PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΒΕΝΖΙΝΕΣ ΜΑΣ



vs316ti
11-02-11, 16:39
Παιδιά καλησπέρα.! Πλέον τα πράγματα έχουν ξεφύγει επικίνδυνα.Πριν λίγες μέρες παραβιασθεί το πορτάκι της βενζίνης της αδερφής μου για να πάρουν την βενζίνη..κ σήμερα ήμουν εγώ ο τυχερός.! έξω από το σπίτι πλέον με θρασσος έρχονται χωρίς φόβο κ μπαίνουν σε αυτή την διαδικασία..πιο πολύ ζημιά μου έκαναν που μου άνοιξαν κ έσπασαν το όλο σύστημα παρά την βενζίνη που μου πήραν.. καλύτερα να μου χτυπούσαν το κουδούνι κ να μου ζήταγαν 10 ε.. έλεος .. τώρα τι διαδικασία θέλει για να το φτιάξω,? αφού δεν κλειδώνει πλέον:thumbsdown:.

S8N
11-02-11, 17:25
Πρέπει να αντικαταστήσεις την κλειδαριά λογικά, αυτή με τον πείρο. Το κόστος όμως πρέπει να 'ναι τσουχτερό, καθώς στο Α4 του γείτονά μου όπου συνέβη κάτι παρόμοιο στοίχισε 140 ευρώ με εργασία.

mixalis
12-02-11, 07:40
Παιδιά καλησπέρα.! Πλέον τα πράγματα έχουν ξεφύγει επικίνδυνα.Πριν λίγες μέρες παραβιασθεί το πορτάκι της βενζίνης της αδερφής μου για να πάρουν την βενζίνη..κ σήμερα ήμουν εγώ ο τυχερός.! έξω από το σπίτι πλέον με θρασσος έρχονται χωρίς φόβο κ μπαίνουν σε αυτή την διαδικασία..πιο πολύ ζημιά μου έκαναν που μου άνοιξαν κ έσπασαν το όλο σύστημα παρά την βενζίνη που μου πήραν.. καλύτερα να μου χτυπούσαν το κουδούνι κ να μου ζήταγαν 10 ε.. έλεος .. τώρα τι διαδικασία θέλει για να το φτιάξω,? αφού δεν κλειδώνει πλέον:thumbsdown:.

Αυτό είναι μόνο η αρχή πιστεύω.....
Μνημόνιο = ....................(θα μάθουμε σε 5-10 χρόνια με τι ισούτε)

Arcos
12-02-11, 18:00
εδω σε μας ερχοντε και κλεβουν νερο στις 03:00 την νυχτα απο την πυλωτη με τους κουβαδες... βενζινη δεν θα παρουν.???

fanisk
12-02-11, 18:03
εδω σε μας ερχοντε και κλεβουν νερο στις 03:00 την νυχτα απο την πυλωτη με τους κουβαδες... βενζινη δεν θα παρουν.???

:shok:

dimtz
12-02-11, 19:40
αστα να πανε και να φανταστειτε ακομα δεν ειδαμε τιποτα, ακομα ειμαστε στην αρχη της κατηφορας

stratos
12-02-11, 23:58
εδω σε μας ερχοντε και κλεβουν νερο στις 03:00 την νυχτα απο την πυλωτη με τους κουβαδες... βενζινη δεν θα παρουν.???

Ναι με Datsun....

Το οτι έχω πετύχει φορτηγό τους με παλάγκο και οξυγόνα και κανείς δεν τους κάνει τίποτα δεν το σχολιάζω