PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι θα κάνατε στη θέση της κυρίας με το pt cruiser?



Monsta
14-04-11, 12:01
Δε πιστεύω ότι είμαστε μακριά από παρόμοια συμβάντα.


https://www.youtube.com/watch?v=O921sHvg0KU&feature=player_embedded

m-power_01
14-04-11, 12:04
Τον παταγα...κανονικα χωρις δευτερη σκεψη

GEORGE316
14-04-11, 12:06
πραγματι δεν ειμαστε μακρια,αν και νομιζω οτι εχουν ηδη συμβει σε επεισοδεια...(ειμαι σχεδον σιγουρος για θεσσαλονικη)
τι να πω....και μη χειροτερα

paganis
14-04-11, 12:39
θα κατεβαινα κατω και θα εφαρμοζα ολες τις τεχνικες που γνωριζω! κατοπιν θα τον εβαζα στο πορτ παγκαζ...και θα το κρεμαγα στο γκαραζ ,ως σακο του μποξ!

panos90
14-04-11, 12:40
σφιχτηκε η καρδια μου στο 1:04... χειροτερο σημειο για ζημια...

με τοσες καμερες εκει γυρω αμφιβαλλω αν την γλιτωσε ο τυπας..

m-power_01
14-04-11, 12:42
θα κατεβαινα κατω και θα εφαρμοζα ολες τις τεχνικες που γνωριζω! κατοπιν θα τον εβαζα στο πορτ παγκαζ...και θα το κρεμαγα στο γκαραζ ,ως σακο του μποξ!

για να κατεβαινα κατω χλωμο το κοβω... ηταν λιγο σε κριση. βεβαια δεν ξερω τικριση θα παθαινα και εγω... Αλλα το να τον πατησω μου μοιαζει η καλυτερη λυση

oldcarskickass
14-04-11, 12:47
Για κάτι τέτοιες περιπτώσεις έχουμε ΠΑΝΤΑ το all time classic καμουφλαρισμένο όπλο.

Εκείνο το εργαλείο που έπιανε συμπλέκτη ή γκάζι και το τιμόνι.

Και αν κρίνω ότι σχεδόν σε όλα είχαν κάτι κλειδαριές ότι ναναι, είναι σίγουρο ότι εξαρχής σχεδιάστηκε για αμυντικό όπλο...

Ptboul
14-04-11, 12:52
τι της κάνουν ρε παιδιά της κυρίας για εμάς που δε βλέπουμε γιουπι τιούμπι?

Nick bmwlover
14-04-11, 13:04
Εγω πιστευω οτι δεν χρειαζεται να σας πω ακριβως τι θα εκανα,ο καθενας σας μπορει να φανταστει οτι θελει:whistle:
Γενικα ομως,θα απαντουσα πολυ προθυμα κ θετικα στο "καλεσμα του,να χορεψω μαζι του":whistle:

zaharias
14-04-11, 13:05
τι της κάνουν ρε παιδιά της κυρίας για εμάς που δε βλέπουμε γιουπι τιούμπι?

Ειναι ενας μαυρος και της βαραει το αμαξι γυρω γυρω..

Την ωρα που ηταν απο πισω της.. ηταν ωρα για οπισθεν και ταπα το γκαζι και θα τον εκανε καπακι της αποχευτευσης ετσι μαυρος που ηταν θα γινοταν ενα με το δρομο, δεν θα τον εβρισκαν μετα.. :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::hystericalbs1:

Στα λογια ειναι ολα ευκολα παιδες.. εκεινη τη στιγμη δεν ξερεις πως μπορει να αντιδρουσες..

Christos 330
14-04-11, 13:10
Ισως στα 5 μετρα . . .

Ptboul
14-04-11, 13:14
Ειναι ενας μαυρος και της βαραει το αμαξι γυρω γυρω..

Την ωρα που ηταν απο πισω της.. ηταν ωρα για οπισθεν και ταπα το γκαζι και θα τον εκανε καπακι της αποχευτευσης ετσι μαυρος που ηταν θα γινοταν ενα με το δρομο, δεν θα τον εβρισκαν μετα.. :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::hystericalbs1:

Στα λογια ειναι ολα ευκολα παιδες.. εκεινη τη στιγμη δεν ξερεις πως μπορει να αντιδρουσες..

Ευχαριστώ για την περιγραφή!

Λοιπόν, σίγουρα θα έβαζα όπισθεν κ θα τον πέταγα στην τρύπα ή θα τον χτυπούσα με το αμάξι.

Το λέω αυτό γιατί παρόμοιο περιστατικό μου είχε τύχει στην Κέρκυρα όταν επέστρεφα βράδυ (με το 34άρι) στο ξενοδοχείο.

Ήταν κάτι Αγγλάκια λιώμα προφανώς κ ο ένας κρατούσε κάτι σκούρο στο χέρι του που έμοιαζε με μπουκάλι μπύρας (αμστελ) κ είχε παρατάξει το χέρι του μπροστά με σκοπό να το εκσφενδονίσει στο αμάξι.

Λέω στη γυναίκα μου κρατήσου, χέρι στο χειρόφρενο κ επιτόπου 90 μοίρες στροφή μπροστά τους.. https://astheworlddies.com/forum/Smileys/default/smiley-violent076.gif

Μπορώ να γίνω 10 φορές πιο άρρωστος κ παρανοϊκός αν με τσιγκλίσουν, δυστυχώς.

Nick bmwlover
14-04-11, 13:16
Εγω πιστευω οτι δεν χρειαζεται να σας πω ακριβως τι θα εκανα,ο καθενας σας μπορει να φανταστει οτι θελει:whistle:
Γενικα ομως,θα απαντουσα πολυ προθυμα κ θετικα στο "καλεσμα του,να χορεψω μαζι του"αφου αυτο κανω καθε μερα σχεδον:whistle:

gnx
14-04-11, 13:20
Μια διμοιρία από αυτούς χρειάζεται ο μαδαφάκας ρε ΜΑΝΣΤΑ

https://www.nra.org/home.aspx

Z4 DCT
14-04-11, 13:24
Για ολους υπαρχει καποιος να τους βαλει στην θεση τους.....αργα η γρηγορα....με το καλο η με το κακο......σε χαντακι η σε χωματερη......σε βαρελι με ασβεστη....καπου......:whistle:

m-power_01
14-04-11, 13:31
Για ολους υπαρχει καποιος να τους βαλει στην θεση τους.....αργα η γρηγορα....με το καλο η με το κακο......σε χαντακι η σε χωματερη......σε βαρελι με ασβεστη....καπου......:whistle:

Μ'αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι...:th_Laie_67-1:

Gregory_///M
14-04-11, 15:09
Ούτε στα πιο άσχημά μου όνειρα τέτοιο πράγμα........Πανικός!
Ή τον πατάς κατευθείαν ή ξεφεύγεις και ξαναγυρίζεις να τον πατήσεις!!

pilot
14-04-11, 16:04
μαϊμούδες...:thumbsdown::thumbsdown:

kloukakis
14-04-11, 16:41
Ο σκατόψυχος son of a beach τα έβαλε με μια κυρία με pt cruise, δεν νομίζω να ήταν το ίδιο νταής σε κανεναν 130κιλο καγκουροbmwδακια με αλυσίδες στο λαιμό!! Ελπίζω τώρα να ζει με πολύ λιγότερα άκρα και γενετικά ανάπηρος:original:.

fanisk
14-04-11, 16:45
Bγαζεις την 12-gauge και αφου πεις φρηηηηηζζζζ μαδαφακαααα, τον κανεις κοσκινο :th_Laie_67-1:

atha
14-04-11, 16:50
psixiatrika epeigonta

Nick bmwlover
14-04-11, 16:50
Bγαζεις την 12-gauge και αφου πεις φρηηηηηζζζζ μαδαφακαααα, τον κανεις κοσκινο :th_Laie_67-1:

:th_Laie_67-1:Χραπα-χρουπα...

Monsta
14-04-11, 18:00
Δε πρόκειται για κανένα μπάντ ας μάδα φάκατου. Απλά είναι τύφλα. Προσέξτε που του λείπουν και αρκετά δοντάκια.

Τις καλές εποχές στο αμέρικα πριν 20 περίπου χρόνια, υπηρέτησα 8 μήνες στους guardian angels και κάναμε περιπολίες downtown Seattle. Η εθελοντική μας υπηρεσία είχε σκοπό τη προστασία αθώων πολιτών που τύχαινε να βρεθούν τη λάθος ώρα στο λάθος μέρος. Οι περισσότεροι από δαύτους ήταν κλεφτρόνια και ελάχιστοι είχαν έστω σουγιά. Μία όμως άτυχη στιγμή χάσαμε ένα δικό μας παλικάρι από μαχαιριά στο νεφρό όταν έμεινε αβοήθητος για λίγα δευτερόλεπτα από τους υπόλοιπους. Ήταν τότε που αποχώρησα.

Γι αυτό μη λέτε μεγάλα λόγια. Είναι κορώνα γράμματα τέτοιες περιπτώσεις. Εύχομαι να μη τύχει σε κανένα, γιατί όπως είπα και στην αρχή τα πράματα έχουν αγριέψει επικίνδυνα και στη χώρα μας.

gant
14-04-11, 18:21
Πάντως πριν λίγο καιρό, εβδομηντάχρονος άδειασε τον πυροσβεστήρα του καταστήματος του πάνω σε επίδοξο ληστή, κατόπιν άρπαξε να του πάρει το μαχαίρι και παλεύοντας τον τραυμάτησε στα πλευρά. Έφαγε ο φουκαράς 5,5 χρόνια και το κλεφτρόνι μόνο 2 μήνες.
Ε....σαν χώρα είμαστε....άστο καλύτερα.

Thomelef
14-04-11, 19:01
τι να τον κάνεις τώρα αυτό τον βλάκα. εγώ απορώ με τόσο κόσμο που δεν κατέβηκε κάποιος
να βοηθήσει την κακόμοιρη γυναίκα...πραγματικά αν συνέβαινε σε μένα, μπορεί να μην έκανα
τίπτ, μπορεί και να τον πατούσα. αν όμως συνέβαινε σε μια γυναίκα και είμουν μπροστά, θα τον
είχα κάνει ένα με το τσιμέντο και θα του έχωνα το λοστάρι τον κώλο να του γαργαλάει το
λαρύγγι τον βλάκα τον θρασύδειλο...μαλακισμένα που παίρνουν ότι βρούν μπροστά τους και
δεν ξέρουν τι τους γίνεται. άει σηχτίρ

5555
14-04-11, 19:59
Τι θα εκανα
Ενστικτο... θα τον παταγα, και μετα...... ταεκ βο ντο
Παντως μου κανει εντυπωση που ολοι εβλεπαν και αφου δεν κατεβηκε καποιος τουλαχιστον να ανοιγε τον δρομο στη γυναικας να εφευγε

Παντως εκνευριστηκα

Jimmakos
14-04-11, 20:37
Όσοι πάσχετε απο καρδιά μην το διαβάσετε :th_Laie_67-1:

Λοιπόν θα τον άφηνα να τελειώσει, θα έπιανα κάτω απο το κάθισμα την μία αλυσίδα και θα την έδενα στο χέρι, θα έβγαινα έξω και θα τον άρχιζα με την αλυσίδα μέχρι να μην μπορεί να κρατήσει το στόμα του σούπα!

Μετά θα του έριχνα μπουκέτο να ξαπλώσει κάτω και θα του έσπαγα τα πόδια στην κυριολεξία και μετά με φόρα μια, δυο, τρείς, τέσσερις κλωτσιές στην οικογένεια....

Και μετά θα του έλεγα: now who are the moth@fucκ@?

Πιστεύω οτι θα ήταν αρκετό μωρέ μην φτάσουμε στα άκρα :th_Laie_67-1:

Stunt Mike
14-04-11, 21:10
Εχω ενα μασιφ πλαστικο στυλιαρι 92 ποντων μεσα στ'αμαξι μου για κατι τετοιους...Πριν 2 χρονια περιπου,τυπακος με Corolla περασε κοκκινο φαναρι στεγνα,αποφυγαμε οριακα τη συγκρουση κι αντι να ζητησει και συγνωμη βγηκε εξω βριζοντας μου το σοι!!Οταν τον εβρισα κι εγω εβγαλε μια ''πεταλουδα'' και κινηθηκε επιθετικα προς το μερος μου λεγοντας:''εισαι μαγκας ρεεε??''.....Τοτε πηρα κι εγω το στυλιαρι και του'πα:ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΤΩΡΑ!Αρχισε να τρεχει με τα ποδια,πανικοβλητος μες στη Λ.Σπατων τη στιγμη που του τσακιζα πορτα και μπροστινο φτερο!Μετα εφυγα ηρεμος....
Υ.Γ. Λακαμά αν διαβαζεις τωρα ξερεις ποιος ειμαι,ελα να τις φας κι εσυ! :)

oldcarskickass
14-04-11, 21:37
Crystal meth all the way ο τύπος.

Και σε τέτοιες καταστάσεις που ο άλλος είναι με ουσίες ΑΠΛΑ δεν καταλαβαίνει ΤΙΠΟΤΑ ΟΣΟΙ και να τον βαράνε.

Τέτοιες καταστάσεις δεν είναι μακρυά από την Ελλάδα όπως ανέφερε κάποιος φίλος πιο πάνω.

Το θέμα είναι ότι στο ελλάντα είμαστε τόσο πίσω που πρέπει να γίνουν σε εμάς για να καταλάβουμε τι συμβαίνει και να κατεβούμε από το συννεφάκι μας. (το οποίο συννεφάκι ΟΥΔΕΠΟΤΕ υπήρξε και είναι απλό αποκύημα της ματαιοδοξίας μας, ούτε καν της φαντασίας μας)

Jimmakos
14-04-11, 21:45
Εχω ενα μασιφ πλαστικο στυλιαρι 92 ποντων μεσα στ'αμαξι μου για κατι τετοιους...Πριν 2 χρονια περιπου,τυπακος με Corolla περασε κοκκινο φαναρι στεγνα,αποφυγαμε οριακα τη συγκρουση κι αντι να ζητησει και συγνωμη βγηκε εξω βριζοντας μου το σοι!!Οταν τον εβρισα κι εγω εβγαλε μια ''πεταλουδα'' και κινηθηκε επιθετικα προς το μερος μου λεγοντας:''εισαι μαγκας ρεεε??''.....Τοτε πηρα κι εγω το στυλιαρι και του'πα:ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΤΩΡΑ!Αρχισε να τρεχει με τα ποδια,πανικοβλητος μες στη Λ.Σπατων τη στιγμη που του τσακιζα πορτα και μπροστινο φτερο!Μετα εφυγα ηρεμος....
Υ.Γ. Λακαμά αν διαβαζεις τωρα ξερεις ποιος ειμαι,ελα να τις φας κι εσυ! :)

Καλά του κανες του καραγκιόζη!

Μόνο που εγώ φοβάμαι όχι τις πεταλούδες αλλά τα σιδερικά φίλε..... Άμα σου βγάλει σιδερικό τι κάνεις?

gant
14-04-11, 21:48
Ρε παιδιά, εντάξει την κακιά στιγμή ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι και εκτός εαυτού δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει. Όσες φορές έχω βριστεί, μετά αναρωτήθηκα, άξιζε τον κόπο?
Είδατε τι έπαθε ο άτυχος Τσαγγαράς πριν λίγες μέρες, άσε που τον τελαυταίο καιρό στην χώρα μας τα πιστόλια υπάρχουν στις τσέπες όπως τα κινητά.
Ποτέ δεν ξέρεις με ποιόν έχεις να κάνεις.

Jimmakos
14-04-11, 21:52
Η πείνα είναι κακός σύμβουλος παιδιά και ο κόσμος πεινάει.....

Να λέμε και δόξα τον Θεό που υπάρχει ένα πιάτο φαί και τρώμε.........

Stunt Mike
14-04-11, 22:34
Καλά του κανες του καραγκιόζη!

Μόνο που εγώ φοβάμαι όχι τις πεταλούδες αλλά τα σιδερικά φίλε..... Άμα σου βγάλει σιδερικό τι κάνεις?

RUUUUN FOREST RUUUUUUUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:hystericalbs1::th_La ie_67-1:

Z4 DCT
14-04-11, 22:35
Ρε παιδιά, εντάξει την κακιά στιγμή ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι και εκτός εαυτού δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει. Όσες φορές έχω βριστεί, μετά αναρωτήθηκα, άξιζε τον κόπο?
Είδατε τι έπαθε ο άτυχος Τσαγγαράς πριν λίγες μέρες, άσε που τον τελαυταίο καιρό στην χώρα μας τα πιστόλια υπάρχουν στις τσέπες όπως τα κινητά.
Ποτέ δεν ξέρεις με ποιόν έχεις να κάνεις.


Κατι ακουγεται για πανω απο 200000 παρανομα στην αττικη στο δρομο......φανταστητε καθε φορα που καποιος βγαινει απο το αμαξι για να τσακωθει τι ποσοστο εχει να πεσει πανω σε καποιο απο αυτα.....:whistle:

Και οταν λενε 200000 εννοουν πανω απο 400000 αλλα φοβουνται να το πουν......

Κωνσταντίνος
14-04-11, 22:47
Αφού λοιπόν τον πατήσουμε με το αμάξι (μπρος, πίσω και ξανά μπρός, πίσω) μετά βγαίνουμε απο το αμάξι και ξυπνάει μέσα μας ο Ρομπέρτο Κάρλος.
Αυτό...

Jimmakos
14-04-11, 22:54
Αφού λοιπόν τον πατήσουμε με το αμάξι (μπρος, πίσω και ξανά μπρός, πίσω) μετά βγαίνουμε απο το αμάξι και ξυπνάει μέσα μας ο Ρομπέρτο Κάρλος.
Αυτό...

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Monsta
15-04-11, 12:53
Και μετά θα του έλεγα: who is the moth@fucκ@ now?




Στο διόρθωσα Jimmara μου ώστε έτσι και τον πετύχεις πουθενά να του το πεις σωστά τουλάχιστον. :original:

Jimmakos
15-04-11, 13:20
Στο διόρθωσα Jimmara μου ώστε έτσι και τον πετύχεις πουθενά να του το πεις σωστά τουλάχιστον. :original:

Του το λέω και αρβανίτικα άμα τον πετύχω δεν έχω πρόβλημα
Αγγλικά είμαι στα βασικά... Που καιρός για φροντιστήρια :original:

Monsta
15-04-11, 13:31
Του το λέω και αρβανίτικα άμα τον πετύχω δεν έχω πρόβλημα
Αγγλικά είμαι στα βασικά... Που καιρός για φροντιστήρια :original:

Ναι ρε για τη πλάκα στο γραψα :original:

billakos
15-04-11, 13:55
απλα βρηκε τη γυναικα και εδειξε την μαγκια του.. ειχα πετυχει ενα παρομοιο συμβαν με ενα παππου και ενα παλικαρι γυρω στ 25. ο τυπας ειχε περασει με κοκκινο και πηγαινε φουλ για μονοδρομο στον οποιο ηταν ο παππους κ περιμενε για ν στριψει,ο δηθεν μαγκας εβριζε ασυστολα τον παππου με καθε τυπο βρισιας που υπαρχει!! ο παππους δεν εβριζε απλα του εξηγουσε οτι δεν εχει δικιο.ε σε καποια φαση ο δηθεν παλι μαγκας κανει ενα αποτομο σαλτο και παει προς του παππου το αυτοκινητο φωναζοντας τωρα θα δεις ρε κ...λογερε..
εμ ελα που ομως ο παππους ειχε ενα μικρο τεκουρι μεσα στο αμαξι κατεβαινει και τον παιρνει στο κυνηγι... καπνος ο δηθεν μαγκας.!!!:hystericalbs1::hystericalbs1: