PDA

Επιστροφή στο Forum : Χειροποιητο εσωτερικο G-Power //M5!!!



aristent
26-01-11, 21:11
Δειτε ποση δουλεια :shok:εχει γινει και στο εσωτερικο....εκτος της μηχανης βεβαιως:whistle:....


https://www.youtube.com/watch?v=MNwJrUu9SO8"]https://www.youtube.com/watch?v=MNwJrUu9SO8

Monsta
26-01-11, 21:34
Όχι Άρη, μη μου πεις ότι σ αρέσει αυτό το πράμα.

Σα πάπλωμα είναι ο ουρανός και τα καθίσματα με όλους αυτούς τους ρόμβους.

Κανένας Άραβας θα το χει πάρει για να πηγαίνει τα σκυλιά του για κατούρημα.


Τελικά πολύ κακόγουστος αυτός ο g-power....από τα πορτοκαλιέ καπάκια του κινητήρα, έκανε το θαύμα του και στο εσωτερικό!!!

scania124
26-01-11, 21:41
δεν ξερω αλλα μου αρεσε....ισως επειδη αυτο το μπακλαβωτο το φτιαχνουμε στα φορτηγα!!!!

βεβαια σε πολλα σημεια ειναι υπερβολικο(οπως ο ουρανος)
να πω και την αμαρτια μου......ημουν σχεδον ετοιμος να κανω πατακια στο bmw σαν αυτα του Μ5....

panos90
26-01-11, 21:50
οχι οτι με τρελανε το εσωτερικο αλλα πιστευω η ιδεα θα ολοκληρωνοταν αν στα φιλετα εμπαινε καθαρο ξυλο

alexm
26-01-11, 22:02
Αρη μην μου πεις οτι σου αρεσει αυτο το .......
Εαν σου αρεσει εξηγησε μου τι απο ολα ρε...μπαγασα,το χρωμα; οι ρομβοι;το alcantara;το ναυλον στο τιμονι; :th_Laie_67-1::hystericalbs1:

PANOS-E60
26-01-11, 22:04
Αρη μην μου πεις οτι σου αρεσει αυτο το .......
Εαν σου αρεσει εξηγησε μου τι απο ολα ρε...μπαγασα,το χρωμα; οι ρομβοι;το alcantara;το ναυλον στο τιμονι; :th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Τίποτα δεν του αρέσει ... έτσι τα λέει γιά να παζαρέψει χαμηλότερα την τιμή του δικού σου :th_Laie_67-1: :thumbsup:

Monsta
26-01-11, 22:07
χαχα θέλω να δω το αλκαντάρα στο ταμπλό μετά από μερικά ελληνικά ταλαίπα καλοκαίρια με ήλιο και μπόλικη σκόνη.

Z4 DCT
26-01-11, 22:08
δεν ξερω αλλα μου αρεσε....ισως επειδη αυτο το μπακλαβωτο το φτιαχνουμε στα φορτηγα!!!!

βεβαια σε πολλα σημεια ειναι υπερβολικο(οπως ο ουρανος)
να πω και την αμαρτια μου......ημουν σχεδον ετοιμος να κανω πατακια στο bmw σαν αυτα του Μ5....

Πω πω τι ειναι αυτα που λες ρε????

Σε λιγο θα ντυσεις και τα ροζ πασουμακια με μπακλαβαδοτο ροζ δερμα!!!!!:shok::shok::shok::shok:

yannisv
26-01-11, 22:08
Εμένα με χαλάει το αλκαντάρα γιατί θα τρελλαινόμουν στην ιδέα πώς θα το κρατάω καθαρό ή πόση εργασία και χρόνος χρειάζεται για κάτι τέτοιο. Νάππα χίλιες φορές.

GiannisRob
26-01-11, 22:25
Κανένας Άραβας θα το χει πάρει για να πηγαίνει τα σκυλιά του για κατούρημα.

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

nikos-Mpacket
26-01-11, 23:35
Αρη μην μου πεις οτι σου αρεσει αυτο το .......
Εαν σου αρεσει εξηγησε μου τι απο ολα ρε...μπαγασα,το χρωμα; οι ρομβοι;το alcantara;το ναυλον στο τιμονι; :th_Laie_67-1::hystericalbs1:


Τίποτα δεν του αρέσει ... έτσι τα λέει γιά να παζαρέψει χαμηλότερα την τιμή του δικού σου :th_Laie_67-1: :thumbsup:

Αλεξη εχει δικιο ο Πανος,ο Αρης προσπαθει να απαξιωσει το αμαξι σου για να στο παρει κοψοχρονια.

scania124
26-01-11, 23:38
Πω πω τι ειναι αυτα που λες ρε????

Σε λιγο θα ντυσεις και τα ροζ πασουμακια με μπακλαβαδοτο ροζ δερμα!!!!!:shok::shok::shok::shok:

μα ετσι ηθελα να τα κανω.....ροζζζζζζ!!!!!!!

m-power_01
27-01-11, 02:27
χμ... τελικα ολοι κρυβουν τον νταλικερη μεσα τους!

aristent
27-01-11, 06:48
Δειτε ποση δουλεια

ΠΟΥ αναφερω οτι μου αρεσει?με εντυπωσιασε η λεπτομερεια ΝΑΙ!!!:original:


Όχι Άρη, μη μου πεις ότι σ αρέσει αυτό το πράμα.

Σε μενα οχι,αλλα η μοναδικοτητα ειναι στοχος για καποιους..... για αυτο το θεμα ομως υπαρχει η BMW individual,ευτυχως με καποια ορια στις "επιλογες"thumb


δεν ξερω αλλα μου αρεσε....ισως επειδη αυτο το μπακλαβωτο το φτιαχνουμε στα φορτηγα!!!!

βεβαια σε πολλα σημεια ειναι υπερβολικο(οπως ο ουρανος)
να πω και την αμαρτια μου......ημουν σχεδον ετοιμος να κανω πατακια στο bmw σαν αυτα του Μ5....

....το ξεραμε οτι εχει "περιεργα" γουστα ο νταλικαμαν !!!!


Αρη μην μου πεις οτι σου αρεσει αυτο το .......
Εαν σου αρεσει εξηγησε μου τι απο ολα ρε...μπαγασα,το χρωμα; οι ρομβοι;το alcantara;το ναυλον στο τιμονι;

Το ναυλον στο τιμονι!!!θα παει ασορτι με το μπροστινο μερος που επισης θα ντυθει με ναυλον!!!!:th_Laie_67-1:


Τίποτα δεν του αρέσει ... έτσι τα λέει γιά να παζαρέψει χαμηλότερα την τιμή του δικού σου :th_Laie_67-1: :thumbsup:
Δε καταλαβα πως μετα απο αυτο θα κατεβασει την τιμη ο Αλεξης....λογικα πιστευω θα την ανεβασει!:thumbsup:


χαχα θέλω να δω το αλκαντάρα στο ταμπλό μετά από μερικά ελληνικά ταλαίπα καλοκαίρια με ήλιο και μπόλικη σκόνη.
....ουτε να το φανταστω δε μπορω να καθεται εστω και μια ωρα τον αυγουστο στον ηλιο....θα ξεκολλησουν ολα!!!

Πω πω τι ειναι αυτα που λες ρε????

Σε λιγο θα ντυσεις και τα ροζ πασουμακια με μπακλαβαδοτο ροζ δερμα!!!!!

:hystericalbs1: Ειναι τρελλος ο συμπε Γιαννη!!!!


Αλεξη εχει δικιο ο Πανος,ο Αρης προσπαθει να απαξιωσει το αμαξι σου για να στο παρει κοψοχρονια.
:whistle:Αμην και ποτε να ερθει αυτη η κοψοχρονια!!!:thumbsup:

ΥΣ.παντα σε συνδιασμο βεβαια με την αγορα F-430 απο τον Αλεξη!!!:thumbsup: να εχει και αυτος τη χαρα του!!!!:thumbsup:


μα ετσι ηθελα να τα κανω.....ροζζζζζζ!!!!!!!
Δε σ'τα 'πα Γιαννη!!!!!:th_Laie_67-1:

Stefanos_Cool
03-02-11, 22:10
το φτιαχνουμε στα φορτηγα!!!!




και όχι μόνο (https://www.nwhelicopters.com/nwh/content/view/57/67/) ;)