PDA

Επιστροφή στο Forum : Ρανταρ ταχυτητας



georggge46
09-04-11, 20:14
Καλησπερα ! Σημερα το απογευμα ερχομενος απο Λουτρακι στην εθνικη οδο ειχανε στησει φορητο ρανταρ. Περασα απο μπροστα με καμμια 160αρα αλλα δεν με σταματησανε. Ξερει κανεις αμα με φορητο ρανταρ σου στελνουν μπουγιουρντι στο σπιτι ? Παντως δεν ειδα καποιο φλας να αστραφτει ..... :original:

fanisk
09-04-11, 20:19
Καλησπερα ! Σημερα το απογευμα ερχομενος απο Λουτρακι στην εθνικη οδο ειχανε στησει φορητο ρανταρ. Περασα απο μπροστα με καμμια 160αρα αλλα δεν με σταματησανε. Ξερει κανεις αμα με φορητο ρανταρ σου στελνουν μπουγιουρντι στο σπιτι ? Παντως δεν ειδα καποιο φλας να αστραφτει ..... :original:

Αν ησουν στην αριστερη ή τη μεσαια μαλλον δεν θα ερθει τιποτα, συνηθως τον ατυχο της δεξιας σταματουν εκτος αν εχουν τασεις αυτοκτονιας και βγουν στη μεση του δρομου.

georggge46
09-04-11, 20:19
Αριστερα ημουν ......

Vasilis
09-04-11, 20:20
το απογευμα ρε γιωργη δεν νομιζω οτι χρειαζεται φλας...εκτος αν εννοεις αργα!

εμενα μου χει ερθει μια φορα απο φορητο...αλλα θυμαμαι οτι ελαμψε!

εκανε 6 μηνες ...αλλα ηρθε!

δεν θελω να σε στεναχωρεσω...αν εχεις την υπονοια οτι σε σημαδευε, δυσκολα τα πραγματα!

σημ.
στο ιδιο σημειο την ειχα φαει κ εγω!

fanisk
09-04-11, 20:20
Αριστερα ημουν ......

Πες μας για την εκδρομη σου τοτε, δεν θα ερθει κατι :thumbsup:

Vasilis
09-04-11, 20:22
συγνωμη...


δεν διαβασα καλα...νομιζα οτι ελεγες φορητη καμερα!

δεν νομιζω με το φορητο ρανταρ να σου ρθει κατι....θα πρεπε να σε εχουν σταματησει...

αντε την γλυτωσες...κ σορυ αν σε αγχωσα με το προηγουμενο ποστ!thumb

georggge46
09-04-11, 20:22
το απογευμα ρε γιωργη δεν νομιζω οτι χρειαζεται φλας...εκτος αν εννοεις αργα!

εμενα μου χει ερθει μια φορα απο φορητο...αλλα θυμαμαι οτι ελαμψε!

εκανε 6 μηνες ...αλλα ηρθε!

δεν θελω να σε στεναχωρεσω...αν εχεις την υπονοια οτι σε σημαδευε, δυσκολα τα πραγματα!

σημ.
στο ιδιο σημειο την ειχα φαει κ εγω!

Η νεκροψεια θα διξει ......

Samaro
09-04-11, 20:34
Σε ποιό σημείο της Εθν.Οδού ακριβώς ;;
Μήπως κοντα στα τούνελ της κακιάς σκάλας ;;;

stratos
09-04-11, 20:36
Τετάρτη Βράδυ γινόταν πανικός στα λιμανάκια. Πρίν το ribas αρχισα να παίζω φώτα για τους απέναντι που πήγαιναν στην κατηφόρα του ζάχου. Στο βράχο που έχει άνοιγμα πριν το φανάρι με όριο 50 πέρασα με 80 και ο αστυνομικός με κοίταζε καλά καλά αλλά δεν με σταμάτησε. Στην επιστροφή ο ίδιος αστυνομικός έβαλε καμιά 10αριά αυτοκίνητα για ξέσκιμα μέσα. Προσοχή γιατί μαζεύουν λεφτά για τα δώρα.

georggge46
09-04-11, 20:36
Σε ποιό σημείο της Εθν.Οδού ακριβώς ;;
Μήπως κοντα στα τούνελ της κακιάς σκάλας ;;;

οχι, πιο πριν, σε μια λιγο κατηφορικη ευθεια ....

stratos
09-04-11, 20:38
Σε ποιό σημείο της Εθν.Οδού ακριβώς ;;
Μήπως κοντα στα τούνελ της κακιάς σκάλας ;;;

Πριν το πρώτο τούνελ απο Κόρινθο. Εχει 80 και πάς άνετα με 120 και παραπάνω. Την είχαν πατήσει πολλοί μετά την περσινή κοπή πίττας. Είναι σημείο SOS αυτό

E60_Arkadia
10-04-11, 00:00
Ξερω πιο μπλοκο λες γιατι τους εχω πετυχει πολλες φορες..Δεν νομιζω να σου ερθει τπτ σπιτι,μιας που κανα δυο φορες εχω περασει την πρωτη με 160+ και την δευτερη με πολλα παραπανω 230+ και παααλι καλα δεν εγινε κατι,σου μιλαω για κανα χρονο και βαλε πριν.Την δευτερη φορα πιστεψα οτι θα μου την εχουν στησει στα διοδια στην Ελευσινα.Τωρα παντα κοβω στο συγκεκριμενο σημειο..