PDA

Επιστροφή στο Forum : ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΜΙΣΟΣ!



Lefteris116
31-10-10, 02:22
Κατα τις 6 το απογευμα ειχα την ατυχια να βρισκομαι στην εθν.οδο αθηνων-λαμιας στο υψος λιγο μετα το περιστερι προς κηφισια.βλεπω μπροστα μου μεγαλη κινηση κ περιπολικα.στην αρχη θεωρησα πως ειχε γινει καποιο τρακαρισμα.ελα ομως που συνεβαινε το αδιανοητο!γυρω στα 50-100 μηχανακια με διακριτηκα του ολυμπιακου να εχουν κλεισει κ τα 2 ρευματα κ να πλακωνονται με την αστυνομια.φωτοβολιδες,πετρ ες και τα σχετικα!οταν αποφασισανε οι ανεγκεφαλοι(χρησιμοποιω την πιο ευγενικη λεξη που μπορω να χρησιμοποιησω) να αποχωρησουν κατευθυνομενοι στο ρευμα προς πειραια,καποιοι θεωρησαν σωστο να αρχισουν να πετανε πετρες στα ακινητοποιημενα αμαξια στο αντιθετο ρευμα(το δικο μου).βλεπω μια μεγαλη κοτρονα να εκσφεντονιζεται προς εμενα κ ευτυχως ημουν τυχερος μεσα στην ατυχια μου κ προσγειωθηκε διπλα ακριβως απο την πορτα μου κ απλα πεταχτηκαν καποια πετραδακια στο καπο.δοξα το Θεο απο οσο μπορεσα να δω κανενα αμαξι δεν επαθε τιποτα σοβαρο απο τις ρυψεις.τι αλλο μπορω να νιωσω υστερα απο αυτο???μονο ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ! υ.γ. στο διπλανο μου ακριβως αυτοκινητο που προσεξα τυχαια ηταν μια γυναικα οδηγος κ στο πισω καθισμα ενα παιδακι γυρω στα 7 χρονων.σκεφτητε πως θα νιωθει αυτο το παιδακι απο αυτα που ειδε και σκεφτητε τι θα μπορουσε να ειχε συμβει αν καποια πετρα το πετυχαινε...

katsaraios
31-10-10, 02:33
Κατα τις 6 το απογευμα ειχα την ατυχια να βρισκομαι στην εθν.οδο αθηνων-λαμιας στο υψος λιγο μετα το περιστερι προς κηφισια.βλεπω μπροστα μου μεγαλη κινηση κ περιπολικα.στην αρχη θεωρησα πως ειχε γινει καποιο τρακαρισμα.ελα ομως που συνεβαινε το αδιανοητο!γυρω στα 50-100 μηχανακια με διακριτηκα του ολυμπιακου να εχουν κλεισει κ τα 2 ρευματα κ να πλακωνονται με την αστυνομια.φωτοβολιδες,πετρ ες και τα σχετικα!οταν αποφασισανε οι ανεγκεφαλοι(χρησιμοποιω την πιο ευγενικη λεξη που μπορω να χρησιμοποιησω) να αποχωρησουν κατευθυνομενοι στο ρευμα προς πειραια,καποιοι θεωρησαν σωστο να αρχισουν να πετανε πετρες στα ακινητοποιημενα αμαξια στο αντιθετο ρευμα(το δικο μου).βλεπω μια μεγαλη κοτρονα να εκσφεντονιζεται προς εμενα κ ευτυχως ημουν τυχερος μεσα στην ατυχια μου κ προσγειωθηκε διπλα ακριβως απο την πορτα μου κ απλα πεταχτηκαν καποια πετραδακια στο καπο.δοξα το Θεο απο οσο μπορεσα να δω κανενα αμαξι δεν επαθε τιποτα σοβαρο απο τις ρυψεις.τι αλλο μπορω να νιωσω υστερα απο αυτο???μονο ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ! υ.γ. στο διπλανο μου ακριβως αυτοκινητο που προσεξα τυχαια ηταν μια γυναικα οδηγος κ στο πισω καθισμα ενα παιδακι γυρω στα 7 χρονων.σκεφτητε πως θα νιωθει αυτο το παιδακι απο αυτα που ειδε και σκεφτητε τι θα μπορουσε να ειχε συμβει αν καποια πετρα το πετυχαινε...
αφου δεν τους γα!@νε ολους τους "στρατιωτες" να τελειωνει το παραμυθι.....
αυριο θα γινουν αλλα στη Ν.Σμυρνη,αλλα στη Θεσσαλονικη μεθαυριο αλλα στη Λαρισα παντου τα ιδια πολυχρωμα σκατα με την ανοχη της πολιτειας....
απο τυχη και μονο δεν θρηνουμε θυματα ,ευτυχως..

φυσικα αυτα δεν γραφονται στα πρωτοσελιδα κανενος οπαδικου η γενικα αθλητικου εντυπου...

και δες εδω τον καραγκιοζη που υπηρετησε και στην ΕΛ.ΑΣ ,δινει το καλο παραδειγμα

https://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10532&subid=2&pubid=81686667

nfot
31-10-10, 06:59
Το οτι καποιος εχει υπηρετησει συην ΕΛ.ΑΣ. σημαινει κατι; Δε νομιζω;
Οταν αυτοι δε φορανε ζωνη π.χ., επειδη "ειμαι συναδελφος, δε με γραφουν", ειναι ενδεικτικο πιστευω. Και το εχω ακουσει απο εν ενεργεια αστυνομικο, με τα ιδια μου τα αυτια.

ZWMZ
31-10-10, 10:46
Mια ζωη προβατα,στρατος του εκαστοτε λαμογιου-προεδρου :thumbsdown:

atha
31-10-10, 11:00
se xalepous kairous to podosfairo einai to opio ton antron kai ta sirial ton gynaikon. boithaei na min blepoume ta pragmatika provlimata mas.

kai fysika episodia tha xanaginoun se oli tin ellada .mpainei fylaki kanenas? timoreitai me kapoio tropo kapoios pou dialyei xenes periousies? dystyxos kai to podosfairo mas einai kathreptis tis koinonias mas

NickE60
31-10-10, 11:13
Λόγω αυτών των θεμάτων έχω κόψει να πηγαίνω στο γήπεδο, πολύ σπάνια 1-2 φορές το χρόνο και μόνο σε ευρωπαϊκά παιχνίδια (αν υπάρχουν) ...έχει καταντήσει αηδία το φαινόμενο...

Nick bmwlover
31-10-10, 11:46
Το οτι καποιος εχει υπηρετησει συην ΕΛ.ΑΣ. σημαινει κατι; Δε νομιζω;
Οταν αυτοι δε φορανε ζωνη π.χ., επειδη "ειμαι συναδελφος, δε με γραφουν", ειναι ενδεικτικο πιστευω. Και το εχω ακουσει απο εν ενεργεια αστυνομικο, με τα ιδια μου τα αυτια.

Η αστυνομια ειναι το θεμα μας η οι απαραδεκτες συμπεριφορες αυτων των ανεγκεφαλων?!

Nick bmwlover
31-10-10, 11:48
Οχι αλλους "καμμενους" εγκεφαλους,οχι αλλη βλακεια στον εγκεφαλο που δεν εχει "καει" ακομη,οχι αλλο καρβουνο....
Ξ υ π ν η σ τ ε ρεεε!!!
Ο εκαστοτε "τσοπανης" θα σας "πηγαινει" οπου θελει?!

ghost-rider
31-10-10, 12:53
Βλεποντας κατι τετοια σκηνικα απογοητευεσαι τελειως. Πως να παει μπροστα αυτη η χωρα? Και γιατι να παει?
Μας αξιζει να πηζουμε μεσα στα σκ@τ@.
Με τετοια μ@λ@κι@ που μας δερνει.
Δεν το συνηθιζω να ειμαι απαισιοδοξος αλλα με τετοια σκηνικα. Τι να πεις?
Μαγκες οσοι εγκατασταθηκαν εδω και εκμεταλλευονται αυτο τον αξεστο λαο...
Αρτον και θεαμα δωστου και μετα πατα τον στο λαιμο. Αστον νηστικο. Θα χει πιο σοβαρα πραγματα να ασχοληθει...
Θα σφαζεται για μια μπαλα μου πηγαινοερχεται σε ενα γηπεδο και μπαινοβγαινει μεσα σε ενα τερμα.
Θα δινει το δικαιωμα σε καποιους ανιδεους και αγραμματους "μαγκες" να πλουτιζουν. Σε παικτες να παιρνουν σε ενα χρονο λεφτα που ο ηλιθιος οπαδος δε θα τα δει σε μια ολοκληρη ζωη.
Να μη μιλησω για τους ιδιοκτητες(προεδρους η οπως αλλιως τους λενε...) και το τι βγαζουν. Και ολα αυτα γιατι απλα ο κοσμος ειναι καθυστερημενος...
Τελικα ισως δεν μας αξιζει τιποτα. Παω να βρω να δειρω κανεναν παναθηναικο.
(Ετσι το πα αυτο. Δεν υποστηριζω καμια ομαδα και δεν βλεπω ποτε ποδοσφαιρο)

Αρτον και θεαματα!!!!!!!

katsaraios
31-10-10, 13:38
Το οτι καποιος εχει υπηρετησει συην ΕΛ.ΑΣ. σημαινει κατι; Δε νομιζω;
Οταν αυτοι δε φορανε ζωνη π.χ., επειδη "ειμαι συναδελφος, δε με γραφουν", ειναι ενδεικτικο πιστευω. Και το εχω ακουσει απο εν ενεργεια αστυνομικο, με τα ιδια μου τα αυτια.
Φωτη εχεις δικιο απλα βαραινει ακομα περισσοτερο σαν εικονα...

katsaraios
31-10-10, 13:45
Η αστυνομια ειναι το θεμα μας η οι απαραδεκτες συμπεριφορες αυτων των ανεγκεφαλων?!


Οχι αλλους "καμμενους" εγκεφαλους,οχι αλλη βλακεια στον εγκεφαλο που δεν εχει "καει" ακομη,οχι αλλο καρβουνο....
Ξ υ π ν η σ τ ε ρεεε!!!
Ο εκαστοτε "τσοπανης" θα σας "πηγαινει" οπου θελει?!

Νικο καλα δεν εθιξα ολη την αστυνομια,εγω προσωπικα θα ηθελα περισσοτερη καταστολη σε τετοια περιστατικα δουλεια σας ειναι ,οσο για το καρβουνο που παει δεν καταλαβαινω???
Αν εσυ θεωρεις εαυτον θιγμενο για τον "συναδελφο" σου λυπαμαι γιατι εσυ και αλλα παιδια που ξερουμε δουλευουν και με περικοπες μαλιστα ενω ο Ραμπο και κατι αλλες περιπτωσεις μια χαρα τα τσεπωνουν ΑΚΟΠΑ.

Stathis
31-10-10, 14:08
ειναι πολιτικη η αποφαση να συνεχιζουν να υπαρχουν ολοι αυτοι... τα εχουμε ξαναγραψει εκτενως τα πως και τα γιατι σε αντιστοιχα παλιοτερα θρεντς.

η αστυνομια δυστυχως παει σε τετοια περιστατικα με "δεμενα χερια"...

ας της λυνανε τα χερια και σου λεω εγω αν θα υπηρχαν ολα αυτα τα "καλοπαιδα" να προκαλουν και να δημιουργουν αναστατωση και ζημιες καθε λιγο...

μια χαρα την ξερει και την κανει η αστυνομια τη δουλεια της, οταν την αφηνουν να κανει αυτο που πρεπει.

αλλα ετσι ειμαστε... μας πετανε πετρες φωναζουμε οτι δεν τους επιασε η αστυνομια, τους πιανει και τους κανει μαυρους στο ξυλο, λεμε κακως φερθηκανε ετσι στα καημενα τα παιδια... και πεφτουμε ολοι στον κακο "μπατσο" να τον λοιδωρησουμε.
ας αποφασισουμε πρωτα τι θελουμε... ταξη και νομο, ή ασυδοσια?

nikos1400
31-10-10, 16:25
Οπου δεν πιπτει λογος, πιπτει ραβδος.

Νομιζω η φυση του Ανθρωπου το επιβαλλει.


Το θεμα και η διαφωνια ειναι στο ποιος και ποιανου ο λογος ειναι "σωστος".

z3 2.2
31-10-10, 16:45
Mια ζωη προβατα,στρατος του εκαστοτε λαμογιου-προεδρου :thumbsdown:
Παρα πολυ σωστος.Συμφωνω απολυτα


se xalepous kairous to podosfairo einai to opio ton antron kai ta sirial ton gynaikon. boithaei na min blepoume ta pragmatika provlimata mas.



Ετσι ακριβως ειναι.thumb



Αρτον και θεαμα δωστου και μετα πατα τον στο λαιμο. Αστον νηστικο. Θα χει πιο σοβαρα πραγματα να ασχοληθει...
Θα σφαζεται για μια μπαλα μου πηγαινοερχεται σε ενα γηπεδο και μπαινοβγαινει μεσα σε ενα τερμα.
Θα δινει το δικαιωμα σε καποιους ανιδεους και αγραμματους "μαγκες" να πλουτιζουν. Σε παικτες να παιρνουν σε ενα χρονο λεφτα που ο ηλιθιος οπαδος δε θα τα δει σε μια ολοκληρη ζωη.
Να μη μιλησω για τους ιδιοκτητες(προεδρους η οπως αλλιως τους λενε...) και το τι βγαζουν. Και ολα αυτα γιατι απλα ο κοσμος ειναι καθυστερημενος...
Τελικα ισως δεν μας αξιζει τιποτα. Παω να βρω να δειρω κανεναν παναθηναικο.
(Ετσι το πα αυτο. Δεν υποστηριζω καμια ομαδα και δεν βλεπω ποτε ποδοσφαιρο)

Αρτον και θεαματα!!!!!!!


Τα ειπες ολα....μαζι σου σε ολα.thumb

Και να σου πω και εναν τροπο να σταματησουν τα καραγκιοζακια να "πινουν" και να σπανε???
Απαγορευση φιλαθλων-οπαδων σε ΟΛΑ τα γηπεδα για ενα χρονο.
Οποιας ομαδας οι "φιλαθλοι" ξαναεκτραπουν,απαγορευση φιλαθλων για ΔΥΟ χρονια.
Και αμα ξαναγινει,οριζει εναν μαγκα δικηγορο το κρατος και τυλιγει σε μια κολλα χαρτι την κωλομαδα και τους παραγωντες για συσταση συμμοριας και τρομοκρατια.
Και τον Π@ΥΛΟ:ranting2:

Αιντε γιατι διαολιζομαι με τους στρατους απο πρεζακια του καθε Κοκκαλη και δε ξερω γω ποιου αλλου.

ghost-rider
31-10-10, 18:11
Παρα πολυ σωστος.Συμφωνω απολυτα



Ετσι ακριβως ειναι.thumb




Τα ειπες ολα....μαζι σου σε ολα.thumb

Και να σου πω και εναν τροπο να σταματησουν τα καραγκιοζακια να "πινουν" και να σπανε???
Απαγορευση φιλαθλων-οπαδων σε ΟΛΑ τα γηπεδα για ενα χρονο.
Οποιας ομαδας οι "φιλαθλοι" ξαναεκτραπουν,απαγορευση φιλαθλων για ΔΥΟ χρονια.
Και αμα ξαναγινει,οριζει εναν μαγκα δικηγορο το κρατος και τυλιγει σε μια κολλα χαρτι την κωλομαδα και τους παραγωντες για συσταση συμμοριας και τρομοκρατια.Και τον Π@ΥΛΟ:ranting2:

Αιντε γιατι διαολιζομαι με τους στρατους απο πρεζακια του καθε Κοκκαλη και δε ξερω γω ποιου αλλου.

Εξαιρετικη σκεψη. Αυτο επρεπε να ειχε γινει εδω και πολυ καιρο...

PANOS-E60
31-10-10, 18:29
Εξαιρετικη σκεψη. Αυτο επρεπε να ειχε γινει εδω και πολυ καιρο...

Μακάρι να ήτανε τόσο απλό παιδιά ... Οι μηγαλοσχήμονες γνωστοί και μη εξαιρετέοι επιχειρηματίες που έχουν στην ιδιοκτησία τους ποδοσφαιρικές ομάδες, το κάνουν πολύ απλά γιά να "κρατάνε" τους πολιτικούς μας και να μπορούν να εκβιάζουν γιά να γίνονται οι υπόλοιπες χοντρές μπίζνες τους. Λέτε να τις έχουν γιά λόγους φιλάθλου πνεύματος ...?

Εξ ου και δεν τους ακουμπάει κανένας νομος αυτούς ... :thumbsdown:

nfot
31-10-10, 19:54
Η αστυνομια ειναι το θεμα μας η οι απαραδεκτες συμπεριφορες αυτων των ανεγκεφαλων?!

Συμφωνω οτι οι ανεγκεφαλοι ειναι το θεμα μας. Εχω παει γηπεδο 2-3 φορες, για την παρεα και δε σκοπευω να ξαναπαω. Δε συμπαθω το ποδοσφαιρο ιδιαιτερα και δεν μπορω να καταλαβω οσους παθιαζονται τοσο. Προτιμαω να ασχολουμαι με αυτα που μπορω να κανω και οχι να βλεπω μονο.



Φωτη εχεις δικιο απλα βαραινει ακομα περισσοτερο σαν εικονα...

ΝΙΚΟΣ παρακαλω :original:.


Οι απαντησεις των Atha και Z3 2.2 με βρισκουν απολυτα συμφωνο.

Panos 316T
31-10-10, 20:50
φίλε μου στη χώρα που ζούμε αυτό που μπορώ να σου πω είναι ότι, απλώς σου «έτυχε»!

Nick bmwlover
31-10-10, 22:00
Νικο καλα δεν εθιξα ολη την αστυνομια,εγω προσωπικα θα ηθελα περισσοτερη καταστολη σε τετοια περιστατικα δουλεια σας ειναι ,οσο για το καρβουνο που παει δεν καταλαβαινω???
Αν εσυ θεωρεις εαυτον θιγμενο για τον "συναδελφο" σου λυπαμαι γιατι εσυ και αλλα παιδια που ξερουμε δουλευουν και με περικοπες μαλιστα ενω ο Ραμπο και κατι αλλες περιπτωσεις μια χαρα τα τσεπωνουν ΑΚΟΠΑ.

Γιωργο δεν ειπα κατι τετοιο.
Στο μονο που αναφερθηκα κ μπορει να υπονοουσα οτιδηποτε για την αστυνομια ηταν αποκλειστικα στην αρχη οταν ειπα οτι δεν ειναι το θεμα μας αυτο,για μην ξεφυγουμε!!!Με ολα τα υπολοιπα,αναφερομουν στα ατομα με αυτες τις συμπεριφορες!!!
Οσον αφορα την αποτροπη κ καταστολη μαζι σου,αλλα την απαντηση την εδωσε ο Σταθης...

z3 2.2
31-10-10, 22:59
Μακάρι να ήτανε τόσο απλό παιδιά ... Οι μηγαλοσχήμονες γνωστοί και μη εξαιρετέοι επιχειρηματίες που έχουν στην ιδιοκτησία τους ποδοσφαιρικές ομάδες, το κάνουν πολύ απλά γιά να "κρατάνε" τους πολιτικούς μας και να μπορούν να εκβιάζουν γιά να γίνονται οι υπόλοιπες χοντρές μπίζνες τους. Λέτε να τις έχουν γιά λόγους φιλάθλου πνεύματος ...?

Εξ ου και δεν τους ακουμπάει κανένας νομος αυτούς ... :thumbsdown:

Ετσι ειναι ρε συ Πανο αλλα ΚΑΙ εδω να σφυριξουμε και να πουμε το κλασικο "ωωωωωχ αδρεφε"

Θα μου πεις απο την αλλα "Ειναι πολλα τα λεφτα Αρη" και παλι θα σου πω οτι εχεις δικιο,αλλα ως ποτε η γ@μωδικαιοσυνη θα ελεγχεται απο την καμορα της Ψαροκωσταινας?

GEORGE316
01-11-10, 08:29
οχι,δεν παιζω το ρολο του δικηγορου του διαβολου.
οταν βριζουμε την αστυνομια,συνηθως εννοουμε ολους εκεινους τους μπατσους που βρισκουμε απεναντι μας στα γηπαδα,στους δρομους κλπ κλπ...
εχετε σκεφτει ποτε σας οτι αυτοι ειναι απλα οργανα?απλα εκτελεστικες μηχανες?
πρεπει να παρουν εντολη απο πανω για να πραξουν το οτιδηποτε.αλλιως εχουν συνεπειες..
προσωπικα γνωριζω πολλους μπατσους και κανενας δεν ειανι ουτε ανικανος,ουτε δολοφονος,γουρουνι.
σε αυτο το σημειο εχω να τονισω...μηπως οι οπαδοι (βλεπε χουλιγκανς-κουκουλοφοροι και οτι αλλο)εχουν τις ευλογιες ανωτατων(βλεπε αρχηγους αστυνομιας),που μεσω των συνδεσμων(ξαναβλεπε πατερας-μακαρος-βαρδινογιαννηδες-σωκρατηδες)οι οποιοι τα εχνουν καλα με τους αρχηγους αστυνομιας(γιατι αν δεν τα ειχαν δε θα γινοντουσαν ποτε αρχηγοι)και ετσι τα ανεγκεφαλα παιδακια κανουν οτι θελουν παντα σε βαρος πολιτων??
καποτε πρεπει σε αυτη τη χωρα να σταματησουμε να κοιταμε το δεντρο και να δουμε το δασος.....
ας κραξουμε την ηγεσια,ωστε να δωθει η εντολη να σπασουν τα παιδια των μ@λ@κισμενων,να δουν και αυτα οτι πλεον δεν παιζουμε...
και μετα ας ξυπνησουμε και να μην πηγαινουμε στο γηπεδο ωστε ο πατερας να μην κανει οργια σε κοτερα με λεφτα πυο δινετε εσεις...να μην αγοραζει παλατια παλι με λεφτα που δινετε εσεις....και παει λεγοντας...επιτελους!!ολα αυτα ειναι μερος του παιχνιδιου που παιζουν οι λιγοι στις πλατες μας!!!

Z4 DCT
01-11-10, 09:24
Αφου δεν τα πιανουν ενα ενα τα κωλοπαιδα να τα βαλουν στα τεσσερα και να τα διακορευσουν κανονικοτατα.......ειμαστε αξιοι της μοιρας μας...
Οσο για την καραμελα οτι φταιει η οικονομικη κριση η πουτ@να ξ κωλοκατασταση, η ο κακος τους ο καιρος........ενα εχω να πω για αυτα τα μαλακιστηρια απο οπου και αν προερχονται....


ΤΗΣ ΚΟΝΤΗΣ ΤΗΣ ΨΩΛ$Σ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!!!!

Stathis
01-11-10, 12:16
Αφου δεν τα πιανουν ενα ενα τα κωλοπαιδα να τα βαλουν στα τεσσερα και να τα διακορευσουν κανονικοτατα......

εσενα παλι εκει το μυαλο σου... :whistle::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

850 CSI
01-11-10, 12:18
Κατα τις 6 το απογευμα ειχα την ατυχια να βρισκομαι στην εθν.οδο αθηνων-λαμιας στο υψος λιγο μετα το περιστερι προς κηφισια.βλεπω μπροστα μου μεγαλη κινηση κ περιπολικα.στην αρχη θεωρησα πως ειχε γινει καποιο τρακαρισμα.ελα ομως που συνεβαινε το αδιανοητο!γυρω στα 50-100 μηχανακια με διακριτηκα του ολυμπιακου να εχουν κλεισει κ τα 2 ρευματα κ να πλακωνονται με την αστυνομια.φωτοβολιδες,πετρ ες και τα σχετικα!οταν αποφασισανε οι ανεγκεφαλοι(χρησιμοποιω την πιο ευγενικη λεξη που μπορω να χρησιμοποιησω) να αποχωρησουν κατευθυνομενοι στο ρευμα προς πειραια,καποιοι θεωρησαν σωστο να αρχισουν να πετανε πετρες στα ακινητοποιημενα αμαξια στο αντιθετο ρευμα(το δικο μου).βλεπω μια μεγαλη κοτρονα να εκσφεντονιζεται προς εμενα κ ευτυχως ημουν τυχερος μεσα στην ατυχια μου κ προσγειωθηκε διπλα ακριβως απο την πορτα μου κ απλα πεταχτηκαν καποια πετραδακια στο καπο.δοξα το Θεο απο οσο μπορεσα να δω κανενα αμαξι δεν επαθε τιποτα σοβαρο απο τις ρυψεις.τι αλλο μπορω να νιωσω υστερα απο αυτο???μονο ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ! υ.γ. στο διπλανο μου ακριβως αυτοκινητο που προσεξα τυχαια ηταν μια γυναικα οδηγος κ στο πισω καθισμα ενα παιδακι γυρω στα 7 χρονων.σκεφτητε πως θα νιωθει αυτο το παιδακι απο αυτα που ειδε και σκεφτητε τι θα μπορουσε να ειχε συμβει αν καποια πετρα το πετυχαινε...

ΘΡΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΛΑΡΑ OOOOOOOOOOOLEE γερα ΓΙΑ ΤΟ πρωταθλημα:th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1: ενταξει αλλα δεν το περιμενα ρε απ'τους ολλυμπιακους το ΛΕΕΙ η καρδια τους. Κριμα που ειμαι μακρια θα ηθελα να τους συμπαρασταθω....(αλλα μπορω με το σκουτερακι?????????πως θα ξεφευγα απ τους μ-ατσους?????)

fanisk
01-11-10, 15:18
Δωσε πονο Γιωργαρα :hystericalbs1:

Nick bmwlover
01-11-10, 18:32
ΘΡΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΛΑΡΑ OOOOOOOOOOOLEE γερα ΓΙΑ ΤΟ πρωταθλημα:th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1: ενταξει αλλα δεν το περιμενα ρε απ'τους ολλυμπιακους το ΛΕΕΙ η καρδια τους. Κριμα που ειμαι μακρια θα ηθελα να τους συμπαρασταθω....(αλλα μπορω με το σκουτερακι?????????πως θα ξεφευγα απ τους μ-ατσους?????)

:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:
Δεν μπορω να πω κατι αλλο...(εδω)

xxxvagos
07-11-10, 18:45
εγω προσωπικα μισω τον ολυμπιακο αλλα θα παρω το μερος των φιλαθλων του ολυμπιακου

ολοι εχουν κατι να πουνε, αλλος το λεει με καλο αλλος με κακο τροπο (πχ ο αλλος μπορει να εδερνε τους αστυνομικους και να ειχε στο μυαλο του το χαμο του ατιχου παιδιου στα εξαρχια)

μια συμπεριφορα δε στιγματιζει μια ζωη

και κατ εμε καλα καναν και διναν το παρον (με τον τροπο τους)

(δεν ειμαι εγω,ουτε εσυ κι ουτε κανεις που θα κρινει συμπεριφορες)

oldcarskickass
07-11-10, 20:01
Παίζονται ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ (άρη) για να αλλάξουν τα πράγματα...

Εδώ ο Ντέμης πήγε να τα βάλει με τους γνήσιους και έφυγε (και για άλλους λόγους)

Τα ίδια και με Ντούσαν.

Είναι ΠΟΛΛΑ τα ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΑ ΛΕΦΤΑ που κάνουν γύρα (όπως και το χασισάκι σχεδόν σε κάθε ματς μεγάλης ομάδας) (άρη), για να αλλάξουν τα πράγματα.

Lefteris116
07-11-10, 21:48
εγω προσωπικα μισω τον ολυμπιακο αλλα θα παρω το μερος των φιλαθλων του ολυμπιακου

ολοι εχουν κατι να πουνε, αλλος το λεει με καλο αλλος με κακο τροπο (πχ ο αλλος μπορει να εδερνε τους αστυνομικους και να ειχε στο μυαλο του το χαμο του ατιχου παιδιου στα εξαρχια)

μια συμπεριφορα δε στιγματιζει μια ζωη

και κατ εμε καλα καναν και διναν το παρον (με τον τροπο τους)

(δεν ειμαι εγω,ουτε εσυ κι ουτε κανεις που θα κρινει συμπεριφορες)

Καλα ας ησουν στη θεση μου με το αμαξι σου κ μετα ελα πες μου αν μια συμπεριφορα δεν στιγματιζει μια ζωη.και δηλαδη επειδη εγινε το περιστατικο στα εξαρχεια σημαινει πως πρεπει να πας να βαρας τους υπολοιπους αστυνομικους?δηλαδη εγω με την ιδια λογικη μολις ακουω απο καποιον οτι ειναι γαυρος θα πρεπει να παω να τον βαραω στο ξυλο.με τετοια λογικη δεν παμε μπροστα φιλε μου.

330Ci
08-11-10, 00:27
Η βία στο ποδόσφαιρο είναι απαράδεκτη απ΄ όποιον και αν προέρχεται. Το ποδόσφαιρο είναι παιχνίδι και χαβαλές και ως τέτοιο πρέπει να αντιμετωπίζεται. Τέλος
Οι αστυνομικοί καλά κάνουν και τους βαράνε, και αν συνελάμβαναν και μερικούς κάθε φορά ίως αυτό να λειτουργούσε αποτρεπτικά. Υπάρχουν όμως οι γνωστές οδηγίες για τους γνωστούς λόγους...

Nick bmwlover
08-11-10, 14:40
εγω προσωπικα μισω τον ολυμπιακο αλλα θα παρω το μερος των φιλαθλων του ολυμπιακου

ολοι εχουν κατι να πουνε, αλλος το λεει με καλο αλλος με κακο τροπο (πχ ο αλλος μπορει να εδερνε τους αστυνομικους και να ειχε στο μυαλο του το χαμο του ατιχου παιδιου στα εξαρχια)

μια συμπεριφορα δε στιγματιζει μια ζωη

και κατ εμε καλα καναν και διναν το παρον (με τον τροπο τους)

(δεν ειμαι εγω,ουτε εσυ κι ουτε κανεις που θα κρινει συμπεριφορες)

Δεν το καταλαβα αυτο???
Ειναι αυτος τροπος εκφρασης αυτος?!
Το οτι δεν μπορουμε να κρινουμε τετοιες συμπεριφορες,ειναι εντελως ακυρο,δεν ισχυει σε καμια περιπτωση...

nikos1400
08-11-10, 14:47
εγω προσωπικα μισω τον ολυμπιακο αλλα θα παρω το μερος των φιλαθλων του ολυμπιακου

ολοι εχουν κατι να πουνε, αλλος το λεει με καλο αλλος με κακο τροπο (πχ ο αλλος μπορει να εδερνε τους αστυνομικους και να ειχε στο μυαλο του το χαμο του ατιχου παιδιου στα εξαρχια)

μια συμπεριφορα δε στιγματιζει μια ζωη

και κατ εμε καλα καναν και διναν το παρον (με τον τροπο τους)

(δεν ειμαι εγω,ουτε εσυ κι ουτε κανεις που θα κρινει συμπεριφορες)

Οχι φιλε Βαγγελη,
μια χαρα κρινουμε και εγω και εσυ και ο derrtytrick μπορουμε να κρινουμε συμπεριφορες.
Οταν ο αλλος περιμενει στο φαναρι (φρακαρισμενος κιολας) με το μωρο στο πισω καθισμα....
Σοβαρα μιλας ?? Τα σκεφτεσαι αυτα που λες ?
Να πηγαινει ο αλλος στη δουλεια του και στα καλα καθουμενα να δεχεται επιθεση ? Να μη σχολιασει κιολας ?

Να σου πω και το αλλο.
Δε λεω τιποτα αλλο γιατι θα το μετανιωσω.

φιλικα παντα
να σκεφτομαστε λιγο πριν γραφουμε

xxxvagos
06-12-10, 20:27
Οχι φιλε Βαγγελη,
μια χαρα κρινουμε και εγω και εσυ και ο derrtytrick μπορουμε να κρινουμε συμπεριφορες.
Οταν ο αλλος περιμενει στο φαναρι (φρακαρισμενος κιολας) με το μωρο στο πισω καθισμα....
Σοβαρα μιλας ?? Τα σκεφτεσαι αυτα που λες ?
Να πηγαινει ο αλλος στη δουλεια του και στα καλα καθουμενα να δεχεται επιθεση ? Να μη σχολιασει κιολας ?

Να σου πω και το αλλο.
Δε λεω τιποτα αλλο γιατι θα το μετανιωσω.

φιλικα παντα
να σκεφτομαστε λιγο πριν γραφουμε

οχι φιλε νικο
σεναρια μπορω να κανω και εγω αλλα δεν ακουσα ποτε φιλαθλοι να πειραξουν καποιον που δε φταιει και ειδικα ανηλικους.
στις περιγραφες παντα υπαρχει η υπερβολη
τεσπα
αλλα κανεις δε μπορει να κρινει τον αλλο..δεν μπορει να γινει δικαστης
θα ερθει η ωρα και θα κριθει

Nick bmwlover
08-12-10, 15:52
οχι φιλε νικο
σεναρια μπορω να κανω και εγω αλλα δεν ακουσα ποτε φιλαθλοι να πειραξουν καποιον που δε φταιει και ειδικα ανηλικους.
στις περιγραφες παντα υπαρχει η υπερβολη
τεσπα
αλλα κανεις δε μπορει να κρινει τον αλλο..δεν μπορει να γινει δικαστης
θα ερθει η ωρα και θα κριθει

Οχι ποτε δεν το εχουνε κανει,ουτε να πειραξουν αλλους πολιτες αλλα ουτε να προκαλεσουν φθορες σε περιουσιες ανθρωπων που δεν φταινε σε τιποτα,ποτε ομως....:ranting2:
Κ γιατι να φταιει καποιος δηλαδη για να γινονται αυτα τα πραγματα,επειδη δηλαδη χανει η οποιαδηποτε ομαδα πρεπει να γινονται ολα αυτα για να τους περασει η στεναχωρια???
Κ γιατι δεν πλακωνουν συνεχεια στο ξυλο τους ιδιους τους παικτες της ομαδας τους που τολμησε να ξαναχασει???
ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΗ!!!
Θα τρελαθουμε???Στην Ελλαδα δεν ζουμε οι περισσοτεροι,δεν ξερουμε τι γινεται???Αυτοι οι πορωμενοι δεν σκεφτονται κ δεν τους νοιαζει απολυτως τπτ αλλο εκτος απο την ομαδα τους...

ZWMZ
08-12-10, 19:09
οχι φιλε νικο
σεναρια μπορω να κανω και εγω αλλα δεν ακουσα ποτε φιλαθλοι να πειραξουν καποιον που δε φταιει και ειδικα ανηλικους.
στις περιγραφες παντα υπαρχει η υπερβολη
τεσπα
αλλα κανεις δε μπορει να κρινει τον αλλο..δεν μπορει να γινει δικαστης
θα ερθει η ωρα και θα κριθει

Κανεις λαθος φιλε,παραδειγματα πολλα.:thumbsdown: