PDA

Επιστροφή στο Forum : SLS AMG Factory



Monsta
14-03-11, 14:32
Βάλτε ουϊσκάκι, αράχτε αναπαυτικά και αφού έχετε απαλαχθεί από γυναίκα και παιδιά, πατήστε 'play'.

https://www.streetfire.net/video/mercedesbenz-sls-amg-ultimate-factories_2205471.htm

Gregory_///M
14-03-11, 15:02
Δεν είναι καλό, είναι του σατανά...έχει 3 6άρια στην πινακίδα!!!:th_Laie_67-1:

Πραγματικά απολαυστικό το βίντεο............thumb

aristent
14-03-11, 18:02
Ωραιο βιντεο!thumb
Εβλεπα να το συναρμολογουν με τα χερια (σχεδον)και ελεγα αγχος που θα εχει το προσωπικο μην τυχον και του φυγει κανενα κλειδι απο τα χερια:ranting2:γινει ζημια και αντε παλι ξανα.....

Οφ τοπικ
Τι μανια ειναι αυτη να εχουν το 666 στην πινακιδα τους αυτα τα πανακριβα οχηματα?....εχω εναν φιλο εδω στη Λαρισα εχει την CSL 500,την A-Class και ενα τζιπ Grand Vitara και εχει σε ολα την πινακιδα με αθηναϊκα γραμματα ΙΚΒ,ΙΖΒ(με leasing ειναι ολα) παραδειγμα λεω,δεν ειναι αυτα,.....με αριθμους σε ολα 6666!!!
....τον ρωτησα γιατι αυτο,αλλα απαντηση δεν πηρα!!!!το μονο που μου ειπε ειναι οτι και τα επομενα αυτα τα νουμερα θα εχουν!!!

A8hnaios
14-03-11, 20:45
πααααρα πολυ ωραιοο βιντεο, και το ταμπελακι που βαζει με τ ονομα του.!

panos90
14-03-11, 21:22
Ωραιο βιντεο!thumb
Εβλεπα να το συναρμολογουν με τα χερια (σχεδον)και ελεγα αγχος που θα εχει το προσωπικο μην τυχον και του φυγει κανενα κλειδι απο τα χερια:ranting2:γινει ζημια και αντε παλι ξανα.....


χαχα

οχι τιποτα αλλο. εχει και το ονομα του πανω στο μοτερ ο ανθρωπος.

κατσε να το παρει κανας ρωσος να του πεταξει 5-6 τουρμπινες απανω και στο τελος να σπασει.

μακαριτης ο μηχανικος

Leonidas_E39
14-03-11, 22:02
Ενα εχω να πω.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΕΚΕΙ







ΤΕΛΟΣ