PDA

Επιστροφή στο Forum : facebook.....



dark knight
11-04-11, 21:48
https://24wro.blogspot.com/2011/04/cia-facebook.html#ixzz1JDwo3wSEμηπως ειναι αληθεια?σιγουρα για τις επιχειρησεις ειναι μια καλη δεξαμενη αντλησης προσωπικων πληροφοριων με χαμηλο κοστος.

Jimmakos
11-04-11, 21:52
Online φακέλωμα με την θέλησή μας είναι...... :th_Laie_67-1:

katsaraios
11-04-11, 21:57
τιποτα μονο το αλουμινοχαρτο στο κεφαλι μας σωζει...
που σαι Σταματη !!!!

panos90
12-04-11, 13:30
Online φακέλωμα με την θέλησή μας είναι...... :th_Laie_67-1:

αληθεια ποσοι απο αυτους που εχουν facebook διαβασαν τους ορους εγγραφης?


https://www.youtube.com/watch?v=B37wW9CGWyY

dark knight
12-04-11, 13:53
ειναι τα ψιλα γραμματα οπως στις συμβασεις των τραπεζων.μολις υπογραψεις καταλαβαινεις τις συνεπειες.

TOMIS
12-04-11, 14:45
Τι σας ενδιαφερει αν φακελωθειτε απο το facebook?Ενα παλαμακι να βαρεσει καποιος αρμοδιος μπορουν ολες οι αστυνομικες αρχες του κοσμου να μαθουν ακομα και το ωραριο που κλανουμε...Το facebook μας πειραξε?Δεν ειμαστε φακελωμενοι δηλαδη ολοι ηδη?Η interpol το FB περιμενει?το fbi cia ακομα και η ΕΛΑΣ ξερουν τα παντα για ολους.Εδω στο εξωτερικο εχει σε καθε γωνια 5 καμερες και ελεγχουν τα παντα..Λιγο χαλαροτητα δεν βλαπτει:original:

katsaraios
12-04-11, 14:57
εμενα μ αρεσει το φατσοβιβλιο !!!

Jimmakos
12-04-11, 16:24
Δεν ξέρω για σας αλλά την βρήσκω με τον πρωσοποπάπυρο γιατί "ψωνίζω" κάτι πιπίνια απο κει μέσα άλλο πράγμα.... Και επειδή όλοι/όλες αυτό κάνουν εκεί μέσα μην βγεί κανείς να μου την πεί οτι μπαίνει να του περνάει η ώρα....

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

optostyle
13-04-11, 09:13
χαχα..γελαω γιατι πολλοι δεν ξερουν οτι με το που κανουν ''κλικ'' να μπουν στο ιντερνετ εχουν ενα φακελο απο δω ως το διαστημα....
Το facebook μας πειραξε...χεχε

ΥΓ:αυτο που μολις εγραψα το γνωριζουν ολοι.............αν θελουν

GEORGE316
13-04-11, 15:29
οταν φωναζω,με αποκαλουν οπισθοδρομικο...
αδιαφορω παντελως για το αν βρω εναν συμμαθητη που ειχα στο δημοτικο...
αν θελω να τον ξαναδω η να με ξαναδει με λιγη προσπαθεια γινεται.
αλλωστε η χαμενη μανα δεν βρισκει το παιδι της μεσω του facebook...μεσω του ερυθρου σταυρου το βρισκει!!!
καντε ενα μικρο κοπο,αφιερωστε δυο απογευματακια απο τη ζωη σας και διαβαστε την αποκαλυψη του ιωαννη.
οτι ζουμε ειναι γραμμενο εκει περα...και οσοι αμφισβητετε ακομα κα αυτο διαλεξτε καμμια παλλια κενη διαθηκη που εχει τυπωθει ξερω γω το 80!
απο φακελωμα,καρτες παρακολουθησεις μεχρι και για το φαγητο που τοτε εφτυνες,και φυτρωνε πατατα στο πεζοδρομιο της πολης μεχρι το σημερα που θα απαγορευσουν τους μπαξεδες!!!
και δεν καταλαβα!!!αν θελω να πω σε ενα φιλο μου οτι πηδηξα ...κατι βρε αδερφε...πρεπει να το δουν ολοι??ας τον παρω τηλεφωνο!!αλλα επειδη πηδημα ανεξομολογητο,πηδημα δε λογαται.....θελει η πο..να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει...

Jimmakos
13-04-11, 15:37
οταν φωναζω,με αποκαλουν οπισθοδρομικο...
αδιαφορω παντελως για το αν βρω εναν συμμαθητη που ειχα στο δημοτικο...
αν θελω να τον ξαναδω η να με ξαναδει με λιγη προσπαθεια γινεται.
αλλωστε η χαμενη μανα δεν βρισκει το παιδι της μεσω του facebook...μεσω του ερυθρου σταυρου το βρισκει!!!
καντε ενα μικρο κοπο,αφιερωστε δυο απογευματακια απο τη ζωη σας και διαβαστε την αποκαλυψη του ιωαννη.
οτι ζουμε ειναι γραμμενο εκει περα...και οσοι αμφισβητετε ακομα κα αυτο διαλεξτε καμμια παλλια κενη διαθηκη που εχει τυπωθει ξερω γω το 80!
απο φακελωμα,καρτες παρακολουθησεις μεχρι και για το φαγητο που τοτε εφτυνες,και φυτρωνε πατατα στο πεζοδρομιο της πολης μεχρι το σημερα που θα απαγορευσουν τους μπαξεδες!!!
και δεν καταλαβα!!!αν θελω να πω σε ενα φιλο μου οτι πηδηξα ...κατι βρε αδερφε...πρεπει να το δουν ολοι??ας τον παρω τηλεφωνο!!αλλα επειδη πηδημα ανεξομολογητο,πηδημα δε λογαται.....θελει η πο..να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει...

Πες τα χρυσόστομε γιατί μόνο κουδούνια δεν μου κρέμασαν σε μια παρέα που έλεγα ακριβώς τα ίδια λόγια.....