PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΦΕ ΣΑΒΒΑΤΟ???



Thomelef
10-02-11, 18:59
Για αυτό το Σαββάτο ποιοί είναι μέσα???
αυτο το σαββάτο θα μας τιμήσει με την παρουσία
του και το πιστόλι απ'την Κρήτη...ο Μανωλάκης.
επίσεις θα έχουμε και τα αποκαλυπτήρια με το
μούφα csl μου...:th_Laie_67-1:

Leonidas_E39
10-02-11, 19:02
Αν μπηκε ο CSL πρεπει να ερθουμε να πιουμε καφε και να το δουμε.

Αρα παρων.

gant
10-02-11, 19:08
Με γειές ρε ψηλέ, ικανοποιημένος απ την δουλειά και το αποτέλεσμα?
Εκτός απροόπτου, μέσα κι εγώ, εξ άλλου δίπλα είμαι.

pilot
11-02-11, 02:52
μέσα..thumb

giannis_compact
11-02-11, 03:25
Και γω μεσα...Στις 12 μιση ε??

GEORGE316
11-02-11, 08:52
αν μου πειτε που βρισκεται ακριβως υπαρχει περιπτωση να σας ερθω και εγω για καφεδακι!!!

mormon
11-02-11, 09:08
που ειναι ο τρικαλιωτης στην Θερμη?
διπλα ειναι τα jumbo 100 μετρα πιο κατω ειναι ενα shell βενζιναδικο
εκει μαζευομαστε!

Stathis
11-02-11, 10:02
υπολογισε κι εμενα θωμα...
μαλλον με νεο οχημα... :whistle:

aristent
11-02-11, 10:13
υπολογισε κι εμενα θωμα...
μαλλον με νεο οχημα... :whistle:

Να κανω τη Λαμπιρη?:original:
για πες,για πες τι οχημα?:thumbsup:

manos///3
11-02-11, 10:58
Eπιτελους θα ερθω και εγω!
Αντε να γνωρισω κανα βορειοελλαδιτη!

GEORGE316
11-02-11, 11:00
υπολογισε κι εμενα θωμα...
μαλλον με νεο οχημα... :whistle:

οταν λες νεο οχημα εννοεις??????
να παρουμε χαρτομαντηλα????

gant
11-02-11, 11:08
υπολογισε κι εμενα θωμα...
μαλλον με νεο οχημα... :whistle:

Στάθη!!!!!!!!!!! τώρα καθόμαστε σε αναμμένα κάρβουνα :shok::shok::shok:

Thomelef
11-02-11, 14:28
ωωωωωωωωωω πολύ ωραία...απο το πρωί στους δρόμους...
γουστάρω λέμε...ψηλούλη, υπολόγιζε κατά τις 9 και μισή σε
μένα...

pilot
11-02-11, 14:44
12μιση τελικά?

Thomelef
11-02-11, 14:53
ναι περίπου εκεί...δωδεκάμιση - μία παράτέταρτο περίπου...

pilot
11-02-11, 14:56
νταξ, ξεκινάω βραδινά σήμερα αλλά για την παρέα θα ξυπνήσω και θα έρθω..thumb

Thomelef
11-02-11, 15:27
με τα φώτα νυσταγμένα και βαρυά...

pilot
11-02-11, 15:47
με τα φώτα νυσταγμένα και βαρυά...

μπααα με τα φώτα να κοιτάν τον ουρανό! θα έρθω με το άλλο Αργαλειο..χαχαχαχαχα

Thomelef
11-02-11, 15:59
μπααα με τα φώτα να κοιτάν τον ουρανό! θα έρθω με το άλλο Αργαλειο..χαχαχαχαχα

ου ρε φλώρε...θα έχει και η λούγκρα ο κρητικός το δικό του...
ρεσύ...μήπως και τσαμπουκά στο πήρε η γυναίκα και σου
έδωσε εσένα το σμαρτάκι, για να πατάει όποτε θέλει με τα έβο?
μεμορυυυυυυυυυυυυυυςςςςςς ςςςςςςςςςςςςςςςςς

pilot
11-02-11, 16:02
ου ρε φλώρε...θα έχει και η λούγκρα ο κρητικός το δικό του...
ρεσύ...μήπως και τσαμπουκά στο πήρε η γυναίκα και σου
έδωσε εσένα το σμαρτάκι, για να πατάει όποτε θέλει με τα έβο?
μεμορυυυυυυυυυυυυυυςςςςςς ςςςςςςςςςςςςςςςςς

χαχαχαχαχ...ποιο σμαρτακι ρε?? με το ααααααλλο το Αργαλειο λεω...:whistle:

Thomelef
11-02-11, 16:03
με το αργό δίτροχο που κάνεις πατέντες για να κρατηθείς στην σέλα μετά απο κάποια χιλιόμετρα???

pilot
11-02-11, 16:05
με το αργό δίτροχο που κάνεις πατέντες για να κρατηθείς στην σέλα μετά απο κάποια χιλιόμετρα???

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
ναι ναι!!! χαχαχαχαχαχαχαχ....

Thomelef
11-02-11, 16:09
μάλιστα...άρα, και αυτό το σκ η γυναίκα πάλι θα ράβει κόσμο...
ε ρε γιώργη που έμπλεξες ρε αγορίνα...που να μάθει να το
διπλώνει κιόλα ρε...

pilot
11-02-11, 18:59
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

η γυναίκα πλέον ΜΟΝΟ το σμαρτακι οδηγάει!thumb

kplc16
11-02-11, 19:57
που θα χωρεσουν ολα αυτα τα αυτοκινητα;

giannis_compact
12-02-11, 09:18
Ισχύει κανονικά σήμερα στις δωδεκάμιση ε?

Leonidas_E39
12-02-11, 14:19
Ο καφες εγινε για μια ακομη φορα με μεγαλη επιτυχια . Θα σηκωθει απο τους αρμοδιους φωτογραφικό υλικο και βίντεο εκπληξη. Αναμεινατε....................

pilot
12-02-11, 15:07
:whistle:

gant
12-02-11, 15:16
Ο καφες εγινε για μια ακομη φορα με μεγαλη επιτυχια . Θα σηκωθει απο τους αρμοδιους φωτογραφικό υλικο και βίντεο εκπληξη. Αναμεινατε....................

Έτσι όπως τα λέει ο Λεωνίδας, περάσαμε όμορφα, καλαμπουρίσαμε, ο καιρός καλός και παρέα πάνω από 15 άτομα, μαζί και ο Στάθης εξ Αθηνών και ο Μάνος απ το Ηράκλειο.
Γιά βίντεο είνα άλλος υπεύθυνος. Για φώτο θα ανεβάσω μετά σχολίων αργότερα.
Αρκεί να σας πώ πως στην παρέα μας τίμησε σήμερα ο number ONE του φόρουμ...αναμείνατε.

Thomelef
12-02-11, 15:39
άντε λέμε...σηκώστε τα να γουστάρουμε...

bill_m3
12-02-11, 15:49
Που είναι το csl λέμμμμεεεεεεεε?????

Leonidas_E39
12-02-11, 15:56
Καποιοι αγορασαν pampers απο τα jumbo λεμεεεε :hystericalbs1::hystericalbs1:

Konstantinos E60
12-02-11, 17:04
Η Γιωργάρα επιτελους δέχεται να πάει βόλτα με τον Κρητίκαρο !!!

https://www.youtube.com/watch?v=P1jdd-RIN4g

Konstantinos E60
12-02-11, 17:06
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ !!!
Και αφου τα εχει βγαλει άγουρα κατεβαινει απο το Μ3ακι του Μανου !!!
Προσεξτε την συζήτηση στο τέλος με τον Θωμά...:th_Laie_67-1:
Γειά σου ρε Γιώργαρε είσαι όλα τα λεφτά !!!!!!


https://www.youtube.com/watch?v=GfxkYx_D5Vw

bill_m3
12-02-11, 17:12
Κωνσταντίνε επειδή είμαι μαγαζί και δεν έχω ήχο, πες μου τι είπε ο Γιωργάρας................

Το δικό του πάει καλύτερα εεεεεεε??????

Konstantinos E60
12-02-11, 17:16
Σε 400άρι 1000άρι δεν το περναει μεχρι τον Πλαταμώνα όμως ????????

Z4 DCT
12-02-11, 17:17
Κωνσταντίνε επειδή είμαι μαγαζί και δεν έχω ήχο, πες μου τι είπε ο Γιωργάρας................

Το δικό του πάει καλύτερα εεεεεεε??????

:hystericalbs1::th_Laie_67-1:

Του λεει ο Θωμας το περνας ρε!!!!! αχαχααχαχαχαχ και ο Γιωργος ελεγε τα δικα του....αλλα να πει οτι τον εχει ο Νικ δε το ελεγε!!!!!
αχαχαχαχαχαχαχ ''ρε τον περνας???''

bill_m3
12-02-11, 17:19
Σε 400άρι 1000άρι δεν το περναει μεχρι τον Πλαταμώνα όμως ????????

:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Δίκιο έχει ο Γιωργάρας!!!!

Leonidas_E39
12-02-11, 17:20
Με το ζορι μπηκε μεσα στο Μ3 του Μανου. Δεν εχει καποιος το ντοκουμεντο που τον πηρε ο θωμας με το ζορι να τον βαλει μεσα?

Γιωργαρας the best . Σηκωστε την φωτο με την εξατμιση απο το Κινεζικο εργαλειο που ηρθε. ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ

Leonidas_E39
12-02-11, 17:21
:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Δίκιο έχει ο Γιωργάρας!!!!


Αφου εχει δηλωσει κιολας οτι το ring ειναι στον δρομο εγνατιας - καβαλας

PANOS-E60
12-02-11, 17:22
ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΖΕΙ ΠΑΛΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ !!!! :thumbsup:

Μπράβο σε όλους όσους συμμετείχαν στη συνάντηση, ευχαριστούμε που μας ανεβάζετε το κέφι !! Πάντα τέτοια !!

Leonidas_E39
12-02-11, 17:23
Ο Γιωργος (gant) εχει πολυ φωτογραφικο υλικο ειμαστε εν αναμονη................

Christos 330
12-02-11, 17:24
Τι τρελα ειναι αυτη ρε παιδες ; ; ;

Thomelef
12-02-11, 17:38
την είδατε την κότα???κατέβηκε και είχε ασπρίσει σαν πανί...τον είπε και ο pilot να τον
κάνει βόλτα με το 1000 και κόντεψε να ρουφήξει και το καλαμάκι μαζί με τον καφέ απο
τον φόβο του...
υγ. θα δείτε ένα diy που δεν παίζει πουθενά αλλού...καταλύτης supersprint πάνω σε
σκουτεράκι για τελικό...

Leonidas_E39
12-02-11, 18:00
Μην το δει η supersprint γιατι θξα καταχωρησει την πατεντα.

giannis_compact
12-02-11, 18:02
Kαλα μιλαμε η εξατμιση στο σκουτερακι του Γιωργαρου ειναι ολα τα λεφτα...Μεγαλη πατεντα λεμε!
Υ.Σ. Πολυ ωραια ηταν σημερα με πολυ καλο καιρο!Θεου θελοντος και το επομενο Σαββατο θα το επαναλαβουμε!!

Vasilis
12-02-11, 18:24
Παντα τετοια ρε παιδια!


Αλλη μια φορα μπραβο στο Θωμα που το οργανωσε κ σε ολους οσους συνεβαλαν στην ομορφη παρεα!

liakos
12-02-11, 18:30
Αμάν τί έχασα:ranting2::ranting2:

Δεν πειράζει. Next week!!

gant
12-02-11, 22:21
Έκανε κάπου 50χλμ. και ήρθε με το παρακάτω εργαλείο.
Προσέξτε την εξάτμιση και την πατέντα συγκράτησης της απ τον Γιώργο.
Επίσης ο ιμάντας αλλάχτηκε μετά την κοπή του με έναν άλλο, δεν θυμάμαι από που τον ξήλωσε και τον ταίριαξε στο σκουτεράκι, αλλά τώρα έχει πιό πολλά γκάζια όπως λέει, γιατί κόντινε το βήμα!!
https://img13.imageshack.us/img13/6065/dsc03768res.jpg


Με την άφιξη του, ζήτησε να φωτογραφιθεί με τον Στάθη και τον Θωμά.
Παρόλο το μπινελίκι που τρώει η αμοιβαία αγάπη τους είναι δεδομένη.
Εδώ να ανφέρω πως περίμενε να συναντήσει και τον Χριστόφορο, στον οποίο αναφέρθηκε πολλές φορές.
https://img560.imageshack.us/img560/4988/dsc03762res.jpg


Η παρέα του BMWFANS απολαμβάνει το καφεδάκι της
https://img141.imageshack.us/img141/2268/dsc03767res.jpg
https://img832.imageshack.us/img832/8610/dsc03766res.jpg


Τον παρακαλέσαμε, τον πιέσαμε, o θωμάς σχεδόν τον πήρε αγκαλιά και τον μισοέχωσε στο αμάξι του Μάνου, αλλά πού?
Χέστης ο Γιώργαρος, προτίμησε να καθίσει πίσω, στην λαμαρίνα, γιατί ως γνωστόν, ο Μάνος τα χει όλα ξηλωμένα πίσω για κέρδος βάρους.
Εδώ ο Γιώργης γελά αμήχανα, σκεπτόμενος το τι μπορεί να ακολουθήσει στην βολτούλα με το CSL.
Κατά τα άλλα, ο ίδιος τριακοσαρίζει και πετυχαίνει το 200-0 σε λιγότερο από 17
μέτρα!!!
Συνοδηγός ο Γιώργος (Pilot).
https://img718.imageshack.us/img718/142/dsc03772res.jpg

gant
12-02-11, 22:33
Οι φρεσκοπλημένες κούκλες των Θωμά κα Μάνου. Μπορείτε να διακρίνετε τον Γιώργαρο καθισμένο πίσω μετά την βόλτα.
https://img64.imageshack.us/img64/4048/dsc03777res.jpg


Και βέβαια, του άρεσε το πριόνι του Μάνου και η οδήγηση του, αλλά εντάξει το Μ850 είναι άλλη κλάση, όπως και να το κάνουμε.
Κάτι τέτοιο πρέπει εξηγεί στον Θωμά.
Ο τελευταίος τώρα δεν ξέρω, αλλά όπως τον έβλεπα....σκεφτόντανε, να του ρίξω τώρα την φάπα η όχι.
https://img683.imageshack.us/img683/6459/dsc03780res.jpg


Αγαπάει την Θεσσαλονίκη και το δείχνει έμπρακτα, ήρθε απ την Κρήτη για διήμερο.
Αριστερά ο pilot ετοιμος να διακτινισθεί με την βολίδα.
https://img833.imageshack.us/img833/9227/dsc03781res.jpg

kplc16
12-02-11, 22:50
εχω κανει μεγαλη γκαφα που δεν ηρθα.

Στην επομενη συναντηση αν χρειαστει θα φερω τις κορες μου.

Ετσι και δεν παιξει οικογενειακο τριημερο, θα ειμαι εκει.

Ετοιμαστειτε να με ανεχτειτε.

Η ζηλεια μου δε περιγραφεται.

gant
12-02-11, 22:53
εχω κανει μεγαλη γκαφα που δεν ηρθα.

Στην επομενη συναντηση αν χρειαστει θα φερω τις κορες μου.

Ετσι και δεν παιξει οικογενειακο τριημερο, θα ειμαι εκει.

Ετοιμαστειτε να με ανεχτειτε.

Η ζηλεια μου δε περιγραφεται.


Σε περιμένουμε.

nikos1400
12-02-11, 23:26
Μπραβο ρε παιδια !
Ζηλευουμε...

stratos
12-02-11, 23:54
Μπράβο ρε παλικάρια. Φοβερή παρέα!!!!!

Γιώργο σε ευχαρηστούμε για το φωτογραφικό υλικό. Σίγουρα πλεόν είσαι ο BMW reporter Β. Ελλάδας (και όχι μόνο) !!!!

NickE60
13-02-11, 00:01
Αυτά είναι!!!!!!!! Η Θεσσαλονίκη είναι μαγνήτης!! Ζηλεύω ...να δούμε πότε θα καταφέρουμε να ανέβουμε κι άλλοι προς τα επάνω ένα Σ/Κ!!! ...την καταδίκη μου...
Μπράβο ρε παιδιά για άλλη μια φορά!!!!!! :worthy: :worthy:

...μην πειράζετε τον Γιώργο, είναι η συμπάθεια όλων μας :original:
η πατέντα με την εξάτμιση πάντως όλα τα λεφτά! Καπέλωσε και CSL και ΑlphaN και τα πάντα!! :thumbsup:

Ναι, χίλια μπράβο και στο Γιώργο τo reporter της Βορείου Ελλάδος ..που μας κάνει να αλλάζουμε κλίμα που και που... thumb

Leonidas_E39
13-02-11, 09:29
Στο τεχνικο κομματι που ανέφερε ο Gant για την αλλαγη του ιμάντα με στοχο τα μπαμ στις εκκινησεις και οχι στις τελικές ο Γιωργάρας μου είπε πως η πατέντα έγινε αναγκαστικα επειδη δεν εβρισκε ιμαντα για το Σκουτερ γιατι ειναι κινεζικο . Μετά απο αναζητηση του βρεθηκε ιμαντας ο οποιος ηταν σε καποια ταινια εργοστασιου και γυρνουσε ραουλα. Φυσικα η εξατμιση ειναι φτιαγμενη με οτι εμεινε απο την αρχική η οποια τον αφησε χρονους ενα βραδυ στον περιφερειακο .

Εγω ενα εχω να πω ο γιωργαρας ειναι the best και να συμπληρωσω οτι παροτι που δεν εχουμε βρεθει πολλες φορες με τα παιδια η αισθηση που σου δινει αυτη η παρεα ειναι οτι τους γνωρίζεις χρονια.

Αντε να ερθει το αλλο σαββατο.

Christos 330
13-02-11, 12:04
Ρε Θωμα !!!!!

Τι να σου πω δηλαδη !!!!!

Ολα τα ευρω εισαι !!!!!

Πριονοκορδελα!!!!!

Τον περνας ??????

manos///3
14-02-11, 11:20
Χαρηκα που γνωρισα τους συμφουριτες απο κοντα!

Περασαμε πολυ ομορφα!

Ο Γιωργαρας ολα τα λεφτα και παλι!!!

mormon
14-02-11, 11:24
Μανο χαρηκα παρα πολυ που σε γνωρισα απο κοντα!
και θα περιμενω πρωτα ο θεος τον απριλιο να παμε πιστα!
για το αμαξι σου δεν το συζητω ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

chief
14-02-11, 11:37
https://img833.imageshack.us/img833/9227/dsc03781res.jpg
Να και ενα ταλαίπωρο κουλαδι σε πρωτο πλάνο !!!

Τι να πω τωρα...
Αστο να πάει...

fanisk
14-02-11, 11:47
Μπραβο μπραβο!! Ευχαριστουμε που μοιραζεστε τις φωτος σας μαζι μας :thumbsup:

Γιωργαρα τα λογια ειναι περιττα, βλεπω τα βιντεο σου 2-3 φορες τη μερα, εισαι Θεος ναι Εσυ ο Ιδιος!!!!!:th_Laie_67-1:

mormon
14-02-11, 12:21
παιδια περαν της πλακας ο Γιωργαρας εχει ψυχη μικρου παιδιου!!
γεια σου ρε Γιωργαρα μορφη!!!!!!!!!!

Thomelef
14-02-11, 13:27
κότα είναι ρεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ού τε με την βέσπα του στάθη πάτησε ο φλώρος...

pilot
14-02-11, 13:27
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

yodas
14-02-11, 18:21
Άντε το άλλο Σάββατο και με το Τέρας Γιώργαρε

Christos 330
14-02-11, 19:03
Γιωργο λεγε διευθηνση να σε στειλω ενα 4κιλο 100σταρα μην μασας πανε και φατους

ολους !!!

scania124
14-02-11, 22:03
μπραβο παιδες.....ωραια παρεουλα βλεπω!!!!το επομενο θα ειμαι εκει!!

850CSI
15-02-11, 11:52
Θα Ηθελα να Δωσω την εντυπωση απο την Βολτα του αυτοκινητου του ///Μανου του φιλου μας το σι ες ελ. Απο μια βολτα απ το βενζιναδικο που καθομασταν ως τερμα πανω στο τελευταιο φαναρι πριν του περιφεριακου ο Μανος το γκαζωσε καλα μερικες φορες και Το Αυτοκινητο ηταν οπως Ακριβως το περιμενα ουτε με εξεπληξε αλλα ουτε και με απογοητευσε. Το αμαξι του φιλου μας Μανου ειναι κυριολεκτικα ξυραφι και ξυριζει κανονικα και,,,,,κοντρα.Και ειμασταν μεσα τα 3 Ατομα Εγω ο Μανος κι ο Παηλοτ.

Ανεξαρτητα αν υπαρχουν αλλα με καλλυτερες - χειροτερες επιδοσεις το αμαξι σι ες ελτου φιλου μας και Συμφορουμητη Μανου ειναι πανω στους ελλ.ασφαλτους με την συμασια της λεξης ενα πυροβολο οπλο,,,,,Τωρα μπορει μερικοι να με πουν Υπερβολικο-τρελλο η και φανατικο αλλα Εγω θα το προτιμουσα αντι για ενα 4 ες και θα σας πω γιατι:
Αν καθησεις και μιλησεις με πορσακιδες το μονο που λενε ειναι το ατου τους οτι εχουν ενα γνησιο κατασκευης γερμ. αυτοκινητο ΣΗΜΕΡΑ αυτο ειναι αληθεια που ακομα και το μπερλοκ κλειδιων ειναι made in Germany και οχι οπως τωρα η BMW - Mercedes Benz που ολλα τους ειναι made in Brazil-Potugal-China και δε συμαζευεται,,,,,,,,αλλα Εγω παλι θα προτιμουσα το εμ3 γιατι εχει την δυναμη του σε Ατμοσφαιρα και ΟΧΙ στην Τουρμποπατατα πορσε να πεταξεις λεφτα.
η Δουλεια στο εξακιλινδρο σειρας ειναι πολυ καλη βελτειωνοντας τα 286 αλ. απο την βαση του το μοτερ του ε36 και πηγαινοντας σε 350αλογα το 46ρι απλο και 370 σε σι ες ελ.
Για μενα πρωσοπικα και δικη μου παντα γνωμη ειναι το οτι η Αποτυχια και ΗΤΑ της μπ εμ βε ειναι στο 92ρι γιατι????? Γιατι οταν για 60-70 αλογακια (δε θελω να αναφερθω στα 460 του γκετερ μ3 ε92 γιατι εκει απλως κλαιν -μαιν εκει βελτειωσαν εισαγωγεα στο καυσιμο) οταν για 60 αλογακια μου βαζεις 800 επιπλεον κυβικα δυο κιλινδρους ακομα μετα θες αλλη γεφυρα αλλα γονατα αλλο σασμαν αλλο κεντρικο αλλο διαφορικο πηγες στα 1.700 κιλα τι να το κανω !!μετα ειναι αλλο αμαξι δεν ειναι πια το ευελικτο που ξερουμε εμ3 Αυτα Εγω τα βλεπω ακριβως τα ιδια πατηματα-τακτικες που αρχικα εκανε η Mercedes Benz στα μπραμπους -τσε ελκα και οταν ειδε και αποειδε οτι ατμοσφαιρικα τη Φερραρι την κλανει μια μαντρα @ρχιδι@ το γυρισε σε συνεργασια κομπρεσορες με 4 οικους αεμγκε και τοιαυτα.
Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΡΩΣΟΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ ειναι το οτι η μπ εμ βε ΕΠΡΕΠΕ στο 92ρι να βελτειωση και να Ξεζουμιση τον εξαρι σειρας κινητηρα σ αυτα τα 420 αλογα ΤΟΤΕ θαταν πραγματικο εμ3 και δε θα καταντουσε στα 30 χιλιαρικα μεσα σε δυο χρονια.(για γερμανια παντα μιλαω σε τιμες).
Ειναι οντως λυπητερο αλλα ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ οτι Βλεπω το 46ρι και σι ες ελ σαν ε///Μ 3 Τελευταιο των Μοικανων.
Ευχη μου ειναι σε καπια συναντηση να φερω το δικο μου και να κανουμε βολτα παλι οι τρεις μας οπως ειμασταν και ΦΥΣΙΚΑ και ο φιλος μου Τομι να Γευτουμε μια αλλη ομορφια του ΣΙ ΕΣ ΑΙ και πιο πολυ να δειξω στους Φιλους ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΣ να κανει ο ///Μ V12 οταν και μονο πολυ απλα του,,,,,,,,,,,βγουν οι καταλυτες και φυσικα με το προγραμμα καυσης απο την Powertec.at και δε κανω πλακα Τομι αν περειμεεεεενεις να δης και να νιωσης κατι ομοιο μ'αυτα τοις μπουρδες που βλεπουμε στο Youtube για το ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙ ΕΣ ΑΙ θα παθης ΧΟΝΤΡΗ ΠΛΑΚΑ (ΚΟΛΟΥΜΠΡΑ) ,,,,,,,,,,Εγω δε λεω τιποτα οτι και να πω τα λογια ειναι φτωχεια θα μπεις μεσα και θα δεις το αμαξι του Μανου εκει το'χεις το ξερεις ΤΩΡΑ δες και το αλλο το δικο μου π.χ. Πως (σκαη) φευγει ,,Πως και με ΤΙ ανεση μαζευει χιλιομμετρα,,Με ΤΙ ανεση Καθεται και ανταπεξερχεται σε Αυτα τα χιλιομετρα,,,,,,,,στο λεω ΟΤΙ και να σου πω δεν ειναι το Ιδιο αν δεις με τα ματια σου αλλα ,,,,,δεν εχει σχεση με το αμαξι του ///Μανου και γενικα με εμ3 ειναι Κυριολεκτικα σαν να ειναι Αλλη μαρκα αυτοκινητο ειναι ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ αλλο αυτοκινητο αλλη ομορφια σου λεω,,,,,,Ζοωδη:th_Laie_67-1:ΥΣ (Ισως μια μερα πριν την επομενη συναντ.χρειαστω να'ρθω με το σκουτερακι να παρω 30-35 λ. Βενζινα εναμιση μπετονι,,,,,,,,,,,,,χουχουχουχχ χαχΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:th_Laie_ 67-1::hystericalbs1:)

gant
15-02-11, 13:28
Ρε Γιώργο τι να ανοίξει το τέρας μέχρι το φανάρι που άνοιξε ο Μάνος?
Εσείς πρέπει να πάτε μέχρι Καβάλα τουλάχιστον και μεις να παραγγείλουμε σουτζουκάκια μέχρι να γυρίσετε, και αντε memoryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyys μετά. :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

chief
15-02-11, 14:32
Γιωργο, μα γιατι απευθυνεσε στον Τομι?
Αφου το παιδι οτι και να του πεις νομιζει οτι το Μ3 ειναι Ferrari.
Μην ασχολεισε μαζι του. Ο Τομις ειναι ασχετος. Κανει βολτες με το κοτετσι του Χτικιού που μόνο θορυβο κανει αυτο το αμαξι και να πάει δεν πηγαινει.
Αφου το ειδες και με τα μάτια σου.
Αμα μπει σε ///Μ8 θα καταλαβει τι ειναι τα ///Μ σε συγκριση με αλλα BMW.
Αφησε τον στον κοσμο του κολλητε και επ ευκαιρια να σου πω οτι στεναχωριθηκα που δεν καταφερα να ερθω να βρεθουμε.

gant
15-02-11, 14:46
Γιωργο, μα γιατι απευθυνεσε στον Τομι?
Αφου το παιδι οτι και να του πεις νομιζει οτι το Μ3 ειναι Ferrari.
Μην ασχολεισε μαζι του. Ο Τομις ειναι ασχετος. Κανει βολτες με το κοτετσι του Χτικιού που μόνο θορυβο κανει αυτο το αμαξι και να πάει δεν πηγαινει.
Αφου το ειδες και με τα μάτια σου.
Αμα μπει σε ///Μ8 θα καταλαβει τι ειναι τα ///Μ σε συγκριση με αλλα BMW.
Αφησε τον στον κοσμο του κολλητε και επ ευκαιρια να σου πω οτι στεναχωριθηκα που δεν καταφερα να ερθω να βρεθουμε.

Μα ρε Χριστόφορε! αφού ξέρεις, έχει σύνδρομο στέρησης από μπινελίκια, περιμένει όπως όπως να τα ακούσει πάλι. :original:

Thomelef
15-02-11, 14:55
άσε ρε συμπέ...πές και τον πραγματικό λόγο που δεν είρθες...πές πως φοβήθηκες τον
μανωλάκη και το πυροβολικό του και άσε τον πρόλογο...όσο για το κολητάρι σου τον
γιωργάκη, τον βλέπεις...το γύρισε το γράμα...κοινώς το πείρε αλλιώς, γιατί θα έβρισκε.
τα Μ3άκια βλέπω του αρέσουν τελικά...

m-power_01
15-02-11, 15:01
άσε ρε συμπέ...πές και τον πραγματικό λόγο που δεν είρθες...πές πως φοβήθηκες τον
μανωλάκη και το πυροβολικό του και άσε τον πρόλογο...όσο για το κολητάρι σου τον
γιωργάκη, τον βλέπεις...το γύρισε το γράμα...κοινώς το πείρε αλλιώς, γιατί θα έβρισκε.
τα Μ3άκια βλέπω του αρέσουν τελικά...

Θωμα τα παρεξηγησες τα πραγματα...Δεν αλλαξε την σταση του για τα Μ3ακια... Ξεχνας οτι τον Γιωργο με τον Σεφ και τον Μανο τους χωριζει μονο ενα γραμμα. Το I . Μεχρι το cs πανε μαζι.

υ.γ Μην νομιζεις οτι δεν σε εχουμε καταλαβει και εσενα καρνταση...η βρωμα εφτασε μεχρι την Αθηνα. Παραγγειλες csl προφυλακτηρες, εχεις καπω...θελεις να κερδισεις την ευνοια της Γιωργαρας:th_Laie_67-1:

Ptboul
15-02-11, 15:05
όσο για το κολητάρι σου τον
γιωργάκη, τον βλέπεις...το γύρισε το γράμα...κοινώς το πείρε αλλιώς, γιατί θα έβρισκε.
τα Μ3άκια βλέπω του αρέσουν τελικά...

καλά μη τα παρα λες, απλά είναι συγκαταβατικός για την συμπαθή τάξη των Μ3κίων για να μη σε στεναχωρήσει https://forum.kithara.gr/Smileys/classic/petting.gif https://www.kazam.gr/online/modules/smileys/packs/emoticons/ag.gif

850CSI
15-02-11, 15:30
Γιωργο λεγε διευθηνση να σε στειλω ενα 4κιλο 100σταρα μην μασας πανε και φατους

ολους !!!

και 95ρα δεν μας χαλαει (απο κει και πανω) :ου χου χαχαχαχαχαχα:th_Laie_67-1:

850CSI
15-02-11, 15:40
Γιωργο, μα γιατι απευθυνεσε στον Τομι?
Αφου το παιδι οτι και να του πεις νομιζει οτι το Μ3 ειναι Ferrari.
Μην ασχολεισε μαζι του. Ο Τομις ειναι ασχετος. Κανει βολτες με το κοτετσι του Χτικιού που μόνο θορυβο κανει αυτο το αμαξι και να πάει δεν πηγαινει.
Αφου το ειδες και με τα μάτια σου.
Αμα μπει σε ///Μ8 θα καταλαβει τι ειναι τα ///Μ σε συγκριση με αλλα BMW.
Αφησε τον στον κοσμο του κολλητε και επ ευκαιρια να σου πω οτι στεναχωριθηκα που δεν καταφερα να ερθω να βρεθουμε.

Σεφ καλη η πλακα-πλακα αλλα τ'αμαξι του μανου ηταν κατσε καλα δεν πηγαμε μακρια αλλα στ'αμαξι Εγω ΠΟΛΛΑ καταλαβα Να χαιρεσε το Εργαλειο γιατι και Εσυ το ιδιο εχεις ειχες δικιο οταν τα'λεγες καποτε!!!!!
ΥΣ (Που να ρθεις ρε απο Κυπρο?? πλακα κανεις ο συμπεθερος ειπε θα ρθεις απριλιο ευχομαι να'μαι ακομα εδω)

chief
15-02-11, 15:51
Τον βάλατε τον κολλητο να καθησει στο πατωμα. Για να ακουει τις κλοτσιές σε καθε αλλαγη για να τον εντυπωσιάσετε υποτίθεται.

Αλλα δεν μασάει η Γιωργάρα. Κατεβηκε κάτω ειπε ευγενικά οτι ειναι κάλο το αμαξι της λούγκρας και τωρα σας τα χωνει κανονικά απ το φορουμ, Τομι.

Ειναι δυνατον να τον βάλετε να καθησει στο πατωμα για να εντυπωσιαστεί ??

Αφου μεχρι και ο κολλητος το καταλαβε. Το αμαξι αυτο και ο οδηγος ειναι η ντροπη των track days, το Τσιμπούκι της ειρηνης στην Κρητη, το ανέκδοτο της δύναμης ειναι.

Πες τα και συ Γιωργαρα, μην κολωνεις. Ο Τομις τα ξερει αλλα δεν ριχνει τον Μανο και το αμαξι του.

chief
15-02-11, 15:53
ΥΣ (Που να ρθεις ρε απο Κυπρο?? πλακα κανεις ο συμπεθερος ειπε θα ρθεις απριλιο ευχομαι να'μαι ακομα εδω)
Γιωργο έλειπα.
Ημουν Λονδινο σε συγγενεις.
Θα σου στειλω πμ να τα πουμε αυριο.

Thomelef
15-02-11, 16:43
Τον βάλατε τον κολλητο να καθησει στο πατωμα. Για να ακουει τις κλοτσιές σε καθε αλλαγη για να τον εντυπωσιάσετε υποτίθεται.

Αλλα δεν μασάει η Γιωργάρα. Κατεβηκε κάτω ειπε ευγενικά οτι ειναι κάλο το αμαξι της λούγκρας και τωρα σας τα χωνει κανονικά απ το φορουμ, Τομι.

Ειναι δυνατον να τον βάλετε να καθησει στο πατωμα για να εντυπωσιαστεί ??

Αφου μεχρι και ο κολλητος το καταλαβε. Το αμαξι αυτο και ο οδηγος ειναι η ντροπη των track days, το Τσιμπούκι της ειρηνης στην Κρητη, το ανέκδοτο της δύναμης ειναι.

Πες τα και συ Γιωργαρα, μην κολωνεις. Ο Τομις τα ξερει αλλα δεν ριχνει τον Μανο και το αμαξι του.

το κολητάρι σου αν μπορούσε να κάτσει και πίσω στο πορτ μπαγκάζ, εκεί θα
καθότανε τέτοια κότα που είναι ρε...τι να κάνουμε όμως που ο μανωλάκης
το πιστόλι του το έχει φορτωμένο και έτσι η κότα αναγκάστηκε να κάτσει
μέσα στην καμπίνα...κατάλαβε τι δηλητήριο είναι το Μ3άκι και κότεψε να
καθήσει μπροστά...

manos///3
15-02-11, 17:01
το κολητάρι σου αν μπορούσε να κάτσει και πίσω στο πορτ μπαγκάζ, εκεί θα
καθότανε τέτοια κότα που είναι ρε...τι να κάνουμε όμως που ο μανωλάκης
το πιστόλι του το έχει φορτωμένο και έτσι η κότα αναγκάστηκε να κάτσει
μέσα στην καμπίνα...κατάλαβε τι δηλητήριο είναι το Μ3άκι και κότεψε να
καθήσει μπροστά...

Οχι ρε....σε εμενα ειπε πως εχει δει κακο ονειρο , πως καθόταν συνοδηγος και ειχε ασχημο τελος...Το θεωρει καντεμια.

Μαλλον ο Γιωργαρας νομιζει οτι αν στουκαρουμε θα σωθει επειδη καθεται πισω....:hystericalbs1:

850CSI
16-02-11, 11:17
Τον βάλατε τον κολλητο να καθησει στο πατωμα. Για να ακουει τις κλοτσιές σε καθε αλλαγη για να τον εντυπωσιάσετε υποτίθεται.

Αλλα δεν μασάει η Γιωργάρα. Κατεβηκε κάτω ειπε ευγενικά οτι ειναι κάλο το αμαξι της λούγκρας και τωρα σας τα χωνει κανονικά απ το φορουμ, Τομι.

Ειναι δυνατον να τον βάλετε να καθησει στο πατωμα για να εντυπωσιαστεί ??

Αφου μεχρι και ο κολλητος το καταλαβε. Το αμαξι αυτο και ο οδηγος ειναι η ντροπη των track days, το Τσιμπούκι της ειρηνης στην Κρητη, το ανέκδοτο της δύναμης ειναι.

Πες τα και συ Γιωργαρα, μην κολωνεις. Ο Τομις τα ξερει αλλα δεν ριχνει τον Μανο και το αμαξι του.

oχι ρε Χριστοφορε απλως το καθισμα ελειπε,, αλλα ενταξει ηταν μια χαρα

850CSI
16-02-11, 11:18
Γιωργο έλειπα.
Ημουν Λονδινο σε συγγενεις.
Θα σου στειλω πμ να τα πουμε αυριο.

λοντον????? Ορε χριστοφορε καλα περασες ε??

850CSI
16-02-11, 11:20
Οχι ρε....σε εμενα ειπε πως εχει δει κακο ονειρο , πως καθόταν συνοδηγος και ειχε ασχημο τελος...Το θεωρει καντεμια.

Μαλλον ο Γιωργαρας νομιζει οτι αν στουκαρουμε θα σωθει επειδη καθεται πισω....:hystericalbs1:

:th_Laie_67-1::hystericalbs1: ΕΕΕΕΕ ρε Μανο πως τα θυμασαι τσιφτη

yodas
16-02-11, 18:38
Άντε και το Σάββατο Γιωρίκα θα σε πάω βολτίτσα εγώ με το 93αρι. Δεν είναι csl αλλά πιστεύω να σε ικανοποιήσουμε (έχεις και δύσκολα γούστα)

Thomelef
16-02-11, 18:42
Άντε και το Σάββατο Γιωρίκα θα σε πάω βολτίτσα εγώ με το 93αρι. Δεν είναι csl αλλά πιστεύω να σε ικανοποιήσουμε (έχεις και δύσκολα γούστα)

με βροχή και ανοιχτή οροφή παρακαλώ...

yodas
17-02-11, 10:25
με βροχή και ανοιχτή οροφή παρακαλώ...

Σαφώς, έτσι για να τον προετοιμάσουμε για την Νορβηγία

giannis_compact
17-02-11, 10:56
Aυτο το Σαββατο θα πιουμε καφεδακι??

Thomelef
17-02-11, 11:03
οφ κορς!!!

giannis_compact
17-02-11, 11:05
οκει!

pilot
17-02-11, 23:59
θα ειμαστε εκει..:thumbsup:


ααα Θωμα, επεισα την Ολγα να μου δωσει το μπεμπε να ερθω στον καφε!:rally::rally:

mormon
18-02-11, 07:24
αν προλαβω θα ερθω κ εγω!

yodas
18-02-11, 08:43
Και εγώ μάλλον θα περάσω έστω για λίγο. Κατα τις 12.30 ε;

850CSI
18-02-11, 12:48
Σαφώς, έτσι για να τον προετοιμάσουμε για την Νορβηγία

Αμα εφερνα το ΕΜ οχταρι ομως βλεπω να προετοιμαζεσται εσεις μετα για ψυχοθεραπεια:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

aristent
18-02-11, 13:13
Αμα εφερνα το ΕΜ οχταρι ομως βλεπω να προετοιμαζεσται εσεις μετα για ψυχοθεραπεια:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

:hystericalbs1::th_Laie_67-1:
Xιουμορακι ο Γιωργαρας!!!!!:thumbsup:

Παρε το //Μ8 και τρελλανε τους ΟΛΟΥΣ!!!!!

GEORGE316
18-02-11, 13:22
φερτο εσυ και μη σε νοιαζει..θα παρουμε δυο χαπακια και θα ειμαστε οκ

Thomelef
18-02-11, 15:28
εγώ την σερβιτόρα την έχω πεί, κάθε σαββάτο, 12μιση η ώρα, να καθαρίζει ένα τραπεζάκι
και να έχει ένα φρέντο εσπρέσο μέτριο επάνω του...χαχαχαχαχα!!!άντε θα τα πούμε απο
κοντά αύριο...

kplc16
18-02-11, 20:13
μεσα κι εγω.

12:30!!

thumb

nikos1400
18-02-11, 20:18
Αμα εφερνα το ΕΜ οχταρι ομως βλεπω να προετοιμαζεσται εσεις μετα για ψυχοθεραπεια:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

ρε Γιωργο περιμενω να δω μια αθρωπινή φωτογραφια το αμαξι σου.
φερτο να βγαλουνε τα παιδια καμμια !

αντε γιατι στο δρομο δε σε προλαβαινει κανεις να σε τραβηξει φωτο...

gant
18-02-11, 20:20
Εκτός απροόπτου κι εγώ!

Thomelef
18-02-11, 20:38
έτσι να μαζευόμαστε πολές...

pilot
18-02-11, 21:48
αντε Γιωργαρα ελα, θα ειναι και ο φιλος σου ο Καζακος να τον ρωτησεις για λαδια!!:th_Laie_67-1:

giannis_compact
19-02-11, 00:54
Δυστυχως ετυχε κατι και δε ξερω αν θα προλαβω να ερθω αυριο...Ελπιζω να προλαβω...

gant
20-02-11, 00:50
Πληροφοριακά,
παρά την υγρασία και την ψυχρούλα, καθίσαμε έξω για να φουμάρουμε κιόλας, ίσως τους παρέσυρα κι εγώ που έφτασα πρώτος.
Βρέθήκαμε, ο kplc, τον οποίο αν και γείτονας σχετικά, γνώρισα πρώτη φορά, ο drifter Χρήστος, ο Θωμάς, ο Γιώργος (pilot), o Λιάκος και προς το τέλος ήρθε ο Καζάκος με τον γιό και άλλα 2 παληκάρια που σώφαραν ένα όμορφο Ε46 κουπέ.

kplc16
20-02-11, 08:15
και μερικες φωτογραφιες.
Ξεχασα να φωτογραφησω τον Ηλια.:ranting2:
Αργησε ο Ηλιας.Εμφανιστηκε μετα την φωτογραφιση.

kplc16
20-02-11, 08:17
......

kplc16
20-02-11, 08:18
..........

kplc16
20-02-11, 08:19
the heavy smoker!!!

kplc16
20-02-11, 08:23
Χρηστος (KAS) γνωστος drifter και μαλιστα γρηγορος!!!

gant
20-02-11, 10:16
Μπράααααααααααβο τι έκπληξη ρε Νικόλα! Πότε τις έβγαλες? Εγώ τουλάχιστον χαμπάρι δεν πήρα. :shok: thumb

Leonidas_E39
20-02-11, 10:41
Μπραβο σας παιδια αν και ειχε λιγο κρυο πρεπει να περασατε καλα. Μακαρι να μπορουσα να ερθω αλλα το γ@@@@@@ο το δοντι με εχει βγαλει εκτος εδω και 3 μερες.:ranting2::ranting2:

gant
20-02-11, 10:56
Μπραβο σας παιδια αν και ειχε λιγο κρυο πρεπει να περασατε καλα. Μακαρι να μπορουσα να ερθω αλλα το γ@@@@@@ο το δοντι με εχει βγαλει εκτος εδω και 3 μερες.:ranting2::ranting2:

Περαστικά σου ρε Λεωνίδα!
Υγεία να χουμε, το βενζινάδικο δεν φεύγει, έρχεται και καλοκαιράκι.

Leonidas_E39
20-02-11, 11:42
Να σαι καλα Γιωργο μου. Αν πανε ολα καλα την επομενη φορα θα ερθω και με το καινουργιο οχημα .

gant
20-02-11, 11:51
Να σαι καλα Γιωργο μου. Αν πανε ολα καλα την επομενη φορα θα ερθω και με το καινουργιο οχημα .

thumbthumbthumb:clap::clap:

giannis_compact
20-02-11, 13:14
Eγώ ήμουν στα Τρίκαλα και έτσι δεν πρόλαβα να έρθω!Το επόμενο Σάββατο όμως θα είμαι εκεί!

liakos
20-02-11, 13:37
και μερικες φωτογραφιες.
Ξεχασα να φωτογραφησω τον Ηλια.:ranting2:
Αργησε ο Ηλιας.Εμφανιστηκε μετα την φωτογραφιση.

Kplc16 που θα παέι κάποια επόμενη φορά θα γνωριστούμεthumb

mormon
24-02-11, 08:29
μιας κ πλησιαζει το σαββατο θα παμε για καφεδακι?

Thomelef
24-02-11, 08:37
of course...open a new thread plx!!!

850CSI
04-03-11, 15:32
αντε Γιωργαρα ελα, θα ειναι και ο φιλος σου ο Καζακος να τον ρωτησεις για λαδια!!:th_Laie_67-1:

Τωρα τα βρηκαμε ΤΑ ΞΕΡΩ ΟΛΑ .........