PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΦΕ ΣΑΒΒΑΤΟ???



Thomelef
03-02-11, 16:13
κατά τις 12:30 ποιοί είναι μέσα αυτό το σαββάτο???
και μην γράφετε για τον καιρό πάλι, γιατί και τις 2 φορές,
ούτε χιόνισε ούτε καρέκλες έριξε...στο κάτω κάτω δεν θα
είμαστε και στον δρόμο αν πεί να βρέχει...

Vasilis
03-02-11, 16:43
θενκς Θωμα!!!


(μου τελειωσαν...στο χρωσταω)!:thanks::thumbsup:

ΔημήτρηςΜ3
03-02-11, 17:21
δε βλεπεις οτι δε θελουν τι τους πριζεις!!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

aristent
03-02-11, 17:47
θενκς Θωμα!!!


(μου τελειωσαν...στο χρωσταω)!:thanks::thumbsup:

Don't worry Βασιλη!!!:thumbsup:

Σ/Κ μαλλον θα ειμαι πανω....αλλα θα ενημερωσω αυριο για σιγουρα.thumb

Thomelef
03-02-11, 18:19
ωπ!!!άντε να σε γνωρίσουμε και απο κοντά ρε άρη!!!

bmwz3
03-02-11, 18:20
εγω λεω να πατε βραδινη τερμα γκαζι.εδω στη θεσσαλονικη που ειμαι εγω δε βρισκω ποτε βραδινη γρηγορη βολτα εξω,σε αντιθεση με τα ετη 2005-2006 2007 που ημουν 17 χρονω που για να ΠΡΟΛΑΒΩ τη βολτα επρεπε να ειμαστε σε 200 αλογα αμαξι.τωρα το μονο που κυκλοφορει ειναι κανα ραλλυ φπε κ.τ.λ δυστηχως εχω καιρο να ακουσω μτριο εν δρασει.συγγνωμη για το οφ τοπικ αλλα μια που εχετε μηχανηματα σωστα,να πατε δυνατες βολτες συχνοτερα

nikos ///M
03-02-11, 18:21
μπορει να περασω και γω μια βολτα φιλε!

koukos e36 coupe
03-02-11, 23:20
εγω δν μπορω θα ειμαι μεσα στο στρατοπεδο εχω υπιρεσια το σκ... :(

Thomelef
04-02-11, 16:41
τι θα γίνει ρε μάγκες???κάνα καφεδάκι θα ρουφήξουμε???
δωδεκάμιση η ώρα...

Leonidas_E39
04-02-11, 16:49
Θωμα μαλλον θα προλαβω να ερθω κατα τις μια παρα κατι αν ειναι .

pilot
04-02-11, 23:32
2 σχολάω και έρχομαι απ'ευθείας..:rally:

giannis_compact
05-02-11, 00:43
Ισως να κανω και γω ενα διαλειμμα απο το διαβασμα και να ερθω!!

MILTOS M3 E46
05-02-11, 01:41
κατά τις 12:30 ποιοί είναι μέσα αυτό το σαββάτο???
και μην γράφετε για τον καιρό πάλι, γιατί και τις 2 φορές,
ούτε χιόνισε ούτε καρέκλες έριξε...στο κάτω κάτω δεν θα
είμαστε και στον δρόμο αν πεί να βρέχει...

ΜΕΡΟΣ?.....

m-power_01
05-02-11, 02:54
ΜΕΡΟΣ?.....

ρε τρελε που τα πηρες ολα αμπαριζα...:th_Laie_67-1:
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ειναι τα παιδια!!!
Ρε σιγουρα το εκοψες το ποτο? :hystericalbs1:

MILTOS M3 E46
05-02-11, 03:01
ρε τρελε που τα πηρες ολα αμπαριζα...:th_Laie_67-1:
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ειναι τα παιδια!!!
Ρε σιγουρα το εκοψες το ποτο? :hystericalbs1:

και ποιος σου ειπε πως δεν εχω τρελα μεσα μου και δεν ειμαι
ικανος να ξεκινησω για σαλονικα τωρα,....πρωι θα ειμαι εκει πινω καφε παω χοτελ κοιμαμαι...βραδυ παω μπουζουκια και μεθαυριο πρωι γυρναω.....:thumbsup::thumbsup:
αν δεν ειχα δουλεια αυριο το απογευμα θα το εκανα....

οπως ειπε και ο φιλο bmwlove πρεπει να κθαρισω τον Maf του εγκεφαλου μου...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

giannis_compact
05-02-11, 03:20
και ποιος σου ειπε πως δεν εχω τρελα μεσα μου και δεν ειμαι
ικανος να ξεκινησω για σαλονικα τωρα,....πρωι θα ειμαι εκει πινω καφε παω χοτελ κοιμαμαι...βραδυ παω μπουζουκια και μεθαυριο πρωι γυρναω.....:thumbsup::thumbsup:
αν δεν ειχα δουλεια αυριο το απογευμα θα το εκανα....

οπως ειπε και ο φιλο bmwlove πρεπει να κθαρισω τον Maf του εγκεφαλου μου...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Σε βρισκω πολυ σωστο φιλε Μιλτο..Αντε σε περιμενουμε!

Thomelef
05-02-11, 08:04
καλημέρα και uuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppp

giannis_compact
05-02-11, 08:09
Kαλημερα Θωμα!Στις 12 και μιση ετσι??

Thomelef
05-02-11, 08:12
Kαλημερα Θωμα!Στις 12 και μιση ετσι??

thumbthumb έτσι...
στο shell πρίν απο τα τζάμπο του φοίνικα...

giannis_compact
05-02-11, 08:15
Για να ειμαι και απολυτα βεβαιος...Στα τζαμπο πριν τον Τρικαλιωτη ετσι?

Thomelef
05-02-11, 08:21
Για να ειμαι και απολυτα βεβαιος...Στα τζαμπο πριν τον Τρικαλιωτη ετσι?

thumb

Leonidas_E39
05-02-11, 09:22
Τελικά θα ερθω και εγω μπορει να φερω και τον μικρο.

gant
05-02-11, 14:48
Thomelef, KostantinosE60, pilot, mormon, giannis-compact, tsagio, Leonidas Thess με τον μικρούλη και ντροπαλό γιό του κι εγώ.
Περάσαμε όμορφα, ήπιαμε το καφεδάκι μας, έξω, σε ήλιο με δόντια, συζητήσαμε για bmw και άλλα θέματα, αλλά ξεχάσαμε να βγάλουμε και καμμιά φώτο γμτ μου, έστω και με το κινητό.
Εγώ έφτασα πρώτος και έφυγα πρώτος λόγω οικογενειακών αγγαρειών.

Thomelef
05-02-11, 14:52
Thomelef, KostantinosE60, pilot, mormon, giannis-compact, tsagio, Leonidas Thess με τον μικρούλη και ντροπαλό γιό του κι εγώ.
Περάσαμε όμορφα, ήπιαμε το καφεδάκι μας, έξω, σε ήλιο με δόντια, συζητήσαμε για bmw και άλλα θέματα, αλλά ξεχάσαμε να βγάλουμε και καμμιά φώτο γμτ μου, έστω και με το κινητό.
Εγώ έφτασα πρώτος και έφυγα πρώτος λόγω οικογενειακών αγγαρειών.

μόλις έφυγες είρθε και ο άρης(άριστεντ)...
ωραίο το καφεδάκι μας πάντως...άντε να περάσει κάνα δίμηνο ακόμα
να στρώσει και ο καιρός, και θα είναι τέλεια μετά!!!

Leonidas_E39
05-02-11, 14:55
Περασαμε μια χαρα την επομενη φορα θα παμε ποιο οργανωμενοι για να ποσταρουμε και φωτογραφικο υλικο .

gant
05-02-11, 14:59
μόλις έφυγες είρθε και ο άρης(άριστεντ)...
ωραίο το καφεδάκι μας πάντως...άντε να περάσει κάνα δίμηνο ακόμα
να στρώσει και ο καιρός, και θα είναι τέλεια μετά!!!

Οχι ρε γμτ, γκατεμιά! Ετσι και στον Βόλο τον περασμένο Μάη. Την ώρα που φεύγαμε απ την Πορταριά, ανέβηκε ο Αρης και ίσα ίσα που κάναμε μια χειραψία απ το παράθυρο.

gant
05-02-11, 15:00
Περασαμε μια χαρα την επομενη φορα θα παμε ποιο οργανωμενοι για να ποσταρουμε και φωτογραφικο υλικο .

Πρώτα ο Θεός, κοντά είναι και το άλλο Σάββατο.

aristent
06-02-11, 16:46
Thomelef, KostantinosE60, pilot, mormon, giannis-compact, tsagio, Leonidas Thess με τον μικρούλη και ντροπαλό γιό του κι εγώ.
Περάσαμε όμορφα, ήπιαμε το καφεδάκι μας, έξω, σε ήλιο με δόντια, συζητήσαμε για bmw και άλλα θέματα, αλλά ξεχάσαμε να βγάλουμε και καμμιά φώτο γμτ μου, έστω και με το κινητό.
Εγώ έφτασα πρώτος και έφυγα πρώτος λόγω οικογενειακών αγγαρειών.

Eκτακτη τελικα επισκεψη ,μετα της συζυγου μου, στη Θεσσαλονικη εγινε εχτες Σαββατο!!!
Το πρωτο που ειχα στο μυαλο μου ηταν να μιλησω στο κινητο με τον Κωνσταντινο,ειναι το μονο κινητο που εχω απο τη βορεια ελλαδα,παιρνοντας οδηγιες για το μερος συναντησης και να σας κανω εκπληξη εστω και για ενα γεια!:thumbsup:
Αυτο και εγινε,ισα-ισα λοιπον,δυο κουβεντες στο ποδι με ολα τα παιδια που προανεφερες Γιωργο και δυστυχως εσενα δεν σε προλαβα!!!
Ηθελα τοσα πολλα να πω με ολους που επαθα μπλακ αουτ και ελεγα οτι να 'ναι....

Παντως ωραια κατασταση να πλενεις το οχημα σου σε πλυντ.αυτοκ.διπλα απο αντιπροσωπο της ΒMW(Τρικαλιωτης):thumbsup:.......ετ ι κι αλλιως παρελασανε αρκετα ΒMW απο εκει..... αλλα και να εισαι με την BMWδο παρεα σου!!!:thumbsup:

Δεν εχω λογια να πω παρα μονο ενα μεγαλο ευχαριστω:thnx: στον Κωνσταντινο και την Κικη, για την παρεα τους και για την βραδυνη βολτα για φαγητο/ποτο!!!!:thumbsup:
(:whistle:χεχεχε μινι Ε-60 συναντηση....2 τεμαχια μονο!!!αλλα τι τεμαχια???:th_Laie_67-1:)


Πιστευω να μπορεσω στο μελλον να κανω μια συναντηση με περισσοτερα παιδια της βορειας Ελλαδας.....οπως καταλαβαινετε ηρθα λιγο εκτακτα και δεν οργανωθηκαμε για μια μεγαλυτερη παρεα,αλλα να ειμαστε καλα πρωτα και στο μελλον πιστευω οτι μπορει να γινει.thumb

PANOS-E60
06-02-11, 17:08
Αρη ! Η ερχόμενη Κυριακή πλησιάζει ! Σειρά μας των Αθηναίων, και όχι μόνο, να σε έχουμε στην παρέα μας :original:
Τώρα που πήρες φόρα, 2 συνεχόμενα σ/κ ταξιδάκια, να το κάνεις συχνότερα thumb Αυτό το λέω σαν ευχή γιά όλους μας δηλαδή ...

aristent
06-02-11, 17:14
Αρη ! Η ερχόμενη Κυριακή πλησιάζει ! Σειρά μας των Αθηναίων, και όχι μόνο, να σε έχουμε στην παρέα μας :original:
Τώρα που πήρες φόρα, 2 συνεχόμενα σ/κ ταξιδάκια, να το κάνεις συχνότερα thumb Αυτό το λέω σαν ευχή γιά όλους μας δηλαδή ...

Πανουλη!!!ουτε οι αγροτες που θελουν να μας κλεισουν το δρομο δε με σταματανε!!!θα ειμαι εκει!!!:thumbsup:

stratos
06-02-11, 17:16
Με το καλό Αρη. Σε περιμένουμε :)

aristent
06-02-11, 17:27
Δε σας ειπα, οτι ρωτησα τον Θωμα "το κατσαρολι που ειναι?"....και δεν μου εφερε τον καφε του στο κεφαλι!!!:thnx::thumbsup:....απλα μου απαντησε ειναι στο συνεργειο........σορρυ ρε Τομι δεν μ'εβαλε ο 850 για αυτην την κακοηθεια,αλλα το οτι ειναι στο συνεργειο δεν ειναι αφορμη να σου την πει παλι οτι το δικο του μπαινει στο συνεργειο μονο για αλλαγη λαδιων κλπ.διοτι ειναι φτιαγμενο απο εξωτικα υλικα,δε χαλαει,δε σπαει ακομα και αν κατεβασεις απο πεμπτη σε πρωτη κλπ:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

ΥΣ.σημειωστε οτι ο Τομι ειναι δυο μετρα και το ματι του γιαλιζει...:whistle:
:thnx:

Thomelef
06-02-11, 17:57
το ν12 μοντάρετε...

aristent
06-02-11, 18:03
το ν12 μοντάρετε...

explain....:whistle:δεν καταλαβα....

Thomelef
06-02-11, 18:05
explain....:whistle:δεν καταλαβα....

μοντάρω ν12 στο Μ3άκι...

giannis_compact
06-02-11, 18:07
Πηγαινες για το V8 αλλα θελεις να κανεις σπασιμο στον 850 ε Τομ?

aristent
06-02-11, 18:08
μοντάρω ν12 στο Μ3άκι...

:shok::shok::shok:
OK!!!σε επεισε ο Γιωργαρας βρε οτι εχει το καλυτερο μοτερ???:thumbsup:
Ολα τα λεφτα σε 'σενα..........,αν ποτε γινει κοντρα!!!:thumbsup:

Thomelef
06-02-11, 18:10
όχι ρε...είναι ο μόνος τρόπος για να ράψουμε αυτή την βαλούτα...μόλις το τελειώσουμε,
θα κάνω πάτημα με τον γιώργο πάιλοτ να με ράψει, και μετά θα ξαναβάλω το βελούδινο
s54 πίσω στη θέση του...

giannis_compact
06-02-11, 18:17
Και με τον S54 να πατησεις...Εγω παλι σε σενα πονταρω...

Konstantinos E60
06-02-11, 18:27
Eκτακτη τελικα επισκεψη ,μετα της συζυγου μου, στη Θεσσαλονικη εγινε εχτες Σαββατο!!!
Το πρωτο που ειχα στο μυαλο μου ηταν να μιλησω στο κινητο με τον Κωνσταντινο,ειναι το μονο κινητο που εχω απο τη βορεια ελλαδα,παιρνοντας οδηγιες για το μερος συναντησης και να σας κανω εκπληξη εστω και για ενα γεια!:thumbsup:
Αυτο και εγινε,ισα-ισα λοιπον,δυο κουβεντες στο ποδι με ολα τα παιδια που προανεφερες Γιωργο και δυστυχως εσενα δεν σε προλαβα!!!
Ηθελα τοσα πολλα να πω με ολους που επαθα μπλακ αουτ και ελεγα οτι να 'ναι....

Παντως ωραια κατασταση να πλενεις το οχημα σου σε πλυντ.αυτοκ.διπλα απο αντιπροσωπο της ΒMW(Τρικαλιωτης):thumbsup:.......ετ ι κι αλλιως παρελασανε αρκετα ΒMW απο εκει..... αλλα και να εισαι με την BMWδο παρεα σου!!!:thumbsup:

Δεν εχω λογια να πω παρα μονο ενα μεγαλο ευχαριστω:thnx: στον Κωνσταντινο και την Κικη, για την παρεα τους και για την βραδυνη βολτα για φαγητο/ποτο!!!!:thumbsup:
(:whistle:χεχεχε μινι Ε-60 συναντηση....2 τεμαχια μονο!!!αλλα τι τεμαχια???:th_Laie_67-1:)


Πιστευω να μπορεσω στο μελλον να κανω μια συναντηση με περισσοτερα παιδια της βορειας Ελλαδας.....οπως καταλαβαινετε ηρθα λιγο εκτακτα και δεν οργανωθηκαμε για μια μεγαλυτερη παρεα,αλλα να ειμαστε καλα πρωτα και στο μελλον πιστευω οτι μπορει να γινει.thumb

Χαρά μας να βρισκόμαστε με ανθρώπους σαν εσας !!!:original:
Με το καλό να μας ξαναέρθετε και εσείς αλλα και κάποιοι ΑΛΛΟΙ που μας
το έχουν υποσχεθεί εδώ και καιρό :whistle:

Z4 DCT
06-02-11, 18:29
Χαρά μας να βρισκόμαστε με ανθρώπους σαν εσας !!!:original:
Με το καλό να μας ξαναέρθετε και εσείς αλλα και κάποιοι ΑΛΛΟΙ που μας
το έχουν υποσχεθεί εδώ και καιρό :whistle:

Θα ερθω ρε φιλε,,,αλλα με εχουνε φτυσει......πανω που λεω να κανονισω κατι...τσουπ, αρρωστος.....

Κανω το καναπε-τουαλετα σε 0,3'':shok::shok:

Konstantinos E60
06-02-11, 18:37
Θα ερθω ρε φιλε,,,αλλα με εχουνε φτυσει......πανω που λεω να κανονισω κατι...τσουπ, αρρωστος.....

Κανω το καναπε-τουαλετα σε 0,3'':shok::shok:

https://ecx.images-amazon.com/images/I/51HAFN56T9L._SL500_AA300_.jpg

:th_Laie_67-1::thumbsup::hystericalbs1::th_Laie_67-1: