PDA

Επιστροφή στο Forum : bucket καθισματα (αγορά και ντύσιμο με δέρμα)



TOMIS
12-01-10, 17:36
Εχοντας οδηγησει αμαξι φιλου με μπακετ καθισματα ομολογω οτι εχεις μια τελειως διαφορετικη αισθηση εγω προσωπικα ενιωθα οτι το αμαξι κραταγε καλυτερα ενω ηταν ψεματα..Τελοσπαντων εκει που θελω να καταληξω ειναι αν γινεται να αλλαξω το υπαρχον καθισμα μου που εχει δερμα με ενα μπακετ και μπουν τα δερματα και στο μπακετ..Δεν ξερω αν εχει σημασια αλλα τα δερματα δεν ηταν απο το εργοστασιο αλλα μπηκαν μετα απο ταπετσερη κτλ..Εχω την αισθηση οτι ειναι δυσκολο προτζεκτ και κυριως οικονομικα ασυμφορο..Εχει κανεις καποια αποψη στο κοστολογιο και γενιακ στο ολο θεμα?Ευχαριστω εκ των προτερων

Stamatis
12-01-10, 17:41
Σε εχασα.θελεις να βαλεις τα δερματα που φορας τωρα σε αλλα καθισματα που να ειναι ομως μπακετ;

BILL007
12-01-10, 17:44
Το θέμα είναι να μπει δέρμα στο bucket Σταμάτη.Εγώ αυτό κατάλαβα

Φίλε μου εύκολα...Ολοι οι ταπετσιέρηδες (που θέλουν να λέγονται ταπετσιέρηδες) μπορούν...:) Κάνε και μια ερώτηση (έστω και μέσω τηλεφώνου) για να σου φύγει η απορία...:)

Χρίστος
12-01-10, 17:48
δε προκειται να πατησουν οι ραφες.
αποκλειεται να βρεις καθισμα τυπου μπακετ ιδια μετρα με το μαμα

Christos 330
12-01-10, 17:55
Toμη τι αμαξι εχεις ; ; ;

Καταρχας πρεπει να βρεις 2 μπακετ . . .

Αν εχεις ενα μοντελο δυσκολο τα πραγματα δυσκολευουν . . .

Αν παρεις τα μπακετ σε καλη τιμη το ντυσιμο ειναι απλο δεν εχει και τρελο κοστος . . .

Konstantinos E60
12-01-10, 18:54
Αν ψάξεις μπορεί να βρείς μπακετ που να έχουν ήδη δέρμα.Αν είσαι τυχερός θα τα βρεις και στο χρώμα που τα θέλεις. π.χ σε μαυρο ειναι ποιο ευκολο να βρεις...

TOMIS
12-01-10, 19:24
δε προκειται να πατησουν οι ραφες.
αποκλειεται να βρεις καθισμα τυπου μπακετ ιδια μετρα με το μαμα

Αυτο φοβαμαι κι εγω..Εχω ε36 του 92..Δεν ξερω αν εχει σημασια πισω απο το καθισμα οδηγου συνοδηγου δεν εχει δερμα..Οι ραφες ως το πλαι ειναι...Υπαρχει και μπακετ με μαξιλαρακι για το κεφαλι και χωρις?Και το χρωμα ειναι ασπρο-μπεζ

Monsta
12-01-10, 19:50
..... να αλλαξω το υπαρχον καθισμα μου που εχει δερμα με ενα μπακετ και μπουν τα δερματα και στο μπακετ....

Όχι φίλε μου δυστηχώς δεν γίνεται αυτό και πρέπει να ντύσει με νέο δερματάκι τα μπάκετ.

TOMIS
12-01-10, 19:59
Όχι φίλε μου δυστηχώς δεν γίνεται αυτό και πρέπει να ντύσει με νέο δερματάκι τα μπάκετ.

Oκ ευχαριστω πολυ φιλε μου..Οποτε ακυρο το ολο θεμα :thumbsdown:

Thomelef
12-01-10, 21:39
ΚΑΤ εμε η πιο ωραία λύση είναι από τη recaro
το κάθισμα που είναι ίδιο με αυτά που φοράει
η Audi στις σειρές rs.
Λόγο iPhone δε μπορώ να ποσταρω φώτος αλλά
με την πρώτη ευκαιρία θα το κάνω.
Υγ βγαίνει έτοιμο και σε δέρμα και η τιμή του
είναι περίπου 2 χιλιαρικακια για τα 2.
Πραγματική καλή λύση.

m-power_01
12-01-10, 23:09
Γιατι δεν κοιτας να βρεις δυο bucket απο Μ3? Κατα την γνωμη ,απο τα πιο ωραια καθισματα...
https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2010/01/Passenger_Vader-2.jpg