PDA

Επιστροφή στο Forum : Performance καθισμα σε Ε36?



joseph
06-03-11, 18:34
Παιδια υπαρχει μια περιπτωση να μου στειλουν, performance καθισματα απο Γερμανια, ξερει κανενας αν μπαινουν στο 36αρι?
Αξιζει, η θα ειναι "καγκουρια"?

Το σκεφτομαι, μιας και ισως τα παρω τσαμπα!!!
Τι λετε Αξιζει?

paganis
06-03-11, 18:42
για να σε γλυτωσω απο τυχον προβληματα τποθετησης,κριμα ειναι να παιδευεσαι ...δωσε μου να τα τοποθετησω στη ζετα μου!
περα απο την πλακα...καιρο τα ζαχαρωνω...αλλα ειναι πολλα τα λεφτα....! αν εσυ μπορεις να τα παρεις φθηνα ,τσιμπα τα ....και ασε τους αλλους να λενε οτι θελουν

joseph
08-03-11, 16:41
για να σε γλυτωσω απο τυχον προβληματα τποθετησης,κριμα ειναι να παιδευεσαι ...δωσε μου να τα τοποθετησω στη ζετα μου!
περα απο την πλακα...καιρο τα ζαχαρωνω...αλλα ειναι πολλα τα λεφτα....! αν εσυ μπορεις να τα παρεις φθηνα ,τσιμπα τα ....και ασε τους αλλους να λενε οτι θελουν

Αν μου κατσει θα τα παρω, απλα δεν ξερω αν εχω θεμα για να μπουν, ειναι και οι αισθητηρες για τους αεροσακους κατω απο τα καθισματα, φανταζομαι οτι τα περφορμανς εχουν θεση για αισθητηρες.

bill_m3
08-03-11, 16:48
Αν μου κατσει θα τα παρω, απλα δεν ξερω αν εχω θεμα για να μπουν, ειναι και οι αισθητηρες για τους αεροσακους κατω απο τα καθισματα, φανταζομαι οτι τα περφορμανς εχουν θεση για αισθητηρες.

Ιωσήφ πάρτα εσύ και θα αν δεν σου αρέσουν για τον οποιοδήποτε λόγω, σφαγή θα γίνει για το ποιος θα τα πάρει :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ΔημήτρηςΜ3
08-03-11, 16:59
αχχχχχ εχει καιρο που τα ζαχαρωνω αλλα πολλααα
τα ευρω ποσο τα βρηκες,

joseph
08-03-11, 17:08
αχχχχχ εχει καιρο που τα ζαχαρωνω αλλα πολλααα
τα ευρω ποσο τα βρηκες,

Βασικα ο ξαδελφος μου στην γερμανια εχει βρει κατι, αλλα επειδη ειναι απο τρακαρισμα θα δουν τι θα γινει με την ασφαλιστικη, και αν μπορεσουν να τα βγαλουν, το ενα ειναι σκισμενο το δερμα αλλα δεν με νοιαζει,
Απο οτι μου ειπε θα με φτιαξει απο τσαμπα εως ελαχιστα ευρω...
Αλλα δεν ξερω αν μπαινουν!!

ΔημήτρηςΜ3
08-03-11, 17:31
Βασικα ο ξαδελφος μου στην γερμανια εχει βρει κατι, αλλα επειδη ειναι απο τρακαρισμα θα δουν τι θα γινει με την ασφαλιστικη, και αν μπορεσουν να τα βγαλουν, το ενα ειναι σκισμενο το δερμα αλλα δεν με νοιαζει,
Απο οτι μου ειπε θα με φτιαξει απο τσαμπα εως ελαχιστα ευρω...
Αλλα δεν ξερω αν μπαινουν!!
thumbthumb σωστος...

HULK
08-03-11, 17:44
Παρ' τα και βαλ' τα στο σαλονι σου αν δεν μπαινουν.

joseph
09-03-11, 11:07
Παρ' τα και βαλ' τα στο σαλονι σου αν δεν μπαινουν.

Θα φαω παντοφλα απο την γυναικα....:whistle::whistle::whistle: