PDA

Επιστροφή στο Forum : Lederzentrum



Monsta
12-05-11, 13:43
Για όσους θέλουν να ασχοληθούν μόνοι τους και να επισκευάσουν / περιποιηθούν δέρματα (αυτοκίνητο-σπίτι), τα προϊόντα τους είναι Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Α.

Παραγγείλτε λοιπόν άφοβα και ανεβάστε θρεντ με μπόλικες φωτό να δούμε τα δικά σας DIY !!!!!! :thumbsup:

https://www.lederzentrum.de/home/

stratos
12-05-11, 13:54
Κώστα αρκετά ενδιαφέρον αλλά τα λίγα μου γερμανικά δεν φτάνουν για να καταλάβω τι πρέπει να αγοράσω για την χρήση που θέλω ούτε πως θα το εφαρμόσω.

Με ενδιαφέρει πρώτα ο καθαρισμός του δέρματος και μετά η ενυδάτωση και η αίσθηση του καινούριου. Τα καθαρίζω με ένα βρεμένο πανάκι να φύγει η μπλεδίλα απο το τζίν αλλά θέλω το κάτι παραπάνω.

Monsta
12-05-11, 14:13
Στράτο εκεί που λέει 'International' έχει να επιλέξεις και αγγλικά. Σίγουρα θα βρεις αυτό που θες!

stef
12-05-11, 14:25
Εσύ θα με τρελλάνεις!
Δεν φτάνει που έχω αγοράσει το μισό shinearama (σήμερα ξαναπαρέλαβα) , τώρα αρχίσαμε και με τα δέρματα
Δεν μας φτάνουν τα καθαριστικά και οι κρέμες τις BMW?
ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΣ
ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Χα χα χα

Monsta
12-05-11, 15:06
ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΣ
ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Χα χα χα


Προχώρα εσύ. Αφού ψωφάς για κάτι τέτοια...

stef
12-05-11, 15:58
Πώς με ξέρειιιιιιιιιιις!!!!! χα χα χα
Ξέρουμε χρεώσεις για μεταφορικά κλπ?

bill_m3
12-05-11, 17:21
Ερώτηση ......

Μπορούμε με αυτά τα υλικά να βάψουμε το σαλονάκι μας ???
Δηλαδή να κάνουμε αυτά που μας λέει αλλά για όλο το σαλόνι???

(αν δεν πουληθεί το αυτοκίνητο, έχω σκοπό να το κάνω, η με αυτή την εταιρεία ή με την Leatherique.com)

Θα στείλω μάλλον κάποια στιγμή μαιλ να ρωτήσω....

Monsta
12-05-11, 18:51
Ερώτηση ......

Μπορούμε με αυτά τα υλικά να βάψουμε το σαλονάκι μας ???
Δηλαδή να κάνουμε αυτά που μας λέει αλλά για όλο το σαλόνι???

(αν δεν πουληθεί το αυτοκίνητο, έχω σκοπό να το κάνω, η με αυτή την εταιρεία ή με την Leatherique.com)

Θα στείλω μάλλον κάποια στιγμή μαιλ να ρωτήσω....


Αν έχεις την υπομονή Μπιλ, γιατί να μη μπορείς? Θυμάσαι αυτό το θρεντ που είχε ανεβάσει κάποιος που έβαψε το σαλόνι του 46 Μ3 από μαύρο σε cinnamon? Έχει μπόλικη δουλίτσα και όλα πρέπει να ξηλωθούν, αλλά πιστεύω το αποτέλεσμα θα αξίζει.

Monsta
12-05-11, 18:53
Πώς με ξέρειιιιιιιιιιις!!!!! χα χα χα
Ξέρουμε χρεώσεις για μεταφορικά κλπ?


Έλα ρε Στεφ, εδώ έχεις γίνει εξπέρ στις χρεώσεις από Αμέρικα, στη Γερμανία κόλλησες ? :original:

stef
12-05-11, 19:28
Από USA δεν παίρνω πάρα μόνο τα φτηνά που δεν έχουν τελωνείο (20-30 δολάρια).
Από εκεί έχει κάποια χρέωση standard? Ξέρουμε?

Monsta
12-05-11, 19:53
Δεν είναι πολλά. Δες τι θες και ρώτα τους.