PDA

Επιστροφή στο Forum : MY NEW M3 !!!!



zannis
26-03-11, 22:28
Γεια σας παιδες ελπιζω ολοι να ειστε καλα!!!! Επι ευκαιρια ανοιξα αυτο το θρεντ για να σας ανακοινωσω οτι πριν 1 χρονο ακριβως πουλησα την Μ3 που ειχα για 2 χρονια λογω της οικονομικης κρισης και λογω της γεννησης του γιου μου και μετα απο 1 χρονο δυσκολο χωρις το Μ3 με πολλα τεστ ντραιβ απο Ιαπωνικα,Αμερικανικα και γερμανικα αυτοκινητα κατεληξα οτι μονο 1 αμαξι με τρελαινει και μου ταιριαζει το ε46 Μ3!!!!! Εψαχνα για 6 μηνες σε πολλα στειτς εδω στην Αμερικα και τελικα το βρηκα 6.5 ωρες μακρυα απο την Νεα Υορκη οπου μενω, αποσταση γυρω στα 650 χμ....!!!! ΤΡΕΛΟ ετσι ???Και ομως αληθινο παιδια , 1 ωραιο Σαββατο πηρα τη γυναικα και πεταξαμε ως εκει και στη συνεχεια οδηγησαμε πισω με το Μ!!!! Το παλιο μου ηταν 2006 κουπε silver gray smg και το καινουργιο ειναι 2003.5 το ιδιο χρωμα navigation ,black nappa interior leather,18" oem m3 rims and 6 SPEED MANUAL TRANNY BOYS...!!!!!Ειμαι πολυ χαρουμενος και ετσι ηθελα να μοιραστω την εμπειρια μου μαζι σας !!!!! Θα ριξω και φωτογραφιες συντομα... παιδια να ειστε καλα ολοι και να οδηγουμε SAFE παντα!!!!
ΖΑΝΝΗΣ

ΔημήτρηςΜ3
26-03-11, 22:32
Zan βαλε φοτο λεμεεεεεεεεεεεεε
με το καλο το εργαλιο

chief
26-03-11, 22:32
καλοριζικο και καλοτάξιδο

halkida116mpack
26-03-11, 22:33
να σαι παντα καλα και να το χαρεις.....thumb

Thomelef
26-03-11, 22:33
καλορίζικο ρε ζάννη...πραγματικός Ε46άκιας...να σου πώ την αλήθεια, ζηλεύω για το
χειροκίνητο κιβώτιο...δεν ξέρω, αλλά όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο πολύ θα ήθελα
να έχω τρίτο πεντάλ στο Μ3 μου, ακόμα και αν το smg είναι αλλού...

gant
26-03-11, 22:38
Μπράβο σου που κατάφερες να αποκτήσεις πάλι το αμάξι που σου ταιιριάζει.
Πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα.

Tsakirakos
26-03-11, 22:39
μπραβο σου παλικαρε. θηριο!

zannis
26-03-11, 22:40
καλορίζικο ρε ζάννη...πραγματικός Ε46άκιας...να σου πώ την αλήθεια, ζηλεύω για το
χειροκίνητο κιβώτιο...δεν ξέρω, αλλά όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο πολύ θα ήθελα
να έχω τρίτο πεντάλ στο Μ3 μου, ακόμα και αν το smg είναι αλλού...

Φιλαρακι Θωμα μετα απο ΣΜΤΖΙ σε χειροκινητο πιστευω οτι μου αρεσει πιο πολυ.... ΚΑΙ ΤΑ 2 χαχαχα!!!! εκαστος στο ειδος στου κτλ.... χΩρις πλακα το χειροκινητο ειναι κ....α αλλα για την πιστα παντα θελεις 1 ΣΜΤΖΙ!!!!!

Thomelef
26-03-11, 22:43
Φιλαρακι Θωμα μετα απο ΣΜΤΖΙ σε χειροκινητο πιστευω οτι μου αρεσει πιο πολυ.... ΚΑΙ ΤΑ 2 χαχαχα!!!! εκαστος στο ειδος στου κτλ.... χΩρις πλακα το χειροκινητο ειναι κ....α αλλα για την πιστα παντα θελεις 1 ΣΜΤΖΙ!!!!!

και επειδή δεν πάμε κάθε μέρα πίστα, νομίζω πως το χειροκίνητο θα το ευχαριστιόμουν
καλά...βασικά, νομίζω πως γίνεται εύκολα να γυρίσεις ένα smg σε χειροκίνητο...
το ανάποδο έχει μεγάλη ιστορία...

Kostas_1
26-03-11, 23:35
Ωραιος ο Ζαν.

Original, τελος

zannis
27-03-11, 00:05
Γεια σας παιδες ελπιζω ολοι να ειστε καλα!!!! Επι ευκαιρια ανοιξα αυτο το θρεντ για να σας ανακοινωσω οτι πριν 1 χρονο ακριβως πουλησα την Μ3 που ειχα για 2 χρονια λογω της οικονομικης κρισης και λογω της γεννησης του γιου μου και μετα απο 1 χρονο δυσκολο χωρις το Μ3 με πολλα τεστ ντραιβ απο Ιαπωνικα,Αμερικανικα και γερμανικα αυτοκινητα κατεληξα οτι μονο 1 αμαξι με τρελαινει και μου ταιριαζει το ε46 Μ3!!!!! Εψαχνα για 6 μηνες σε πολλα στειτς εδω στην Αμερικα και τελικα το βρηκα 6.5 ωρες μακρυα απο την Νεα Υορκη οπου μενω, αποσταση γυρω στα 650 χμ....!!!! ΤΡΕΛΟ ετσι ???Και ομως αληθινο παιδια , 1 ωραιο Σαββατο πηρα τη γυναικα και πεταξαμε ως εκει και στη συνεχεια οδηγησαμε πισω με το Μ!!!! Το παλιο μου ηταν 2006 κουπε silver gray smg και το καινουργιο ειναι 2003.5 το ιδιο χρωμα navigation ,black nappa interior leather,18" oem m3 rims and 6 SPEED MANUAL TRANNY BOYS...!!!!!Ειμαι πολυ χαρουμενος και ετσι ηθελα να μοιραστω την εμπειρια μου μαζι σας !!!!! Θα ριξω και φωτογραφιες συντομα... παιδια να ειστε καλα ολοι και να οδηγουμε SAFE παντα!!!!
ΖΑΝΝΗΣ
Aπολαυστε τις φωτο που υποσχεθηκα!!!!

giannis_compact
27-03-11, 00:23
Aπολαυστε τις φωτο που υποσχεθηκα!!!!

Πολύ καλό φίλε μου!Πανέμορφο!Καλοτάξιδο!Ν το χαίρεσαι!!:thumbsup:

ΔημήτρηςΜ3
27-03-11, 00:29
kαι ολα τα καλουδια απο το αλλο τι εγιναν???

zannis
27-03-11, 00:39
Ημουν τεμπελακος φιλε και δεν εβγαλα τιποτα απο πανω και το εδωσα ετσι οπψς ηταν ακομα εχω τα μαμα πραγματα ... δυστυχως τωρα θα ξαναρχισω απο την αρχη..

zannis
27-03-11, 00:41
kαι ολα τα καλουδια απο το αλλο τι εγιναν???

Δημητρη εχεις κανα βιντεο με ηχο απο την εξατμιση σου?

stratos
27-03-11, 01:12
Ωραίος ρε φίλε Ζανή. Καλορίζικο και καλά.... μίλια.

Μια ερώτηση μόνο. Τα κίτρινα reflectors στις ακρες του μπροστινού προφυλατήρα είναι υποχρεωτικά στην Αμερική. Τα βλέπω σχεδόν σε όλα τα αυτοκίνητα

zannis
27-03-11, 01:17
Ωραίος ρε φίλε Ζανή. Καλορίζικο και καλά.... μίλια.

Μια ερώτηση μόνο. Τα κίτρινα reflectors στις ακρες του μπροστινού προφυλατήρα είναι υποχρεωτικά στην Αμερική. Τα βλέπω σχεδόν σε όλα τα αυτοκίνητα

Nαι δυστυχως φιλε Στρατο!!!! Α το καλοκαιρακι αν πανε ολα καλα προκειται να κατεβω Αθηνα και σου χρωσταω καφεδακι!!!!!

stratos
27-03-11, 01:20
Θα σε περιμένω να έρθεις. :)

EVERGET
27-03-11, 03:05
Με γεια το εργαλείο! Σε καταλαβαίνω απόλυτα το εν λόγω μοντέλο είναι άκρως ερωτεύσιμο και πορωτικό σε βαθμό που να σου γίνεται κόλλημα! Εύχομαι αυτό να το αποχωριστείς μόνο και αν το θελήσεις κάποια στιγμή εσύ και όχι λόγω συγκυριών! Καλά και ασφαλή χιλιόμετρα! Α...και μην ξεχνιόμαστε...Silver Gray rules!

HULK
27-03-11, 03:35
Μπραβο Zanni εαν καταλαβα καλα εκανες αλλαγη απλα για να πας σε χειροκινητο?
Σου εχω και ζαντα BBS CH-R το νεο σχεδιο που αντικαθιστα την ΒΒS CH χαμηλα στο λινκ που φορα το μπλε Μ3. https://m3forum.net/m3forum/showthread.php?t=228891&page=55

nik200
27-03-11, 07:42
φιλε ζαννη υπεροχο το αμαξι...το χρωμα ολα..να το χαιρεσαι...εχω βρει και εγω ενα παρομοιο..τοσο πολυ μ αρεσει!

kplc16
27-03-11, 08:23
Ωραίος ρε φίλε Ζανή. Καλορίζικο και καλά.... μίλια.

Μια ερώτηση μόνο. Τα κίτρινα reflectors στις ακρες του μπροστινού προφυλατήρα είναι υποχρεωτικά στην Αμερική. Τα βλέπω σχεδόν σε όλα τα αυτοκίνητα


και το δικο μου ματι εκει σκαλωσε!!!
Γιαννη σου ευχομαι να το χαρεις περισσοτερο απο το προηγουμενο.
Επισης σου ευχομαι η οικογενεια σου να το ερωτευτει περισσοτερο απο οσο θα το ερωτευτεις εσυ και να το κρατησεις για παντα.

ΔημήτρηςΜ3
27-03-11, 11:34
Δημητρη εχεις κανα βιντεο με ηχο απο την εξατμιση σου?

ναι κατσε να το βρω!!
μετα απο 2 μηνες σχεδον λεω πως το εξατμισωνη :gun_bandana::gun_bandana:

ΔημήτρηςΜ3
27-03-11, 11:41
https://www.youtube.com/watch?v=zcpC2rA8mAA
βεββαια εδω ειναι cold start εχω και αλλο ενα

sierra
27-03-11, 12:08
Καλορίζικο, καλοτάξιδο και ν΄είσαι πάντα καλά για να το χαίρεσαι... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Vasilis
27-03-11, 13:24
καλοταξιδο κ απο μενα φιλε...παντα με υγεια κ πολλα κ ασφαλη χιλιομετρα!:thumbsup:

fanisk
27-03-11, 14:31
Καλοταξιδο Ζαννη!! Πολλα, καλα και ασφαλη μιλια να εχεις !!

DionisisM5
27-03-11, 14:44
Να το χερεσαι φιλος......!!

Monsta
27-03-11, 14:46
Πολύ προσεγμένο φαίνεται τ αμάξι Ζαν. Ειδικά μέσα. Και χωρίς mods. Πόσα μίλια έχει?

Να το χαίρεσαι και να το κρατήσεις έτσι κουκλί!!!!


ΥΓ: Φανταστικό χρωματάκι!!!

zannis
27-03-11, 15:04
Πολύ προσεγμένο φαίνεται τ αμάξι Ζαν. Ειδικά μέσα. Και χωρίς mods. Πόσα μίλια έχει?

Να το χαίρεσαι και να το κρατήσεις έτσι κουκλί!!!!


ΥΓ: Φανταστικό χρωματάκι!!!

Ευχαριστω πολυ ναι το πηρα με 64579 μιλια οντως ειναι πολυ προσεγμενο εχω μεχρι και το original sticker tou !!!!!:original:

nikos1400
27-03-11, 15:13
Καλοταξιδο !
Ο μικρος σου νομιζω θα χαρει τις βολτουλες εκει μεσα και ειναι σιγουρος ο δρομος που θα παρει το παιδι !!

(ενα αυτοκολλητο BMWfans.gr στον κυριο παρακαλω)

mixalis
27-03-11, 15:25
Πολύ ωραίο...καλοτάξιδο να ναι και να το χαρείς...thumb

zannis
27-03-11, 15:29
Καλοταξιδο !
Ο μικρος σου νομιζω θα χαρει τις βολτουλες εκει μεσα και ειναι σιγουρος ο δρομος που θα παρει το παιδι !!

(ενα αυτοκολλητο BMWfans.gr στον κυριο παρακαλω)

:hystericalbs1::hystericalbs1: Εννοειται φιλαρακι αφου να φανταστεις οταν γεννηθηκε ειχα ακομα το παλιο μου Μ3 και τον εφερα απο το νοσοκομειο με το Μ στο σπιτι!!!!!!! Τωρα σε 4 μηνες θα γινει 2 χρονων ο Αντωνακας.Μια μερα τον εβαλα στο τιμονι της Μ3 και προσπαθουσε να το γυρισει και εκανε βουμ βουμ ειχαμε πολυ γελιο !!!!!! Φαντασου τι εχω να περασω μεθαυριο χαχαχαχα με βλεπω να του παιρνω πορσικο αν εχω πιαστει καλα μεχρι τοτε οικονομικα !!!!!

S8N
27-03-11, 15:45
Καλορίζικη η Μ φίλε μου! Κούκλα είναι! Σε βλέπω να την κρατάς σε εκθεσιακή κατάσταση μέχρι τα 16α γενέθλια του Αντώνη!

BILL007
27-03-11, 18:15
Καλοτάξιδο!!!! :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Dathanaso
27-03-11, 20:08
Καλοριζικο, πολυ ομορφο

pilot
28-03-11, 15:33
καλοΤΑΞΙΔΟ και αγρατζούνιστο να είναι ρε πατρίδα!!:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

gregE36
29-03-11, 08:15
καλοταξιδο φιλε μου να το χαιρεστε

DionisisM5
29-03-11, 10:10
Καλοταξιδο φιλε.....Οτι και να λεμε το Μ3 ειναι σταθερη αξια...!!!Να το χερεσαι