PDA

Επιστροφή στο Forum : Aναβαθμιση ηχοσυστηματος



georgexari
01-11-10, 20:16
Γεια σας παιδια, ειμαι νεος στο φορουμ και αρρωστος bmw fan!!!Εχω ενα 520d του 2006 και δεν εχει bluetooth ουτε mp3 player.Υπαρχει καμμια αναβαθμιση να κανω?Θελω να δουλευει με τα χειριστηρια στο τιμονι και της οθονης.Ευχαριστω!

Vasilis
01-11-10, 21:33
:viannen_01:

καλη διαμονη κ καλα ποσταρισματα!

Εγω στο Ε46 εχω τοποθετησει αφτερμαρκετ οθονη με ολα τα παρελκομενα μαρκας ALPINE!

ειμαι πολυ ευχαριστημενος μιας κ εχω τα παντα πλεον καθως με εναν ανταπτορα λειτουργουν κ τα χειριστηρια του τιμονιου!

σαφως ΔΕΝ ειναι εργοστασιακη λυση κ το μονο αρνητικο ειναι αυτο!

πιστευω οτι υπαρχει κ εργοστασιακη λυση για το δικο σου αυτοκινητο.

ας πουν ομως περισσοτερα συμφορουμιτες που ειναι κατοχοι μιας 5αρας!

Καλη συνεχεια!

strof
01-11-10, 23:08
Εαν εχεις navi- που μαλλον θα εχεις- τοτε μια απλη αναβαθμηση θα το κανει να παιζει mp3. για μπλε δοντι δυσκολο το βλεπω. Εγω σε σε e90 του 2005 με navi professional, εκανα αναβαθμηση στον Φλασκη και εκτος απο mp3, αλλαξε ολο το interface του συστηματος με καποιες προσθετες λειτουργειες. 4 ωρες δουλεια ειναι και αξιζει!

georgexari
02-11-10, 09:53
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!

PANOS-E60
02-11-10, 10:25
:viannen_01: φίλε μου και καλή διαμονή.
Μείνε συντονισμένος και θα πάρεις απάντηση από τους ειδικούς μας στο Ε60, μόλις το δουν.

karagiadim
31-01-14, 20:45
Έχω το ίδιο πρόβλημα στο δικό μου αμάξι. Έψαξα αρκετά και πιστεύω ότι η πιο "σωστή" λύση για αναβάθμιση πηγής είναι η παρακάτω. Το ανατριχιαστικό στην όλη υπόθεση είναι ότι πρέπει να "ξηλωθούν" πολλά για να γίνει σωστή εγκατάσταση... και φυσικά το κόστος της όλης προσπάθειας...
https://www.youtube.com/watch?v=GD43TcOsz7U

ΔημήτρηςΜ3
31-01-14, 23:43
σε λιγες μερες θα περασουμε το logic7 στο ε90!!!!!!
απο που εισαι ?