PDA

Επιστροφή στο Forum : Mito Limited Edition



Monsta
15-03-11, 07:58
Μία όμορφη ιταλιδούλα έχουμε από χθες για κάτι 'πταισματάκια'.

Είναι η γνωστή ΜΙΤΟ, αλλά η Limited Edition σε συνεργασία με τη Maserati.....εκατό (100) αυτοκίνητα όλα κι όλα, με φουλ εξοπλισμό, gunmetal 18άρες, 170HP από τον νέο multi-air, δέρματα που μοσχομυρίζουν, bi-xenon, Navi, νέο πίσω diffuser, cruise και επιπλέον σε ένα μοναδικό χρωματάκι που το ονομάζουν Maserati Ocean Blue.

stef
15-03-11, 08:41
Ούτε καν ήξερα ότι υπήρχε τέτοια έκδοση
Very nice!

GEORGE316
15-03-11, 09:17
Ιταλικα αυτοκινητα-ιταλιδες γυναικες....
τελικα δινω ολα τα δικια στον συλβιο....

mixalis
15-03-11, 10:53
Ωραίο αυτοκίνητο, μοναδικός ήχος κινητήρα αλλά BMW δεν θα γίνει ποτέ με ότι συνεπάγεται αυτό...:thumbsup::thumbsup:

stratos
15-03-11, 12:11
Εντελώς αδιάφορο αυτοκίνητο (προσωπική μου γνώμη) και το χρώμα αυτό είναι ένας άσχημος τρόπος να κάνεις "individual" και να κρύψεις τις καμπύλες του αυτοκινήτου. Καλητερη ονομασία θα ήταν το Subaru blue...

Monsta
15-03-11, 12:35
Ωραίο αυτοκίνητο, μοναδικός ήχος κινητήρα αλλά BMW δεν θα γίνει ποτέ με ότι συνεπάγεται αυτό...:thumbsup::thumbsup:

Ναι αλλά ούτε bmw θα υπάρχει ποτέ με αυτά τα χρήματα, σε αυτή τη κατηγορία, με αυτά τα γκάζια και αυτόν τον εξοπλισμό.

Monsta
15-03-11, 12:42
Εντελώς αδιάφορο αυτοκίνητο (προσωπική μου γνώμη) και το χρώμα αυτό είναι ένας άσχημος τρόπος να κάνεις "individual" και να κρύψεις τις καμπύλες του αυτοκινήτου. Καλητερη ονομασία θα ήταν το Subaru blue...

Αν είναι αδιάφορο το μίτο ρε Στράτο, τότε το γκόλφ τι να ναι άραγε? Για το χρώμα θα συμφωνήσω ότι κρύβει τις καμπύλες, στον ήλιο όμως έχει απίστευτη πέρλα και δεν είναι όσο σκούρο δείχνουν οι φωτό.

stratos
15-03-11, 12:47
Αν είναι αδιάφορο το μίτο ρε Στράτο, τότε το γκόλφ τι να ναι άραγε? Για το χρώμα θα συμφωνήσω ότι κρύβει τις καμπύλες, στον ήλιο όμως έχει απίστευτη πέρλα και δεν είναι όσο σκούρο δείχνουν οι φωτό.

Προσωπική μου άποψη είναι πάντα, οτι το Mito είναι απο τα ασχημότερα αυτοκίνητα αν και κάποιοι υποστηρίζουν οτι έχει φοβερό σχεδιασμό. Είναι θέμα γούστου. Μπορεί το χρώμα να είναι καλήτερο απο κοντά, αλλά σε σχέση με το κλασικό ασπρο ή το κόκκινο το συγκεκριμμένο αυτοκίνητο χάνει την αισθηση που σου δίνει ο σχεδιασμός του και τις έντονες καμπύλες. Πιο πολύ ένα τέτοιο χρώμα θα ταιριαζε σε κάποιο Mercedes που είναι πιο "τετράγωνα" σαν αυτοκίνητα thumb

Monsta
15-03-11, 12:56
Προσωπική μου άποψη είναι πάντα, οτι το Mito είναι απο τα ασχημότερα αυτοκίνητα αν και κάποιοι υποστηρίζουν οτι έχει φοβερό σχεδιασμό. Είναι θέμα γούστου. Μπορεί το χρώμα να είναι καλήτερο απο κοντά, αλλά σε σχέση με το κλασικό ασπρο ή το κόκκινο το συγκεκριμμένο αυτοκίνητο χάνει την αισθηση που σου δίνει ο σχεδιασμός του και τις έντονες καμπύλες. Πιο πολύ ένα τέτοιο χρώμα θα ταιριαζε σε κάποιο Mercedes που είναι πιο "τετράγωνα" σαν αυτοκίνητα thumb

Δεκτό, απλά άλλο το 'αδιάφορο' και άλλο το 'άσχημο'. Το 'άσχημο' το δέχομαι ως άποψή σου, 'αδιάφορο' όμως πέρα ότι δε θα το λεγες με τίποτα, δε στέκει και ως μεταξύ τους σύγκριση. Άλλο η γραβάτα και άλλο το σώβρακο. thumb

stef
15-03-11, 13:02
Αυτή την φινέτσα που έχουν οι Ιταλοί δεν πρόκειται οι Γερμανοί να την δουν ούτε στα όνειρά τους...
Άντε σύγκρινε το Mito με το Polo & το Golf...
Μιλάω αποκλειστικά για στυλ & εμφάνιση...
Μην ξεχνάμε ότι οι καλύτερες μάρκες ρούχων είναι οι ιταλικές , μαζί με κάποιες γαλλικές..

PATSIMINI
15-03-11, 14:00
το μιτο απο το πλαι ειναι σαν crossover..........

stratos
15-03-11, 14:22
Δεκτό, απλά άλλο το 'αδιάφορο' και άλλο το 'άσχημο'. Το 'άσχημο' το δέχομαι ως άποψή σου, 'αδιάφορο' όμως πέρα ότι δε θα το λεγες με τίποτα, δε στέκει και ως μεταξύ τους σύγκριση. Άλλο η γραβάτα και άλλο το σώβρακο. thumb


Αυτή την φινέτσα που έχουν οι Ιταλοί δεν πρόκειται οι Γερμανοί να την δουν ούτε στα όνειρά τους...
Άντε σύγκρινε το Mito με το Polo & το Golf...
Μιλάω αποκλειστικά για στυλ & εμφάνιση...
Μην ξεχνάμε ότι οι καλύτερες μάρκες ρούχων είναι οι ιταλικές , μαζί με κάποιες γαλλικές..

Τονίζω οτι είναι δικιά μου άποψη και το γράφω όπως το βλέπουν τα μάτια μου.

Το Mito για μένα (όπως και όλα τα alfa & Romeo) είναι αδιάφορα τα αυτοκίνητα. Οπως Ιταλική φινέτσα είναι και η τραγιάσκα του τζοπάνου που οι Ιταλοί την έκαναν μόδα αλλά εμένα μου περνάει αδιάφορη οταν την φοράει κάποιος με ασπρο κασκόλ και κοκκάλινα γυαλιά. Για μένα το Mito αδιάφορο μου είναι γιατί μοιάζει με κουκουβάγια που έφαγε κλωτσιά και της στράβωσε το ράμφος προς τα κάτω.

https://www.otoconcept.com/wp-content/uploads/2011/01/2011-alfa-romeo-mito-bags-concept-02.jpghttps://www.owlcentre.com/photo_albums/11thMay2003-Images/5.jpg

Αν και ο καθένας στο είδος του και για αυτό προτιμώ τα ιταλικά ρούχα, το Γερμανικό αυτοκίνητο, το ιαπωνικό κλιματιστικό και τα αμερικάνια αθλητικά παπούτσια. :whistle:

Monsta
15-03-11, 14:43
Για μένα το Mito αδιάφορο μου είναι γιατί μοιάζει με κουκουβάγια που έφαγε κλωτσιά και της στράβωσε το ράμφος προς τα κάτω.




Επειδή λοιπόν φύγαμε από το θέμα 'όμορφο' / 'άσχημο', αν κατάλαβα καλά, εσύ θεωρείς τη ......κουκουβάγια 'αδιάφορη' ως σχήμα.

ooooookι doki :whistle:

kplc16
15-03-11, 15:03
Τονίζω οτι είναι δικιά μου άποψη και το γράφω όπως το βλέπουν τα μάτια μου.

Το Mito για μένα (όπως και όλα τα alfa & Romeo) είναι αδιάφορα τα αυτοκίνητα. Οπως Ιταλική φινέτσα είναι και η τραγιάσκα του τζοπάνου που οι Ιταλοί την έκαναν μόδα αλλά εμένα μου περνάει αδιάφορη οταν την φοράει κάποιος με ασπρο κασκόλ και κοκκάλινα γυαλιά. Για μένα το Mito αδιάφορο μου είναι γιατί μοιάζει με κουκουβάγια που έφαγε κλωτσιά και της στράβωσε το ράμφος προς τα κάτω.

https://www.otoconcept.com/wp-content/uploads/2011/01/2011-alfa-romeo-mito-bags-concept-02.jpghttps://www.owlcentre.com/photo_albums/11thMay2003-Images/5.jpg

Αν και ο καθένας στο είδος του και για αυτό προτιμώ τα ιταλικά ρούχα, το Γερμανικό αυτοκίνητο, το ιαπωνικό κλιματιστικό και τα αμερικάνια αθλητικά παπούτσια. :whistle:

δεν εχω φωτογραφια της πεθερας μου.....:whistle:

mixalis
15-03-11, 15:40
Ναι αλλά ούτε bmw θα υπάρχει ποτέ με αυτά τα χρήματα, σε αυτή τη κατηγορία, με αυτά τα γκάζια και αυτόν τον εξοπλισμό.

Η παροιμία λέει ότι πληρώνεις παίρνεις.....thumbthumb
Δεν μπορεί ο καθένας λοιπόν να παίρνει το κάθε τι..........:whistle:

EVERGET
15-03-11, 15:57
Εμένα σχεδιαστικά μου αρέσει το mito, αν και είναι τόσο "μπιχλιμπιδάτο" που πάει λίγο προς το "γυναικείο". Το εσωτερικό του είναι ένα δράμα, σαν πλαστικά, σαν σχεδιασμό, σαν θέση οδήγησης, το θεωρώ απαράδεκτο!

Αυτή η "ειδική" έκδοση φανερώνει πόσο έχει αποδυναμωθεί το brand της άλλοτε θρυλικής Alfa Romeo, αφού επικαλείται το Logo μιας άλλης εταιρίας προκειμένου να δημιουργήσει ένα "ανώτερο" προιόν. Οι σκληροπυρηνικοί Alfisti θα πρέπει να είναι πολύ εξοργισμένοι αφού ειδικά αυτά τα δύο brands υπήρξαν στο παρελθόν ορκισμένοι εχθροί, επί εποχής nuvolari κάπου στα '30s...

GiannisRob
15-03-11, 16:20
Αν δεν κάνω λάθος, το συγκεκριμένο ΜιΤο, δηλαδή το Maserati Edition όπως ακριβώς αυτό εδώ, το είχε βγάλει πρόσφατα η Alfa Romeo, για να χρησιμοποιηθεί από τις αντιπροσωπείες της Maserati σαν αυτοκίνητο εξυπηρέτησης, και δεν θα πωλούταν σαν ειδική έκδοση:


Produced in a limited run of 100 units, these specially-prepared Alfa Romeo MiTos will be dispatched to Maserati dealers across Europe. Each is distinguished from the average MiTo by its Maserati Blu Oceano paint, special plaque on the center console and "Alfa Romeo for Maserati" sill plate. The special edition Alfa also comes equipped with top-of-the-range 170-horsepower, 1.4-liter MultiAir turbo engine, 18-inch wheels and rear spoiler, along with an interior decked out in sumptuous Pelle Frau leather and all the electronic bells and whistles on offer.

https://www.autoblog.com/2010/01/28/alfa-romeo-prepares-special-edition-mito-for-maserati-dealer-net/

Είναι ακριβώς αυτό, σωστά?

https://3.bp.blogspot.com/_FoXyvaPSnVk/S18gDk4zdWI/AAAAAAACdGI/NxCaX1CMhxU/s800/ALfa-Romeo-MiTo-Maserati-0.jpg

https://tevami.com/wp-content/uploads/2010/01/Alfa-Romeo-MiTo-Maserati-3-470x307.jpg

https://4.bp.blogspot.com/_icJOJCXktNo/S2G3fFYs_RI/AAAAAAAABHY/otfVjOo5_EI/s400/Exclusive+Alfa+Romeo+Mito+Limited+Edition+For+Mase rati+As+Courtesy+Coup%C3%A9+2.jpg

Nick bmwlover
15-03-11, 16:38
Αν δεν κάνω λάθος, το συγκεκριμένο ΜιΤο, δηλαδή το Maserati Edition όπως ακριβώς αυτό εδώ, το είχε βγάλει πρόσφατα η Alfa Romeo, για να χρησιμοποιηθεί από τις αντιπροσωπείες της Maserati σαν αυτοκίνητο εξυπηρέτησης, και δεν θα πωλούταν σαν ειδική έκδοση:



https://www.autoblog.com/2010/01/28/alfa-romeo-prepares-special-edition-mito-for-maserati-dealer-net/

Είναι ακριβώς αυτό, σωστά?

https://3.bp.blogspot.com/_FoXyvaPSnVk/S18gDk4zdWI/AAAAAAACdGI/NxCaX1CMhxU/s800/ALfa-Romeo-MiTo-Maserati-0.jpg

https://tevami.com/wp-content/uploads/2010/01/Alfa-Romeo-MiTo-Maserati-3-470x307.jpg

https://4.bp.blogspot.com/_icJOJCXktNo/S2G3fFYs_RI/AAAAAAAABHY/otfVjOo5_EI/s400/Exclusive+Alfa+Romeo+Mito+Limited+Edition+For+Mase rati+As+Courtesy+Coup%C3%A9+2.jpg
Ακριβως αυτο ειναι!!!Τα συμπερασματα δικα σας...

z3 2.2
15-03-11, 17:32
Πειραζει που δε μου αρεσει???
Νομιζω οτι η Alfa Romeo τα εχει κανει caca με τον σχεδιασμο των αυτοκινητων της

SuperSonic
15-03-11, 18:53
Ωραιο το Μιτο αλλα οταν ακουω Αλφα Ρομεο με πιανει δυσκοιλιότητα..

stef
15-03-11, 18:57
Ωραιο το Μιτο αλλα οταν ακουω Αλφα Ρομεο με πιανει δυσκοιλιότητα..

:hystericalbs1::whistle::shok::thumbsup:
+1000000000000000000000000000

Monsta
15-03-11, 19:39
Εμένα σχεδιαστικά μου αρέσει το mito, αν και είναι τόσο "μπιχλιμπιδάτο" που πάει λίγο προς το "γυναικείο". Το εσωτερικό του είναι ένα δράμα, σαν πλαστικά, σαν σχεδιασμό, σαν θέση οδήγησης, το θεωρώ απαράδεκτο!

Αυτή η "ειδική" έκδοση φανερώνει πόσο έχει αποδυναμωθεί το brand της άλλοτε θρυλικής Alfa Romeo, αφού επικαλείται το Logo μιας άλλης εταιρίας προκειμένου να δημιουργήσει ένα "ανώτερο" προιόν. Οι σκληροπυρηνικοί Alfisti θα πρέπει να είναι πολύ εξοργισμένοι αφού ειδικά αυτά τα δύο brands υπήρξαν στο παρελθόν ορκισμένοι εχθροί, επί εποχής nuvolari κάπου στα '30s...


Νάσο κάνεις λάθος, αλλά με πρόλαβε ο Γιάννης στο επόμενο ποστ από το δικό σου. Ο λόγος που βγήκε αυτή η έκδοση είναι για να εξυπηρετεί τους πελάτες της Maserati, είναι μία κίνηση marketing και πολύ επιτυχημένη κατά τη γνώμη μου.

Για τη θέση οδήγησης δε θα συμφωνήσω, σε αντίθεση με άλλες 'σκοτεινές' εποχές της Alfa (βλ. 156), ο οδηγός κάθεται πάρα πολύ άνετα και επιτέλους ίσια με τα πεντάλ.

Τώρα όσο για το αισθητικό κομμάτι, σίγουρα οι απόψεις διίστανται. Γούστα είναι αυτά. Όπως εγώ δε χώνεψα ποτέ την Ε90 / Ε60 / E64 / E65 / E88, έτσι άλλοι τόσοι μπορεί να τους πιάνει .....δυσκοιλιότητα με τη συγκεκριμένη alfa.

5555
15-03-11, 20:24
Στην ουσια του θεματος
Για κανε μια παρουσιαση της δουλειας σου Κωστα

Monsta
15-03-11, 20:56
Επί της ουσίας Σπύρο, το αυτοκίνητο είχε μία μικρή επαφή με κολωνάκι στον εμπρός προφυλακτήρα αριστερά και χαμηλά αριστερά ξύσιμο από πεζοδρόμιο, το οποίο και αποκαταστάθηκε σήμερα.

Να σημειώσω επίσης ότι σε όλο το group (Ferrari, Fial, Lancia, Alfa) βάφουν με PPG, όπως αναφέρεται και στο σχετικό ταμπελάκι όπου αναγράφεται ο κωδικός χρώματος του αυτοκινήτου (εμπρός καπώ ή 3η-5η πόρτα πόρτ-μπαγκάζ) ανάλογα το μοντέλο.

stef
15-03-11, 21:00
Τι είναι το PPG?

EVERGET
15-03-11, 21:25
Νάσο κάνεις λάθος, αλλά με πρόλαβε ο Γιάννης στο επόμενο ποστ από το δικό σου. Ο λόγος που βγήκε αυτή η έκδοση είναι για να εξυπηρετεί τους πελάτες της Maserati, είναι μία κίνηση marketing και πολύ επιτυχημένη κατά τη γνώμη μου.

Για τη θέση οδήγησης δε θα συμφωνήσω, σε αντίθεση με άλλες 'σκοτεινές' εποχές της Alfa (βλ. 156), ο οδηγός κάθεται πάρα πολύ άνετα και επιτέλους ίσια με τα πεντάλ.

Τώρα όσο για το αισθητικό κομμάτι, σίγουρα οι απόψεις διίστανται. Γούστα είναι αυτά. Όπως εγώ δε χώνεψα ποτέ την Ε90 / Ε60 / E64 / E65 / E88, έτσι άλλοι τόσοι μπορεί να τους πιάνει .....δυσκοιλιότητα με τη συγκεκριμένη alfa.

Kώστα σαν κίνηση από πλευράς Maserati είναι θετική αφού δείχνει πως σέβεται και προσέχει πολύ τους πελάτες της.

Η ένστασή μου έγκειται στο ότι προσωπικά δεν μου αρέσουν τα μπασταρδέματα στα brands, ειδικά δε όταν δεν έχουν την ουσία του παρελθόντος όπως τα παραδείγματα των lancia thema - ferrari και του lotus omega όπου υπήρχε co-engineering. Eμένα πάντως θα μου φαινόταν το λιγότερο "περίεργο" εάν το ίδιο γινόταν και στο group BMW, π.χ. να κατασκευαζόταν 116 Rolls Royce Edition, η οποία να αποτελούσε αμάξι αντικατάστασης για πελάτες της Rolls.

Θα μου πείτε η απόσταση μεταξύ Μaserati - Alfa δεν είναι τόσο χαοτική όσο μεταξύ Bmw - Rolls, οπότε το πρώτο πάντρεμα δεν μοιάζει τόσο αλλόκοτο. Μην στεκόμαστε όμως μόνο στην τωρινή "ισοπεδωτική" φιλοσοφία των εταιριών που έχει προσπαθήσει να δημιουργήσει η Fiat, δηλαδή Ferrari, Maserati, Alfa = μία ακολουθία όπου το ένα brand αποτελεί την φθηνή εκδοχή του προηγούμενου. Η αρχέτυπη φιλοσοφία αυτών των τριών εταιριών ήταν άκρως ετερώνυμη!

Dathanaso
15-03-11, 22:56
Ούτε καν ήξερα ότι υπήρχε τέτοια έκδοση
Very nice!

οντως ουτε εγω.
τελειο
το ηχοσυστημα dynavin ειναι?:th_Laie_67-1:

E60_Arkadia
16-03-11, 00:25
Δεν μου αρεσει το ΜιΤο,αλλα και να μου αρεσε σιγα να μην το παιρνα! 116 και ξερο ψωμι....(βεβαια παιζουν σε διαφορετικες κατηγοριες,αλλα επειδη ειπωθηκε)

stef
16-03-11, 08:13
Απ ότι φαίνεται μόνο ο Στεφ κατάλαβε τι εννοούσα μέσα από το πληκτρολόγειο. :thanks: Στεφ, σε κερνάω ένα σφηνάκι αλοιφή (της αρεσκείας σου) / διαλυτικό / αραιωτικό / χρώμα / καθαριστικό μοκέτας / πράσινο σαπούνι / ΟΖΟΝ........όποτε βρεθείς στα λημέρια μου thumbthumb

Ο καλός μου φίλος ο Κώστας!!!
Χα χα χα, άμα είναι έτσι να παίρνω το μέρος σου, έχεις, δεν έχεις δίκιο!! thumb
Πάντως χωρίς πλάκα έτσι νομίζω είναι τα πράγματα
Και θα ήθελα όλους μας να είμαστε αγαπημένα παιδάκια να πάμε να κάνουμε κανα παντηλίκι... χα χα

Υ.Γ: Το παντηλίκι θα το κάνουμε μετά το σφηνάκι αλοιφή από τον Monsta :thumbsup:

Monsta
16-03-11, 09:01
Τι είναι το PPG?


Τώρα το είδα αυτό.

Η PPG https://www.ppg.com/en/Pages/default.aspx Στέφανε είναι από τους Κ Ο Ρ Υ Φ Α Ι O Y Σ κατασκευαστές χρωμάτων / βερνικιών παγκοσμίως και ΟΕΜ σε πολλές εταιρείες αυτοκινήτων όπως έγραψα και προηγουμένως.

Τα υλικά της είναι από τα ακριβότερα στην αγορά και είναι εκείνα που χρησιμοποιούμε και εμείς στα καταστήματά της εταιρείας μου. Για μένα είναι 'natural choice', αν θες να είσαι σωστός επαγγελματίας στη δουλειά σου.

Monsta
16-03-11, 12:15
UPDATE για να είμαστε και λίγο on-topic:

Επειδή με γλωσσο-φάγατε, το βάψιμο βγήκε σκ@τά.

Το αυτοκίνητο πρέπει να είχε κάποια υπολείμματα σιλικόνης, που δυστυχώς δεν έφυγαν με το ισχυρότατο καθαριστικό. Ως αποτέλεσμα, η γωνία του προφυλακτήρα γέμισε 'ανοίγματα' ή 'κρατήρες' (έτσι τα ονομάζουμε) και δεν καταφέραμε να τα διορθώσουμε με γυάλισμα σήμερα το πρωί. Συνεχίζουμε λοιπόν αυτή τη στιγμή το γυάλισμα & κέρωμα στο υπόλοιπο αυτοκίνητο και κανονίζουμε ραντεβού για επαναβαφή στο συγκεκριμένο σημείο από βδομάδα. :thanks:

stef
16-03-11, 13:32
Βρε δεν μας παρατάς παλιόπαιδο Nick!!!
Χα χα χα! Χάρηκα και εγώ για την γνωριμία και συγγνώμη που έφυγα γρήγορα αλλά βιαζόμουν. Θα τα ξαναπούμε σύντομα ελπίζω!
sorry off topic

stef
16-03-11, 13:34
UPDATE για να είμαστε και λίγο on-topic:

Επειδή με γλωσσο-φάγατε, το βάψιμο βγήκε σκ@τά.

Το αυτοκίνητο πρέπει να είχε κάποια υπολείμματα σιλικόνης, που δυστυχώς δεν έφυγαν με το ισχυρότατο καθαριστικό. Ως αποτέλεσμα, η γωνία του προφυλακτήρα γέμισε 'ανοίγματα' ή 'κρατήρες' (έτσι τα ονομάζουμε) και δεν καταφέραμε να τα διορθώσουμε με γυάλισμα σήμερα το πρωί. Συνεχίζουμε λοιπόν αυτή τη στιγμή το γυάλισμα & κέρωμα στο υπόλοιπο αυτοκίνητο και κανονίζουμε ραντεβού για επαναβαφή στο συγκεκριμένο σημείο από βδομάδα. :thanks:


Ωραία μιας και πήρα το μέρος σου να σου φέρω εαν είναι και ένα Χ3 που λέω να αγοράσω να μου το κάνεις "δωρο" κέρωμα γύαλισμα γλύψιμο!!! χα χα χα
Βήμα δεν πάει και αυτό!!!

gnx
17-03-11, 09:02
ΜΑΝΣΤΑ, που να φτιαχνόταν ο κουβάς απο τη μαζεράτι...Όπως το ντελιβεράδικο αυτό.

Monsta
17-03-11, 09:31
Dig those wheels bro!

SuperSonic
17-03-11, 11:42
Πιστευω οτι στην κατηγορια του Μιτο υπαρχουν καλυτερα αυτοκινητα και ας μην εχουν το βαρυ ονομα τις Αλφα Ρομεο.
Η Αλφα Ρομεο εχει τελειωσει εδω και πολλα χρονια τα θρυλικα αυτοκινητα που εβγαζε πλεον ειναι πατατες ολα.
Για ποιον λογο να παρω Μιτο την στιγμη που υπαρχει ενα Πεζο 207 που για εμενα ειναι πολυ ανωτερο σε ΟΛΑ ακομα και στην τιμη.
Ασε δε για μεταπολιτικη αξια..Μοίς ακουει ο αλλος μεταχειρισμενο Και Αλφα τρεχει ποιο γρηγορα απο την Γιουσέιν Μπολτ..

Monsta
17-03-11, 15:18
θα ήταν το Subaru blue...


Μάλλον αυτό το χρώμα εννοείς...



Επόμενο project....


WRX STI....

προσέξτε την 'αράχνη' κάτω από τα φώτα :shok:

stratos
17-03-11, 16:24
Αγαπητοί συμφορουμήτες,

Διέγραψα κάποια πόστς και σε κάποια άλλα έγιναν διορθώσεις στις παραθέσεις (quote) σε σχέση με τα μυνήματα που διαγράφτηκαν. Αυτά με σκοπό το thread να παραμείνει καθαρό.

Δεν χάνετε του βαθμούς αξιολόγησης που δεχτήκατε η δώσατε με thanks ή κάρτες απο τα πόστς που διαγράφτηκαν η διαμορφώθηκαν.

Ευχαριστώ για την κατανόηση σας.