PDA

Επιστροφή στο Forum : CSL M3 E92



PATSIMINI
01-04-11, 16:38
https://www.autocar.co.uk/News/NewsArticle/AllCars/256319/

konstantinaM3
01-04-11, 16:45
αυτο κ αν ειναι απιαστο ονειρο με τα σημερινα δεδομενα!!!!!!

Thomelef
01-04-11, 17:18
πίπες...καταρχήν η φώτο δεν είναι καν αντιπροσωπευτική...έχουν ένα τετράθυρο στην
φωτογραφία. απο την άλλη, λέει πως θα είναι κάτι ενδιάμεσο απο το gts και την απλή
έκδοση του αυτοκινήτου...δλδ ότι είναι το competition package δλδ...επίσεις, αν είναι
να βγεί κάτι το ενδιάμεσο, τότε θα είναι κατώτερο απο το gts, που απ'ότι είδαμε δεν
είναι και ότι καλύτερο έχει βγεί. τουλάχιστον σχετικά με αυτό που περιμέναμε να δούμε
μετά το csl. για το μόνο που είμαι περίεργος, είναι το τι βάρος θα έχει...στο κάτω
κάτω και το gts γυμνό είναι, αλλά και πάλι το βάρος του ήταν απαγορευτικό για την
κατηγορία στην οποία ανήκει.

panos90
01-04-11, 17:22
αν η ειδηση ειναι λογω ημερας να μας χ@σουν...

παιζουν με τον πονο μας.. (λεμε τωρα..)

Andreas_E92
01-04-11, 19:43
αν η ειδηση ειναι λογω ημερας να μας χ@σουν...

παιζουν με τον πονο μας.. (λεμε τωρα..)

Δεν τους έκατσε το Πρωταπριλιάτικο με το Ε92 Μ3 pick up και είπαν να κάνουν και ένα ακόμα... :thumbsdown::thumbsdown:

liakos
01-04-11, 20:03
Και όμως παιδιά για δείτε τον παρακάτω σύνδεσμο:
https://www.m3post.com/forums/showthread.php?t=509841
https://www.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=503975&d=1301664297

Thomelef
01-04-11, 20:35
απ'ότι φαίνεται, μάλον πρόκειτε για μεγάλη αποτυχία...csl promotion, με sedan καρότσα.
αυτό πραγματικά, δείχνει να είναι πιο αστείο απο το pick up που έχουμε σε άλλο θρεντάκι.
τι να πώ...ρε'σείς!!!μπάς και στο division κάνει κουμάντο ο γιωργάκης μαζί με τον υπουργό
οικονομικών???υποτίθεται πως το division μέχρι τώρα πείγαινε με μια δική του ξεχωριστή
στρατηγική, αργούσαμε να ακούσουμε νέα του, αλλά όταν τα ακούγαμε μέναμε με ανοιχτό
το στόμα, άυπνοι για μέρες, και ονειρευόμασταν μέχρι και στον ξύπνιο μας...πλέον δεν
ξέρω τι να πώ...σκέτη απογοήτευση...και όσο μου άρεσε το gts όταν είχε εμφανιστεί,
κατάφερε να με απογοητεύσει για άλλη μια φορά, όπως όταν είχαν πρωτοεμφανίσει τα
Χ5-6///Μ. τώρα εντυπωσιασμένος απο τον τίτλο, είμαι τριπλά απογοητευμένος απο το
κείμενο, και βεβαίως βεβαίως απο τις φωτογραφίες του άθλιου αυτού πράγματος, όπου θα
είναι και χειρότερο απο to gts, το οποίο δεν φτουράει μία μπροστά σε άλλα αυτοκίνητα της
κατηγορίας του...πχ porsche gt3 rs.

Z4 DCT
01-04-11, 20:38
απ'ότι φαίνεται, μάλον πρόκειτε για μεγάλη αποτυχία...csl promotion, με sedan καρότσα.
αυτό πραγματικά, δείχνει να είναι πιο αστείο απο το pick up που έχουμε σε άλλο θρεντάκι.
τι να πώ...ρε'σείς!!!μπάς και στο division κάνει κουμάντο ο γιωργάκης μαζί με τον υπουργό
οικονομικών???υποτίθεται πως το division μέχρι τώρα πείγαινε με μια δική του ξεχωριστή
στρατηγική, αργούσαμε να ακούσουμε νέα του, αλλά όταν τα ακούγαμε μέναμε με ανοιχτό
το στόμα, άυπνοι για μέρες, και ονειρευόμασταν μέχρι και στον ξύπνιο μας...πλέον δεν
ξέρω τι να πώ...σκέτη απογοήτευση...και όσο μου άρεσε το gts όταν είχε εμφανιστεί,
κατάφερε να με απογοητεύσει για άλλη μια φορά, όπως όταν είχαν πρωτοεμφανίσει τα
Χ5-6///Μ.


Ρε Θωμα δεν υπαρχει περιπτωση!!!!, ειναι δυνατον οπως λες και συ να εβγαζαν κατι ενδιαμεσο στου gts και m3 σε 4πορτη καροτσα??...απλα εχουν ορεξη για πλακες σημερα....η βολιδοσκοπουν targets......thumb

Thomelef
01-04-11, 20:41
πωπω ναι...πρωταπριλιά.