PDA

Επιστροφή στο Forum : BMW M3 Film



aristent
25-12-10, 09:39
https://www.youtube.com/watch?v=ADNb0F0YjNI

......τι?????......"τελειωσε"??????........

Thomelef
25-12-10, 10:17
ο οδηγός ενός csl θα είχε σταματήσει δεξιά μετά τα πρώτα 30 δευτερόλεπτα...:D:D
ο συμπέ αν δεν είχε δε και πορτ μπαγκάζ απο χαρτόνι, θα την έχωνε εκεί πίσω για
να μην την βλέπει και καθόλου μετά...χαχαχα

turbodog
25-12-10, 10:25
Αμα τελειωναν ετσι οι περισσοτερες, εμεις οι αντρες θα ειμασταν ολοι ευτυχισμενοι. Η πραγματικοτητα ομως απεχει παρα πολυ απο την ιστοριουλα του φιλμ και συνηθως φερνει ως αποτελεσμα τα ακριβως αντιθετα. Δυστυχως.

Καλα χριστουγεννα σε ολους

Thomelef
25-12-10, 10:43
Αμα τελειωναν ετσι οι περισσοτερες, εμεις οι αντρες θα ειμασταν ολοι ευτυχισμενοι. Η πραγματικοτητα ομως απεχει παρα πολυ απο την ιστοριουλα του φιλμ και συνηθως φερνει ως αποτελεσμα τα ακριβως αντιθετα. Δυστυχως.

Καλα χριστουγεννα σε ολους

έτσι...μπράβο δημήτρη. η αλήθεια είναι πως αν δεν χτυπηθείς απο πάνω
όπως χτυπιέται η πανσέτα απο τον χασάπη, δουλειά δεν γίνεται...
υγ. με πολύ παράπονο το γράφεις ρε μαν...είχες καμμιά ατυχία μήπως???
έσπασε κάνα λουρί απο το κομπρεσέρ στην επίμαχη στιγμή???:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
χεχε χωρίς παρεξήγηση κιόλα μιας και δεν γνωριζόμαστε και πολύ καλά...:original:

turbodog
25-12-10, 11:04
έτσι...μπράβο δημήτρη. η αλήθεια είναι πως αν δεν χτυπηθείς απο πάνω
όπως χτυπιέται η πανσέτα απο τον χασάπη, δουλειά δεν γίνεται...
υγ. με πολύ παράπονο το γράφεις ρε μαν...είχες καμμιά ατυχία μήπως???
έσπασε κάνα λουρί απο το κομπρεσέρ στην επίμαχη στιγμή???:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
χεχε χωρίς παρεξήγηση κιόλα μιας και δεν γνωριζόμαστε και πολύ καλά...:original:

χε χε οχι αγορινα τιποτα απο τα παραπανω. Αλλα καθε φορα που βγαιναμε βολτα και πηγαινα λιγο πιο γρηγορα, η εστριβα λιγο πιο γρηγορα, η γλυστραγα σε καμια πλατεια με το DSC off, εμπαινε ο γυναικειος κοφτης ΟΝ. Ειχα φτασει σε σημειο να παιρνω το αυτοκινητο της δουλειας οταν βγαιναμε ,ενα yaris, γιατι δεν υπηρχε λογος να καιω ασκοπα βενζινη αλλα κυριως να εκνευριζομαι. Ξερεις ποσο δυσκολο ειναι να βγαινεις απο πλατεια με φαρδυ δρομο και full γυαλισμενη ασφαλτο και να μην μπορεις να δωσεις λιγο παραπανω γκαζακι ωστε το αμαξι να βγει οπως του αρμοζει? :original:

aristent
25-12-10, 11:08
χε χε οχι αγορινα τιποτα απο τα παραπανω. Αλλα καθε φορα που βγαιναμε βολτα και πηγαινα λιγο πιο γρηγορα, η εστριβα λιγο πιο γρηγορα, η γλυστραγα σε καμια πλατεια με το DSC off, εμπαινε ο γυναικειος κοφτης ΟΝ. Ειχα φτασει σε σημειο να παιρνω το αυτοκινητο της δουλειας οταν βγαιναμε ,ενα yaris, γιατι δεν υπηρχε λογος να καιω ασκοπα βενζινη αλλα κυριως να εκνευριζομαι. Ξερεις ποσο δυσκολο ειναι να βγαινεις απο πλατεια με φαρδυ δρομο και full γυαλισμενη ασφαλτο και να μην μπορεις να δωσεις λιγο παραπανω γκαζακι ωστε το αμαξι να βγει οπως του αρμοζει? :original:

:th_Laie_67-1:ετσι ακριβως ειναι τα πραγματα!!!!:thumbsup:

Thomelef
25-12-10, 11:10
χε χε οχι αγορινα τιποτα απο τα παραπανω. Αλλα καθε φορα που βγαιναμε βολτα και πηγαινα λιγο πιο γρηγορα, η εστριβα λιγο πιο γρηγορα, η γλυστραγα σε καμια πλατεια με το DSC off, εμπαινε ο γυναικειος κοφτης ΟΝ. Ειχα φτασει σε σημειο να παιρνω το αυτοκινητο της δουλειας οταν βγαιναμε ,ενα yaris, γιατι δεν υπηρχε λογος να καιω ασκοπα βενζινη αλλα κυριως να εκνευριζομαι. Ξερεις ποσο δυσκολο ειναι να βγαινεις απο πλατεια με φαρδυ δρομο και full γυαλισμενη ασφαλτο και να μην μπορεις να δωσεις λιγο παραπανω γκαζακι ωστε το αμαξι να βγει οπως του αρμοζει? :original:

xaxaxa έπεσες στην περίπτωση δλδ...αργά - σταθερά - μαλακά και χωρίς βιαστικές
κινήσεις δλδ...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
άστα να πάνε...ενώ παλιά της ελίνας της άρεσαν οι μ@λ@κίες που έκανα, τώρα
πλέον, πρώτα είναι η παλάμη της πίσω απο το κεφάλι μου και μετά το προσκέφαλο...:original:

alexk
25-12-10, 14:20
Εμ, δεν το έχετε το άθλημα ρε παιδιά, συγγνώμη κι'όλας...
thumb

Εμένα η γυναίκα μου δεν φοβάται καθόλου και ποτέ δεν μου έχει πει να κόψω (και στα χιόνια πάμε 3ες 4ες με ντρίφτ και με παίρνει βίντεο από πάνω).

Εγώ δεν υπήρχε περίπτωση να είμαι με γυναίκα που μου λέει κόψε μην τρέχεις, μην κάνεις λαλακίες.

turbodog
25-12-10, 15:20
Εμ, δεν το έχετε το άθλημα ρε παιδιά, συγγνώμη κι'όλας...
thumb

Εμένα η γυναίκα μου δεν φοβάται καθόλου και ποτέ δεν μου έχει πει να κόψω (και στα χιόνια πάμε 3ες 4ες με ντρίφτ και με παίρνει βίντεο από πάνω).

Εγώ δεν υπήρχε περίπτωση να είμαι με γυναίκα που μου λέει κόψε μην τρέχεις, μην κάνεις λαλακίες.

Οποτε μας λες τωρα, εκει που θα εχουμε κανει την γνωριμια μας και εχουμε βγει εξω για πρωτη φορα , εκτος απο τις λεπτομερειες για την ζωη της, να την ρωτησουμε αν γουσταρει και κανα ντριφτ η καμια κοντρουλα απο σταση. Και βεβαια να μην παραλειψουμε να κανουμε και κανα δυο γυρους την πλατεια κοντα στο σπιτι της, οταν την επιστρεφουμε πισω απο το πρωτο μας ραντεβου, ετσι ωστε να μην χανουμε αλλο χρονο μαζι της αν μας λεει κοψε μην τρεχεις, μην κανεις λαλακιες. Συγνωμη φιλε μου, αλλα αυτο μονο σαν συμβουλη δεν το παιρνω. Και ποσο μαλιστα αν θα το εχω σαν κριτηριο συμβιωσης για το αν θα ειμαι με καποια η οχι. Με εκνευριζει το γεγονος οτι καποια πραγματα που γουσταρω δεν της αρεσουν καθολου αλλα αυτο συμβαινει και σε μενα για δικα της πραγματα που της αρεσουν. Η συμβιωση προυποθετει και συμβιβασμους τις περισσοτερες φορες. Στην συγκεκριμενη περιπτωση, αντι να χωρισεις, βγαινεις εξω μονος με το αμαξι μερικες βραδυες κανεις τις μ@λ@κιες σου και ολα ειναι μια χαρα.

alexk
25-12-10, 17:29
Δεν κατάλαβες μάλλον, δεν δίνω συμβουλές.
Ο καθένας αποφασίζει για τον εαυτό του.

Η γυναίκα μου σε καμμία περίπτωση δεν είναι max-power (ποτέ δεν μου άρεσε άλλωστε οι γυναίκες να είναι πωρωμένες με αυτοκίνητα), αλλά δεν έχει κανένα πρόβλημα με γρήγορη οδήγηση κτλ.
Και όπως είπα, εγώ προσωπικά αυτό δεν το μπορούσα με τίποτα.

alexk
25-12-10, 17:31
Δεν κατάλαβες μάλλον, δεν δίνω συμβουλές.
Ο καθένας αποφασίζει για τον εαυτό του.


Αυτό παρεπιπτόντως είναι προέκταση της παντόφλας.
Ξέρω πολλούς που πουλήσαν μηχανάκια, αμάξια κτλ κτλ επειδή μετά το γάμο έπεσε τρελή παντόφλα.
Ξαναλέω όμως, συμβουλές δεν δίνω, δεν είμαι ούτε γιατρός ούτε επιστήμονας. Ο καθένας αποφασίζει μόνος του τι κάνει στο 1ο ραντεβού και στο 2ο και στο ν-ιοστό.

Thomelef
25-12-10, 17:48
εμένα πάντως παίζει ρόλο και σε τι φάση θα με βρεί...αν είναι λίγο γυρισμένο το μάτι μου
λέει κιόλα...καλέ αγάπη μου, τι καλά που τα κάνεις!!!τι καλός οδηγός που είσαι???τι φαί θές
να σου ετοιμάσω μόλις φτάσουμε???το βράδυ πως θέλεις να σου κάτσω???αν πάλι είμαι χαλαρός,
τότε ξεθαρεύει λίγο...χαχαχα

turbodog
25-12-10, 18:16
Εμ, δεν το έχετε το άθλημα ρε παιδιά, συγγνώμη κι'όλας...
thumb

Δεν δινεις συμβουλες, αλλα η παραπανω αναφορα σου ειναι λιγο ειρωνικη για τα σχολια μας. Επειδη βεβαια ο γραπτος λογος παρεξηγειται ισως να το ειπες με υφος πιο χιουμοριστικο παρα επικριτικο. Τεσπα ισως και εγω να εδωσα περισσοτερο βαση σε αυτο που ειπες απο οτι επρεπε. Ολα καλα. Οπως ειπες ο καθενας αποφασισει για τον εαυτο του thumb

ghost-rider
25-12-10, 18:19
Δεν ειμαι παντρεμενος μιας και ειμαι πολυ μικρος ακομα, αλλα το κρουσμα ειναι συνηθες ομολογω...
Νομιζω οτι εχω βρει ενα τροπο μερικης αντιμετωπισης.
Μετα την γκρινια πηγαινεις "εκκλησια". Πολυ αργα ομως. Σπαστικα αργα. 5η 1.500 στροφες, τερμα δεξια, σταματας στα πορτοκαλι, δινεις σε ολους προτεραιοτητα κλπ.
Καπου εκει ειναι που θα πεσει η ατακα:δεν πας λιγο πιο γρηγορα? Η θα φτασουμε καμια ωρα? κλπ.
Ε, και εκει το εκμεταλλευεσαι και ξεκινας παλι το κομματι σου.
Μετα βεβαια συνηθως γινεται γκρινια. Μπορεις να πεταξεις την ατακα ομως "μα εσυ μου ειπες". Δεν ξερω πως αντιμετωπιζεται γιατι καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος.
Εμενα μου δινει μερικο δικιο και γρινιαζει καπως λιγοτερο, μιας και προσπαθω παντα να την πισω οτι δεν ξερει τι θελει και προσπαθω εμφανως να παραβλεψω οτι υπαρχει μεση λυση.
Προσπαθω να εντοπισω κατι πιο μονιμο, αλλα οι προσπαθειες μου παραμενουν ακαρπες προς το παρον.

SuperSonic
25-12-10, 19:09
Παντως εμενα πολυ θα μου αρεσε να μπαινει η γυναικα μου μεσα και να μου σκαει ενα "πακετακι" για να την κανω "ατα" με το τουτου..thumb

alexk
25-12-10, 20:00
Δεν δινεις συμβουλες, αλλα η παραπανω αναφορα σου ειναι λιγο ειρωνικη για τα σχολια μας. Επειδη βεβαια ο γραπτος λογος παρεξηγειται ισως να το ειπες με υφος πιο χιουμοριστικο παρα επικριτικο. Τεσπα ισως και εγω να εδωσα περισσοτερο βαση σε αυτο που ειπες απο οτι επρεπε. Ολα καλα. Οπως ειπες ο καθενας αποφασισει για τον εαυτο του thumb

Αν τα λέγαμε από κοντά θα γελούσα όταν θα το έλεγα.
Πλάκα κάνω, δεν ήθελα να ειρωνευτώ κάποιον !
Όλα καλά ρε φίλε, ας κάνουμε και καμία πλάκα, δεν στοιχίζει και τίποτα !
:thumbsup:

GiannisRob
25-12-10, 20:58
Δεν ειμαι παντρεμενος μιας και ειμαι πολυ μικρος ακομα, αλλα το κρουσμα ειναι συνηθες ομολογω...
Νομιζω οτι εχω βρει ενα τροπο μερικης αντιμετωπισης.
Μετα την γκρινια πηγαινεις "εκκλησια". Πολυ αργα ομως. Σπαστικα αργα. 5η 1.500 στροφες, τερμα δεξια, σταματας στα πορτοκαλι, δινεις σε ολους προτεραιοτητα κλπ.
Καπου εκει ειναι που θα πεσει η ατακα:δεν πας λιγο πιο γρηγορα? Η θα φτασουμε καμια ωρα? κλπ.
Ε, και εκει το εκμεταλλευεσαι και ξεκινας παλι το κομματι σου.
Μετα βεβαια συνηθως γινεται γκρινια. Μπορεις να πεταξεις την ατακα ομως "μα εσυ μου ειπες". Δεν ξερω πως αντιμετωπιζεται γιατι καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος.
Εμενα μου δινει μερικο δικιο και γρινιαζει καπως λιγοτερο, μιας και προσπαθω παντα να την πισω οτι δεν ξερει τι θελει και προσπαθω εμφανως να παραβλεψω οτι υπαρχει μεση λυση.
Προσπαθω να εντοπισω κατι πιο μονιμο, αλλα οι προσπαθειες μου παραμενουν ακαρπες προς το παρον.

Τυχερός είσαι ρε Ηλία.

Εγώ με 60 πηγαίνω, μου λέει ότι πάω σαν παππούς. Στα 70 τρέχω...

:D :D :D

GEO316
25-12-10, 21:48
Εμ, δεν το έχετε το άθλημα ρε παιδιά, συγγνώμη κι'όλας...
thumb

Εμένα η γυναίκα μου δεν φοβάται καθόλου και ποτέ δεν μου έχει πει να κόψω (και στα χιόνια πάμε 3ες 4ες με ντρίφτ και με παίρνει βίντεο από πάνω).

Εγώ δεν υπήρχε περίπτωση να είμαι με γυναίκα που μου λέει κόψε μην τρέχεις, μην κάνεις λαλακίες.

Παλι καλα που και η δικια μου ειναι στο ιδιο μετρο.Ποτε δεν εγινε παντοφλα ,(για την ωρα!!!)χαχαχαχαχ και με κατι λαλακιες ΝΑ τωρα που ειχε και χιονι!!

panos90
25-12-10, 22:44
εμενα με λεει αναποδο γιατι στις στροφες αντι να φρεναρω παταω γκαζι
και στις ευθειες παω αργα.


απαντηση: στις ευθειες βαζουν τις καμερες...

gant
26-12-10, 00:26
εμενα με λεει αναποδο γιατι στις στροφες αντι να φρεναρω παταω γκαζι
και στις ευθειες παω αργα.


απαντηση: στις ευθειες βαζουν τις καμερες...

Χε χε! τα ίδια και δώ Πάνο!