PDA

Επιστροφή στο Forum : 520 E60 2004



Michael
22-11-10, 11:15
Καλημέρα παιδιά!
Σκέφτομαι σοβαρά να αγοράσω μια BMW 520 του 2004αυτοματη καθώς Έχω βρει μερικά αυτοκίνητα σε αρκετά καλές τιμές.αρκετά κάτω απο τις 20000¤.σαν αυτοκίνητο δεν το συζητάμε αξίζει παρα πολυ.ψάχνω όμως να βρω πληροφορίες για την πραγματική του κατανάλωση αλλα και τυχόν προβλήματα που ίσως εχει.Έπιδη η αγορά ενός τέτοιου αυτοκινήτου είναι σχεδόν δέσμευση θέλω να έχω πλήρη εικόνα πριν προβω σε αγορά..


Sent from my iPhone using Tapatalk

NickE60
22-11-10, 12:02
Καλωσόρισες Μιχάλη!

Για το 250i του 2004 υπολόγισε 10-14 λίτρα εντός κίνησης ανάλογα με το πόδι σου, και 8,5 στο ταξίδι με σταθερά 140 χλμ. και ανεβαίνει ανάλογα πάλι με το πόδι αλλά και το φορτίο, υπολόγισε 0.5 λίτρα παραπάνω για το αυτόματο.

Είναι πολύ αξιόπιστα αυτοκίνητα, δεν καταλαβαίνουν από χιλιόμετρα, δεν βγάζουν εύκολα μηχανικές ή άλλες βλάβες, αρκεί να έχει τηρηθεί σχολαστικά τουλάχιστον η προβλεπόμενη συντήρηση.

Michael
22-11-10, 12:08
Άρα το 520i με τον 2200cc στα 9-12 εντος. Δεν είναι και μεγάλη αναλογικά με το βάρος του αυτοκινήτου.


Sent from my iPhone using Tapatalk

NickE60
22-11-10, 12:11
το βάρος του είναι ακριβώς το ίδιο με ενος Ε46 sedan thumb

Michael
22-11-10, 12:17
:original:
ψαχνω καθημερινα και μολις πετυχω ενα καλο και ομορφο το πηρα μαλλον!

NickE60
22-11-10, 12:21
Με το καλό εύχομαι, αν σου αρέσει σαν αυτοκίνητο και σε βολεύει, δεν υπάρχει καλύτερη επιλογή στη μεσαία κατηγορία ποιοτικών μτχ αυτοκινήτων αυτή τη στιγμή ...και σε αυτές τις τιμές..

Konstantinos E60
22-11-10, 12:22
:original:
ψαχνω καθημερινα και μολις πετυχω ενα καλο και ομορφο το πηρα μαλλον!

Πάντως οδηγσέ το πριν το αγοράσεις γιατί με τα 170 και auto θα πρεπει να
συμβιβαστείς λίγο με το γκάζι ,τουλαχιστων σε προσπεράσεις !!
Αν μπορείς πηγαινε σε 2.5 με 177 και δεν θα το μετανιώσειςthumb

Michael
22-11-10, 12:25
Έχω οδηγήσει στο παρελθόν μια 520i και ήταν Οκ.Ένταξη εδω στο νησί δεν χρειάζονται και περισσότερα άλογα...!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Michael
24-11-10, 17:25
Βρήκα μια 525 απο κατάσχεση στις 14000¤.....είναι του 2005 και αυτόματη.περισσότερες λεπτομεριες το βράδυ η αύριο.
Ακούγεται πολυ Καλή ευκαιρία όμως!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Michael
24-11-10, 17:48
4ος του 6 με 39000χλμ executive έκδοση νομίζω.
Παρα πολυ Καλή τιμη νομίζω...!


Sent from my iPhone using Tapatalk

PANOS-E60
24-11-10, 17:59
Δώστε περισσότερες λεπτομέρειες γιά να πούμε τη γνώμη μας. Τι εννοείς από κατάσχεση ? Ποιός το πουλάει το αυτοκίνητο ? Η τιμή είναι πρόκληση αλλά ...

Apostolos
24-11-10, 17:59
Μιχάλη εύχομαι με το καλό να την αποκτήσεις και να την ευχαριστηθείς (όπως συμβαίνει με όλους τους "ΤΥΧΕΡΟΥΣ" κατόχους Ε60 άλλωστε... χεχεχε:thumbsup::thumbsup: Άντε να μεγαλώσει λίγο ακόμη αυτή η παρέα των Ε60άρηδωνthumb

Michael
24-11-10, 18:12
Μια τράπεζα την Πουλάει απο κατάσχεση.και η τιμη είναι με το κλειδι στο χέρι παράδοση μέσα στον Γενάρη.Επίσης συμπεριλαμβάνεται και η προμήθεια του εμπόρου που το βρήκε.executive η έκδοση τελικά.

Sent from my iPhone using Tapatalk

S8N
24-11-10, 18:13
Μοντέλο σχεδόν 5 ετών με 39.000km?

Too good to be true.

Είναι επιβεβαιωμένα από κατάσχεση? Γιατί όσα κοίταγα εγώ ήταν είτε "από κατάσχεση", είτε "μεγαλοστελέχους της BMW", είτε "κάποιας γιαγιούλας που το έβγαζε μόνο για να κάνει τον γύρο του επιταφίου".

PANOS-E60
24-11-10, 18:17
Μια τράπεζα την Πουλάει απο κατάσχεση.και η τιμη είναι με το κλειδι στο χέρι παράδοση μέσα στον Γενάρη.Επίσης συμπεριλαμβάνεται και η προμήθεια του εμπόρου που το βρήκε.executive η έκδοση τελικά.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Μεσολάβησε έμπορος με άκρες στην Τράπεζα γιά να πουληθεί το αυτοκίνητο σε τιμή κάτω της χοντρικής σε ιδιώτη ...? :shok::shok:
Ελπίζω Μιχάλη να πάνε όλα καλά. Δώσε προσοχή στο θέμα της ακινησίας του.

S8N
24-11-10, 18:19
Μια τράπεζα την Πουλάει απο κατάσχεση.και η τιμη είναι με το κλειδι στο χέρι παράδοση μέσα στον Γενάρη.Επίσης συμπεριλαμβάνεται και η προμήθεια του εμπόρου που το βρήκε.executive η έκδοση τελικά.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τσέκαρε με τον ασφαλιστή σου το νούμερο της πινακίδας για δηλώσεις κλπ. Επίσης, τσέκαρε με ποιο όνομα ήταν ασφαλισμένο.

Το δικό μου πάντως ήταν το μόνο από τα 30+ που είδα το οποίο ανήκε πράγματι στην BMW Hellas. Αλλά @@ μεγαλοστελέχους, μπορεί να ήταν και leasing.

S8N
24-11-10, 18:21
Μεσολάβησε έμπορος με άκρες στην Τράπεζα γιά να πουληθεί το αυτοκίνητο σε τιμή κάτω της χοντρικής σε ιδιώτη ...? :shok::shok:
Ελπίζω Μιχάλη να πάνε όλα καλά. Δώσε προσοχή στο θέμα της ακινησίας του.

Πολύ σωστός ο Πάνος. Το δικό μου ήταν ακίνητο 4 μήνες στη Μαγούλα. Δε θες να ξέρεις πως ήταν τα λάστιχα και οι τσιμούχες.

Michael
24-11-10, 18:24
Έτσι κ αλλιώς τα χλμ δεν κρύβονται εύκολα σε τέτοια αυτοκίνητα.



Sent from my iPhone using Tapatalk

PANOS-E60
24-11-10, 18:24
Πολύ σωστός ο Πάνος. Το δικό μου ήταν ακίνητο 4 μήνες στη Μαγούλα. Δε θες να ξέρεις πως ήταν τα λάστιχα και οι τσιμούχες.

Τα κουσούρια της ακινησίας τα λούστηκα στο Ε46 κουπέ, αυτή τη φορά ήμουνα πιό προσεκτικός. thumb

Michael
24-11-10, 18:26
Θα μάθω πληροφορίες αύριο για να πω με σιγουριά.


Sent from my iPhone using Tapatalk

gyiama
24-11-10, 18:38
Έτσι κ αλλιώς τα χλμ δεν κρύβονται εύκολα σε τέτοια αυτοκίνητα.



Sent from my iPhone using Tapatalk

ανα πασα στιγμη μπορεις να δεις το δικο μου αυτοκινητο και θα μου πεις εσυ τι χλμ λες οτι εχει το αμαξι και μετα θα σου δειξω εγω...........thumbthumb

Michael
24-11-10, 18:42
Αλλιώς το εννοούσα..!μια επίσκεψη σε ένα συνεργείο επίσημο της BMW λύνει την απορία για τα χλμ.είτε είναι απο το κλειδι ,τα φανάρια η το πλαίσιο.
Αρκεί να υπάρχει γνωστός εκει!


Sent from my iPhone using Tapatalk

gyiama
24-11-10, 18:56
τι να σου πω φιλε μου το εχουμε ξαναγραψει πολλες φορες!!! ειδικα αν υπαρχει εμπορος στη μεση και το αμαμξι ειναι 2005 με 40000χλμ δλδ μεσος ορος 8000χλμ το χρονο εγω λεω οτι 99% εχει κατεβασμενα χλμ!!δεν κολλαει τιμη με χλμ πως το λενε δεν συμβαδιζουν!!!! καλο ειναι να το προσεξεις!!

Michael
24-11-10, 19:03
2006 είπαμε τελικά.τον τέταρτο.αλλα και εμένα το smart μου του 2007 είναι τον 8ο και Έχει 30000χλμ.
Εγω θα μάθω πινακίδα Αύριο και μετα θα πάω σε έναν γνωστό στην αντιπροσωπεία να δω πότε πήγε τελευταία φορά για σέρβις και με ποσά χλμ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

PANOS-E60
24-11-10, 19:05
τι να σου πω φιλε μου το εχουμε ξαναγραψει πολλες φορες!!! ειδικα αν υπαρχει εμπορος στη μεση και το αμαμξι ειναι 2005 με 40000χλμ δλδ μεσος ορος 8000χλμ το χρονο εγω λεω οτι 99% εχει κατεβασμενα χλμ!!δεν κολλαει τιμη με χλμ πως το λενε δεν συμβαδιζουν!!!! καλο ειναι να το προσεξεις!!

Ετσι είναι Πάνο. Η τιμή όπως είπα καί πιό πάνω είναι κάτω από τη χοντρική γιά τέτοιο αυτοκίνητο, κάτω δηλαδή από όσο αγοράζουν οι έμποροι χοντρική τα κατασχεμένα από τις Τράπεζες. Είτε δεν είναι από κατάσχεση οπότε έχει κατεβασμένα χλμ είτε κάτι άλλο σοβαρότερο παίζει ...

NickE60
24-11-10, 19:18
Βρήκα μια 525 απο κατάσχεση στις 14000¤.....είναι του 2005 και αυτόματη.περισσότερες λεπτομεριες το βράδυ η αύριο.
Ακούγεται πολυ Καλή ευκαιρία όμως!



πάει, το ξεφτιλίσαμε τελείως! :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:
αν δεν παίζει κάτι παράξενο, μάλλον την έχεις χάσει ήδη την ευκαιρία

... μακάρι να βγω ψεύτης φυσικά thumb

Michael
24-11-10, 19:32
Τι να σας πω ρε παιδιά.δεν ξέρω.


Sent from my iPhone using Tapatalk

mitsos_chania
24-11-10, 19:35
Παιδια η τιμη για αυτοκινητο απο κατασχεση ειναι απολυτως φυσιολογικη.Αν σας πω και αλλες τιμες που εχω δει(οχι ακουσει) θα τρελαθειτε

PANOS-E60
24-11-10, 19:41
Παιδια η τιμη για αυτοκινητο απο κατασχεση ειναι απολυτως φυσιολογικη.Αν σας πω και αλλες τιμες που εχω δει(οχι ακουσει) θα τρελαθειτε

Πουλάνε οι Τράπεζες ανοιχτά τα κατασχεμένα σε ιδιώτες ...?

mitsos_chania
24-11-10, 19:44
οχι...

PANOS-E60
24-11-10, 19:48
οχι...

Αρα, κάθε αυτοκίνητο που μπαίνει στην αγορά του μεταχειρισμένου, όποια και αν είναι η προέλευσή του, υπόκειται στους νόμους αυτής της αγοράς. Κερδισμένοι είναι μόνο οι διαπλεκόμενοι με τις Τράπεζες έμποροι και αυτοί είναι λίγοι, πολύ λίγοι σε σύγκριση με τους χιλιάδες που φυτοζοούν.

Michael
24-11-10, 19:49
Απλά μαντραδες μετα έχουν υπερβολικό κέρδος μετα ε;


Sent from my iPhone using Tapatalk

E46 POWER
24-11-10, 19:52
Πουλάνε οι Τράπεζες ανοιχτά τα κατασχεμένα σε ιδιώτες ...?

φυσικα το πιο ευκολο πλεον....

https://autocarnet.blogspot.com/2010/10/blog-post_331.html

https://www.automultifin.gr/

και δεν ειναι η μονη!!!

PANOS-E60
24-11-10, 19:57
φυσικα το πιο ευκολο πλεον....

https://autocarnet.blogspot.com/2010/10/blog-post_331.html

https://www.automultifin.gr/

και δεν ειναι η μονη!!!

Εχεις δοκιμάσει να αγοράσεις με αυτό τον τρόπο ? Αστο ... τα φιλέτα πάνε σε ημέτερους ...

E60_Arkadia
25-11-10, 23:17
Εγω φιλε αν ηταν να ξαναψαξω για Ε60 το πρωτο που θα κοιταζα θα ηταν αυτο. https://www.car.gr/classifieds/cars/view/1057957/ Δεν εχω σχεση με το ατομο που το πουλαει,απλα μου αρεσει αρκετα και εχει και τα 'καλα' καθισματα,και τιμη σουπερ.Τα χλμ λιγα μεν αλλα μπορει και ψευτικα μιας και ειναι εισαγωγης μαλλον.

ΦΑΝΗΣ
26-11-10, 00:13
Εγω φιλε αν ηταν να ξαναψαξω για Ε60 το πρωτο που θα κοιταζα θα ηταν αυτο. https://www.car.gr/classifieds/cars/view/1057957/ Δεν εχω σχεση με το ατομο που το πουλαει,απλα μου αρεσει αρκετα και εχει και τα 'καλα' καθισματα,και τιμη σουπερ.Τα χλμ λιγα μεν αλλα μπορει και ψευτικα μιας και ειναι εισαγωγης μαλλον.

Το είχα δει και εγώ αυτό το αυτοκίνητο όταν έψαχνα,το πουλαέι από το Καλοκαίρι,και στην τιμή τότε των 29000¤ τώρα έπεσε κι αλλο,φαίνεται προσεγμένο,αλλά αν δεν το δείς από κοντά δεν μπορείς να καταλάβεις,θέλει πολύ προσοχή,και καλό ψάξιμο,ευκαιρίες πλέον υπάρχουν πολλές...thumb

stef
26-11-10, 10:25
Πολύ σωστός ο Πάνος. Το δικό μου ήταν ακίνητο 4 μήνες στη Μαγούλα. Δε θες να ξέρεις πως ήταν τα λάστιχα και οι τσιμούχες.

Φαντάζομαι τα έχεις αλλάξει ΟΛΑ...

Ptboul
26-11-10, 10:40
Φαντάζομαι τα έχεις αλλάξει ΟΛΑ...

:eek: είναι απαραίτητο;; Με ένα σπρέι σιλικόνης δεν κάνεις δουλειά; https://arcadiahill.com/wls/clipart/DEEDEE_spray_can_smiley.gif

PANOS-E60
26-11-10, 10:55
:eek: είναι απαραίτητο;; Με ένα σπρέι σιλικόνης δεν κάνεις δουλειά; https://arcadiahill.com/wls/clipart/DEEDEE_spray_can_smiley.gif

Πάνο δεν ξέρω τι έχει κάνει ο Αρης (S8N) με αυτό το θέμα στο δικό του 60αρι, εγώ άλλαξα μόνο το εξωτερικό λάστιχο του πίσω παρμπρίζ που ήταν καμένο από τον ήλιο (30ε). Τις υπόλοιπες τσιμούχες (πόρτες - παράθυρα) τα πέρασα με νοτισμένο πανί σε wd40 και ήταν αρκετό αυτό. thumb

S8N
26-11-10, 16:59
Πάνο δεν ξέρω τι έχει κάνει ο Αρης (S8N) με αυτό το θέμα στο δικό του 60αρι, εγώ άλλαξα μόνο το εξωτερικό λάστιχο του πίσω παρμπρίζ που ήταν καμένο από τον ήλιο (30ε). Τις υπόλοιπες τσιμούχες (πόρτες - παράθυρα) τα πέρασα με νοτισμένο πανί σε wd40 και ήταν αρκετό αυτό. thumb

Για καλή μου τύχη δεν ήταν ξεραμένα, είχαν όμως πολύ σκόνη πάνω τους η οποία είχε σχεδόν στερεοποιηθεί. Υποθέτω πως ήταν από έργα που γίνονταν στην γύρω περιοχή και από λασποβροχές. Τα πέρασα με ένα υγρό της VW που λέγεται Krytox και κάνει εξαιρετική δουλειά. Πρόβλημα δεν έχω με κανένα πέραν εκείνου της πόρτας του οδηγού, το οποίο τρίζει λίγο εκεί που το πλαίσιο του παραθύρου συναντά την οροφή.

S8N
26-11-10, 17:12
Ορίστε και μια φωτογραφία:

https://i136.photobucket.com/albums/q170/MPower_this/Krytox2.jpg

Αυτό το κωλομπουκαλάκι κοστίζει 30 ευρώ αλλά κάνει εξαιρετική δουλειά.

Michael
26-11-10, 17:49
Τελικά το έκλεισα..525 4ος 2006 με 39000χλμ απο κατάσχεση.


Sent from my iPhone using Tapatalk

PANOS-E60
26-11-10, 17:52
Τελικά το έκλεισα..525 4ος 2006 με 39000χλμ απο κατάσχεση.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλορίζικο Μιχάλη ! Βάλε μας καμμιά φωτογραφία να το χαζέψουμε thumb

bill_m3
26-11-10, 17:54
Τελικά το έκλεισα..525 4ος 2006 με 39000χλμ απο κατάσχεση.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλορίζικο Μιχάλη και
:worthlesswithoutpic

stef
26-11-10, 18:10
Τελικά το έκλεισα..525 4ος 2006 με 39000χλμ απο κατάσχεση.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλορίζικο!
Δώσε μας εαν θες λεπτομέρειες

Michael
26-11-10, 18:12
παιδια η υποθεση ειναι αρκετα χρονοβορα.
την αλλη εβδομαδα μου δινουν πλαισιο για να κανω ενα τσεκ και αν ειναι οκ το προχωραμε αλλιως μου επιστεφει η τραπεζα την προκαταβολη.αλλα επιδη εχουν καταθεσει πινακιδες και θα βγουν νεες πρεπει να γινει το νεο ετος αυτο.οι νεες πινακιδες βγαινουν για ευνοητους λογους..... μην το δει ο προηγουμενος και αρχισει τα :gun_bandana:

gyiama
26-11-10, 18:20
να ρωτησω κατι?το αυτοκινητο πηγες απο κει και το ειδες?το εβαλες μπρος μπηκες μεσα?καπο κλπ ανοιξες?

PANOS-E60
26-11-10, 18:21
παιδια η υποθεση ειναι αρκετα χρονοβορα.
την αλλη εβδομαδα μου δινουν πλαισιο για να κανω ενα τσεκ και αν ειναι οκ το προχωραμε αλλιως μου επιστεφει η τραπεζα την προκαταβολη.αλλα επιδη εχουν καταθεσει πινακιδες και θα βγουν νεες πρεπει να γινει το νεο ετος αυτο.οι νεες πινακιδες βγαινουν για ευνοητους λογους..... μην το δει ο προηγουμενος και αρχισει τα :gun_bandana:

Απευθείας η Τράπεζα το πουλάει ?

Michael
26-11-10, 18:53
Η τράπεζα Πουλάει μόνο σε εμπόρους δυστυχώς.απο ένα φίλο μαντρά το βρήκα.και πριν μου πείτε τιποτα για τους μαντραδες κατοίκων σε μικρό νησί και δεν τον παίρνει να κάνει μ@λ@κια.θα στείλω εγω μηχανικό να το δει κάποια στιγμή η θα πάω εγω αθηνα.αλλα Όπως και Έχει αν θελω να ακύρωσω μπορώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

PANOS-E60
26-11-10, 18:59
Θα μου συγχωρήσεις την αδιακρισία, αλλά κουβέντα να γίνεται. Τι το θέλεις 5 μέτρα αυτοκίνητο σε μικρό νησί ? Εγώ στην Αθήνα και δεν το βολεύμαι, όλες τις δουλειές με το yaris και τη μηχανή τις κάνω, ταξίδια κάνει μόνο.

Michael
26-11-10, 19:06
Ειλικρινά!
Βλακεία στον εγκέφαλο!
Μου αρέσει κ τέλος!


Sent from my iPhone using Tapatalk

bill_m3
26-11-10, 19:47
Ειλικρινά!
Βλακεία στον εγκέφαλο!
Μου αρέσει κ τέλος!


Sent from my iPhone using Tapatalk

χχεχεχε όντως, αυτό και μόνο φτάνει!!

Με το καλό να ξεμπερδέψεις!

E60_Arkadia
26-11-10, 20:00
Μιχαλη καλοριζικο το αμαξι,δεν θα το μετανοιωσεις στιγμη που το πηρες.Βασικα εγω θα πηγαινα Αθηνα να το εβλεπα πριν πω το οκ,αλλα αφου εμπιστευεσαι παω πασο.

Apostolos
27-11-10, 07:48
Με το καλό να έρθει στην κατοχή σου Μιχάλη. thumb Καλορίζικο πλέον και από εμένα το καινούργιο σου "σκάφος αναψυχής"...:original::original:

stef
29-11-10, 16:26
Διάβασε λίγο αυτό το άρθρο..
Ειδικά από την μέση και κάτω...

https://www.imerisia.gr/article.asp?catid=16295&subid=2&pubid=77457148

Πρόσεξε με ποιους έχεις να κάνεις...

PANOS-E60
29-11-10, 16:38
Διάβασε λίγο αυτό το άρθρο..
Ειδικά από την μέση και κάτω...

https://www.imerisia.gr/article.asp?catid=16295&subid=2&pubid=77457148

Πρόσεξε με ποιους έχεις να κάνεις...

Τα έγραψα και εγώ πιό νωρίς σε αυτό το θρεντ.
Είναι απίστευτο, αλλά στο μέσον (?) μιάς τέτοιας οικονομικής κρίσης εξακολουθούν να λειτουργούν στεγανά στην ημιθανή αγορά του αυτοκινήτου (και σε άλλες φυσικά). Αντί να βρεθεί σε συνεννόηση με τους εμπόρους μεταχειρσμένων μιά λύση ώστε να μπορέσουν οι Τράπεζες να διενεργήσουν ανοιχτές δημοπρασίες σε ιδιώτες γιά τα κατασχεμένα, συνεχίζεται αυτή η ερμαφρόδιτη κατάσταση με τις κλειστές δημοπρασίες προς "ημέτερους" με αποτελεσμα και οι Τράπεζες να στερούνται πολύτιμης ρευστότητας και το ευρύ αγοραστικό κοινό να βγαίνει χαμένο. :thumbsdown:

paganis
29-11-10, 16:47
πριν καποιους μηνες φιλος απο την νικαια...μου ανακοινωσε πως αγορασε μια bmw,,μεσω γνωστου με ακρες σε κατεσχεμενα...μαλιστα συστησε και εναν ακομα φιλο του για αγορα! περασαν λοιπον οι μηνες και ακομα...βλεπει το γκαραζ του αδειο...και τον λογαριασμο καταθεσεων ελλατωμενο κατα 5000 ευρω! στην προσπαθεια του για επιστροφη των χρηματων ...δεχθηκε απειλες για την σωματικη του ακεραιοτητα...αλλα και για το μαγαζι του...επισης ενημερωθηκε, πως με τον συγκεκριμενο απατεωνα ,δεν τα βαζεις,..αν δεν εισαι μαφιοζος!οποτε εκανε την παπια...και απλα κλαιει τα λεφτα του! δεν λεω , πως ανηκεις σε αυτην την κατηγορια...ευχομαι να εισαι πραγματι τυχερος...απλα λεφτα για κατι που απλα εχεις ακουσει και χωρις να εχεις υπογραψει ,εστω προσυμφωνο..δεν θα εδινα!

Michael
29-11-10, 18:23
Εάν ο φίλος σου έδωσε εν λευκό χρήματα δεν του φταίει κάνεις.
Στην περίπτωση μου Τώρα επαφές έχω με έμπορα ο οποίος Έχει μαγαζί αρκετά χρόνια και επίσης βρισκόμαστε σε νησί.ότι και να κάνει θα ακουστεί...


Sent from my iPhone using Tapatalk