PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτισμος διακοπτων ηλ. παραθυρων



Tsakirakos
02-02-11, 22:36
Την προηγουμενη βδομαδα, παρατηρησα οτι οι διακοπτες για τα ηλεκτρικα παραθυρα που βρισκονται στα χερουλια στις πισω πορτες, δε φωτιζονται σε αντιθεση με τους 4 που εχει στο λεβιε ταχυτητων.
Ισχυει σε ολα τα 46αρια αυτο ή εχει γινει πατατα στο δικο μου? Αν ειναι, πως μπορω να το διορθωσω?
Ευχαριστω!

ΔημήτρηςΜ3
02-02-11, 22:51
σιγουρα απαντηση απο Πανο....

Samaro
02-02-11, 23:09
Την προηγουμενη βδομαδα, παρατηρησα οτι οι διακοπτες για τα ηλεκτρικα παραθυρα που βρισκονται στα χερουλια στις πισω πορτες, δε φωτιζονται σε αντιθεση με τους 4 που εχει στο λεβιε ταχυτητων.
Ισχυει σε ολα τα 46αρια αυτο ή εχει γινει πατατα στο δικο μου? Αν ειναι, πως μπορω να το διορθωσω?
Ευχαριστω!
Δεν φωτίζονται οι πίσω. Μπορείς να ηρεμισεις !!! :original:

giannis_compact
03-02-11, 02:33
Oυτε στο Χ3 του πατερα μου φωτιζονται και ειχα την ιδια απορια...

PANOS-E60
03-02-11, 07:33
Την προηγουμενη βδομαδα, παρατηρησα οτι οι διακοπτες για τα ηλεκτρικα παραθυρα που βρισκονται στα χερουλια στις πισω πορτες, δε φωτιζονται σε αντιθεση με τους 4 που εχει στο λεβιε ταχυτητων.
Ισχυει σε ολα τα 46αρια αυτο ή εχει γινει πατατα στο δικο μου? Αν ειναι, πως μπορω να το διορθωσω?
Ευχαριστω!

Τετράπορτο δεν έχεις Στέφανε ? Δύο διακόπτες δίπλα στο λεβιέ ! :thumbsup:
Οι πίσω δεν φωτίζονται στο 46.

gyiama
03-02-11, 09:50
σιγουρα απαντηση απο Πανο....

χαχαχαα αργησα πολυ να το δω Μητσοοο!!!! ετσι π
οπως τα ειπαν τα παιδια Στεφανε!!αν ειναι δυνατον τετοιο αμμαξι και δεν αναβουν πισω οι διακοπτες και στα σκοντα αναβουν δλδ ελεος!!!

Tsakirakos
03-02-11, 10:10
Σας ευχαριστω πολυ παιδες! Ημαρτον ομως...τοσο κοπος ηταν να φωτιζονται? Μεσα στο σκοταδι ουτε τη μυτη σου δε βλεπεις πισω...οχι να βρεις διακοπτη για το παραθυρο...