PDA

Επιστροφή στο Forum : brabus με φτερα...



hades7
10-03-11, 19:28
μολισ αγορασα το m3 μου, μου εκλεψαν το αλλο μου αυτοκινητο σημερα το smart original brabus που με ειχε συντροφεψει για 130000 χιλιομετρα και με ειχε φτασει ωσ το st.tropez.ομωσ life goes on so i keep walking....bye bye brabus

bill_m3
10-03-11, 19:31
μολισ αγορασα το m3 μου, μου εκλεψαν το αλλο μου αυτοκινητο σημερα το smart original brabus που με ειχε συντροφεψει για 130000 χιλιομετρα και με ειχε φτασει ωσ το st.tropez.ομωσ life goes on so i keep walking....bye bye brabus

Ω ρε φίλε, τι γκαντεμιά είναι αυτή??

Πως ?? Αν θυμάμαι καλά κάτι είχες κάνει με το smart.

hades7
10-03-11, 19:34
Ω ρε φίλε, τι γκαντεμιά είναι αυτή??

Πως ?? Αν θυμάμαι καλά κάτι είχες κάνει με το smart.

μου το ειχαν παραβιασει αλλεσ τεσσερισ φορεσ με τελευταια πριν 10 μερεσ.Η πεμπτη ηταν φαρμακερη...

bill_m3
10-03-11, 19:37
μου το ειχαν παραβιασει αλλεσ τεσσερισ φορεσ με τελευταια πριν 10 μερεσ.Η πεμπτη ηταν φαρμακερη...

:shok: :shok: :shok: :shok: :shok:

5 φορές?????????????

Παραγγελία θα ήταν :ranting2: :ranting2: :ranting2:

aristent
10-03-11, 19:40
Ωχ,κριμα,.......αν θελεις βαλε μια φωτο απο το Σμαρτ μηπως εστω και 1/1.000.000 το δει καποιος απο το φορουμ και βοηθησει να βρεθει!

Πως συνδιαζεται το γεγονος της αγορας //Μ3 και στη συνεχεια της κλοπης του Σμαρτ?...μηπως εμεινε εκτος παρκιγκ το παλιο για το νεο οχημα?....ηταν και Brabus πολυ ειδικο και σημαντικο Σμαρτ!

Καλη τυχη! ευχομαι να βρεθει συντομα!thumb

Thomelef
10-03-11, 19:44
ποιό smart ρε μάγκες!!!φώτο απο το ///Μί τρίο ΤΩΡΑ...πληθαίνουμε λέμε...γιώργη που θα πας
να κρυφτείς ρε!!!όλα τα Μ3άκια σε κυνηγάνε...

hades7
10-03-11, 19:47
Ωχ,κριμα,.......αν θελεις βαλε μια φωτο απο το Σμαρτ μηπως εστω και 1/1.000.000 το δει καποιος απο το φορουμ και βοηθησει να βρεθει!

Πως συνδιαζεται το γεγονος της αγορας //Μ3 και στη συνεχεια της κλοπης του Σμαρτ?...μηπως εμεινε εκτος παρκιγκ το παλιο για το νεο οχημα?....ηταν και Brabus πολυ ειδικο και σημαντικο Σμαρτ!

Καλη τυχη! ευχομαι να βρεθει συντομα!thumb

εχει δει οταν ο ψαρασ πιανει ενα καλο ψαρι που τρεχουν ολοι να παρουν κομματι και στο τελοσ μαινει η ραχοκκοκαλια και το κεφαλι?καπωσ ετσι φανταζομαι θα κανουν καποιοι εκει στο μακρινο εξωτικο Μενιδι...
ευχαριστω για την καλοπροερετη προταση αλλα τι να βρω ρε φιλε τωρα που ζεισ
(με την καλη εννοια παντα)

aristent
10-03-11, 20:02
εχει δει οταν ο ψαρασ πιανει ενα καλο ψαρι που τρεχουν ολοι να παρουν κομματι και στο τελοσ μαινει η ραχοκκοκαλια και το κεφαλι?καπωσ ετσι φανταζομαι θα κανουν καποιοι εκει στο μακρινο εξωτικο Μενιδι...
ευχαριστω για την καλοπροερετη προταση αλλα τι να βρω ρε φιλε τωρα που ζεισ
(με την καλη εννοια παντα)

ΟΚ!τοτε αν εχεις ασφαλεια κλοπης,καλυτερα να ελπιζεις να μην βρεθει!thumb

stef
10-03-11, 20:07
Smart & ειδικά Smart Brabus τα κλέβουν φούλ!
Είσαι ο τέταρτος που του έκλεψαν Smart Brabus από αυτούς που ξέρω!!!

hades7
10-03-11, 20:10
ΟΚ!τοτε αν εχεις ασφαλεια κλοπης,καλυτερα να ελπιζεις να μην βρεθει!thumb
ξερεισ ασφαλιστικη να σε αποζοιμιωνει στην πραγματικη αξια του αυτοκινητου
θα δουν auto τριτη και θα μου πουν παρε 5 χιλιαρικα τοσο πουλιουνται του 2005
ΕΓΩ¨μα ρε παιδια αυτα δεν ειναι γνησια
ΑΥΤΟΙ¨στα ******α μασ...

aristent
10-03-11, 20:21
ξερεισ ασφαλιστικη να σε αποζοιμιωνει στην πραγματικη αξια του αυτοκινητου
θα δουν auto τριτη και θα μου πουν παρε 5 χιλιαρικα τοσο πουλιουνται του 2005
ΕΓΩ¨μα ρε παιδια αυτα δεν ειναι γνησια
ΑΥΤΟΙ¨στα ******α μασ...

Νομιζω οτι πρεπει να σου δωσουν τοσα οσα ηταν ασφαλισμενο!!!ουτε ευρω παρακατω!!!....αλλα παντα κανουν παζαρια προς τα κατω ......οτι γλιτωσουν:thumbsdown:

Καλη τυχη και υπομονη μ'αυτους λοιπον!!!thumb