PDA

Επιστροφή στο Forum : Γεννηθηκε ο Γιαννακης μου.



Dathanaso
16-03-11, 12:44
Παιδια θελω να μοιραστω μαζι σας αυτο το νεο...
Γεννηθηκε την Παρασκευη ο Γιος μου :thumbsup::thumbsup:
3.670 πλεω σε πελαγη οσοι εχετε παιδια με καταλαβαινετε ειναι το πρωτο μας παιδακι.Ευχομαι σε ολους να ζησετε αυτο το συναισθημα.

sophie
16-03-11, 12:51
Συγχαρητήρια! Να σας ζήσει, να γίνει ένας παλίκαρος και να τον καμαρώνετε κάθε μέρα!
Είναι μεγάλη η χαρά και η συγκίνηση και πού είσαι ακόμη!! :)
Συγχαρητήρια και στην μαμά βεβαίως!
Σας εύχομαι κάθε ευτυχία και στους τρεις!

Ptboul
16-03-11, 12:51
ΔΕΝ υπάρχει τίποτε άλλο._ Όλα γύρω φαίνονται και είναι άχρηστα κ ανούσια. Ζήστε το!

Εύχομαι να είναι τυχερός στη ζωή, να έχει υγεία και μια καλή πορεία στον κόσμο που ήρθε!

chrisE46
16-03-11, 12:53
Nα σου ζησει!!!
Να ειναι γερο, δυνατο και να εχει παντα υγεια!!!
Καλη δυναμη και σε εσενα και στην γυναικα σου γιατι σιγουρα θα την χρειαστειτε για την σωστη ανατροφη του μικρου σε αυτους τους δυσκολους καιρους.

Nick bmwlover
16-03-11, 12:55
Παιδια θελω να μοιραστω μαζι σας αυτο το νεο...
Γεννηθηκε την Παρασκευη ο Γιος μου :thumbsup::thumbsup:
3.670 πλεω σε πελαγη οσοι εχετε παιδια με καταλαβαινετε ειναι το πρωτο μας παιδακι.Ευχομαι σε ολους να ζησετε αυτο το συναισθημα.

Να σας ζησει,να τον καμαρωνετε παντα,να ειναι τυχερος κ να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!

Dr. Yamastura
16-03-11, 13:04
Παιδια θελω να μοιραστω μαζι σας αυτο το νεο...
Γεννηθηκε την Παρασκευη ο Γιος μου :thumbsup::thumbsup:
3.670 πλεω σε πελαγη οσοι εχετε παιδια με καταλαβαινετε ειναι το πρωτο μας παιδακι.Ευχομαι σε ολους να ζησετε αυτο το συναισθημα.

Πριν 32 μέρες είχα τα ίδια συναισθήματα με 'σενα,όταν γεννήθηκε η κορούλα μου(το πρώτο μου παιδι και εγώ)!!:original:
Να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς και να είναι πάντα τυχερό με υγεία σε όλη του τη ζωή!!
Αντε για το δεύτερο!!!:thumbsup:

tamtamcafe
16-03-11, 13:05
ναναι γερος δυνατος και τυχερος
οπως και εσεις για να το καμαρωνετε
ολ ατ καλα σας ευχομαι

Dathanaso
16-03-11, 13:08
Συγχαρητήρια! Να σας ζήσει, να γίνει ένας παλίκαρος και να τον καμαρώνετε κάθε μέρα!
Είναι μεγάλη η χαρά και η συγκίνηση και πού είσαι ακόμη!! :)
Συγχαρητήρια και στην μαμά βεβαίως!
Σας εύχομαι κάθε ευτυχία και στους τρεις!

Σε ευχαριστω πολυ οτι επιθυμεις

Panos 316T
16-03-11, 13:09
Ετοιμάσου για συναισθήματα που νόμιζες μέχρι τώρα ότι δεν υπήρχαν!

Σιδεροκέφαλο και τυχερό!

nik200
16-03-11, 13:09
να σας ζησουν παιδια..παντα με υγεια..

και να μην ξεχναμε οτι ενα αμαξι ειναι ενα καρο λαμαρινες, πολλες φορες ακριβες, και ουσιαστικα σημασια δεν εχουν περα απο το να μας υπηρετουν...τα παραπανω εχουν σημασια...και ουσιαστικο βαρος

Dathanaso
16-03-11, 13:10
ΔΕΝ υπάρχει τίποτε άλλο._ Όλα γύρω φαίνονται και είναι άχρηστα κ ανούσια. Ζήστε το!

Εύχομαι να είναι τυχερός στη ζωή, να έχει υγεία και μια καλή πορεία στον κόσμο που ήρθε!

Ευχαριστω φιλε μου thumb

fanisk
16-03-11, 13:23
Να σας ζησει Διονυση! Γερος, δυνατος και τυχερος να ειναι στη ζωη του thumb

Ptboul
16-03-11, 13:32
και για σωστές συμβουλές εδώ είμαστε, είμαστε κ αρκετοί, να δούμε ποιος είναι καλύτερος κ γρηγορότερος στην αλλαγή πάνας χαχαχα

Dathanaso
16-03-11, 13:35
Πριν 32 μέρες είχα τα ίδια συναισθήματα με 'σενα,όταν γεννήθηκε η κορούλα μου(το πρώτο μου παιδι και εγώ)!!:original:
Να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς και να είναι πάντα τυχερό με υγεία σε όλη του τη ζωή!!
Αντε για το δεύτερο!!!:thumbsup:

Ευχαριστω για τις ευχες σου να σας ζησει ..:thumbsup::thumbsup:

Dathanaso
16-03-11, 13:35
και για σωστές συμβουλές εδώ είμαστε, είμαστε κ αρκετοί, να δούμε ποιος είναι καλύτερος κ γρηγορότερος στην αλλαγή πάνας χαχαχα

:thumbsup::thumbsup:
:th_Laie_67-1:

Dathanaso
16-03-11, 13:36
Να σας ζησει Διονυση! Γερος, δυνατος και τυχερος να ειναι στη ζωη του thumb

Ευχαριστω οτι επιθυμεις και εσυ παντα υγεια thumb

bill_m3
16-03-11, 14:06
Να σας ζήσει Διονύση!!!

Γερό και τυχερό να είναι σε όλη του την ζωή!!

Vasilis
16-03-11, 14:06
Φίλε μου καλέ...

Μόλις ενοιωσες το Ομορφοτερο συναίσθημα στον κόσμο!

Ετοιμάσου για πρωτόγνωρα συναισθήματα κ συγκινήσεις!

Μαζί μ αυτο το παιδάκι , ξεκινάει κ Παλι η δική σου ζωή...!!!

Ζήσε κ απόλαυσε καθε στιγμή με υγεία πάνω Από Όλα κ στους τρεις σας!


Συγχαρητήρια σ εσένα κ τη γυναίκα σου κ να το Δείτε όπως επιθυμείτε!!!

S8N
16-03-11, 14:14
Διονύση συγχαρητήρια σε σένα και τη γυναίκα σου! Να ζήσει ο μικρός, να είναι πάντα υγιής και τυχερός και να σας κάνει υπερήφανους!

Όσο παιρνάει ο καιρός θα γίνεσαι όλο και πιο χαζομπαμπάς! Η μόνη συμβουλή που μπορώ να μεταφέρω είναι η εξής:

Parenting is about presence, not presents.

Και πάλι συγχαρητήρια!

P.S. Ετοιμάσου για τρελό κατούρημα!

dark knight
16-03-11, 14:22
να σας ζησει!!! η μεγαλυτερη ευτυχια στην ζωη ενος ανθρωπου!

Gregory_///M
16-03-11, 14:26
Να σας ζήσει, πάντα γερός!! Αυτά είναι...........τα ωραία της ζωής!!!

Dathanaso
16-03-11, 14:28
Να σας ζήσει, πάντα γερός!! Αυτά είναι...........τα ωραία της ζωής!!!

Σε ευχαριστω φιλε μου οτι επιθυμεις.thumb

Dathanaso
16-03-11, 14:30
Διονύση συγχαρητήρια σε σένα και τη γυναίκα σου! Να ζήσει ο μικρός, να είναι πάντα υγιής και τυχερός και να σας κάνει υπερήφανους!

Όσο παιρνάει ο καιρός θα γίνεσαι όλο και πιο χαζομπαμπάς! Η μόνη συμβουλή που μπορώ να μεταφέρω είναι η εξής:

Parenting is about presence, not presents.

Και πάλι συγχαρητήρια!

P.S. Ετοιμάσου για τρελό κατούρημα!

Σε ευχαριστω πολυ για τις ομορφες ευχες σου
P.S Πηρα αδιαβροχο thumb

Dathanaso
16-03-11, 14:31
Να σας ζήσει Διονύση!!!

Γερό και τυχερό να είναι σε όλη του την ζωή!!

Βασιλη σε ευχαριστω οτι επιθυμεις thumb

Dathanaso
16-03-11, 14:32
Φίλε μου καλέ...

Μόλις ενοιωσες το Ομορφοτερο συναίσθημα στον κόσμο!

Ετοιμάσου για πρωτόγνωρα συναισθήματα κ συγκινήσεις!

Μαζί μ αυτο το παιδάκι , ξεκινάει κ Παλι η δική σου ζωή...!!!

Ζήσε κ απόλαυσε καθε στιγμή με υγεία πάνω Από Όλα κ στους τρεις σας!


Συγχαρητήρια σ εσένα κ τη γυναίκα σου κ να το Δείτε όπως επιθυμείτε!!!

Βασιλη με συγκινεις σε ευχαριστω πολυ και συ να χαιρεσαι το παιδακι σου :thumbsup:

m-power_01
16-03-11, 14:38
Διονύση να σου ζήσει φίλε ! Να είναι πάντα υγειης ο γιοκας και καλοτυχος στην Ζωη του .
Να τον καμαρωσεις όπως επιθυμείς !

υ.γ πάρε καμία πάνα και για σένα !

deepBLUE
16-03-11, 14:43
Οτι ποιο ομορφο για την ολοκληρωση ενος ανθρωπου ειναι το παιδι !!!
Να σου ζησει φιλε με υγεια ευτυχια και να το δεις οπως εσυ το φανταζεσαι !!!!

GM6
16-03-11, 14:55
Να σας ζησει, να ναι παντα γερος:original:

mixalis
16-03-11, 14:56
Να σου ζησει και να τον δεις όπως επιθυμείς........θυμάμαι τώρα και εγώ τον δικό μου (Γιώργος 5,5 χρονών) όταν γεννήθηκε ήμουν τρελλός τώρα λοιπόν που γυρνάω σπίτι κάθε μέρα συνέχεια μου λέει καλώς τον πατέρα μου, γειά σου ρε πατέρα, και άλλα τέτοια που με κάνουν να γελάω και να χαίρομαι....
και παλι να σου ζήσει:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Dathanaso
16-03-11, 15:13
Διονύση να σου ζήσει φίλε ! Να είναι πάντα υγειης ο γιοκας και καλοτυχος στην Ζωη του .
Να τον καμαρωσεις όπως επιθυμείς !

υ.γ πάρε καμία πάνα και για σένα !


Οτι ποιο ομορφο για την ολοκληρωση ενος ανθρωπου ειναι το παιδι !!!
Να σου ζησει φιλε με υγεια ευτυχια και να το δεις οπως εσυ το φανταζεσαι !!!!


Να σας ζησει, να ναι παντα γερος:original:


Να σου ζησει και να τον δεις όπως επιθυμείς........θυμάμαι τώρα και εγώ τον δικό μου (Γιώργος 5,5 χρονών) όταν γεννήθηκε ήμουν τρελλός τώρα λοιπόν που γυρνάω σπίτι κάθε μέρα συνέχεια μου λέει καλώς τον πατέρα μου, γειά σου ρε πατέρα, και άλλα τέτοια που με κάνουν να γελάω και να χαίρομαι....
και παλι να σου ζήσει:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Παιδια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας, ευχομαι οτι επιθυμειτε thumb

z3 2.2
16-03-11, 15:19
Να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σαν νεος πατερας και γω με την δυομιση μηνων κορη ενα εχω να σου πω.....
Δεν φανταζεσαι την ευτυχια που μπορεις να βιωσεις.......
Να ειστε και οι τρεις (πλεον!) καλα και να απολαυσετε αυτο το μικρο ανθρωπακι!!!!!

Samaro
16-03-11, 15:26
Να σας ζήσει Διονύση ! Να είναι πάντα γερό και καλότυχο και να το καμαρώσετε όπως επιθυμήτε.

Nino
16-03-11, 15:58
Μεχρι την παρασκευη ησουν Διονυσης τωρα εισαι ΠΑΤΕΡΑΣ!!!
Συγχαρητηρια και στους δυο γονεις!!
Να σας ζησει να ειναι παντα γερο και καλοτυχο!!

individual
16-03-11, 16:27
να ζησει φιλε μου,σαν τα ψηλα βουνα.....και σε ολη την οικογενεια σου καθε ευτηχια!!!

nikos-Mpacket
16-03-11, 17:31
Διονυση να σας ζησει,παντα με υγεια και χαρα.

Φιλε πρεπει να γνωριζεις οτι η ζωη σου αλλαξε πλεον,οπως ακριβως ειπαι και ο nino X3 μεχρι τωρα ησουν Διονυσης και να προσθεσω σε αυτο οτι ειχες μια γυναικα,τωρα εισαι Πατερας και διπλα σου εχεις την Μανα του παιδιου σου με οτι μπορει να σημαινει αυτο.
Κατα την γνωμη μου η ολοκληρωση ενος ανθρωπου ειναι οταν κραταει το παιδι του στα χερια του και με τα χρονια βλεπει τον σπορο του να μεγαλωνει.

Οπως προειπαν και αλλα παιδια θα βγαλεις συναισθηματα που μεχρι τωρα μπορει να μην γνωριζες την υπαρξη τους.

Λιγη υπομονη τον πρωτο καιρο και μετα ολα στρωνουν.........

aristent
16-03-11, 17:44
Διονυση να σας ζησει!!!!και να ειναι παντα γερος και τυχερος στη ζωη του!!!:thumbsup:

Ελπιζω σε μια απο τις συνατησεις μας για καφε στη Λαρισα, μετα απο το σαρανταημερο και αφου εχει καλο καιρο,να καταφερεις να ερθεις μαζι με τη γυναικα σου και το μωρο,να το δουμε και απο κοντα,.....ξερεις ,....να σου πουμε εμεις σε ποιον μοιαζει,χεχεχεχεχε......αντι ειμενικα!!!!:thumbsup:

ΥΣ.Η γυναικα μου και οι κορες μου, λατρευουν τα μωρακια!!!!εννοητε οτι θα τις εχω μαζι!!!thumb

gant
16-03-11, 17:56
Διονύση, συγχαρητήρια σε σένα και την σύζυγο.
Να ναι γερό και καλότυχο.

Dathanaso
16-03-11, 18:27
Διονύση, συγχαρητήρια σε σένα και την σύζυγο.
Να ναι γερό και καλότυχο.


Διονυση να σας ζησει!!!!και να ειναι παντα γερος και τυχερος στη ζωη του!!!:thumbsup:

Ελπιζω σε μια απο τις συνατησεις μας για καφε στη Λαρισα, μετα απο το σαρανταημερο και αφου εχει καλο καιρο,να καταφερεις να ερθεις μαζι με τη γυναικα σου και το μωρο,να το δουμε και απο κοντα,.....ξερεις ,....να σου πουμε εμεις σε ποιον μοιαζει,χεχεχεχεχε......αντι ειμενικα!!!!:thumbsup:

ΥΣ.Η γυναικα μου και οι κορες μου, λατρευουν τα μωρακια!!!!εννοητε οτι θα τις εχω μαζι!!!thumb


Διονυση να σας ζησει,παντα με υγεια και χαρα.

Φιλε πρεπει να γνωριζεις οτι η ζωη σου αλλαξε πλεον,οπως ακριβως ειπαι και ο nino X3 μεχρι τωρα ησουν Διονυσης και να προσθεσω σε αυτο οτι ειχες μια γυναικα,τωρα εισαι Πατερας και διπλα σου εχεις την Μανα του παιδιου σου με οτι μπορει να σημαινει αυτο.
Κατα την γνωμη μου η ολοκληρωση ενος ανθρωπου ειναι οταν κραταει το παιδι του στα χερια του και με τα χρονια βλεπει τον σπορο του να μεγαλωνει.

Οπως προειπαν και αλλα παιδια θα βγαλεις συναισθηματα που μεχρι τωρα μπορει να μην γνωριζες την υπαρξη τους.

Λιγη υπομονη τον πρωτο καιρο και μετα ολα στρωνουν.........


να ζησει φιλε μου,σαν τα ψηλα βουνα.....και σε ολη την οικογενεια σου καθε ευτηχια!!!


Μεχρι την παρασκευη ησουν Διονυσης τωρα εισαι ΠΑΤΕΡΑΣ!!!
Συγχαρητηρια και στους δυο γονεις!!
Να σας ζησει να ειναι παντα γερο και καλοτυχο!!


Να σας ζήσει Διονύση ! Να είναι πάντα γερό και καλότυχο και να το καμαρώσετε όπως επιθυμήτε.


Να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σαν νεος πατερας και γω με την δυομιση μηνων κορη ενα εχω να σου πω.....
Δεν φανταζεσαι την ευτυχια που μπορεις να βιωσεις.......
Να ειστε και οι τρεις (πλεον!) καλα και να απολαυσετε αυτο το μικρο ανθρωπακι!!!!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας ανταποδιδω τα καλυτερα thumb

Kostas_1
16-03-11, 19:23
Να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!

katsaraios
16-03-11, 19:56
Σιδερενιο το παιδακι φιλε να σας ζησει.
αντε να ακουμε ευχαριστα :thumbsup:

Snoo
16-03-11, 19:57
Να σας Ζήσει φίλε μου, όπως επιθυμείς σου εύχομαι να το δεις. Τυχερός κ δυνατός να είναι

giannis_compact
16-03-11, 19:59
Συγχαρητήρια Διονύση σε σένα και στη σύζυγό σου!Εύχομαι να είστε και οι τρείς ευτυχισμένοι και υγειείς!

dimtz
16-03-11, 20:28
Να σας ζησει Διονυση, αν δε μου ελεγες φιλε χαμπαρι δε θα το επερνα, υγεια και πολυ τυχη να εχει ο γιος σου φιλε μου !!!!!!!! :thumbsup:

Dathanaso
16-03-11, 21:33
Να σας ζησει Διονυση, αν δε μου ελεγες φιλε χαμπαρι δε θα το επερνα, υγεια και πολυ τυχη να εχει ο γιος σου φιλε μου !!!!!!!! :thumbsup:


Συγχαρητήρια Διονύση σε σένα και στη σύζυγό σου!Εύχομαι να είστε και οι τρείς ευτυχισμένοι και υγειείς!


Να σας Ζήσει φίλε μου, όπως επιθυμείς σου εύχομαι να το δεις. Τυχερός κ δυνατός να είναι

Σας ευχαριστω πολυ παιδια για τις ευχες σας :thumbsup:

Stefanos_Cool
16-03-11, 21:55
Να σας ζήσει!!!

Πάντα γερό και ευτυχισμένο!!! :original:

Κωνσταντίνος
16-03-11, 22:34
Εύχομαι ότι καλλίτερο για το βλαστάρι σου.
Ζεις τις ωραιότερες στιγμές της ζωής σου.
Να σας ζήσει ! ! !

nikos1400
16-03-11, 22:40
Να σας ζησει !!

Να το χαιρεστε το παιδακι(-α) σας με υγεια !!

:thumbsup:

Dathanaso
16-03-11, 22:45
Να σας ζησει !!

Να το χαιρεστε το παιδακι(-α) σας με υγεια !!

:thumbsup:


Εύχομαι ότι καλλίτερο για το βλαστάρι σου.
Ζεις τις ωραιότερες στιγμές της ζωής σου.
Να σας ζήσει ! ! !


Να σας ζήσει!!!

Πάντα γερό και ευτυχισμένο!!! :original:


Σας ευχαριστω πολυ παιδια για τις ευχες σας :thumbsup:

Σας ευχαριστω πολυ παιδια για τις ευχες σας

GiannisRob
17-03-11, 00:04
Να σου ζήσει φίλε μου και μακάρι να είναι πάντα γερό και τυχερό! Έχει και ωραίο όνομα το άτιμο :D

sierra
17-03-11, 00:17
Συγχαρητήρια Διονύση να σας ζήση να είναι πάντα γερό και ευτυχισμένο και εσείς να τον χαιρώσαστε και να τον καμαρώνετε... :thumbsup:

Atsa linos
17-03-11, 00:50
:original:Και απο εμενα τις πιο θερμες ευχες φιλαρακο να τον καμαρωσετε οπως επιθυμειτε Υγεια πανω απο ολα ,,και πολλες πανες για τον χαζομπαμπα!!!!!!

Dathanaso
17-03-11, 09:12
:original:Και απο εμενα τις πιο θερμες ευχες φιλαρακο να τον καμαρωσετε οπως επιθυμειτε Υγεια πανω απο ολα ,,και πολλες πανες για τον χαζομπαμπα!!!!!!

Eυχαριστω την φοραω απο την Παρασκευη :th_Laie_67-1:

Dathanaso
17-03-11, 09:13
Συγχαρητήρια Διονύση να σας ζήση να είναι πάντα γερό και ευτυχισμένο και εσείς να τον χαιρώσαστε και να τον καμαρώνετε... :thumbsup:


Να σου ζήσει φίλε μου και μακάρι να είναι πάντα γερό και τυχερό! Έχει και ωραίο όνομα το άτιμο :D

:thanks::thanks::thanks::thanks: