PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ CD



mixalis
25-12-10, 11:12
Καλημέρα παιδιά και χρόνια πολλά σε όλους, σήμερα το πρωί ξαφνικά σταμάτησε να ακούγετε το cd στο αμάξι, ενώ παίζει κανονικά δεν υπάρχει καθόλου ήχος χωρίς να έχω πατήσει κάτι.
Μέχρι εχθές το βράδυ όλα ήταν μια χαρά απλά σήμερα με το που το άνοιξα δεν άκουγα τίποτα, μήπως ξέρει κανείς τι μπορεί να έπαθε?:thumbsdown::thumbsdown:

Nino
25-12-10, 12:04
Πρώτα τσεκαρε μην έχει πατηθει κανα mute αν υπάρχει...μετά τσεκαρε τα ηχεια

PANOS-E60
25-12-10, 17:09
Μιχάλη το business έχεις ? Μονό cd ή 6δισκο ? Το ραδιόφωνο παίζει ? Bluetooth έχει το αμάξι ? Πολλές ερωτήσεις αλλά όλα παίζουν ρόλο στο Ε60. :original:

mixalis
27-12-10, 14:53
Μιχάλη το business έχεις ? Μονό cd ή 6δισκο ? Το ραδιόφωνο παίζει ? Bluetooth έχει το αμάξι ? Πολλές ερωτήσεις αλλά όλα παίζουν ρόλο στο Ε60. :original:

Καλησπέρα, Πάνο είναι 6δισκο το ραδιόφωνο παίζει κανονικά όσο για bluetooth δεν έχει και δεν ξέρω αν έχω το business..

mixalis
27-12-10, 14:54
Πρώτα τσεκαρε μην έχει πατηθει κανα mute αν υπάρχει...μετά τσεκαρε τα ηχεια

Έχουν γίνει όλα αυτά και είναι όλα οκ...

PANOS-E60
27-12-10, 15:05
Καλησπέρα, Πάνο είναι 6δισκο το ραδιόφωνο παίζει κανονικά όσο για bluetooth δεν έχει και δεν ξέρω αν έχω το business..

Μάλλον κάτι τρέχει με τη cdιερα λοιπόν. Στην κεντρική κονσόλα δοκίμασες να βάλεις cd audio να παίξει ? Η έχεις το cd του navi εκεί μέσα μόνιμα ?

mixalis
27-12-10, 15:13
Μάλλον κάτι τρέχει με τη cdιερα λοιπόν. Στην κεντρική κονσόλα δοκίμασες να βάλεις cd audio να παίξει ? Η έχεις το cd του navi εκεί μέσα μόνιμα ?

Πάνο δεν έχει navi και τα cd τα παίρνει όλα από μπροστά στην κονσόλα..

PANOS-E60
27-12-10, 15:17
Δεν κάνεις μιά δοκιμή με τα καθαριστικά που κυκλοφορούν μήπως είναι σκόνη-υγρασία στο laser ?

mixalis
27-12-10, 15:32
Δεν κάνεις μιά δοκιμή με τα καθαριστικά που κυκλοφορούν μήπως είναι σκόνη-υγρασία στο laser ?

Το θέμα είναι που με τρελαίνει ότι δείχνει ότι παίζει απλά δεν έχει ήχο και με έχει τρελάνει τελείως και όχι μόνο εμένα...... :ranting2::ranting2::ranting2: