PDA

Επιστροφή στο Forum : ασφάλεια



ziaba
10-05-11, 19:14
ποία είναι η πιο φτηνή ασφάλεια αυτοκινήτου? η κάποια που να χει έκπτωση εάν ασφαλιζεις 2 οχήματα μαζί εάν υπάρχει

Kostas_1
10-05-11, 20:11
Δεν απαντιέται αυτο.... μαλλον θα πρεπει να παρεις προσφορες. Επειτα εξαρταται και απο πολλα αλλα πραγματα συν την αξιοπιστια....

Jimmakos
10-05-11, 20:18
Απο αξιοπιστία μην το ψάχνεις και τόσο γιατί είναι σχετικά ανύπαρκτη....

Μια ίσα να υπάρχει αστική ευθύνη και τέλος....

E46 POWER
10-05-11, 20:22
ποία είναι η πιο φτηνή ασφάλεια αυτοκινήτου? η κάποια που να χει έκπτωση εάν ασφαλιζεις 2 οχήματα μαζί εάν υπάρχει

ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΜ ΤΟ ΤΗΛ ΣΟΥ Η ΤΟ ΕΜΑΙL

G_kaliteros
10-05-11, 20:52
ενδιαφερομε και εγω για ασφαλεια!
ας μας πει καποιος τιμες εαν ασχολητε

Samaro
10-05-11, 22:35
Ρίξτε μια ματιά κι εδώ :https://www.anytimeonline.gr/index.asp?a_id=113&gclid=CJWKm-Gd3qgCFQEKfAodm09Ztw

Για ασφάλιση μέσω Ιντερνετ

ziaba
10-05-11, 22:44
ας απαντήσουν με πμ εάν δεν επιτρέπεται no problem

ρωτάω γιατί άκουσα ότι εάν ασφαλίσεις 2 οχήματα έχεις έκπτωση κ ήθελα να διευκρινίσω εάν οντως έτσι είναι

αξιοπιστία δε μενδιαφέρει πιστευω όλα τ ίδια είναι το μόνο που με νοιάζει να μην με γράψει η τροχαία κ να πληρώνω όσο λιγότερο γίνεται

BATMAN M5
10-05-11, 23:06
ας απαντήσουν με πμ εάν δεν επιτρέπεται no problem

ρωτάω γιατί άκουσα ότι εάν ασφαλίσεις 2 οχήματα έχεις έκπτωση κ ήθελα να διευκρινίσω εάν οντως έτσι είναι

αξιοπιστία δε μενδιαφέρει πιστευω όλα τ ίδια είναι το μόνο που με νοιάζει να μην με γράψει η τροχαία κ να πληρώνω όσο λιγότερο γίνεται

Εκπτωση για 2 οχηματα δεν εχω ακουσει.Εγω εχω καλη εκπτωση αλλα για 5 οχηματα που ασφαλιζω.Δεν νομιζω καμια ασφαλεια να κανει εκπτωση για 2 οχηματα.

athanasakis nikolas
11-05-11, 00:55
υπαρχει ασφαλιστικη η οποια αν ασφαλισεις δυο οχηματα σου δινει εκπτωση, επισης εαν ασφαλισεις κ το σπιτι σου , σου δινει επιπλεον εκπτωση. τωρα η τιμη της ασφαλειας, επειδη υπαρχουν πολλοι παραμετροι που διαμορφωνουν το κοστος θα πρεπει να δωσεις στοιχεια οχηματος δηλ. την αδεια κυκλοφοριας κ στοιχεια διπλωματος.
τελος για την αξιοπιστια της ασφαλιστικης , θα πρεπει να επιλεγετε σωστες εταιριες για να εχετε την αξιοπιστια που ζητατε, η σωστη εταιρια δεν ειναι παντα η φτηνη εταιρια.

με εκτιμηση
Νικολας Αθανασακης

G_kaliteros
11-05-11, 04:35
ας απαντήσουν με πμ εάν δεν επιτρέπεται no problem

ρωτάω γιατί άκουσα ότι εάν ασφαλίσεις 2 οχήματα έχεις έκπτωση κ ήθελα να διευκρινίσω εάν οντως έτσι είναι

αξιοπιστία δε μενδιαφέρει πιστευω όλα τ ίδια είναι το μόνο που με νοιάζει να μην με γράψει η τροχαία κ να πληρώνω όσο λιγότερο γίνεται


thumbthumb

ziaba
11-05-11, 06:48
υπαρχει ασφαλιστικη η οποια αν ασφαλισεις δυο οχηματα σου δινει εκπτωση, επισης εαν ασφαλισεις κ το σπιτι σου , σου δινει επιπλεον εκπτωση. τωρα η τιμη της ασφαλειας, επειδη υπαρχουν πολλοι παραμετροι που διαμορφωνουν το κοστος θα πρεπει να δωσεις στοιχεια οχηματος δηλ. την αδεια κυκλοφοριας κ στοιχεια διπλωματος.
τελος για την αξιοπιστια της ασφαλιστικης , θα πρεπει να επιλεγετε σωστες εταιριες για να εχετε την αξιοπιστια που ζητατε, η σωστη εταιρια δεν ειναι παντα η φτηνη εταιρια.

με εκτιμηση
Νικολας Αθανασακης

στείλε πμ με τ όνομά τις ασφαλιστικής