PDA

Επιστροφή στο Forum : Προστασια απο τα χτυπήματα



gnx
20-11-10, 00:26
Εχει γίνει τσι μοδός τωρα τελευταια στην Αμερικη αυτό.

nikos1400
20-11-10, 06:11
Δεν τους αδικω καθολου.
Εννοειται οτι ειναι αφαιρουμενο.

Οι φουστηδες εχουνε στα Walmart και στα ονλαϊν μαγαζια τα παντα.

Samaro
20-11-10, 08:39
Εχουν κάτι αντιστοιχα και για την μάσκα και το καπό, ώστε να προφυλάσονται απο τα πετραδάκια.
Το ερώτημα είναι :
Είναι δυνατο να αγοράζει κάποιος ένα πανέμορφο (υποκειμενικά έστω) αυτοκίνητο και στη συνέχεια να το γεμίζει με προστατευτικά bumpers ;;;
Βέβαια αυτός ο λαός φημίζεται για την κακογουστιά του!
Δεν θα το έκανα ποτέ !

nikos1400
20-11-10, 09:40
Εχουν κάτι αντιστοιχα και για την μάσκα και το καπό, ώστε να προφυλάσονται απο τα πετραδάκια.
Το ερώτημα είναι :
Είναι δυνατο να αγοράζει κάποιος ένα πανέμορφο (υποκειμενικά έστω) αυτοκίνητο και στη συνέχεια να το γεμίζει με προστατευτικά bumpers ;;;
Βέβαια αυτός ο λαός φημίζεται για την κακογουστιά του!
Δεν θα το έκανα ποτέ !

Αυτα στο καπο, τα "bra" οντως ειναι ασχημα και δεν προσθ-αφαιρουνται (γρηγορα τουλαχιστον). Και απο οτι εχω ακουσει, εγκλωβιζουν απο κατω σκονη που μετα τριβεται με το καπο και γινεται κωλος!

Αυτο ομως που βλεπουμε εδω,
παρκαρεις-κατεβαινεις-ανοιγεις μπαγκαζ-το βαζεις-κλειδωνεις.
Προσωρινα, να μη σου γρατζουνισουν τον ποπο οσο εισαι παρκαρισμενος.
thumb



(πολλοι δικοι μας βαζουν κοτσαδορο ΜΟΝΟ για αυτο το λογο, που απαγορευεται βεβαια...)

stef
20-11-10, 10:28
Καλά δεν το αγόραζα αυτο το "χαλάκι" με την ΚΑΜΙΑ....

Monsta
20-11-10, 11:45
Εγώ παλιά όταν πάρκαρα στην Αθήνα και δεν είχα γκαράζ, κάτω από τη κουκούλα έβαζα χάρτινες κούτες συσκευασίας & bubble wrap για τον ίδιο λόγο.

stef
20-11-10, 11:51
Και δεν γδερνόταν το χρώμα με τις τριβές...?

Monsta
20-11-10, 11:59
Αφού έπεφτε κανονικότατο γλύψιμο πριν το κουκούλωμα ρε !

turbodog
20-11-10, 13:39
Στο Αμερικα βρισκεις οτι θες...Απο τα τοσα διαφορετικα πραγματα που παραγουν η υπερβολη ειναι αυτη που πολλες φορες χαρακτηριζει τα προιοντα. Η προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι αυτο ειναι μια Μ@λ@κι@. Φανταζεσαι να παρκαρεις απο ενα καλο μαγαζι απεξω και μετα να κρεμας το χαλακι, και να σε βλεπουν ολοι οι θαμωνες του μαγαζιου? :th_Laie_67-1: Ευχαριστω εγω δεν θα παρω. Αλλωστε αμα στην κοπανισει ο αλλος καλα, ουτε το χαλακι θα κανει τιποτα. Και για Μπροστα? Η θα παρκαρουμε μονο σε τοιχο μπροστα ωστε να μην εχουμε προβλημα? Thanks, but No thanks!

SuperSonic
20-11-10, 14:36
Eκει στο Αμερικα να κοψουν τα ναρκωτικα γιατι τους χαλαει πολυ και βγαζουν ολο μαλακιες!

EVERGET
20-11-10, 16:14
Πριν δύο χρόνια ένας ξάδερφός μου από Αμερική ήθελε να τα εισάγει Ελλάδα, δυστυχώς το project ματαιώθηκε και έτσι έχει μείνει αυτό το μοναδικό κομμάτι στην αποθήκη μου αχρησιμοποίητο! Επειδή βλέπω πως πολλοί θα θέλατε να το είχατε αλλά δεν το παραδέχεστε, θα χαρώ να το προσφέρω σε τιμή ανάλογη της μοναδικότητάς του.:th_Laie_67-1::thumbsup:

Libanner
20-11-10, 16:18
χαχαχα τι ρεζιλίκια είναι αυτά!!!:th_Laie_67-1:

z3 2.2
20-11-10, 16:54
Εγώ παλιά όταν πάρκαρα στην Αθήνα και δεν είχα γκαράζ, κάτω από τη κουκούλα έβαζα χάρτινες κούτες συσκευασίας & bubble wrap για τον ίδιο λόγο.

εσυ δεν πιανεσαι ως μετρησιμος
εισαι αλλη κατηγορια φιλε μου!!!!:hystericalbs1:
μολλα ταυτα σε καταλαβαινω απολυταthumb

αρρωστακι!!!

Monsta
20-11-10, 18:45
Πριν δύο χρόνια ένας ξάδερφός μου από Αμερική ήθελε να τα εισάγει Ελλάδα, δυστυχώς το project ματαιώθηκε και έτσι έχει μείνει αυτό το μοναδικό κομμάτι στην αποθήκη μου αχρησιμοποίητο! Επειδή βλέπω πως πολλοί θα θέλατε να το είχατε αλλά δεν το παραδέχεστε, θα χαρώ να το προσφέρω σε τιμή ανάλογη της μοναδικότητάς του.:th_Laie_67-1::thumbsup:

Μόνο που όποιος φωστήρας σκέφτηκε αυτή τη μαλακία δεν είχε την εμπειρία να γνωρίζει ότι οι μεγαλύτερες ζημιές στους προφυλακτήρες γίνονται στις γωνίες τους και όχι στη μέση, τη στιγμή που ξεπαρκάρει το πίσω αυτοκίνητο. Σε αυτή τη περίπτωση έχουμε πολλές και ωραίες γρατζουνιές καθ όλο το ύψος του προφυλακτήρα.

Τα κλασσικά ακουμπήματα στη μέση συνήθως είναι ανώδυνα, καθώς απλά ακουμπάνε μεταξύ τους και δεν υπάρχει 'γδάρσιμο'.