PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέοι γείτονες!



S8N
15-05-11, 15:26
Κυριακή πρωί, χαρά Θεού, η σύζυγος μαγειρεύει, τα παιδιά κάτι καταστρέφουν ως συνήθως κι εγώ στο υπόγειο-μπουντρούμι έκανα κάποια μαστορέματα του σπιτιού.

Ξαφνικά ακούω ένα βουητό και το σπίτι ψιλοσυντονίζεται. Δε δίνω ιδιαίτερη σημασία, σκέφτομαι πως κάποιο φορτηγό θα πέρασε. 3 λεπτά αργότερα η γυναίκα μου κάτι φωνάζει από την κουζίνα:

- Άρη, το ξέρεις ότι νοικιάστηκε η διπλανή μεζονέτα?
- Ναι, άκουσα ότι τη νοίκιασε ένα ζευγάρι με 2 αγοράκια.
- Ε λοιπόν, μόλις ήρθαν οι νέοι μας γείτονες. Τους βλέπω από το παράθυρο. Γειαααα σααας!
- Καλά, θα πάω να τους καλωσορίσω και να γνωριστούμε αργότερα.
- Δηλαδή δεν ξέρεις τίποτα γι' αυτούς?
- Όχι, δε διάβασα την πρωινή ενημέρωση της ΕΥΠ.
- Α, γιατί βλέπω κάτι που μάλλον θα σε αρρωστήσει.
- Ωχ. Έχουν σκυλί?
- Όχι, Μ5.
- ...
- Άκουσες? Άρη? Άκουσες? Καλέεεε? Κούκουυυυυ! Ζεις? Είσαι καλά? Μίλα ρε μ@λ@κισμένο!

https://i136.photobucket.com/albums/q170/MPower_this/IMAG0008.jpg

gnx
15-05-11, 15:29
Είσαι απόλαυση!

Και στα δικά σας και γρήγορα.

Χρίστος
15-05-11, 15:31
Nα υποθεσω τον εχεις προσκαλεσει ηδη για φαι και φορουμ?
χεχε

PANOS-E60
15-05-11, 15:51
Είπες πως κερνάς καφέ το απόγευμα σπίτι σου ? Μέσα ! :thumbsup:

fanisk
15-05-11, 16:05
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

scania124
15-05-11, 17:03
:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

kostas 325
15-05-11, 17:07
Δεν παίζεσαι!!!

gant
15-05-11, 17:14
Όμορφα λοιπόν, αν ταιριάζεται θα χεις καλή παρέα.

Samaro
15-05-11, 17:15
Αυτό είναι !!

Εκεί που κάθεσαι αμέριμνος και κάνεις τη δουλειά σου, έρχεται κάποιος μυστήριος τύπος και σου χαλάει την ησυχία .!!

Κάτι άνθρωποι που υπάρχουν φίλε μου !!! Λές και γεννήθηκαν για να μας σπάνε τα νεύρα !!!:th_Laie_67-1:

Tsakirakos
15-05-11, 17:28
χαχαχα!!! απεριγραπτος!!!

Leonidas_E39
15-05-11, 17:38
Αρη παλι ζωγραφισες με την αφηγηματηκοτητα σου.

nikos1400
15-05-11, 18:09
:th_Laie_67-1:

bill_m3
15-05-11, 18:09
Άρηηηηηηηηηη :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Πω πω ρε φίλε τι τραβάς και εσύ......

Gregory_///M
15-05-11, 18:11
Χάλια να βλέπεις και να ακούς το Μ5 κάθε μέρα........:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Nino
15-05-11, 18:12
λατρεμενοι μου γειτονες...

υγ.να του πεις να μη μαρσαρει πολυ και βρει καμια ιδιοσυχνοτητα και αρχισουν τα προβληματα στο σκελετο :th_Laie_67-1:

bill_m3
15-05-11, 18:18
ααααααααααα ξεχάστηκα..

Να γίνει μέλος του BMWFANS!!!!!!

E60_Arkadia
15-05-11, 20:30
Πες του να αγορασει κουκουλα για το εργαλειο γτ δεν θα την παλευεις καθε μερα.. Εφερε ενα Μ5 (το μοναδικο)στην Τριπολη ενας και καθε φορα που περναω απο εκει που το παρκαρει αρρωσταινω...

PANOS-E60
15-05-11, 20:34
Μην τσιμπάτε ρε σεις, ο Αλέξης είχε πάει επίσκεψη σπίτι του χτες !:thumbsup:

Vasilis
15-05-11, 20:43
το λιγοτερο που μπορω να πω φιλε Αρη...ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΟΤΑΤΟΣ!

Δεν βλεπω τι γραφει πλεον το θρεντ-μολις δω συγγραφεας S8N...δεν το χανω με τιποτα!

να σαι καλα ρε φιλε...κ ευχομαι το δυνατον συντομοτερο να χεις στο γκαραζ σου...ιδιο κ καλυτερο!

sierra
15-05-11, 20:44
Αρη είπες θα αλλάξουμε σπίτι; :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

Jimmakos
15-05-11, 21:07
Έ ρε φτώχεια...... :th_Laie_67-1:

Που να δείς ένα Μ5 που κυκλοφορεί εδω γύρω και τι φάτσα το χει.... Τα σωστά εργαλεία σε λάθος χέρια φίλεεεεεεεεεεε

Κωνσταντίνος
15-05-11, 21:08
Απο δω και πέρα όταν θα του μιλάς, θα κολλάς στο τέλος το "ε, φανταστικέ μου γείτονα" :thumbsup: .
Πέρα απο την πλάκα, εύχομαι να είναι εντάξει άνθρωπος. Γιατί αν μπλέξεις με μ@λ@κ@ γείτονα...............

z3 2.2
15-05-11, 21:41
Να του κανεις σκηνη οτι σε ενοχλει η εξατμιση του και τετοια ομορφα!!!
χαχαχαχαχα!!!
Γεια σου ρε Αρουλη με τα ωραια σου!

aristent
15-05-11, 21:42
ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΟ ΓΕΙΤΟΝΑ???:thumbsup:

(ακους Αλεξη,νοικιαζεται το διπλανο διαμερισμα...ερχεσαι????..:whistl e:ετσι δεν θα χρειαστει μεταβιβαση το οχημα,.......μια θα παιρνεις το δικο μου,για να.....νοιωσεις τι θα πει να ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΓΚΑΖΙΑ:ranting2:και να εκτιμας καλυτερα το δικο σουthumb,..... και μια εγω το δικο σου :whistle:για να .......εκτιμησω ΤΑ ΓΚΑΖΙΑ!!!!:thumbsup:....να απολαυσω και εγω λιγο τα καλα του V10thumb....)

Αρη παιζει κατι παιχνιδια η τυχη.....χτες που γυριζα απο Τρικαλα προς Λαρισα με το φορτηγακι της δουλειας,με προσπερασε ενα μαυρο ///Μ5 ΓΥΑΛΙΣΜΕΝΟ στην τριχα,με Αθηναϊκα νουμερα και απ'οσο προλαβα να δω ειχε και 20αρες ζαντες!!!....αλλα δεν ειχα καμμια τυχη(:ranting2:βλεπεις ημουν με το φορτηγακι...) να το δω παραπανω ....αφου ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΙΚΕ σε δυο λεπτα!!!


Παντως δε σε βλεπω να γραφεις:whistle:........ΞΕΚΟΛΛΑ ΒΡΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΙΤΟΝΑ!!!!!!!:hystericalbs1::th_Laie_67-1:

ziaba
15-05-11, 22:37
πάλι καλά που δεν είναι m6

alexm
15-05-11, 23:03
Κυριακή πρωί, χαρά Θεού, η σύζυγος μαγειρεύει, τα παιδιά κάτι καταστρέφουν ως συνήθως κι εγώ στο υπόγειο-μπουντρούμι έκανα κάποια μαστορέματα του σπιτιού.

Ξαφνικά ακούω ένα βουητό και το σπίτι ψιλοσυντονίζεται. Δε δίνω ιδιαίτερη σημασία, σκέφτομαι πως κάποιο φορτηγό θα πέρασε. 3 λεπτά αργότερα η γυναίκα μου κάτι φωνάζει από την κουζίνα:

- Άρη, το ξέρεις ότι νοικιάστηκε η διπλανή μεζονέτα?
- Ναι, άκουσα ότι τη νοίκιασε ένα ζευγάρι με 2 αγοράκια.
- Ε λοιπόν, μόλις ήρθαν οι νέοι μας γείτονες. Τους βλέπω από το παράθυρο. Γειαααα σααας!
- Καλά, θα πάω να τους καλωσορίσω και να γνωριστούμε αργότερα.
- Δηλαδή δεν ξέρεις τίποτα γι' αυτούς?
- Όχι, δε διάβασα την πρωινή ενημέρωση της ΕΥΠ.
- Α, γιατί βλέπω κάτι που μάλλον θα σε αρρωστήσει.
- Ωχ. Έχουν σκυλί?
- Όχι, Μ5.
- ...
- Άκουσες? Άρη? Άκουσες? Καλέεεε? Κούκουυυυυ! Ζεις? Είσαι καλά? Μίλα ρε μ@λ@κισμένο!

https://i136.photobucket.com/albums/q170/MPower_this/IMAG0008.jpg

Αρη για το..... τουτου του νεου σου γειτονα εγω τι να πω; Ο...:whistle: νεα γειτονας....ειναι επιπεδου V10 ....;

Υ.Γ: απαντηση του τυπου δεν προσεξα.... θα θεωρηθει ως μη γραφομενη!!!!

Χρίστος
16-05-11, 00:36
Μ αρεσε πολυ το υπονοουμενο στην ερωτηση!!!

pilot
16-05-11, 02:35
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

aristent
16-05-11, 05:47
Αρη για το..... τουτου του νεου σου γειτονα εγω τι να πω; Ο...:whistle: νεα γειτονας....ειναι επιπεδου V10 ....;

Υ.Γ: απαντηση του τυπου δεν προσεξα.... θα θεωρηθει ως μη γραφομενη!!!!

:whistle: 27 ποστ και ακομα να φανει????!!!!....Αλεξη μαλλον για επιπεδο V12.....μιλαμε!!!!:th_Laie_67-1::hystericalbs1::thumbsup:

S8N
16-05-11, 10:39
Update:

Ο τύπος είναι τρελός χαβαλές, το δε Μ5 είναι ελληνικό του 2005 από κατάσχεση. Όταν άκουσα ότι το αγόρασε τον Μάρτη του 2009 (κουίζ: βρείτε ποιος μεγάλος έμπορος στα Β.Π. χρεωκόπησε τότε) σχεδόν όσο κι εγώ πέρυσι το 520, προσπάθησα να κρύψω τα δάκρυά μου. Έχει 70.000 γνήσια km και σχεδόν όλο τον κατάλογο των αξεσουάρ αλλά δεν είναι και πολύ προσεγμένο/καλοσυντηρημένο. Του έχει βγάλει επίσης δίσκο-πλατώ-βολάν (3.000 ευρώ κόστος) ενώ το κυκλοφορεί αραιά και που γιατί του καίει χαλαρά 22 l/100km. Μου είπε μάλιστα πως όποτε θελήσω μπορώ να το πάρω βόλτα... Ακούς Πάνο? Στον επόμενο καφέ θα 'ρθω με Μ5 μωρή άρρωστη!

Το χειρότερο της χθεσινής βραδιάς είναι πως έπαιξα 'Είσαι πιο έξυπνος από ένα 6χρονο?' κι έχασα. Εν ολίγοις, με ρώτησε ο γιός του τι αυτοκίνητο έχω και όταν του απάντησα 'το μικρό αδερφάκι του δικού σας', μου είπε πως το Μ5 είναι 'ο μπαμπάς' (the daddy) και πως δεν έχει αδερφάκια... Εκείνη τη στιγμή ένιωσα σαν ποταπό μίασμα, μην πω σαν αμοιβάδα. Μιλάμε πως έχουν ξεφύγει τα παιδιά σήμερα!

Όσο για το άλλο θέμα που έθιξαν ο Αλέξης και ο Άρης, εντάξει, καλό είναι αλλά δεν πρόκειται να κάθομαι να κάνω βάρη γυμνός στο υπόγειο μπροστά από το παράθυρο α λα Kevin Spacey...

nikos-Mpacket
16-05-11, 11:42
Καλως τα δεχτηκες Αρη μου,καλη γειτονια να εχεις και ας ειχε και lada ο γειτονας,αυτα τα γραφω γιατι ειμαι παθων.:ranting2:

Τι σου ειναι ομως οι γυναικες,πως ξερουν τον τροπο που θα σε κανουν να πεσεις κατω,σου πεταει ενα "ουου αγαπη μου ηρθε ο νεος γειτονας με Μ5" χωρις συναισθηματισμους και ταβλα ο Αρης.
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Αρη νομιζω οτι αν διαχειριστεις σωστα το Μ5 του διπλανου θα εχεις πολλα ωφελη εκτος απο την βολτα που θα ΚΑΝΟΥΜΕ.:thumbsup:

Θα βγεις ενα ωραιο πρωι που θα πλενει το αμαξι και θα του αρχισεις την κουβεντα για εναν φιλο σου που εχει αλλαξει τα φρενα του,τα αμορτισερ του τις αντιστρεπτικες του και οτι αλλο νομιζεις οτι κανει να μπει στο δικο σου το αμαξι.
Βαλτον στην μπριζα τον ανθρωπο να αρχισει να φτιαχνει το αμαξι οπως πρεπει να εχεις και εσυ τα ανταλλακτικα σου και ασε τα υπολοιπα.

Α και κατι τελευταιο,πιασε τον πιτσιρικα που σε αποστομωσε και πες του τα ιδια για το αμαξι του φιλου σου,ειναι σιγουρο οτι αν δεν καταφερεις να "ψησεις" εσυ τον μπαμπα του να κανει καμμια βελτιωση θα το κανει ο μικρος.

aristent
16-05-11, 14:03
Update:

Ο τύπος είναι τρελός χαβαλές, το δε Μ5 είναι ελληνικό του 2005 από κατάσχεση. Όταν άκουσα ότι το αγόρασε τον Μάρτη του 2009 (κουίζ: βρείτε ποιος μεγάλος έμπορος στα Β.Π. χρεωκόπησε τότε) σχεδόν όσο κι εγώ πέρυσι το 520, Α>προσπάθησα να κρύψω τα δάκρυά μου. Έχει 70.000 γνήσια km και σχεδόν Β>όλο τον κατάλογο των αξεσουάρ αλλά δεν είναι και πολύ προσεγμένο/καλοσυντηρημένο. Του έχει βγάλει επίσης δίσκο-πλατώ-βολάν (3.000 ευρώ κόστος) ενώ το κυκλοφορεί αραιά και που γιατί του :whistle:. Γ>Μου είπε μάλιστα πως όποτε θελήσω μπορώ να το πάρω βόλτα... Ακούς Πάνο? Στον επόμενο καφέ θα 'ρθω με Μ5 μωρή άρρωστη!

Το χειρότερο της χθεσινής βραδιάς είναι πως έπαιξα 'Είσαι πιο έξυπνος από ένα 6χρονο?' κι έχασα. Εν ολίγοις, με ρώτησε ο γιός του τι αυτοκίνητο έχω και όταν του απάντησα 'το μικρό αδερφάκι του δικού σας', μου είπε πως το Δ>Μ5 είναι 'ο μπαμπάς' (the daddy) και πως δεν έχει αδερφάκια... Εκείνη τη στιγμή ένιωσα σαν ποταπό μίασμα, μην πω σαν αμοιβάδα. Μιλάμε πως έχουν ξεφύγει τα παιδιά σήμερα!

Όσο για το άλλο θέμα που έθιξαν ο Αλέξης και ο Άρης, εντάξει, καλό είναι αλλά δεν πρόκειται να κάθομαι να κάνω βάρη Ε>γυμνός στο υπόγειο μπροστά από το παράθυρο α λα Kevin Spacey...

A....κακως....δεν ειναι LCI σαν το δικο σου......:whistle:αν και γινεται το εξωτερικο λουκ ευκολα....

Β.αυτο ειναι μεγαλο ατου!!!thumb

Γ.Ωραιος ο γειτονας!!!:thumbsup:

Δ.:whistle:...δεν ειχε αδικο ο μικρος....θα εχει δει να "καταπινει"στο δρομο οχηματα και οχηματα!!!....ξερει πολυ καλα τι εχει ο μπαμπας του!!!! thumb

Ε.....ωραια,μπορεις ομως να κανεις βαρη ντυμενος!!!!:th_Laie_67-1:.....αστα Αρη δεν ειναι για μας οι κοιλιακοι σε ......"τευχη".....εμεις εχουμε ΕΝΑΝ ΜΟΝΟΚΟΜΑΤΟ, ΠΕΤΡΙΝΟ, ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ, ΓΕΜΑΤΟ, ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ,......και αλλα πολλα,..... ΚΟΙΛΙΑΚΟ!!!!! :th_Laie_67-1::thumbsup:

S8N
16-05-11, 14:30
.....αστα Αρη δεν ειναι για μας οι κοιλιακοι σε ......"τευχη".....εμεις εχουμε ΕΝΑΝ ΜΟΝΟΚΟΜΑΤΟ, ΠΕΤΡΙΝΟ, ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ, ΓΕΜΑΤΟ, ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ,......και αλλα πολλα,..... ΚΟΙΛΙΑΚΟ!!!!! :th_Laie_67-1::thumbsup:

Έτσι είναι Αρούλη! Εξάλλου, κάτω από τις μεγάλες πέτρες κρύβονται τα μεγάλα... φίδια. :th_Laie_67-1:

nikos1400
16-05-11, 15:18
Αυτοι φιλε ειναι οι χειροτεροι γειτονες...


Αντε τωρα να πινεις τον καφε σου πριν φυγεις στη δουλεια,

και να ακους το μπουμπουνητο του Μ5 που φευγει και αυτο καθε πρωι...
:thumbsdown:

:th_Laie_67-1:

alexm
16-05-11, 15:26
Update:

Ο τύπος είναι τρελός χαβαλές, το δε Μ5 είναι ελληνικό του 2005 από κατάσχεση. Όταν άκουσα ότι το αγόρασε τον Μάρτη του 2009 (κουίζ: βρείτε ποιος μεγάλος έμπορος στα Β.Π. χρεωκόπησε τότε) σχεδόν όσο κι εγώ πέρυσι το 520, προσπάθησα να κρύψω τα δάκρυά μου. Έχει 70.000 γνήσια km και σχεδόν όλο τον κατάλογο των αξεσουάρ αλλά δεν είναι και πολύ προσεγμένο/καλοσυντηρημένο. Του έχει βγάλει επίσης δίσκο-πλατώ-βολάν (3.000 ευρώ κόστος) ενώ το κυκλοφορεί αραιά και που γιατί του καίει χαλαρά 22 l/100km. Μου είπε μάλιστα πως όποτε θελήσω μπορώ να το πάρω βόλτα... Ακούς Πάνο? Στον επόμενο καφέ θα 'ρθω με Μ5 μωρή άρρωστη!

Το χειρότερο της χθεσινής βραδιάς είναι πως έπαιξα 'Είσαι πιο έξυπνος από ένα 6χρονο?' κι έχασα. Εν ολίγοις, με ρώτησε ο γιός του τι αυτοκίνητο έχω και όταν του απάντησα 'το μικρό αδερφάκι του δικού σας', μου είπε πως το Μ5 είναι 'ο μπαμπάς' (the daddy) και πως δεν έχει αδερφάκια... Εκείνη τη στιγμή ένιωσα σαν ποταπό μίασμα, μην πω σαν αμοιβάδα. Μιλάμε πως έχουν ξεφύγει τα παιδιά σήμερα!

Όσο για το άλλο θέμα που έθιξαν ο Αλέξης και ο Άρης, εντάξει, καλό είναι αλλά δεν πρόκειται να κάθομαι να κάνω βάρη γυμνός στο υπόγειο μπροστά από το παράθυρο α λα Kevin Spacey...

Δισκο-πλατω-βολαν 3000 ευρω και μετα λετε οτι εχει ακριβα ανταλακτικα η ferrari....:whistle:
Εαν του καιει 22l/100 χλμ χαλαρα,να παει να το ελεγξει γιατι επρεπε χαλαρα να βλεπει 13-15l/100 χλμ....thumb

Τον Κυριο Πανο :winkcool:.... μωρή άρρωστη!!!!
Πανουλη εχεις δωσει δικαιωματα αγορι μου.....:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

STREETRACING
16-05-11, 15:44
Moυ θυμισες το κουμπαρο μου που ειχε παει εναν πελατη να δει αν χωραει το land cruiser στο παρκινγκ του στο Πανι της Βουλας ..κ οπως μπηκε στο υπογειο γκαραζ ειδε μια σιλουετα περιεργη κ τι ηταν?.....ΑSCARI......

DionisisM5
16-05-11, 15:44
χααχαχαχααχαχαχ

Εισαι τρελος....Μ'αρεσε η περιγραφη!!!!!:hystericalbs1::hystericalb s1:

PANOS-E60
16-05-11, 17:53
Δισκο-πλατω-βολαν 3000 ευρω και μετα λετε οτι εχει ακριβα ανταλακτικα η ferrari....:whistle:
Τον Κυριο Πανο :winkcool:.... μωρή άρρωστη!!!!
Πανουλη εχεις δωσει δικαιωματα αγορι μου.....:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Αστονε Αλέξη μου το μπαγλαμά να σκάσει μύτη σε καφε με το Μ και αν δεν φύγει να πάει σπίτι του με ταξί να μη με λένε Πάνο ... thumb

stef
16-05-11, 18:23
Ρε τρελλέ αυτό το topic εννοούσες το πρωί που μιλήσαμε στο τηλέφωνο?
Χα χα χα!! Δεν παίζεσαι ρε!!!
Καλά σε βλέπω εσένα κανα βράδυ να ψάχνεις για γρύλους και να πας να του κλέψεις το μοτέρ!!!

Υ.Γ: Ξέρω που πουλάνε "παπαγαλάκια" για να σηκώσεις στον αέρα τον V10
Ε και μην ξεχάσεις να με παρεις τηλέφωνο όταν θα περνάς τα Ferrari όπως ο κοινός γνωστός μας...!! χα χα

fanisk
16-05-11, 19:47
Moυ θυμισες το κουμπαρο μου που ειχε παει εναν πελατη να δει αν χωραει το land cruiser στο παρκινγκ του στο Πανι της Βουλας ..κ οπως μπηκε στο υπογειο γκαραζ ειδε μια σιλουετα περιεργη κ τι ηταν?.....ΑSCARI......

Το Πανι ειναι στον Αλιμο thumb

stef
16-05-11, 20:22
Το Πανι ειναι στον Αλιμο thumb

Εσύ σωστός είσαι!!!thumb:th_Laie_67-1:
Απλά μήπως εννοεί Πανόραμα...thumb

Jimmakos
16-05-11, 22:45
Ακου κει 22lt/100km!
Και 3000Ε βολάν με δισκόπλατο

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Άρη μήπως στο παίζει μούρη ο τύπος που σε είδε καψούρη? thumb

nfot
16-05-11, 23:00
...
Εαν του καιει 22l/100 χλμ χαλαρα,να παει να το ελεγξει γιατι επρεπε χαλαρα να βλεπει 13-15l/100 χλμ...

13-15l / 100 χλμ καιει χαλαρα ο ασσος μου σε συνθηκες επαρχιακης πολης. Αρα το Μ5 μαλλον θα πρεπει να καιει κατιτις παραπανω σε κινηση επιπεδου Αθηνας = σχεδον ακινησια.

alexm
16-05-11, 23:51
13-15l / 100 χλμ καιει χαλαρα ο ασσος μου σε συνθηκες επαρχιακης πολης. Αρα το Μ5 μαλλον θα πρεπει να καιει κατιτις παραπανω σε κινηση επιπεδου Αθηνας = σχεδον ακινησια.

Σε νορμαλ μικτη χρηση 15 λιτρα στα 100 χλμ καταλωνει thumb
Τωρα οσο για λειτουργια στο ρελαντι ακινητο...δεν μπορω να ξερω γιατι απλα δεν λειτουργει το Board Computer σε κατασταση ακινησιας.

Jimmakos
17-05-11, 01:29
Αφήστε τα OBC και λοιπά.... Το δεξί ποδαράκι σας είναι ο δείκτης κατανάλωσης.... thumb

STREETRACING
17-05-11, 09:36
Εσύ σωστός είσαι!!!thumb:th_Laie_67-1:
Απλά μήπως εννοεί Πανόραμα...thumb

λαθος.
στο κρεμαστο λαγο ηταν.
ακου ascari
oυτε ειχα ακουσει ποτε οτι εχει ελληνας κατι τετοιο.
σαν ενα ford gt που ειχα δει στο λαμπρο στη βουλιαγμενη κ το ελεγα κ δεν με πιστευαν.

Z4 DCT
17-05-11, 09:38
λαθος.
στο κρεμαστο λαγο ηταν.
ακου ascari
oυτε ειχα ακουσει ποτε οτι εχει ελληνας κατι τετοιο.
σαν ενα ford gt που ειχα δει στο λαμπρο στη βουλιαγμενη κ το ελεγα κ δεν με πιστευαν.

Υπαρχει και ενα pagani zonda ελλαδα.....αλλα το εχει σε σαλονι και το κοιταει.....:thumbsdown:

STREETRACING
17-05-11, 09:48
οποτε παντως βλεπω video me ford gt....
το αμαξι ειναι μακραν μπροστα απο παρα πολλα supercars.

stratos
17-05-11, 13:03
Υπαρχει και ενα pagani zonda ελλαδα.....αλλα το εχει σε σαλονι και το κοιταει.....:thumbsdown:

Γιάννα την λένε?

Jimmakos
17-05-11, 14:06
Υπαρχει και ενα pagani zonda ελλαδα.....αλλα το εχει σε σαλονι και το κοιταει.....:thumbsdown:

Θα έβγαινε έξω και θα του ρουφούσα τα αιμοπετάλια! :warriorsmiley:

nikos1400
17-05-11, 14:47
Υπαρχει και ενα pagani zonda ελλαδα.....αλλα το εχει σε σαλονι και το κοιταει.....:thumbsdown:


και που να το παει ο ανθρωπος ?

δεν τον αδικω.

Jimmakos
17-05-11, 14:52
Όχι ρε φιλε ένα σκασμό λεφτά και να το χω έπιπλο?

Δεν γίνεται thumb

Για να χεις τέτοιο τουτού σημαίνει οτι μπορείς και το συντηρείς thumb

Nino
17-05-11, 15:22
Υπαρχει και ενα pagani zonda ελλαδα.....αλλα το εχει σε σαλονι και το κοιταει.....:thumbsdown:

και εγω στο σαλονι το εχω!!! δεν το κοιταω ομως,οταν θελω το παιρνω και κανω τρελλα ανοιγματα...
μιλαμε παει απιστευτα σαν και τη bugatti και ουτε χωρο πιανουν... τι να λεμε τωρα 250 giga σκληρο εχει το ps3 :th_Laie_67-1::gun_bandana::pc1::hystericalbs1:

Jimmakos
17-05-11, 15:40
και εγω στο σαλονι το εχω!!! δεν το κοιταω ομως,οταν θελω το παιρνω και κανω τρελλα ανοιγματα...
μιλαμε παει απιστευτα σαν και τη bugatti και ουτε χωρο πιανουν... τι να λεμε τωρα 250 giga σκληρο εχει το ps3 :th_Laie_67-1::gun_bandana::pc1::hystericalbs1:

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Christos 330
17-05-11, 15:50
XAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μιλα ρε Μ@Λ@ΚΙΣΜΕΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ωραια περιγραφη !!!!!

Monsta
17-05-11, 21:36
Εγώ θέλω να μετακομίσει δίπλα σου μία τέτοια, να δω μετά τι φρεντ θ ανοίξεις για γείτονες. :original: :hystericalbs1:

https://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/2/41/4157/861397/35/5b3w6928.jpg
https://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/2/41/4157/861397/30/5b3w6907.jpg
https://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/2/41/4157/861397/39/5b3w6858.jpg

....και τις Κυριακές το πρωί, ενώ ο Άρης μαστορεύει / κάνει βάρη στο υπόγειο, η δεσποινίς απέναντι θα φοράει ένα τέτοιο μπλουζάκι και θα ετοιμάζεται να πλύνει το γάμπριο...


https://www.volksforum.com/albums/files/7/Audishirt.jpg










χεχεχε gotcha :hystericalbs1:

stratos
18-05-11, 01:39
Εκεί θα πρέπει να του δώσει τα κλειδιά του σπιτιού και όχι του αυτοκινήτου