PDA

Επιστροφή στο Forum : M6 Convertible Frozen ''Sepang Bronze'' ?



GM6
04-04-11, 15:13
Εθεαθη στο γκαραζ της Μ στο Garching. Δεν ξερουμε αν ειναι Individual, αν ειναι καποιου πελατη η της Μ, απ'οτι λενε. Εγω ξερω οτι μου τρεχουν τα σαλια:shok:

Δεν ειμαι μεγαλος fan του ματ, αλλα το συγκεκριμενο επειδη ειναι και το χρωμα του αυτοκινητου μου, μου αρεσει πολυ:hyper:

mixalis
04-04-11, 16:28
Εθεαθη στο γκαραζ της Μ στο Garching. Δεν ξερουμε αν ειναι Individual, αν ειναι καποιου πελατη η της Μ, απ'οτι λενε. Εγω ξερω οτι μου τρεχουν τα σαλια:shok:

Δεν ειμαι μεγαλος fan του ματ, αλλα το συγκεκριμενο επειδη ειναι και το χρωμα του αυτοκινητου μου, μου αρεσει πολυ:hyper:

Προσωπικά δεν με τρελαίνει......αλλά αν αρέσει σε εσένα μαζί σου thumbthumbthumb

PANOS-E60
04-04-11, 17:25
Γιώργο, πολύ ωρίο είναι , αλλά προτιμώ το δικό σου :original: Ούτε εγώ είμαι fan του ματ ...

GM6
04-04-11, 18:53
θα ηθελα πολυ παντως να το δω live, να μου φυγει η περιεργια

gnx
04-04-11, 19:01
Γιώργο, εδώ φαίνεται καλύτερα!

GM6
04-04-11, 19:06
Γιωργο δεν παμε μια βολτιτσα απο το Garching να τα ΔΟΥΜΕ ΟΛΑ στην κυριολεξια:whistle::th_Laie_67-1:

gnx
04-04-11, 19:09
Εαν κανονιστεί κάτι, υπόσχομαι να σε ενημερώσω έγκαιρα!

Monsta
06-04-11, 15:52
Γιώργο, η ομορφιά του sepang 'χάνεται' μέσα από το ΜΑΤ. Ψηφίζω γυαλιστερό, όπως ακριβώς είναι τώρα !!!

m3est
06-04-11, 15:56
Το καλοκαιρι ημουν εκει αλλα δεν μας αφηναν να τραβηξουμε φωτογραφιες.Οτι δει κανεις ζωντανα με τα ματια του.Τα κινητα μενουν στη ρεσεψιον.Αχ τι παθαινει ο ανθρωπος μολις φτανει εκει μ αυτα που βλεπουν τα ματια του.

Vasilis
06-04-11, 16:02
...τι γυαλιστερο...

...τι ματ....



χαρμα οφθαλμων για εμας κ ακομα περισσοτερων απολαυσεων για τους τυχερους που την ...καβαλανε!!!:whistle::thumbsup:

katsaraios
06-04-11, 23:38
Το καλοκαιρι ημουν εκει αλλα δεν μας αφηναν να τραβηξουμε φωτογραφιες.Οτι δει κανεις ζωντανα με τα ματια του.Τα κινητα μενουν στη ρεσεψιον.Αχ τι παθαινει ο ανθρωπος μολις φτανει εκει μ αυτα που βλεπουν τα ματια του.

ψειρα στο σακακι...ετσι θα παω την επομενη,την 1η φορα την πατησα και εγω στο εργοστασιο στο Μοναχο

οσο για το χρωμα το γυαλιστερο του φιλου μας ειναι καλυτερο νομιζω