PDA

Επιστροφή στο Forum : Συναγερμος για Ε46



apovas
28-11-10, 19:38
Δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο μερος του forum να ρωτησω γιαυτο αν ειναι με διορθωνουν οι υπευθηνοι.Επειδη λογο μετατροπης αχρηστευθηκε ο εργοστασιακος συναγερμος και επιβαλεται να μπει λογο καιρων να μπει οποσδηποτε αλλος αποδεδειγμενα αξιοπιστος μηπως υπαρχει καποια προταση?

gyiama
28-11-10, 20:02
ο εργοστασικος γιατι αχρηστευθηκε?αν κωψατε καλωδιωση απλα αγοραζεις μια απο την αντιπροσωπεια και εισαι ετοιμος παλι!!!!

zaharias
28-11-10, 23:38
ο εργοστασικος γιατι αχρηστευθηκε?αν κωψατε καλωδιωση απλα αγοραζεις μια απο την αντιπροσωπεια και εισαι ετοιμος παλι!!!!

Ελα ντε?

Και μενα μια χαρα δουλευε.. και δουλευει μετα τη μετατροπη..

GEORGE316
29-11-10, 07:54
η θα ψαχτεις με τον εργοστασιακο σου να δεις τι φταιει η θα πας σε αλλη λυση.
καλο θα ηταν να κοιταξεις για ενα αμφιδρομο συστημα οπου θα σε ειδοποιει για οτι γινεται στο αμαξι σου.

apovas
29-11-10, 19:28
Ειπαμε ο εργοστασιακος game over.Αν ειναι να πληρωσω κανα 200αρι μονο για τη καλοδιωση και λιγα λεω εννοηται οτι βαζω κατι after market.Ασε που εκλεισα και την τρυπα στην οροφη.Αμφιδρομο συστημα ειχα οχι καμια φοβερη μαρκα.Απο τις γνωστες που παιζουν στην αγορα ποια ταιριαζει καλυτερα στα εργαλεια μας?

deepBLUE
29-11-10, 19:38
Οι Clifford https://www.clifford.com/ ειναι αρκετα καλοι με δυνατοτητες επεκτασης (αναλογα το μοντελο που θα βαλεις.
Made in usa.

gyiama
29-11-10, 19:42
φιλε apova o εργοστασιακος 250 εχει ολοκληρος οχι μονο η καλωδιωση!!!!απο κει και περα εσυ αποφασιζεις

giannis_compact
01-12-10, 01:34
Παναγιωτη εχεις βαλει εκ των υστερων τον εργοστασαιακο?

gyiama
01-12-10, 09:00
οχι Γιαννη δεν εβαλα τον εργοστασιακο γιατι μολις αγορασα το αυτοκινητο εβαλα συναγερμο αφτερ μαρκετ καν μπασ.δλδ δουλευει με το κλειδι του αυτοκινητου

ghost-rider
01-12-10, 12:28
Ριξε μια ματια και στους elser. Πολύ φθηνοι και αξιοπιστοι.
Τους εχω σε δυο αυτοκινητα αρκετα χρονια, δεν εχω παραπονο.
Αξιζει το αμφιδρομο! Το συναγερμο δεν θα τον ακούς αλλα το μπρελόκ θα χτυπαει!

apovas
01-12-10, 20:29
Ναι τους εχω υποψιν τους elser.Ειχα αμφιδρομο και οπως λες χτυπαγε το μπρελοκ.Μαλλον κατι τετοιο θα βαλω και σιγουρα κατι που να μπορει να δουλεψει με το κλειδι.Οι viper και clifford τι λενε?Σιγουρα καλοι αλλα μηπως πολλα λεφτα για το τιποτα?

GEORGE316
03-12-10, 09:05
εγω εβαλα elser αμφιδρομο.παιρνει και αυτος προσθηκες,πολλες λειτουργειες,αξιοπιστος μεχρι σημερα και γενικα πολυ ευχαριστημενος.

apovas
04-12-10, 18:44
Καποιο μαγαζι που να τοποθετει τους clifford εχει κανεις υποψιν?