PDA

Επιστροφή στο Forum : ακουω γνωμες- ιδεες!!



Nino
23-11-10, 17:50
Για καποιον ανεξηγητο λογο χαθηκαν τα κλειδια απο το cinquecento...τα νευρα μου εχουν γινει κλωστες διοτι δεν υπαρχει εξηγηση.
Τεσπα το προβλημα ειναι οτι δεν εχω δευτερο κλειδι απο την ταπα της βενζινης, τι κανουμε τωρα? σπαει με κατσαβιδι η κλειδαρια και μετα να αγορασω αλλη?
Για δωστε καμια ιδεα βρε λεβεντες!!!

υγ. ο δαιμων του πληκτρολογιου "εφαγε" το ωμεγα απο το τιτλο ακουω αν γινεται ας συμπληρωθει...

m-power_01
23-11-10, 17:53
Για καποιον ανεξηγητο λογο χαθηκαν τα κλειδια απο το cinquecento...τα νευρα μου εχουν γινει κλωστες διοτι δεν υπαρχει εξηγηση.
Τεσπα το προβλημα ειναι οτι δεν εχω δευτερο κλειδι απο την ταπα της βενζινης, τι κανουμε τωρα? σπαει με κατσαβιδι η κλειδαρια και μετα να αγορασω αλλη?
Για δωστε καμια ιδεα βρε λεβεντες!!!

Με κατσαβιδι αν το κανεις επειδη ειναι λεπτη λαμαρινα μαλλον θα το ξεσκισεις!
Εγω θα το ξετρυπαγα με Δραπανο!

Nino
23-11-10, 17:59
η κλειδαρια δεν ειναι στο πορτακι.. ειναι πανω στη ταπα,ισχυει το ιδιο?

m-power_01
23-11-10, 18:01
η κλειδαρια δεν ειναι στο πορτακι.. ειναι πανω στη ταπα,ισχυει το ιδιο?

Θα ελεγα οχι τρυπανι τοτε... μην πεσουν ρινισματα μεσα!!!
Ξεκοιλιασε την με κατσαβιδι, οπως το σκεφτηκες

m-power_01
23-11-10, 18:02
υγ. ο δαιμων του πληκτρολογιου "εφαγε" το ωμεγα απο το τιτλο ακουω αν γινεται ας συμπληρωθει...

thumb

E46 POWER
23-11-10, 19:23
δοκιμασε πρωτα και κανενα αλλο κλειδι..ποτε δεν ξερεις...δεν νομιζω να ισχυει εδω αλλα εχω κανει παπαδεσ με ζβανοκλειδο!

fanisk
23-11-10, 19:27
Για καποιον ανεξηγητο λογο χαθηκαν τα κλειδια απο το cinquecento...τα νευρα μου εχουν γινει κλωστες διοτι δεν υπαρχει εξηγηση.
Τεσπα το προβλημα ειναι οτι δεν εχω δευτερο κλειδι απο την ταπα της βενζινης, τι κανουμε τωρα? σπαει με κατσαβιδι η κλειδαρια και μετα να αγορασω αλλη?
Για δωστε καμια ιδεα βρε λεβεντες!!!

υγ. ο δαιμων του πληκτρολογιου "εφαγε" το ωμεγα απο το τιτλο ακουω αν γινεται ας συμπληρωθει...

Γιαννη χαθηκε το κλειδι ή ψαχνεις τροπο να "ψυρισεις" τη βενζινη του αντιπαθεστατου γειτονα με το cinquecento που παρκαρει στη θεση σου?? :hystericalbs1:

gnx
23-11-10, 19:33
Φωναξε βρε Γιαννη ενα κλειδαρα, μην πειραματιζεσαι.

apovas
23-11-10, 19:52
Βαλε κοντρα ενα κατσαβιδι στη λαμαρινα της κλειδαριας απο εξω και τραβα.Θα βγει ολος ο αφαλος.Το ειχα κανει και εγω στη Lancia που ειχα(τις ιδιες ταπες εχουν).

Samaro
23-11-10, 20:05
Φωναξε βρε Γιαννη ενα κλειδαρα, μην πειραματιζεσαι.
συμφωνώ και επαυξάνω !!!thumb

Nino
02-12-10, 09:15
Αφου λοιπον εψαξα για ταπα και δεν υπαρχει πουθενα... ουτε η επισημη αντιπροσωπεια εχει :thumbsdown: (ειναι παλιο μοντελο λενε και δεν βγαινει αλλο το ανταλακτικο), πηγα σε εναν κλειδαρα εδω στη γειτονια.
Με ενα "κατασκοπικο" λαμακι,χρειστηκε γυρω στα 5-6 δευτερολεπτα για να την ανοιξει.
Στη συνεχεια αφου τη μελετησε για λιγο(και με μεγενθυτικο φακο παρακαλω) αρχισε να δοκιμαζει μερικα ισια κλειδια, στα δυο λεπτα ειχε βρει κλειδι, το λιμαρε,το τροχισε λιγο και Ω εκ του θαυματος το νεο κλειδι εγεννετο!!thumb
Κοστος 20 ευρωπουλα και βλακεια μου που δεν ειχα παει απο την αρχη και εψαχνα απο εδω και απο εκει.
Ευχαριστω για τις συμβουλες και ο επομενος που θα χρειαστει κατι παρομοιο θα υπαρχει το θεμα για να μην ταλαιπωρηθει...
:thnx: