PDA

Επιστροφή στο Forum : Καφεδάκι στη Λάρισα!



Gregory_///M
07-02-11, 15:18
Καλησπέρα σας...Τί θα λέγατε να μαζευτούμε κάποιο απόγευμα μέσα στην εβδομάδα να πιούμε κάνα καφεδάκι?
Ίσως Τρίτη ή Πέμπτη που είναι και τα μαγαζιά κλειστά κ βολεύει αυτούς που έχουν καταστήματα! Απευθύνομαι, κυρίως στους Λαρισαίους, αλλά κ σε όποιον μπορεί να βρεθεί τυχαία στη Λάρισα!

GEO316
07-02-11, 15:49
Mπραβο γρηγορη.Ωραιος!!!
Ελα να βλεπω συναντησουλα σπεσιαλ!!!:warriorsmiley::warriorsmiley:

Vasilis
07-02-11, 16:53
ευγε γκρεγκ...!

nfot
07-02-11, 16:57
Κι ενας κοντοχωριανος μεσα, αν βολεψει.

aristent
07-02-11, 17:30
Ωραιος ο Γρηγορης!!!
Τριτη η Πεμπτη απογευμα οποτε θελετε ειμαι μεσα!!!:thumbsup:

ΥΣ.αντε να δουμε τα καινουργια φρενα επιτελους!!!...:whistle:ακομη περιμενω στο μαγαζι...:thumbsup:

bill_m3
07-02-11, 17:32
:ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2:

aristent
07-02-11, 17:34
:ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2:

Ασε αυτα τα :ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2:και ελα για φραπε!!!:thumbsup:

bill_m3
07-02-11, 17:36
Ασε αυτα τα :ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2:και ελα για φραπε!!!:thumbsup:

Δεν ξέρεις πόσο το θέλω .....
Αλλά απόγευμα και καθημερινή είναι αδύνατον!!

aristent
07-02-11, 17:41
ΟΚ.τοτε να μπει και η Κυριακη πρωι στις προτασεις για την ημερα!thumb

...εκτος της επομενης που ειναι η συναντηση για το κοπη τη πιτα!!!

merbeind
07-02-11, 19:43
Μεσα και εγω οπου και οποτε θελετε...

Gregory_///M
08-02-11, 08:36
:ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2:

Γιατί φωνάζεις κ στενοχωριέσαι Βασιλάκη?
Μπορούμε να πιούμε το χαλαρό μας καφεδάκι εδώ οι Λαρισαίοι και εκτός από τα αυτοκινητιστικά θέματα που θα αναπτύξουμε (μέχρι βλακείας) να οργανώσουμε μίνι εκδρομή στους φανταστικούς Γόμφους για μια Κυριακή ή Σάββατο...:whistle:

bill_m3
08-02-11, 09:48
Γιατί φωνάζεις κ στενοχωριέσαι Βασιλάκη?
Μπορούμε να πιούμε το χαλαρό μας καφεδάκι εδώ οι Λαρισαίοι και εκτός από τα αυτοκινητιστικά θέματα που θα αναπτύξουμε (μέχρι βλακείας) να οργανώσουμε μίνι εκδρομή στους φανταστικούς Γόμφους για μια Κυριακή ή Σάββατο...:whistle:

:worthy: :worthy: :worthy:

Δεν έχω να πω τίποτα άλλο!!

Gregory_///M
09-02-11, 08:44
Τί γίνεται ρε παιδιά? Αυτοί είμαστε τελικά? Έχω κ άλλους 2 BMWδακιδες (οι οποίοι δεν είναι μέλη) στο μυαλό μου που μπορεί να έρθουν...θα τους ειδοποιήσω τηλεφωνικά!

strof
09-02-11, 09:00
Κι εγώ μέσα με ακριβώς τις ίδιες πιθανότητες να έρθω όποια μερα και ώρα γίνει λόγω φύσης της δουλειάς.

gianstef
11-02-11, 14:19
ΜΕΣΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ

Gregory_///M
11-02-11, 14:46
Λοιπόν μάλλον για την άλλη εβδομάδα το κόβω....
Μήπως να λέγαμε για την επόμενη Τρίτη 15/02/2011 το απόγευμα? Να επιστρέψει και ο Άρης (aristent) από τας Αθήνας, να μας φέρει τα χαιρετίσματα από τα παιδιά που θα συναντήσει εκεί και φυσικά να μας πει για την τρομάρα που πήρε από το Rally που σφηνώθηκε στον κώλο της Ασπρούλας!

gant
11-02-11, 15:09
Λοιπόν μάλλον για την άλλη εβδομάδα το κόβω....
Μήπως να λέγαμε για την επόμενη Τρίτη 15/02/2011 το απόγευμα? Να επιστρέψει και ο Άρης (aristent) από τας Αθήνας, να μας φέρει τα χαιρετίσματα από τα παιδιά που θα συναντήσει εκεί και φυσικά να μας πει για την τρομάρα που πήρε από το Rally που σφηνώθηκε στον κώλο της Ασπρούλας!

Γνώμη μου είναι να το κάνεις όπως ο Θωμάς (Thomelef).
Πες που θα είσαι εσύ για καφεδάκι και όσοι πιστοί γουστάρουν και μπορούν ας προσέλθουν. Ετσι στο χαλαρό δηλαδή. thumb

Gregory_///M
11-02-11, 15:29
Στην τελική όσοι μαζευτούμε, δεν θα τα χαλάσουμε με κανέναν που δεν θα μπορέσει...Έναν χαλαρό καφέ λέμε να πιούμε!

aristent
11-02-11, 17:27
Στην τελική όσοι μαζευτούμε, δεν θα τα χαλάσουμε με κανέναν που δεν θα μπορέσει...Έναν χαλαρό καφέ λέμε να πιούμε!

7 το απογευμα Τριτη 15-2 στο Μικελ στην Παλια Εθνικη Οδο να μπορουμε να παρκαρουμε ανετα,ειναι καλα???:original:

ΥΣ.οτι θετε απο Αθηνα μερια και χωραει στην ασπρουλα μου ανετα το παω η και το φερνω(για τους αθηναιους):thumbsup:

scania124
11-02-11, 17:56
Ασε αυτα τα :ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2:και ελα για φραπε!!!:thumbsup:

μονο για φραπε ειναι .......μηπως ξερει να πινει και τιποτα αλλο??????:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:
βασιλακη ξες ποσο σε αγαπαω ετσι????
μακαρι να μπορουσα να ερθω αλλα με εχουν φαει τα δρομολογια!!!!!

bill_m3
11-02-11, 18:03
μονο για φραπε ειναι .......μηπως ξερει να πινει και τιποτα αλλο??????:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:
βασιλακη ξες ποσο σε αγαπαω ετσι????
μακαρι να μπορουσα να ερθω αλλα με εχουν φαει τα δρομολογια!!!!!

To ξέρω :wub: :wub: :wub:

Τρίκαλα να δούμε πότε θα σε δούμε!!!!
Άντε θα αρχίσεις δουλειά σε λίγο!!!

merbeind
12-02-11, 10:06
Eγω θα ειμαι εκει.7 στο μικελ παλια εθνικη.
(Γρηγορη και σημερα μεσημερακι μετα το φαγητο θα μαζευτουμε στον Πετρο)

strof
12-02-11, 10:25
Eγω θα ειμαι εκει.7 στο μικελ παλια εθνικη.
(Γρηγορη και σημερα μεσημερακι μετα το φαγητο θα μαζευτουμε στον Πετρο)

Τι εγινε ρε παιδια, κανονισαμε ημερομηνια? Για σημερα?

merbeind
12-02-11, 10:31
Oχι για τριτη απογευμα.Για σημερα που λεω στον γρηγορη ειναι αλλο καμια σχεση

Gregory_///M
12-02-11, 11:07
Eγω θα ειμαι εκει.7 στο μικελ παλια εθνικη.
(Γρηγορη και σημερα μεσημερακι μετα το φαγητο θα μαζευτουμε στον Πετρο)

Ok λοιπόν για Τρίτη απόγευμα όπως έγραψε ο Άρης στις 7.00μμ ή 19.00 (μην μπερδευτούμε με τα ρολόγια :th_Laie_67-1:)

(Μιχάλη εσείς τα έχετε εκεί τα καρτάκια, εγώ είμαι αλλού και χωρίς να μπορώ να το μεταφέρω..
Γιατί δεν έρχεστε εσείς?):offtopic:

Gregory_///M
12-02-11, 11:16
7 το απογευμα Τριτη 15-2 στο Μικελ στην Παλια Εθνικη Οδο να μπορουμε να παρκαρουμε ανετα,ειναι καλα???:original:

ΥΣ.οτι θετε απο Αθηνα μερια και χωραει στην ασπρουλα μου ανετα το παω η και το φερνω(για τους αθηναιους):thumbsup:

Από εμένα να δώσεις πολλά χαιρετίσματα στα παιδιά εκεί...ελπίζω να βρεθούμε σε κάποια πανελλήνια συνάντηση όλοι μαζί!thumb

strof
14-02-11, 22:06
Τελικα δεν θα μπορεσω να ερθω.. Ισως σχολασω πριν τελειωσετε το καφεδακι σας και τελικα σας προλαβω, θα δουμε!

Gregory_///M
15-02-11, 07:49
Τελικα δεν θα μπορεσω να ερθω.. Ισως σχολασω πριν τελειωσετε το καφεδακι σας και τελικα σας προλαβω, θα δουμε!

Κανένα πρόβλημα...μην αγχώνεσαι!

Εγώ σήμερα βρήκα να αρρωστήσω?:ranting2: Θα πλακωθώ στα τσάγια να είμαι περδίκι μέχρι το απόγευμα!

aristent
15-02-11, 08:13
Κανένα πρόβλημα...μην αγχώνεσαι!

Εγώ σήμερα βρήκα να αρρωστήσω?:ranting2: Θα πλακωθώ στα τσάγια να είμαι περδίκι μέχρι το απόγευμα!

Κανονισε γιατι πηρα 2ωρη αδεια για καφε σημερα το απογευμα!!!!:thumbsup:
Ειπα να μην ερθει η συζυγος για να ξεσπαθωσουμε λιγο στην αυτοκινητοκουβεντα χωρις να εχω τυψεις οτι την παραμελω στην παρεα!!!

Οποτε ανακεφαλαιωνουμε....19.00 σημερα Τριτη Μικελ στην ΠΕΟ....παλια εθνικη οδο ρε ρεμαλια,τι νομιζατε οτι ειναι το ΠΕΟ!!!:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

....αντε να σας πω τα της Αθηνας ,ειδικα τα της Κηφισιας με τα Καγιεν και τις Φερραρι να παρελαζουν!!!!:shok:...και ειπε ο Κωνσταντινος (Ε-60)οτι δεν εχει προβλημα να αφησω το αμαξι μου στην περιοχη αφου ουτε που θα το κοιταξει κανεις!!!:thumbsup:...ειχε δικιο στη Κηφησια, αυτα τα εχουν για καθημερινα............... ψωνια στο σουπερμαρκετ κλπ.!!!!:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

...τα υπολοιπα απο κοντα!thumb

Μεχρι στιγμης συμμετοχες:
1.Γρηγορης(Gregory//M)
2.Αρης(aristent)
3.
4.
5.
.......
:warriorsmiley::warriorsmiley:

GEO316
15-02-11, 13:06
Γρηγορη περαστικα!!!! Ελα για καφεδακι να μαθουμε και τα νεα απο αθηνα!!! :original:

Gregory_///M
15-02-11, 13:32
Γρηγορη περαστικα!!!! Ελα για καφεδακι να μαθουμε και τα νεα απο αθηνα!!! :original:

Θα έρθω εκτός απροόπτου υγείας...
Το κακό είναι ότι βρέχει και θα είμαστε λερωμένοι! Βλέπω τον Άρη να έρχεται με το Mitsubishi...:th_Laie_67-1:
Είπα και σε κανά δυο άτομα ακόμα, αν τους βολέψει...
1.Aristent
2.GEO316
3.Gianstef
4.Merbeind
5.Gregory_///M
6.Nfot (ίσως)
7.Strof (ίσως)
8. ............

nfot
15-02-11, 23:04
Αμ o nfot αργησε λιγο να το δει γμτ γμτ γμτ.
Ελπιζω να περασατε καλα.

aristent
16-02-11, 06:45
To πρωτο τοπικο, Λαρισινο(ναι ξερω το θετε αλλιως....ΛΑΡΣΙΝΟ χεχεχεχε) ,καφεδακι εγινε!!!:thumbsup:

Χορτασαμε κουβεντα και ωραιο καφε, με τους συμμετεχοντες(6 ατομα) σε αυτη τη μινι τοπικη συναντηση.
Περισσοτερα θα γραψω αργοτερα.....

Vasilis
16-02-11, 09:25
μπραβο ρε παιδια!

κρατηστε το πνευμα του fans ζωντανο κ ζωηρο!

ευχαριστουμε!

gant
16-02-11, 09:27
thumb Αυτός είσαι! Πολύ όμορφα και απλά. Κανονίζεις ένα ραντεβού και αρκεί η καλή παρέα, έστω ακόμη και να αποτελείται από 2-3 άτομα.
Ετσι κι αλλιώς πάντοτε τυχαίνει κάποιος η κάποιοι να μη μπορεί να παρευρεθούν.

aristent
16-02-11, 09:30
Βασιλη ηταν και ο σερβιτορος κατοχος κατακοκκινης BMW E36 κουπε,την ειχε παρκαρισμενη ακριβως απ'εξω και γυαλιζε λογο του οτι ηταν φρεσκοβαμενη!!!!
....οποτε να τον βαλουμε και αυτον +1 αρα 7 ατομα!!!!:thumbsup:

Vasilis
16-02-11, 09:35
οπως ειπε ο προλαλησας φιλος gant:



thumb Αυτός είσαι! Πολύ όμορφα και απλά. Κανονίζεις ένα ραντεβού και αρκεί η καλή παρέα, έστω ακόμη και να αποτελείται από 2-3 άτομα.
Ετσι κι αλλιώς πάντοτε τυχαίνει κάποιος η κάποιοι να μη μπορεί να παρευρεθούν.

PATSIMINI
16-02-11, 10:04
μπραβο παιδια...........

Gregory_///M
16-02-11, 10:15
Περάσαμε Special....εννοείται!! Ο Άρης μας είπε διάφορες ιστορίες από την Αθήνα...(εμένα μου έμεινε αυτή με το τούνελ+το ///Μ6).:whistle:
Μάλλον θα καθιερωθεί ένας καφές το μήνα, έτσι για να μην χάνουμε επαφή!!
Είπαμε και για σένα Βασίλη (Bill987) να κανονίσουμε να σου κάνουμε καμιά απόβαση!!!:warriorsmiley:
Ο ένας από όλους τους παρεβρισκόμενους (με Ε90 325i) δυστυχώς δεν είναι ακόμα μέλος εδώ (λόγω τεχνικών θεμάτων), αλλά είναι θέμα ημερών...

υ.γ. ααα, να μην το ξεχάσω (και είναι κ σημαντικό)...συγκράτησα και κάτι ακόμα από την συνάντηση! Όλοι είχαμε μόνο καλά λόγια να πούμε για το BMWFANS σε μια κουβέντα που ανοίξαμε περί Φόρουμ κτλ...Φυσικά και δεν το λέω να δημιουργήσω εντυπώσεις, αλλά τα καλά πρέπει να λέγονται!!!thumb

aristent
16-02-11, 10:45
Να αναφερω λοιπον και τους συμετεχοντες της συναντησης:
Γρηγορης(Gregory//M),
Γιωργος(GEO316),
Δημητρης(merbeind)
Αντωνης με το Ε90 325i...θα γινει μελος συντομα...
Αρης(aristent)
και προς το τελος της συναντησης εκανε την υπερβαση και καταφερε να ερθει εστω και για λιγο ο Παναγιωτης(strof)!!!

....Α....και ξεχασα να πω στον Δημητρη οτι εντυπωση μου εκανε,εκτος ολων των αλλων....,ο φωτιζομενος μασιπιες της //Μ6:shok:
https://www.m5board.com/vbulletin/attachments/e63-bmw-m6-forum-bmw-m6-convertible-m6board-com/124877d1295379786t-dyi-illuminated-door-sill-mod-00.-after.jpg

...ασε που εμαθα οτι κυκλοφορει στη Λαρισα Ε92//Μ3 ΚΟΚΚΙΝΟ!!!!!!!
https://www.rcollins.org/m3/HRE_P40/20080810_5.jpg

GEO316
16-02-11, 10:50
Στο καλυτερο bmw club πανε τα καλυτερα παιδια!!!:th_Laie_67-1:
Ενα μεγαλο μπραβο στο γρηγορη για την ιδεα να τα λεμε συχνοτερα.
Ο αρης μονο μας εβαλε φωτιες για κατι...Μ6 (ΑΧ ΒΑΧ)!!
Εγω παλι με τη σειρα μου να σας πω ενα μεγαλο ευχαριστω για
αυτη την παρεα που ειναι απιστευτη......
:thanks:

Gregory_///M
16-02-11, 10:53
Να αναφερω λοιπον και τους συμετεχοντες της συναντησης:
Γρηγορης(Gregory//M),
Γιωργος(GEO316),
Δημητρης(merbeind)
Αντωνης με το Ε90 325i...θα γινει μελος συντομα...
Αρης(aristent)
και προς το τελος της συναντησης εκανε την υπερβαση και καταφερε να ερθει εστω και για λιγο ο Παναγιωτης(strof)!!!


Δημητρης(merbeind) --> Μιχάλης

merbeind
16-02-11, 15:20
Κυκλοφορει Αρη αλλα σημερα δυστυχως δεν φανηκε....Αν και οταν το ξαναδω θα πεσει φωτο επειδη ειναι πανεμορφο.
Να ξαναγινει συναντηση να πω την επομενη φορα και τον Γιωργο αν ειναι λαρισα να ερθει να δεις το διδυμακι σου και απο κοντα

aristent
16-02-11, 16:29
Κυκλοφορει Αρη αλλα σημερα δυστυχως δεν φανηκε....Αν και οταν το ξαναδω θα πεσει φωτο επειδη ειναι πανεμορφο.
Να ξαναγινει συναντηση να πω την επομενη φορα και τον Γιωργο αν ειναι λαρισα να ερθει να δεις το διδυμακι σου και απο κοντα

:shok:Tι ειπες τωρα?...ξερετε παιδια ποιο διδυμακι εννοει?
Το γνησιο λευκο //Μ5 που κυκλοφορει Λαρισα!!!!:thumbsup:
....:original:αμην και ποτε!!!

Gregory_///M
16-02-11, 17:44
Μιχάληηηη τον τρέλανες!!!!!!!!!!

aristent
16-02-11, 17:53
Μιχάληηηη τον τρέλανες!!!!!!!!!!

Μιχαηλ "ΑΓΓΕΛΟΣ"!!!!!:thumbsup:....ε αμα καταφερει κι αυτο?...τι να πω μετα!!!!

nfot
16-02-11, 19:17
...ασε που εμαθα οτι κυκλοφορει στη Λαρισα Ε92//Μ3 ΚΟΚΚΙΝΟ!!!!!!!
https://www.rcollins.org/m3/HRE_P40/20080810_5.jpg

Σημερα το πρωι ημουν λαρισα για μια δουλεια και την ειδα 2 φορες :shok:
Τι ταυλα που ηταν. Αααααααχ. Εκπληκτικο βαθυ κοκκινο σε συνδυασμο με μαυρη ( carbon; ) οροφη.

aristent
16-02-11, 19:43
Σημερα το πρωι ημουν λαρισα για μια δουλεια και την ειδα 2 φορες :shok:
Τι ταυλα που ηταν. Αααααααχ. Εκπληκτικο βαθυ κοκκινο σε συνδυασμο με μαυρη ( carbon; ) οροφη.

Ελα ρε Νικο εσυ ησουν εξω απο την Εθνικη Τραπεζα το μεσημερι στην ΠΕΟ?

aristent
16-02-11, 19:51
Μιχάληηηη τον τρέλανες!!!!!!!!!!

....:whistle:κι αλλος τρελλαθηκε!!!!:thumbsup:
https://img806.imageshack.us/img806/7571/phoenixyellowgoldm3expe.jpg

nfot
16-02-11, 19:57
Ελα ρε Νικο εσυ ησουν εξω απο την Εθνικη Τραπεζα το μεσημερι στην ΠΕΟ?

Εσυ περασες σφερατος προς τα κατω; :thumbsup:
Ημουν μεσα στο αυτοκινητο και σε ειδα !!!

aristent
16-02-11, 22:00
Εσυ περασες σφερατος προς τα κατω; :thumbsup:
Ημουν μεσα στο αυτοκινητο και σε ειδα !!!

Mη κοιτας που δεν εχω τον V10 μεσα:whistle:....σφαιρα παει!!!:thumbsup:

Gregory_///M
16-02-11, 23:06
Σημερα το πρωι ημουν λαρισα για μια δουλεια και την ειδα 2 φορες :shok:
Τι ταυλα που ηταν. Αααααααχ. Εκπληκτικο βαθυ κοκκινο σε συνδυασμο με μαυρη ( carbon; ) οροφη.

Πριν λίγο πέτυχα το κόκκινο Μ3 παρκαρισμένο έξω από το σπίτι μου! Μου πέρασε η ιδέα μήπως μου το ετοιμάζει ο πατέρας μου για δώρο...:th_Laie_67-1::hystericalbs1:
Το έβγαλα φωτό με το κινητό αλλά δεν είναι καλή:

strof
16-02-11, 23:07
:shok:Tι ειπες τωρα?...ξερετε παιδια ποιο διδυμακι εννοει?
Το γνησιο λευκο //Μ5 που κυκλοφορει Λαρισα!!!!:thumbsup:
....:original:αμην και ποτε!!!

Αρη σημερα το απογευμα περασες καποια στιγμη απο την Αγιας.. Το //Μ5 που αναφερεις ηταν 3-4 αυτοκινητα πισω σου!!!

aristent
17-02-11, 06:40
Πριν λίγο πέτυχα το κόκκινο Μ3 παρκαρισμένο έξω από το σπίτι μου! Μου πέρασε η ιδέα μήπως μου το ετοιμάζει ο πατέρας μου για δώρο...:th_Laie_67-1::hystericalbs1:
Το έβγαλα φωτό με το κινητό αλλά δεν είναι καλή:

Tι?..... ετσι απλυτο θα στο εκανε δωρο????:thumbsup::th_Laie_67-1:

Δεν εχει πινακιδα μπροστα:whistle:......χεχεχεχε λες να τον παρεσυρα εγω?:original:


Αρη σημερα το απογευμα περασες καποια στιγμη απο την Αγιας.. Το //Μ5 που αναφερεις ηταν 3-4 αυτοκινητα πισω σου!!!

:shok::ranting2:.....εμεις γιατι δεν εχουμε ανταλλαξει τηλεφωνα????:thumbsup:

nfot
17-02-11, 12:36
Πριν λίγο πέτυχα το κόκκινο Μ3 παρκαρισμένο έξω από το σπίτι μου! Μου πέρασε η ιδέα μήπως μου το ετοιμάζει ο πατέρας μου για δώρο...:th_Laie_67-1::hystericalbs1:
Το έβγαλα φωτό με το κινητό αλλά δεν είναι καλή:

Στον Μεσση απ'εξω δεν ειναι;

Gregory_///M
17-02-11, 12:49
Στον Μεσση απ'εξω δεν ειναι;

Σωστός ο Νίκος......thumb

Μπροστά δεν έχει πινακίδα, μόνο πίσω και είναι από Μακεδονία μεριά (Σέρρες)