PDA

Επιστροφή στο Forum : ΜΕΘΟΔΟΣ ΛΗΣΤΕΙΑΣ



tsagio
02-03-11, 16:13
ΝΕΑ ΜΕΘΟΔΟΣ ΛΗΣΤΕΙΑΣ



Προσέχετε !!
Είναι Καινούργιο φρούτο και αυτό, Λάβετε γνώση και εσείς.


Αν οδηγείς νύχτα και ξαφνικά σου πετάξουν αυγά στο παρμπρίζ, επουδενί λόγο μην βάλεις μπρος τους υαλοκαθαριστήρες και το σύστημα πλυσίματος τζαμιών.
Τα αυγά αναμειγμένα με το νερό θα μετατραπούν σε ένα γαλάκτωμα που θα σου κάνει το παρμπρίζ χάλια μειώνοντας την ορατότητά σου κατά 92 % :eek:
Οπότε αναγκαστικά σταματάς, βγαίνεις από το αυτοκίνητο να τα καθαρίσεις σου την πέφτουνε δύο αλήτες, τρως το ξύλο της χρονιάς σου....:sm-angry05:
Και συνεχίζεις δαρμένος με τα πόδια, δίχως αμάξι, δίχως λεφτά, δίχως πιστωτικές κάρτες, δίχως κινητό, δίχως κλειδιά του σπιτιού σου κ.λ.π.:ranting2::ranting2::ranting2::ranting2:

Jimmakos
02-03-11, 16:30
Για αυτό μέσα στο "παγούρι" του νερού να ρίχντετε σαπουνάκι πιάτων thumb

Χρόνια το κάνω αυτό και ότι και να μου ρίξουνε δεν πιάνει τίποτα πάνω!
Γενικώς την νύχτα ούτε για ωτοστόπ μην σταματάτε.... Απλά αδιαφορήστε ότι και να βλέπετε!
Πέρσι ανέβαινα απο κάτω κηφισιά και είδα έναν τύπο ξαπλωμένο στην μέση του δρόμου, επειδή έχουν δεί πολλά τα μάτια μου τσεκάρω πιο πίσω όπως ανέβαινα και ήταν 2 τυπάδες κρυμμένοι πίσω απο κάτι δέντρα.... Στον δρόμο τώρα 4 το πρωί μόνος μου εγώ.....
Φρένο, 1η μέσα και την έκανα απο ένα στενάκι και γειά σας!

giannis_compact
02-03-11, 18:03
ΝΕΑ ΜΕΘΟΔΟΣ ΛΗΣΤΕΙΑΣ



Προσέχετε !!
Είναι Καινούργιο φρούτο και αυτό, Λάβετε γνώση και εσείς.


Αν οδηγείς νύχτα και ξαφνικά σου πετάξουν αυγά στο παρμπρίζ, επουδενί λόγο μην βάλεις μπρος τους υαλοκαθαριστήρες και το σύστημα πλυσίματος τζαμιών.
Τα αυγά αναμειγμένα με το νερό θα μετατραπούν σε ένα γαλάκτωμα που θα σου κάνει το παρμπρίζ χάλια μειώνοντας την ορατότητά σου κατά 92 % :eek:
Οπότε αναγκαστικά σταματάς, βγαίνεις από το αυτοκίνητο να τα καθαρίσεις σου την πέφτουνε δύο αλήτες, τρως το ξύλο της χρονιάς σου....:sm-angry05:
Και συνεχίζεις δαρμένος με τα πόδια, δίχως αμάξι, δίχως λεφτά, δίχως πιστωτικές κάρτες, δίχως κινητό, δίχως κλειδιά του σπιτιού σου κ.λ.π.:ranting2::ranting2::ranting2::ranting2:

Κώστα έγινε κάποιο περιστατικό κάπου ή το διάβασες σε κάποια σελίδα?Σε ποιό μέρος έγινε??

mixalis
02-03-11, 18:15
Κάνουν πολλά , το θέμα είναι να μην σταματάμε για κανέναν λόγο , ακόμα και για λάστιχο....επίσης καλό είναι να κλειδώνει το αυτοκίνητο μας ενω ξεκινάμε και να ξεκλειδώνει όταν σταματήσουμε έτσι αποφεύγουμε τυχόν κωλό:ranting2::ranting2:δα που είναι έτοιμα για τα πάντα.......

tsagio
02-03-11, 18:25
Γιάννη το συγκεκριμένο περιστατικό έχει γίνει στην Αθήνα πριν αρκετό καιρό (πιστεύω δεν έχει γίνει μια φορά) είναι ακόμα ένας από τους τρόπους που σκαρφίζονται κατά καιρούς όλοι αυτή η επιτήδειοι για να μας κατεβάσουν από το αυτοκίνητο απλά όπως γράφουν και τα αλλά παιδιά παραπάνω θέλει πολύ προσοχή ψυχραιμία και γρήγορα αντανακλαστικά για να αποφύγουμε τα χειρότερα.

Monsta
02-03-11, 19:20
Κώστα έγινε κάποιο περιστατικό κάπου ή το διάβασες σε κάποια σελίδα?Σε ποιό μέρος έγινε??

Έχει ήδη γίνει παρόμοιο περιστατικό με αυγό σε μέλος του φόρουμ μετά από βραδινή βόλτα στη Βάρκιζα. Φυσικά και δεν σταμάτησε.