PDA

Επιστροφή στο Forum : αποκριατικο παρτυ!



konstantinaM3
31-01-11, 06:35
ψηνεστε να διοργανωσουμε κανενα αποκριατικο παρτυ? η μπα????? με τα προβληματα μας ο καθενας τα εχουμε ξεχασει αυτα....αντε να ντυθουμε λιγο να ξεχαστουμε.....

katsaraios
31-01-11, 22:26
μεσα !!!
θα ντυθω τροχονομος να σας ξεσκισω στις κλησεις:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Nick bmwlover
31-01-11, 22:34
Πολυ ωραια ιδεα Κωνσταντινα,θα εχει πολυ γελιο!!!:hystericalbs1:

MILTOS M3 E46
01-02-11, 01:00
Πολυ ωραια ιδεα Κωνσταντινα,θα εχει πολυ γελιο!!!:hystericalbs1:

καλησπερα και απο μενα....αν γινει καπου στην αττικη ειμαι μεσα και εγω....αν και δεν με χαλαει μια εκδρομουλα πατρα μια απο αυτες της μερες...
ψηνεστε να κανονισουμε οσες μπεμπες θελουμε μια εκδρομουλα πατρα....για καφε χαβαλε και φαγητο....?!!!!

m-power_01
01-02-11, 01:22
καλησπερα και απο μενα....αν γινει καπου στην αττικη ειμαι μεσα και εγω....αν και δεν με χαλαει μια εκδρομουλα πατρα μια απο αυτες της μερες...
ψηνεστε να κανονισουμε οσες μπεμπες θελουμε μια εκδρομουλα πατρα....για καφε χαβαλε και φαγητο....?!!!!

Και οι δυο προτάσεις είναι πολύ Καλές ! Να δούμε τι απήχηση θα έχει και στους υπόλοιπους και να κανονιστει κάποια εκδήλωση

MILTOS M3 E46
01-02-11, 01:28
Και οι δυο προτάσεις είναι πολύ Καλές ! Να δούμε τι απήχηση θα έχει και στους υπόλοιπους και να κανονιστει κάποια εκδήλωση

πιστευω πως πατρα θα εχει ποιο πολυ χαβαλε γιατι περνει τον χαρακηρα της εκδρομης....+ οτι τετοιες μερες υπαρχει πολυ εντονα το εθυμο στην πατρα.....

konstantinaM3
01-02-11, 06:43
κ εγω πιστευω πως στην πατρα θα ειναι τελεια αλλα απο την αλλη θα εχει τοσο κοσμο που δεν θα το ευχαριστηθουμε κ τοσο μου ειχαν πει φιλοι οτι ουτε να παρκαρεις δεν βρισκεις τιποτα!!! να βρουμε εδω κανενα χορο να μαζευτουμε ... οτι θελετε βασικα!!!!

MILTOS M3 E46
01-02-11, 14:57
κ εγω πιστευω πως στην πατρα θα ειναι τελεια αλλα απο την αλλη θα εχει τοσο κοσμο που δεν θα το ευχαριστηθουμε κ τοσο μου ειχαν πει φιλοι οτι ουτε να παρκαρεις δεν βρισκεις τιποτα!!! να βρουμε εδω κανενα χορο να μαζευτουμε ... οτι θελετε βασικα!!!!

αμα παμε την ημερα που πανε ολοι ναι δεν θα βρουμε αμα παμε κανα δυο μερες πριν πιστευω θα ειναι ολα οκ....ας ακουσουμε και τους αλλους..!!!!πατρα θα ειναι ποιο ωραια ομως...και πιστευω θα βρουμε χωρο....λογο κρισης δεν νομιζω να πανε ολοι με τα αμαξια τους....

deepBLUE
01-02-11, 16:23
Ισως να μπορουσε ο ταμταμ να αναλαβει ενα τετοιο παρτακι !!!
Ας δουμε τις διαθεσεις των μελων και βλεπουμε.
Α...και μην ξεχναμε την συναντηση της Παρακευης 4/2 στο Palimer στη Βουλα:thumbsup:
https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=6400

Nino
01-02-11, 16:30
Ισως να μπορουσε ο ταμταμ να αναλαβει ενα τετοιο παρτακι !!!
Ας δουμε τις διαθεσεις των μελων και βλεπουμε.
Α...και μην ξεχναμε την συναντηση της Παρακευης 4/2 στο Palimer στη Βουλα:thumbsup:
https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=6400

o tam κανει καθε χρονο τετοια κολπα...