ηλεκτρονικά κλειδιά και τα οποία στο κάτω κάτω της γραφής βρίσκονται και σε γκαράζ. ΤΡΕΛΛΑ!

Ξερεις τι γινεται ρε συ Αρη?
Οι κλεφτες (γαμω το σπιτι τους) χρειαζονται πολυ λιγοτερο χρονο για να παρουν ενα αυτοκινητο-μηχανακι απ οτι ο ιδιοκτητης.
Να στο πω και αλλιως?
Πιο πολυ ωρα θα κανεις εσυ να παρεις το αυτοκινητο σου να πας για δουλεια παρα αυτα τα σκουλικια.....

Παναγιωτη τρεις μηνες ειναι η αναμονη απο την ασφαλιστικη?

Skyline_IS
18-05-11, 12:05
Ευχομαι να βρεθει αθικτο!
Θα εχω το νου μου αν δω πουθενα το αμαξι ή την πινακιδα

atha
18-05-11, 12:08
ti na po krima, krima krima.

makari na brethei athikto i allios dikigoro gia na pareis ta lefta sou ola .

xoxos
18-05-11, 12:26
κουράγιο φίλε

yodas
18-05-11, 12:53
Τελικά όπου και να το έχεις πλέον κινδυνεύεις...πάλι καλά που η bmw επιμένει ότι το συστημά της με το κλειδί είναι απαραβίαστο

tokiko
18-05-11, 13:27
Τα πράγματα έχουν ξεφύγει, φίλε μου σου εύχομαι να το βρεις και στην κατάσταση που το είχες και πάνω από όλα τα @@ που στο πήρανε. Θα το έχω στο νου μου και τα μάτια ανοιχτά.

z3 2.2
18-05-11, 13:29
...πάλι καλά που η bmw επιμένει ότι το συστημά της με το κλειδί είναι απαραβίαστο

χαχαχαχα....
πλακα κανεις(κανουν) τωρα ετσι???

yodas
18-05-11, 14:24
χαχαχαχα....
πλακα κανεις(κανουν) τωρα ετσι???

εμένα αυτό μου είπανε...αφού φυσικά μου είχανε κλέψει το αμάξι

apovas
18-05-11, 17:33
Και εγω απο τη μερια μου μια που η περιοχη ειναι καθε μερα στο δρομολογιο μου με το φορτηγο θα εχω τα ρανταρ μου ανοιχτα για το οχημα σου φιλε με.Ευχομαι αισιο τελος!

z3outofmind
18-05-11, 17:35
τετοια ωρα τετοια λογια θα μου πειτε αλλα με αφορμη το ατυχες
του λουρμπα παιδια μην παρεξηγηθω οτι θελω να κανω τον πονηρο
αλλα καλο ειναι να γινει μια επισκεψη σε εναν ηλεκτρολογο και σε κρυφο σημειο ΔΙΚΟ ΣΑΣ""και του ηλεκτρολογου μονον να τοποθετηθει διακοπτης να κοβει τα ρευματα η τις βενζινες!!!!το φεβρουαριο παραλιγο να την παθουμε και εμεις μες στο σπιτι μας,,αλλα δουλεψε τελικα η πατεντα του ηλεκτρολογου!!!!
Υ.Γ μακαρι φιλε μου να το βρεις αλλα εαν θες να μ ακουσεις μην ασπρισεις κιολας για την μαλακια ηρεμισε,,,εσυ να εισαι καλα και περνεις και αλλο,, ζελατινα....μονο εναν καλο δικηγορο!!!!!Οσο μπορεις ηρεμισε!!