PDA

Επιστροφή στο Forum : Z4 DCT



Monsta
23-03-11, 09:11
Το συγκεκριμένο δυστυχώς πλενόταν με ....σκούπα (αυτή που σκουπίζουν το δρόμο) και ήθελε μια επαναφορά στο χρωματάκι του.

Επίσης έγινε μια περιποίηση στα δέρματα που είχαν κάνει σκιές και μαυρίλες από τα ρούχα.





ΥΓ: Ρώτησα και για τις συγκεκριμένες ζάντες που έχουν το γνωστό πρόβλημα και μέχρι στιγμής (22.000 χλμ) δεν έχει συμβεί κάτι παρόλο που χει πέσει σε πολλές λακούβες.


Πορτ-μπαΓάζ ΠΡΙΝ

GEORGE316
23-03-11, 09:12
οντως,το χρωμα ειναι σε ασχημη κατασταση...
περιπου ετσι ειναι και το δικο μου που ειναι και 15 χρονων αυτοκινητο!!!

Monsta
23-03-11, 09:15
One HAPPY car :original:

GEORGE316
23-03-11, 09:26
αν ηταν παγωτο θα ηταν σοκολατα με κομματακια φουντουκιου....
αν ηταν αρωμα θα ηταν το αρωμα γυναικας μετα απο εντονο σεξ
αν ηταν χρωμα θα ηταν το χρωμα που εβαλε τυφλος ζωγραφος για τον ουρανο σε ηλιοβασιλεμα του οκτωβρη....

Karizma Z4
23-03-11, 10:08
Μην ανοιγεις τετοια θρεντ Κωστα με το συγκεκριμενο αυτοκινητο,γιατι με δελεαζεις να σε επισκεφτω πριν το καλοκαιρι και οχι μετα οπως εχω προγραμματισει...Γκρρρρρρρ ρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!

:ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2:

Monsta
23-03-11, 10:13
Μην ανοιγεις τετοια θρεντ Κωστα με το συγκεκριμενο αυτοκινητο,γιατι με δελεαζεις να σε επισκεφτω πριν το καλοκαιρι και οχι μετα οπως εχω προγραμματισει...Γκρρρρρρρ ρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!

:ranting2:


Εσένα είναι λευκό ρε Δημήτρη, δεν έχεις ανάγκη :thumbsup::original:

ORPHEUS
23-03-11, 10:50
ωραια δουλεια φιλε thumb

S8N
23-03-11, 10:50
Έτσι όπως διάβασα τον τίτλο νόμιζα ότι θα έβλεπα φωτογραφίες του ΓΙΑΝΝΗ πασπαλισμένου με αλοιφές, με λάγνο βλέμμα, κεράσια στο στόμα και φράουλες στον αφαλό. Γιάννη, δεν το κάνεις καλύτερα John Z4 DCT?

PATSIMINI
23-03-11, 10:51
Μπραβο Κωστα για ακομα μια φορα.....!!!!!!Keep up the good work!!!!!!!!!!1

Ptboul
23-03-11, 11:04
Απίστευτα ταλαιπωρημένο χρώμα για τόσο νέο αμάξι, το αποτέλεσμα όμως είναι πραγματικά σαν να βγήκε τώρα από το εργοστάσιο.

Μου θύμισε ένα φανταστικό υπερτούμπανο καρμπόν φορμουΛίΣο αμάξι που ήταν σε χειρότερη κατάσταση από το Ζ κ το είχες επαναφέρει.

panos90
23-03-11, 11:11
αουτς..

αυτο ηταν χειροτερο και απο το δικο μου που ειναι ο ορισμος της αραχνης...

οσο για την σκουπα καλη ωρα χθες που γυριζα ειδα μια νοικοκυρα να πλενει την alfa της
(η του αντρα της anyway) με σκουπα βεραντας και φαρασακι...

Gregory_///M
23-03-11, 12:15
Το αποτέλεσμα μιλάει από μόνο του! Ο Γιάννης θα "κ@τουρηθεί" πάλι από την χαρά του!!!

Z4 DCT
23-03-11, 12:16
Το αποτέλεσμα μιλάει από μόνο του! Ο Γιάννης θα "κ@τουρηθεί" πάλι από την χαρά του!!!

Εμενα μου το εκανε ετσι ρε πριν απο τον ''μαυρο Ζ''!!!!!

stef
23-03-11, 14:52
Μην ανοιγεις τετοια θρεντ Κωστα με το συγκεκριμενο αυτοκινητο,γιατι με δελεαζεις να σε επισκεφτω πριν το καλοκαιρι και οχι μετα οπως εχω προγραμματισει...Γκρρρρρρρ ρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!



Έλα σπίτι μου το επόμενο ΣΚ, έχω να κερώσω Χ3...
Της τρελλής θα γίνει...
Και μετά εαν δεν βγουν αράχνες θα το πάει στον πολύ καλό μου φίλο και εκπληκτικό παιδί τον Κώστα!! :th_Laie_67-1:
Ε καλέ μου φίλε και αγαπημένε? Να το δεις εαν το χω κάνει καλά ...:hystericalbs1:

mixalis
23-03-11, 15:25
Τρομερή δουλειά Κώστα, πιστεύω ότι ο άνθρωπος που κάνει αυτή την δουλειά αν δεν έχει μεράκι και υπομονή ΠΟΤΕ δεν θα βγάλει τέτοια δουλειά.......:clap1::clap1::clap1::clap1:

πρέπει μάλλον να έρθω να σε γνωρίσω από κοντά....thumbthumb

aristent
23-03-11, 17:56
Μην ανοιγεις τετοια θρεντ Κωστα με το συγκεκριμενο αυτοκινητο,γιατι με δελεαζεις να σε επισκεφτω πριν το καλοκαιρι και οχι μετα οπως εχω προγραμματισει...Γκρρρρρρρ ρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!
:ranting2:

Και εγω που εχω λευκο και το ειδε απο κοντα ο Κωστας ,....μου ειπε οτι δεν χρειαζεται τιποτε.....αλλα ενα μικρο detailing :whistle:θα το ηθελα!!!!:thumbsup:


Έτσι όπως διάβασα τον τίτλο νόμιζα ότι θα έβλεπα φωτογραφίες του ΓΙΑΝΝΗ πασπαλισμένου με αλοιφές, με λάγνο βλέμμα, κεράσια στο στόμα και φράουλες στον αφαλό. Γιάννη, δεν το κάνεις καλύτερα John Z4 DCT?

Και εγω τον Γιαννη σκεφτηκα!!!τυχαιο??? δε νομιζω!!!
...βεβαια δεν εκανα ολο αυτο τον συνειρμο ρε Αρη!!!!:th_Laie_67-1:


Το αποτέλεσμα μιλάει από μόνο του! Ο Γιάννης θα "κ@τουρηθεί" πάλι από την χαρά του!!!

Αστα,.....εχει κατουρηθει εδω και καιρο απο τη χαρα του για το δικο του....τωρα για αυτο το συγκεκριμενο δεν εχει καποια σχεση ο Γιαννης....ή εχει?
ΥΣ.Στο κατουρηθει γιατι βαζεις @,αυτα τα γραφουμε οταν θελουμε να πουμε κ@υλ@θει κτλ.:th_Laie_67-1::thumbsup:


Εμενα μου το εκανε ετσι ρε πριν απο τον ''μαυρο Ζ''!!!!!
Το δικο σου το εκανε καλυτερο!!!!.... εστω και λιγο καλυτερο!!!!:thumbsup:
ΠΟΥ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΕΒΡΙΣΚΕΣ ΚΑΤΙ !!!!!!!:th_Laie_67-1:

Monsta
23-03-11, 20:42
Το δικο σου το εκανε καλυτερο!!!!.... εστω και λιγο καλυτερο!!!!:thumbsup:
ΠΟΥ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΕΒΡΙΣΚΕΣ ΚΑΤΙ !!!!!!!:th_Laie_67-1:


Άρη, σε όλους το ίδιο κάνουμε, αλλά είναι δυνατόν ένα πελάτη σαν το κ. Yianni να μη τον προσέξουμε λιγάκι περισσότερο?? :thumbsup:

aristent
23-03-11, 20:50
Άρη, σε όλους το ίδιο κάνουμε, αλλά είναι δυνατόν ένα πελάτη σαν το κ. Yianni να μη τον προσέξουμε λιγάκι περισσότερο?? :thumbsup:

Το ξερω Κωστα,αλλα ο Z4 DCT ειναι ο ΓΙΑΝΝΗΣ the one & only!!!!!:thumbsup:

5555
23-03-11, 20:50
Άρη, σε όλους το ίδιο κάνουμε, αλλά είναι δυνατόν ένα πελάτη σαν το κ. Yianni να μη τον προσέξουμε λιγάκι περισσότερο?? :thumbsup:

Αμαν εισαι μεσα στην διαπλοκη :th_Laie_67-1:
Ευγε για το εργο σου
Αν στην φωτο ηταν ετσι τοτε λαιβ θα ηταν σπαιντερμαν η υποθεση
Ποσο χρονο σου πηρε ?

Z4 DCT
23-03-11, 20:53
Παντος ρε παιδια αυτο το μαυρουλικο, το ειχε περασει μεσα απο ζουγκλα....τρελη αραχνη

aristent
23-03-11, 20:57
Παντος ρε παιδια αυτο το μαυρουλικο, το ειχε περασει μεσα απο ζουγκλα....τρελη αραχνη

Aυτο που δεν μπορω να καταλαβω, ειναι αν εφτασε σ'αυτο το σημειο απο αγνοια η απο αδιαφορια!!!

Z4 DCT
23-03-11, 21:02
Aυτο που δεν μπορω να καταλαβω, ειναι αν εφτασε σ'αυτο το σημειο απο αγνοια η απο αδιαφορια!!!

Απο οτι και να ναι....δεν του αξιζει του αμαξιου με τιποτα!!!

Monsta
23-03-11, 21:08
Αμαν εισαι μεσα στην διαπλοκη :th_Laie_67-1:
Ευγε για το εργο σου
Αν στην φωτο ηταν ετσι τοτε λαιβ θα ηταν σπαιντερμαν η υποθεση
Ποσο χρονο σου πηρε ?

Ήταν πολύ χάλια Σπύρο.....στις φωτό δεν μπορείς να δεις τις χαρακιές από τη σκούπα που φαινόντουσαν μόνο από τα πλάγια.

Κανονικά τ αμάξι (για μένα) ήθελε κάτι αντίστοιχο μ αυτό που είχα κάνει στον 'ptboul', όμως αφού κάναμε κάποιες δοκιμές, ο ιδιοκτήτης ήταν πολύ ευχαριστημένος με αυτό το αποτέλεσμα.

Επίσης είναι από τους ανθρώπους που περνάει από το μαγαζί μία φορά το 6-μηνο και ενδιάμεσα το κάνει κwλο, άρα καταλαβαίνεις....

Από χρόνο πήρε 1 + 1/2 μέρα.