PDA

Επιστροφή στο Forum : καλο φαναρτζιδικο



john
17-01-11, 13:10
χαιρετω την παρεα.ψαχνω για καλο φαναρτζιδικο κοντα στον πειραια.οι τιμες δεν με νοιαζουν γιατι μου εχουν κανει δηλωση.να ρωτησω για τα βερνικια που χρησιμοποιουν?για σερβις παω στον φλασκη στην θησεως.η φανοπιοια του τι λεει?

Nick bmwlover
17-01-11, 15:35
Γιαννη οταν θα εχεις νεα για αυτο που σου ειπα ενημερωσε με!!!

Jimmakos
17-01-11, 18:34
χαιρετω την παρεα.ψαχνω για καλο φαναρτζιδικο κοντα στον πειραια.οι τιμες δεν με νοιαζουν γιατι μου εχουν κανει δηλωση.να ρωτησω για τα βερνικια που χρησιμοποιουν?για σερβις παω στον φλασκη στην θησεως.η φανοπιοια του τι λεει?

Έχει πολύ καλή φανοπιοία ο Φλασκής στην Θησέως.... Έφτιαξε φιλαράκι μου ένα 36άρι πρίν 2 χρόνια και ακόμα λάμπει το αμάξι (και το χει στον ήλιο χύμα, το αφήνει άπλυτο συνέχεια κλπ).....

HULK
17-01-11, 19:58
Πηγαινε εδω μια βολτα να μιλησεις με τους δυο Δημητρηδες ειναι χαμηλα στην Πειραιως.
https://www.extreme-autostyling.gr/webfiles/

Vasilis
17-01-11, 19:58
υπαρχει κ αλλος κορυφη στον Πειραια...χωρις να σημαινει οτι δεν ειναι κ ο Φλασκης!

φαναρτζιδικο θες ή μονο βαψιμο?

σου στελνω πμ...κ αν θες να πας θα σου πω περισσοτερες πληροφοριες!

Vasilis
17-01-11, 19:59
Πηγαινε εδω μια βολτα να μιλησεις με τους δυο Δημητρηδες ειναι χαμηλα στην Πειραιως.
https://www.extreme-autostyling.gr/webfiles/


υπαρχει κ αλλος κορυφη στον Πειραια...χωρις να σημαινει οτι δεν ειναι κ ο Φλασκης!

φαναρτζιδικο θες ή μονο βαψιμο?

σου στελνω πμ...κ αν θες να πας θα σου πω περισσοτερες πληροφοριες!

καλα...δεν τον ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ τον Μητσο λεμε...

αν πας εκει λοιπον....ζητα τον αγκοπιαν...κ πες του απο τον Βασιλη με το ασημι το καμπριο απο το bmwfans!:thumbsup:

john
17-01-11, 21:07
υπαρχει κ αλλος κορυφη στον Πειραια...χωρις να σημαινει οτι δεν ειναι κ ο Φλασκης!

φαναρτζιδικο θες ή μονο βαψιμο?

σου στελνω πμ...κ αν θες να πας θα σου πω περισσοτερες πληροφοριες!


μου εχουν ξυσει τον προφυλακτηρα σε αρκετα μεγαλη επιφανεια.βαψιμο θελω

Vasilis
17-01-11, 21:12
πηγαινε εκει που σου γραψε ο HULK κ μετεπειτα εγω...



πες απο που εισαι

παρε τιμουλα

κ απο κει κ απο Φλασκη!

κ οι δυο ειναι πολυ καλοι!

Chris
01-02-11, 16:26
Ενας πολυ καλος μαστορας και απιθανο μαγαζι ειναι χαμηλα στην Αλιμου για παραλιακη διπλα στα 5*5. ΑutoBull 2109813217. Πολυ καλη δουλεια και προσοχη στην λεπτομερεια

Nino
01-02-11, 16:38
Ε καλα ενα γδαρσιμο στο προφυλακτηρα ειναι δεν θελει και κανα βιρτουοζο της καλιμπρας.. ασε που μπορει να μην χρειαζεται καν φαναρτζη μονο μπογιατζη.
Στη θεση σου και μιας και η τιμη δεν εχει σημασια (απο δηλωση) θα πηγαινα σε καποιον που θα εδινε και εγγυηση.. εξειδικευμενο, για την περιοχη που αναφερεις ο Φλασκης ειναι οτι πρεπει!

valkat
06-02-11, 19:53
καλησπερα παιδια λοιπον για φαναριτζιδικο Κροκιδης Στελιος Νεα Χαλκηδονα ο καλυτερος...
απο χρωματα τα καλυτερα υδατοδυαλιτα βερνικια νανοτεχνολογιας ενα θα πω ο μπογιατζης απαιχτος μακραν ο καλυτερος στην Ελλαδα.λενε για καποιον στα Σεπολια αλλα μολις του πηγε το αμαξι μου επαθε πλακα.....δειτε φωτογραφιες του αυτοκινητου μου και θα καταλαβεται...αν θελεται σε πρωσοπικο πληροφοριες και τηλεφωνα και οποιος τον χρειαστει θα μιλησω και εγω