PDA

Επιστροφή στο Forum : Προγραμμα σε 335



mark e92
25-02-11, 19:11
καλησπερα. θα ηθελα να σε ρωτησω αν το 335 βγαζει καποιο προβλημα μονο με το προγραμμα για 370 hp και σε ποιον να παω για να το βαλω . Σε ευχαριστω.-

stratos
26-02-11, 16:47
Έχεις πμ :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

mark e92
26-02-11, 17:05
καλησπερα . Δεν εχω πμ αλλα θα μαθω ...

bill_m3
26-02-11, 17:11
καλησπερα . Δεν εχω πμ αλλα θα μαθω ...

Πάνω δεξιά γράφει Προσωπικά Μηνύματα, αυτό εννοεί λέγοντας pm (Private Messages) :original: :original:

mark e92
27-02-11, 10:10
οκ, σε ευχαριστω .

KOSTADAS
01-03-11, 08:36
αν ζητας την γνωμη μας για τον n54 για θεμα προγραμματος οι αποψεις διίστανται εδω!εγω ειχα παραλληλο και τον πεταξα και δεν θελω ουτε να τον ψανα δω, το αμαξι μου ηταν συνεχος με check που αν δεν ξερεις να ασχοληθεις μονος σου δεν βγαζεις ακρη!
τωρα εχω προγραμμα reflash απο ace motorsport και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος!!δεν θα σου πω απο θεμα δυναμης που ειναι μερα με την νυχτα αλλα απο θεμα λειτουργικοτητας και αξιοπιστιας το αμαξι δεν μου εχει παρουσιασει το παραμικρο ουτε check ουτε κομπιασματα ουτε τιποτα που ειχα με τον παραλληλο!!αυτα τα ολιγα απο μενα οτι αλλο θελεις με ρωτας!!

Z4 DCT
01-03-11, 09:24
αν ζητας την γνωμη μας για τον n54 για θεμα προγραμματος οι αποψεις διίστανται εδω!εγω ειχα παραλληλο και τον πεταξα και δεν θελω ουτε να τον ψανα δω, το αμαξι μου ηταν συνεχος με check που αν δεν ξερεις να ασχοληθεις μονος σου δεν βγαζεις ακρη!
τωρα εχω προγραμμα reflash απο ace motorsport και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος!!δεν θα σου πω απο θεμα δυναμης που ειναι μερα με την νυχτα αλλα απο θεμα λειτουργικοτητας και αξιοπιστιας το αμαξι δεν μου εχει παρουσιασει το παραμικρο ουτε check ουτε κομπιασματα ουτε τιποτα που ειχα με τον παραλληλο!!αυτα τα ολιγα απο μενα οτι αλλο θελεις με ρωτας!!

Θα μπορουσες να μας αναφερεις τα προβληματα που ειχες?

KOSTADAS
01-03-11, 10:49
Θα μπορουσες να μας αναφερεις τα προβληματα που ειχες?με τον παραλληλο ειχα αναμενο λαμπακι check.ποτε δεν εμαθα τι βλαβη εβγαζε και αναβε check παρα μονο μου λεγανε οτι εβγαζε τρομπα βενζινης και το αμαξι μου ειχε τοτε 3500χλμ αν θυμαμε καλα!!βεβαια δεν ηταν τρομπα βενζινης σε καμια περιπτωση και τι ηταν ποτε δεν εμαθα!την τρομπα την εχω ακομα στο αμαξι μου με προγραμμα υστερα απο 17000χλμ και δεν μου εχει παρουσιασει το παραμικρο!!
κατι αλλο που μου εκανε ειναι πολλα κομπιασματα στην 4η και στην 5η ταχυτητα!